Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
17. jún 2010

@petzi aj ja mávam z času načas takú alergiu na slnko - vo výstrihu a na rukách a svrbí jak fras - kopec malých červených pupáčikov. ale nemám to pri každom opaľovaní,len niekedy...

adelaine
17. jún 2010

..to s tym pupkom je blbost, ja mam vytlaceny pupok od 6 mesiaca 😀

nika23t
17. jún 2010

Ja som dva tyzdne v predstihu 😀 Pre istotu... Vravim, ze budem cvokla mama, lebo uz mam nastudovane dieta do roka.

lenkaaninka
17. jún 2010

@petzi hej presne tak a že ked to máš už raz sa toho nezbavíš...asi len pomaly a potroške...ved hej kto iný...sami sme si strojcami vlastného štastia...inak ja sa nedivim ani takýmto povodniam pred pol rokom som pozerala teleráno a bol tam nejaký odborník na počasie a presne vravel že toto príde samé hrádze , menia sa toky riek kvoli stavbám a podobne no čo si budeme hovoriť..

petzi
17. jún 2010

@stanka33
Ano? a polnisova to ako zvladla a co vlastne ma? Baby ja som tu ako vo väzeni, ja o Slovensku neviem, len ked vy nieco napisete... 😒

lenkaaninka
17. jún 2010

@oacka presne vo výstrihu a na rukách sa mi to prvý krát urobilo...a som myslela že zomriem od svrbenia..

oacka
17. jún 2010

@petzi Polnišová rodila cisárskym,hoci písala,že nemá žiadne komplikácie... čudnééééééééééé....

stanka33
17. jún 2010

tusim chlapceka

oacka
17. jún 2010

@lenkaaninka klasická alergia,mne sa začala robiť až v dospelosti,predtým som to nikdy nemala... ja sa opaľujem aj s tým,ale opatrne, ono to potom zmizne. a nič si na to nemôžem dať,najmä nie fenistil,lebo to svrbí ešte viac.

lenkaaninka
17. jún 2010

ok baby idem spinkať bo sa mi očká zavirajú zas príde mm a zobudí ma ach jo...krutý to život. 😕

lenkaaninka
17. jún 2010

@oacka čím viac som si to chcela ošetriť tým to bolo horšie nič nedať a vyhýbať sa slnku...ale je to nepríjemné a dosť..

alllexa
17. jún 2010

Ano, ma Simona. A Moravcova ma Karolinu.
Inak, aj Zuzana Haydu by mala teraz niekedy porodit.

petzi
17. jún 2010

@lenkaaninka
presne tak, ved ludia kvoli peniazom sa aj sami znicia.priroda sa iba brani.Ja som akurat dnes hovorila, ze dufam ze nase deti sa nedoziju totalnej pohromi, ale ako vidim, ide to rychlo.ved ked som bola mala, tak zima bola ako mala byt a leto tak isto.v noci prsalo, cez den slnko svietilo, vsetko rastlo ako malo a ziadne alergie na slnko neboli, teraz su len alergie na slnko, prach, travu a vsetko mozne a tak asi tu bude skor koniec, ako si myslime.
No ale teraz mam este jednu otazku.Vsimla som si ,ze mam hustejsi vytok, je to normalne v tomto mojom stave?

meruska
17. jún 2010

jeeej baby ste ma potesili, ze nic nezmeskam 🙂

Polnisova tusim rodila nakoniec preco cisarksym lebo maly mal 4,5 kila a 55 cm..taky mali bucko 😀

stanka33
17. jún 2010

no moja kamoska mala tiez 4,5 kg maleho a je chuda a porodila ho normalne...tak musela mat komplikacie

adelaine
17. jún 2010

..idem aj ja, dobruuu prajem 🙂

ericica
17. jún 2010

ahojte ja dnes takto neskoro,ale mala som toho vela 😝

KADOITKA Z CELEHO SRDCA GRATULUJEME ,ZELAME RYCHLE HOJENIE A VELA MLIECKA 😵
FILIPKO JE NAAAAADHERNYYYYYYY 😵 😵 😵 DRZTE SA!!!

idem dokukat ordinaciu 😉

petzi
17. jún 2010

@meruska
ved potom cela mamina, no ale hlavne ze su zdravy....Moj bude asi tiez velky, zatial je väcsi ako by mal a aj ja som ako tank, mam brusko dost velke... 😵

meruska
17. jún 2010

ja idem tiez spinkat....ahojte

petzi
17. jún 2010

@oacka
no neviem, ale ja co som ju videla naposledy, to bola tusim v 6mesiaci a to teda bola statocna, tak si inak myslim, ze komlikacie mozne su.ved to nie je standa, ked je taka velka a ma taky ukon zvladnut v pohode....no neviem...

petzi
17. jún 2010

BABY; PORADTE MI NA TEN VYTOK CI JE TO OK; KED HO MAM TERAZ HUSTEJSI; LEBO JA NEVIEM; UZ SA MA AJ DRAHY NA TO PYTAL; ZE PRECO HO MAM TAKY HUSTY; NO JA NEVIEM:A LEKAROVI IDEM AZ V PONDELOK:aLE NEMA INY PACH; IBA JE HUSTEJSI:JE TO OK; MAM PIT VIAC VODY; CI CO? 😖

stanka33
17. jún 2010

petzi ak nie je hnedy alebo krvavy tak by to malo byt v poriadku aj zo mna take pred tyzdnom islo..a zatial nic

petzi
17. jún 2010

no kde ste?

silvia.vesela
17. jún 2010

@petzi ja to mám celé tehu...raz ho mám hustejši, potom redsi....ale výtok mám fakt celé tehu. Dr. mi robil kultivaciu a mala som to ok, ani toho streptokoka nemam, co ma tesi.. 🙂

katty17
17. jún 2010

petzi, presne ako pise stanka. ak nieje hnedkasty alebo krvavy, tak sa zatial radsej zbytocne nestresuj. jedine ak by z teba vysla hlienova zatka. ta byva hustejsia a asi vacsia hrudka. akej farby ho mas? ako mliecko alebo priesvitny ako voda?

petzi
17. jún 2010

@stanka33
no ja to mam tiez raz za cas, tak neviem.mozno je to na mnozstve tekutin.uvidime, budem sa snazit pit viac, snad to pomoze, ale ked ja zabudam.
Zase tu hucia sireny a neviem preco.....snad prezijeme 😠

stanka33
17. jún 2010

inak pri prvom zo mna zatka ani nesla rovno voda

katty17
17. jún 2010

miri, tak uz mam aj kartu do Bipi. idem to tam zajtra omrknut 🙂
mne uz vsetcia vravia ze do dvoch tyzdnov porodim . ostala som uplne prekvapena. ved mam pred sebou este mesiac 😉 .

petzi
17. jún 2010

@katty17 ako mliecko... ☹ ale ziadna hrudka zatial nebola....tiez som rozmyslala nad tou zatkou

katty17
17. jún 2010

pri niekom nejde ani zatka ani voda. rovno kontrakcie ... som zvedava ako vlastne zistim ze uz je ten pravy cas na odchod do porodnice ... zatial si to ani neviem predstavit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre