Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

agika1982
18. jún 2010

@silvia.vesela bodaj by....nic ine si nezelaaaaaam

lenkaaninka
18. jún 2010

@23bambuliatko keby len dve ja som pomaly týžden nespala a jednu noc hej a teraz zasa nie a som zvedavá ako dneska čo sa pošťastí ...

lenkaaninka
18. jún 2010

@agika1982 a aku mate srdečnú vadu..u nas je marfanov syndr.

montinka
18. jún 2010

@janulienocka chodievam iba na prietoky ked sa mojmu dokimu nezda monitoring. a ja mam zachara.🙂 takze ani to asi nic.🙂 ale mozno sa stretneme inokedy.🙂

montinka
18. jún 2010

@patresko11 pozri ja som tam bola pred dvomi rokmi a bola som spokojna je sice pravda ze som lezala na tretom a mozno preto som bola spokojna ja neviem ale ja idem urcite zase do ziliny.

luminkasp
18. jún 2010

ahojte, my sme dnes boli obe u kadernika, zajtra ideme na ten krst a svadbu, tak urobim nejake aktualne foto a potom prihodim 😉

kafoditka
18. jún 2010

Caute baby, Domka vás všetky pozdravuje. Má sa už fajn a malý je užastný, pripájam foto.

petzi
18. jún 2010

Ahojte kocky, ja som dnes mala katastrofalny den 😢
este si poplakavam trosku....ale ved aj vonku prsi,mozno to k tomu aj dopomohlo...
😨

karinnka
18. jún 2010

Jeeej Filipko je nadherny drobcek!!! 😵 😵 😵 😵

mirka285
18. jún 2010

jee,maly zlaty bucko 🙂

petzi
18. jún 2010

@kafoditka
Kafko, je nadherny, este raz gratulujeme... 😉 a vela zdravicka a sil prajeme...

oacka
18. jún 2010

@kafoditka krááááááásne dieťa! ako bábika!

luminkasp
18. jún 2010

aky je nadherny 😵

janulienocka
18. jún 2010

@kafoditka jeej ten je zlatulinky
😵 😵 😵

stanka33
18. jún 2010

@kafoditka

zlatucky malinky, nech len pekne spinka a papka

silvia.vesela
18. jún 2010

@kafoditka kráásny je! Taký spokojnucky vyzera! 🙂 Vela zdravicka zelam!

bellablonde
18. jún 2010

idem kuk aj sem k vam 🙂
Kafko nadherny chlapcek 😵 😵 😵 😵 bozinku, ako si sladucko buvinka 😵

@petzi neboj, dobre sa vyspis a zajtra bude zase super. ... nieco velmi zle sa stalo? ci len tie svinuchy hormony uraduju?

bellablonde
18. jún 2010

@oacka no vidis, Filipko sa narodil este len vcera v noci a dnes uz Kaficko manzel pise, ze sa ma fajn 😉

zrzulka
18. jún 2010

krasny chlapcek

petzi
18. jún 2010

@bellablonde
aale, vcera o pol noci som sa sprchovala,ako vzdy vo vrelej vode, no ale bola som tam asi dlho, ako som vysla s nicoho nic mi napuchli nohy ako slonovy (prvy krat) a suplo mi asi deci vody do nohaviciek ( neviem co to malo byt) , 😕
tak som sla do postele, zacal ma oblivat pot a prisla migrena a bolesti v podbrusku.vsetko pomynulo, len migrena mi robila spolocnost asi do 16tej.
Ako keby to nestacilo, rozbyla som sklo na obraz velky ako kon (uz druhy za 2 tyzdne) ,tak som od nervou plakala a este som sa aj stihla s partnerom pohadat tak , ze povedal, ze sa mozem zbalit a ist. NO VERU AJ POJDEM, len musim pockat do porodu, ved mam za 3 tyzdne porodit, tak sa asi s kuframi moc natahovat nebudem.len musim pockat,kym pridu nasi, nech ma tych 700km odvezu..aj s malym.A aby dego vedel, ani na rodny list ho malemu ako otca nedam napisat.tak smoklim trosku,ale uz je ok celkom... 😔

bellablonde
18. jún 2010


@petzi moja, zase bude dobre, aj na chlapov dolieha vaznost situacie, ze uz nic nebude ako predtym za stavu bezdetnosti... len somar sa nemal ventilovat prave na tebe.. 😠
😲 a s tou vodou - fuuha brutalna reakcia 😔
ja robim presne to iste, milujem horucu sprchu, taku, ze sa az pomaly neda zniest

bellablonde
18. jún 2010

@petzi myslis, ze to mohla byt plodovka??

stanka33
18. jún 2010

baby horuca sprcha moze vyvolat v nasom stave porod, ja tiez lubim horucu ale radsej si dam studensiu este tyzden

petzi
18. jún 2010

@bellablonde
on si ale neuvedomuje vaznost situacie.asi v 7mesiai sme sa pochnapali...dnes ,ked som mu povedala ,aby mi dal aspon 3 tyzdne pokoj aspon do porodu nech som bez stresu, povedal, ze jeho problem to nie je ,ze som tehotne 😖 ,tak potom neviem koho, asi iba moja, ved ja som vlastne este panna, to duch sväty do mna vstupil... 😅
keby som mala bejzbolku, tak ho ubijem,ako prasiveho psa, bez srandy.uz chytam hysaky, normalne by som ho bola schopna zabit...len nemam cim. 😔
😒 no a ja tiez mam rada az taku vrelu, to mam po otcovi , on je tiez taky,ale tu preco alebo co ta voda so mna vysplechla,neviem.ale ved zatial teda vsetko ok, dalsia voda je vo mne, tak snad to bude ok.v pondelok ide na kontrolu, tak ked mi povie, ze som otvorena, asi sa cudovat nemusim, ze?? idem aj na monitor asi,povedali teda aspon ,ze budem tam asi o pol hodku dlhsie a lezat na lehatku,tak to asi ten monitor, ze??

petrap001
18. jún 2010

@kafoditka a ky baculko malicky 🙂 🙂 ako babika,na spapkanie je juj aj ja uz chcem 😀

silvia.vesela
18. jún 2010

kočky, ja som tiež mala rada sprchu v horucej vode, ale teraz sa jej vyhybam, skor v takej vlaznej sa sprchujem, lebo tepla voda mi nejak nerobi dobre.

petzi
18. jún 2010

@bellablonde
ja neviem co si mam mysliet, ci to bola plodovka ,asi ano, ved co ine by to mohlo byt??
jedna znama si myslela, ze sa pocikava a to jej potom lekar povedal, ze jej unika postupne plodova voda.zvlastne, to som pocula prvy krat,ale zevraj je to u niektorych zien mozne,ale ze to nie je nic vazne.
@stanka33
no aj ja som dnes mala studensiu,aby som to zvladla.... 🙂

bellablonde
18. jún 2010

aha, to je dost blbe s tym tvojim partnerom 😒

hej, ona sa plodovka aj priebezne dotvara, takze kym sa citis v pohode, bez kontrakcii, tak je fajn....
priblizne 20-30min sa lezi na monitore

petzi
18. jún 2010

@silvia.vesela
nooo,mne robi moooc dobre.ale vcera teda masaker... 😅
ale uz mi je zase fajn, teda bezbolestne a sucho... 😉

petzi
18. jún 2010

@bellablonde
no tak to bude potom asi ono.ved a kedy sa asi robi.ja budem v 38tt, to by mohlo byt, nie?
akurat mi dego sms pise s prace aby som mmu odpustila.no je normalny? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre