Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
30. jún 2010

@fanka33 nie Otapkovu nemam zazmluvnenu?
ty ides k nej do sluzby, mozno sluzi...lebo moj
doki kukal, kto s nim sluzi v sobotu, ale nekomentoval to...
hadam budeme v dobrych rukach 😀

agika1982
30. jún 2010

@adelaine tak to ma byt xixi...

baby poviem vam, ja som robila palacinky a tak som si zacala tancovat ze aj drobca som zobudila a zacala sa mrvit..boze mne padol taky kamen zo srdca ked sa zacala hybat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jeiny
30. jún 2010

@agika1982

idem este asi zehlit, poobede som si to pospala vcul sa nebude chciet...

zajtra idem na to ctg a prietoky, snad bude setko ok a ty sa zas drzkaj v piatok aj s drobcom, keby som tu zajtra nebola

fanka33
30. jún 2010

@adelaine ja ju mam zazmluvnenu, mala by v sobotu sluzit
ja mam ist len na kontrolu, ale aj tak by som rada rodila

agika1982
30. jún 2010

@jeiny oki drzim palce a keby nieco napis IP..ako sa ti bude chciet 🙂 🙂 🙂 🙂

ribike
30. jún 2010

@achojka Ja si tiež myslím že je to blbost lenže on ide na dovolenku a podla mna sa obáva toho že to nestihnem lebo termín mám 2 dni potom čo bxy mal odcestovat a preto mi navrhol sekciu,ja ju nechcem lebo z nej mám strach určite sa o tom s niekým poradím lebo od vtedy som v strese...☹

ribike
30. jún 2010

@agika1982 Zatial som o cisárskom nič pozitívneho nepočula aj moja kamoška tak rodila lebo chcela myslela si že ju to nebude boliet a povedala že nikdy viac keby to bola vedela tak by šla normálne a práve že ta uspia a otecko vidí bábo skôr ako ty...

bastinko
30. jún 2010

@bellablonde tak to si teda davaju.uz som s toho zufala,tak strasne sa nanho tasime ze pocitame kazdu minutku.vydim ze aj tebe sa to krati.ak do rana neporodim tak zajtra urcite cajik vyskusam.

agika1982
30. jún 2010

@ribike cisarsky sa robi aj spinalom, cize si hore....no uvidime......snad to bude dobre....a nestresuj, ked budes s doky tak s nim vsetko prehodnot a aj to, ze nechces cisarsky

ribike
30. jún 2010

@agika1982 No spinálom nikdy keby to muselo byt tak sa dám uspat ja nič nechcem vnímat ked ma už raz zarežú☹ určite to tak nenechám ked na to nebude závažný dvôvod tak sekciu nechcem...

agika1982
30. jún 2010

@ribike ja neviem este, ako by som chcela rodit...ale co viem, je ze mam nizky prah bolesti a neviem ako to zvladném

ribike
30. jún 2010

@agika1982 Aj ja som dost citlivka,ale vždy mysli na to že porodili aj väčšie citlivky ako si ty dokonca aj celebrity prežijú pôrod a s epi to je určite v poho...🙂

fanka33
30. jún 2010

@ribike s epiduralom je to fakt velmi dobre, ani si neviem predstavit to rodit bez epiduralu

ribike
30. jún 2010

@fanka33 Ja si tiež myslím že by to malo byt fajn🙂,určite lepšie ako sekcia...no to by som fakt nechcela...

fanka33
30. jún 2010

@ribike ja pevne verim a dufam ze maly nebude talko vazit a v pohode ho s epiduralom porodim, ved mi nic ine nezostava. Ale uz by som to mala rada za sebou

petzi
30. jún 2010

A RODIT V HIPNOZE NECHCETE??? TAK SA TO ROBI V UK TERAZ PONOVOM! Ni c necitis, ziadnu bolest ale vnimas ,pocujes lekara, no proste klasa....vcera som to pozerala na nete, niektora to sem supla...
@jeiny
no ja vas tu tak studujem a pozeram ,ako to tu pises,ako keby s TT a ty ozaj okres TT 😀
aj ja som TT ale len par rokov.... 😎

ribike
30. jún 2010

@fanka33 To ti verím🙂 A kolko vážil naposledy???

petzi
30. jún 2010

@ribike A uz ich mam zase... 😀 su to kamosi verny velmi ,musim uznat...

ribike
30. jún 2010

@petzi Asi to až také zlé nie je ked máš stále takú bombovskú náladu🙂😀

ribike
30. jún 2010

@petzi V anglicku sa zas rodí s rajským plynom...super no nie sfetneš sa a celý pôrod sa ujebávaš...lenže mnoho žien nevie že ten plyn prejde aj do bábätkovho organizmu...

petzi
30. jún 2010

@ribike
Noo sak ja sa zacinam obavat, ze nie som normalna,ked ma tesia bolesti... 😅

petzi
30. jún 2010

@ribike a to babo je potom sfetene dlhodobo?? 😀

ribike
30. jún 2010

@petzi Sadomazo...😀

ribike
30. jún 2010

@petzi No to ja neviem ale že super narodit sa sfetnuto,a ešte je to aj legálne😀

fanka33
30. jún 2010

@ribike v pondelok mal 3700g

petzi
30. jún 2010

@ribike
Nooo tak to je teda extrem a ked sa to tej zene zapaci,tak aj celu flasu plynu stiahne 😀 ? to musi mat potom ake stavy? to by som si chcela pozriet, to ako v cvokarni, nie?? Ved po porode ju musia hned uviazat asi nie? Ved by mohla aj dietatu ublizit?? Alebo dieta jej ,ked je tiez sfetnute... 😀
Ale si robime srandu.....pockaj niekto nam tu znada 😅

ribike
30. jún 2010

@fanka33 No tak to je pekné,to by si mala zvládnut🙂 a s epi určite😀 už to tu máš každú chvílu🙂

ribike
30. jún 2010

@petzi Určite je tam niejaký limit to by feťáčky rodili každú chvílu,krstná mi o tom hovorila čo som nechcela uverit...😀

petzi
30. jún 2010

@ribike
no ved preto,ale dohovie ci sa aj s porodnikov a porodnych sestier nestali fetosi, ked je v tom Anglicku taky chaozz v nemocniciach.... 😀 starostlivost bod mrazu ..... 😎

petzi
30. jún 2010

@ribike No a ja idem na kontrolu v pondelok ( teda ak dnes neporodim) 😀 😀 a to som tiez zvedava,kolko moj slonik vazi,lebo teda mna stale lekar strasil, ze mam velke dieta.no ale ked tak pozeram na vase drobatka,tak este mame co robit,aby sme vas dobehli.moj mal naposledy 3224g. 😅 taaak jaaa nevieem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre