Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

agika1982
7. júl 2010

@maxara to ano, ale moze si to vybavit pak naraz....my to tak vybavime, aspom nemusim lietat z jednej strany na druhu 🙂 🙂 🙂 🙂

lenkaaninka
7. júl 2010

@petzi tak ho moc neznič aby vládal osláviť 😀 😉

petzi
7. júl 2010

@agika1982 No ja sa tiez nikam neponahlam,ale kedze mam termin o 4 dni,tak by som to teda radsej stihla,vyvolavacku tiez 2 krat nechcem a chcem aby to bolo vsetko ok,
a co mas ty s vahou?
A malinka ma slabe srdiecko,ci co??

monline
7. júl 2010

ahojte kočky, mám vás všetky pozdraviť od @dugyna majú sa s Miškou skvele, od nedele sú doma, len enstihla prísť na MK, lebo si užívajú malinkú, nevedia sa vynadívať... a dugyna spinká s ňou aj poobede, doháňa deficit...ale sú v poriadku a šťastní

merikac
7. júl 2010

@agika1982
@mirka285
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/novembrovky2...
ja som sla hned s rodnym listom a dali mi doklady ktore som si doma vypisala a po 28 dnoch dala potvrdit dr detskej a gynekologovi,......to porodne som myslela myslim prispevok po narodeni dietata 😀

maxara
7. júl 2010

@agika1982 no ja musim, lebo moj dr nie je tam, kde je detska.. takze mi to je jedno, ci pred alebo po.. a detsku mam hned vedla toho uradu. A navyse platia vzdy k 10.-12. v mesiaci nasledujucom po doruceni papierov. Takze ja ich tam nutne v auguste odniest musim, cize nech to mam pekne poporiadku vybavene.. Ja si pojdem, resp. poslem mm po vsetky papiere a potom zavolam dr, kedy mi to moze potvrdit a tak..

mirka285
7. júl 2010

zdravotnu mam na plane zajtra,teda Gabko tam pojde,aj do socialky zbehnem,len to som nevedela ze ci ten urad prace soc. veci a rod. staci vybavit az po tych 28 dnoch,aby som tam nemusela ist na tri krat,lebo tlaciva som nasle na nete,tak si ich stiahnem...

maxara
7. júl 2010

@merikac presne tak.. takto to planujem

petzi
7. júl 2010

@lenkaaninka
na oslavu vladat bude, len ci bude vladat robit 😀
no ja ho len tak nenecham,aj keby do prace vobec nesiel, svoje si doma musi
spravit, ved ako by to vyzeralo? 😀 Len nech maka, ved ho zamiesil aj on, teraz
treba trosku pomoct....no aale, ved nakoniec je to aj pre jeho dobro, on bude
mat s toho viac uzitku ako ja ...ale potom,ked sa maly narodi....jajaaaj to
bude radosti....veselosti....tesim sa inak velmi,aj na porod a tak celkovo, neviem,
asi som cvok,alebo si len neuvedomujem co ma caka a ze to bude asi boliet viac
nez si myslim...ale ja sa tesim aj tak....
MM mi stale vravi,ze budem mat konecne poriadny orgazmus 😅 no tak to som zvedava...

maxara
7. júl 2010

@mirka285 tak staci potom, len si to nezabudni dat vsetko potvrdit a ostatne ti oni potom poradia.. potvrdzuje sa len tych 28 dni zivota a gyndas, ze si chodila. Ostatne aj ked vypises priamo tam ty, tak je to ok. A nezabudni zobrat obcanak.

agika1982
7. júl 2010

@petzi ja som vela pribrala a velmi ma bolia klby....ked si mam lahnut na kozu, tak mam dost problem tam vyliezt.....a dost mi spuhaju nody, az sa mi robia jamy...som nadmern zaliata vodou...som myslela ze mi na to nieco daju, ale doky povedala ze neexistuje...a malinka moze mat srdcovu vadu, takze skor myslim ze pojdem sekciou, aby sa nenamahala...bo ked by bol porod tazky, tak by to malo dosah aj na malinku...a ci ma vadu sa dozvieme po porode

izira
7. júl 2010

@lenkaaninka to sa musi obracat... v dnesnej dobe nie je jednoduche sukromnicit... mne tiez staci maleho nechat sa hrat chvilu sameho.... a vzera cela izba ako po 10 rokoch neupratovania.. 🙂

stanka33
7. júl 2010

ahojte....tak dnes este nikdo nic a ja vas poctivo citam ze sa tu nieco pohlo a okrem miki a strasky nikdo....
@lenkaaninka
@petzi aj vy ste este tu????

@maxara zajtra ides na poradnu aj ja mam napisat cez den smsku ze kedy mam prist aj ty tak???? mozno sa vidime ale ma tam byt iba do nejakej 14 tej

maxara
7. júl 2010

@merikac INAK, to co si sem pastla mame aj my v julovkovom albume a poctivo som to vyrabala ja..

izira
7. júl 2010

@petzi obe dufame...ze v tej dobe uz budeme mat malych drobcov na rukach 🙂

merikac
7. júl 2010

@maxara ja som to tam vcera odniesla uz potvrdene a oni ,ze 17 mi nabehnu penieze na ucet,,,,normalne som na nich oci vyvalila, ci fakt, tak rychlo ,,,a ona, ze ano,,,,,tak som zvedava, ci nekecala-tak ako to oni zvyknu 😠

maxara
7. júl 2010

@stanka33 😕 co? mne vravel, ze mame dojst normalne po 17tej.. a kam ides, dole, ci na 8me?

stanka33
7. júl 2010

@izira to poznam ked sa maly sam hra, ja robim za nim uratovacku ale najhorsie je ze posledny tyzden sa ani am hrat nechce iba so mnou, on potvorka citi ze sa ide nieco diat, a ja som tiez sama na neho budem rada ked ho dam na tyzden k nasim ti s nim tiez nevladzu

agika1982
7. júl 2010

@merikac
@maxara ja mam vsetky ziadosti doma postahovane na USB....takze len to vypiseme a hotovo....priatel pojde pre rodny list a aj do socialky a zdravotnej....spolu pojhdeme pak neskor gyndosovi aj pediatrovi, bo ja ich mam hned vedla seba, co je uplna parada...a tie prispavky a tak...to ja musim do serede a to ma cas...to najnutnejsie bude vybavene 🙂 🙂 🙂 🙂

merikac
7. júl 2010

@maxara - no vidis,,,a ja ze kde som to videla,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 😀 😀 😀 ...........tehotenska demencia sa u mna prejavuje aj po porode 😠

maxara
7. júl 2010

@merikac no mozno iny kraj, iny mrav 😀 mne teta hovorila tu v PK, tak ja neviem, ci je to nejako centralne riadene.. alebo co..

stanka33
7. júl 2010

@maxara ved on robi dole iba v stredy a dneska nerobi, on mi hovoril ze ma rannu a po druhej pada domov, no ked ti to povedal v pondelok asi sa nieco zmenilo, ja mu poslem o 10 tej SMS ze kedy mam prist na poradnu a kde a uvidim tebe kazal rovno prist po 17 tej???

maxara
7. júl 2010

@merikac 😀 teraz mas uz vykojeny mozog 😀

merikac
7. júl 2010

@maxara 😀 😀 😀 😀 😀 - po prebdenej noci a dnesnom doobedi istotne- si sa trafila 😵

stanka33
7. júl 2010

@alllexa ja si myslim ze uz si ta nechaju v nemocke, kamoska pretahovala min. rok 12 dni a 6 z toho bola v nemocke a aj tak jej to museli vyvolat....ja ak dokoncim 40 ty tt davam vyvolat, ja sa nebudem s malym natahovat dalsie 2tt

maxara
7. júl 2010

@stanka33 ano, po 17tej.. no ja pre istotu asi poslem sms uz dnes.. 😒 ale dnes je streda, nie? nemyslel to tak, ze tuto stredu nerobi a vymeni si to za stvrtok dole na ambulancii doobeda? a potom hore? 😕 😕 😕 ma porazi..

petzi
7. júl 2010

@agika1982 no tak ja ti drzim palce, aby ti to dobre dopadlo a aby ste boli obe zdravunke... 😵
ja verim,ze vsetko bude ok...Ja som zacala opuchat az teraz,ale sa rehocem,lebo ja mam aj
hornu peru napuchnutu kazde rano,no ako cernoska, hruza 😀

@izira veru ja verim,ze to zvladneme.... 😵 a budeme sa uz len s nich teskat...
@stanka33 a kde by sme mali byt?? len nas nezen 😀 mame casu dost este

petzi
7. júl 2010

idem do mesta kocky,ozvem sa neskor, paaaa

stanka33
7. júl 2010

@maxara nie nemyslel lebo vo stvrtok tam su ini doktori, urcite myslel hore ale mohlo sa vselico zmenit, este viem ze tento vikend je tu a buduci nie, som zvedava co povie zajtra ja mam nalez urcite nezmeneny volne pre prst a krcok pevne drzi....a to prevlakam naschval na rukach maleho........

stanka33
7. júl 2010

@petzi no ved jasane 4 dni je vela... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre