Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
10. feb 2011

baby dobru, musim ist, maly vymysla...

monline
10. feb 2011

@kafoditka dobrú noc 🙂

merikac
10. feb 2011

@monline 😀 😀 😀 😀 😀 😀

merikac
10. feb 2011

@kafoditka dobruuuuuuuuuuuu

mirka285
10. feb 2011

@kafoditka to jak Gaba keby som pocula,aj ten mi povie,ze vsak uz si lanka 🙂
@merikac no tak este sa pooberaj po niecom inom a hod link zhodnotim...
@monline a ty sa nerob zase,ze si neviem ako tucibomba,keby si cvicila 4 krat do tyzdna ako ja,tiez nemas brucho...

katarina7777
10. feb 2011

@mirka285
@kafoditka vsak vy ste kazda schudli 10 kilov oproti letu...sikulky 🙂

monline
10. feb 2011

@mirka285 máš pravdu, ja viem..síce by mi to trvalo niekoľko mesiacov až rokov, ale určite menej ako ked nezačnem

katarina7777
10. feb 2011

@kafoditka dobru noc, Filipko spinkaj uz.

@mirka285 veru tak , to brucho si treba bohuzial odmakat... Miri nemas link na tu kalanetiku co cvicis?

monline
10. feb 2011

ked mi ukážete na foto, zobrazí sa to okienko..mám tam deti? asi som vypla viac súkromia ako som plánovala

mirka285
10. feb 2011

@katarina7777 ja si myslim,ze ako clovek tych 9 mesiacov pribera,tolko potrebuje aj aby schudol a telo sa vratilo do normalu...ta kalanetika je dvd,neni na to ziadny link,dokonca sa to da objednat iba z ceskej stranky,vola sa to Kalanetika s Lenkou Malou... a veru treba to odmakat,ved ja som sa snazila aj dietu drzat a kila mi vobec nesli dolu....

mirka285
10. feb 2011

@monline nemas tam deti

monline
10. feb 2011

@mirka285 ty si pridala presne 7000 príspevkov 🙂

mirka285
10. feb 2011

@monline sa nechytas na mna 😀

monline
10. feb 2011

@mirka285 tak ale ja introvert som pridala cez 4100 a verejne? dobrá som 🙂) už tam mám deti..koľko má maxi? ale zas- ona nás preváži dĺžkou príspevkov

mirka285
10. feb 2011

ano uz mas deti..

katarina7777
10. feb 2011

@mirka285
@monline ja som oproti vam len zelenac... mam iba 1400 😀

monline
10. feb 2011

@katarina7777 veru..neviem, čo sa poflakuješ a nepíšeš viac 😀

mirka285
10. feb 2011

@katarina7777 no mala by si sa viac rozpisat veru...

katarina7777
10. feb 2011

@mirka285
@monline budem sa snazit... ale az zajtra lebo teraz idem do vane a spinkat... .dobruuu

monline
10. feb 2011

@katarina7777
@mirka285 aj ja som sa rozhodla na dnes to skončiť, dobrú noc prajem

mirka285
10. feb 2011

dobru baby 🙂

gabika41
11. feb 2011

dobre rano sa praje...
@merikac@katarina7777 dakujem

maxara
11. feb 2011

@ywett pri porode som mala roztrhnuty krcok a krivo zasity, ostala mi tam trhlinka a musel mi ju dr opravit..
@kafoditka no aspon mam poistku, ze nebude skorpion 😀 😀 😀 😝
@gabika41 @katarina7777 @mirka285 veru, uz je to za mnou, som rada.. 😵
@merikac a ked som odchadzala z ambulancie, tak mi sestricka povedala, nech im necham otvorene, nech sa im to tam vyvetra 😀 (ten smrad) a ked som sa na nim pozrela, normalne tam bol dym 😝
@monline vdaka, budem potrebovat asi vela toho zdravia teraz 😔 lebo pri hojeni toho zvykne chrasticka pri odlupovani nacat cievku a ta potom krvaca a moze sa stat, ze nacne tempnicku, ktora pulzuje a krvaca dlho a na nej sa vlastne neurobi zrazeninka, lebo pulzuje a potom sa to musi znova osetrit ☹ tak toto nechcem uz
A priatela odoberies tak, ze sa na neho kliknes, otvori sa ti jeho fotoblog a dole pod jeho priatelmi je "odober z mojich priatelov" 😉
@mirka285 pocuj, tie kolena zamaskuj tak, ze ho rychlo zvedies na koberci a potom ked vstanes, tak povies, ze aha aky si naruzivy, cele kolena mam zodrate 😀 😝

PS: spalnu som nevydymila, dr mi maternicu zahasil 😀 , do Mirky som nadalej a nikto mi ju nepreberie, lebo aj ona je do mna 😀 aj ked vie, kolko vazim 😀 😀 😀 a ano, moja stolicka ku kompu je krajsia ako nuna 😀

maxara
11. feb 2011

ja mam takmer 7400 😀

maxara
11. feb 2011

Inak pekne ranko..

petzi
11. feb 2011

Krasne dobre ranko diecata-....
Potrebujem radu,lebo tu to slovensky lekari akosi
nevedia dostatocne vysvetlit....
Ked povie lekar,ze su zvysene prietoky a hodnoty sa
namerali PSV 37-50
EDV 8-50
TAP 21-35
RI 077
PI - 136

Dakujem velmi pekne,ak pomozete.... 😉

mirka285
11. feb 2011

dobre ranecko....
@maxara Peti co mas 7400?kil? ja uz som hore a poviem vam,ze najotrasnejsia noc aku som zazila..mala sa mi do druhej v noci sadala v postielke a vymyslala...aspon ze potom spala vkuse,takze aj tych 6 hodin nepretrziteho spanku si musim vazit,ze? ake mate pocko?take strasne ako u nas,tu prsi ☹
@petzi tak to si aku matematicku ulohu zadala 😀

adelaine
11. feb 2011

dobre ranko 🙂
nam maly dva krat po hodinke v noci "spieval" 😀 😀 a potom spokojny so svojim vykonom zalomil 😀

petzi
11. feb 2011

@mirka285 Mirus, nesmej sa,kamosku poslali
do nemocky a take ma hodnoty 😀
Ty si dobra,skoro som so stolicky spadla,ked som
si ta precitala 😀 😀 😀
Nevie ale asi nik,ze?
No nic ,ale hlavne ze pojdem k porodu,tak uz sa tesim 😀

bambola
11. feb 2011

@monline mon neviem ci ti uz niekto poradila ale docitavam, takze existujuci album sa uz da zamknut len pre priatelov
@katarina7777 kati kup si tu podlozku radsej na SVK, maju ich o 5€lacnejsie, aj ked neviem ci sa ti chce cakat 😀
http://www.babymarket.sk/sk/1846-1-1/doplnky-ku...
na nete maju len par ale priamo v obchode maju celkom slusny vyber

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre