Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
17. jan 2010

Dugy aj potreby pre babo sa v At oplati nakupit... My tam kupujeme plienky, mliako, kase, pitie ...

myslis tie pasy na brusko??? mne sa to tiez pozdava. len ta cena. na nete som nasla aj lacnejsie aj ked bez tych obrazkov... Tiez si to asi kupim. pri malej som nemala. ono sa to dava pod tricko. Sluzi to k tomu ze ked mas uz velke brusko tak aby ti hole netrcalo....

...ja som sa vcera ako sme spolu pisali objednala na 3D a dnes uz mam termiiiiiiiiiiiiiin🙂)))Ina rychlovka.... takze 15.2 snad aj my budeme vediet pohlavie mimca... A 17 letim do UK, dobre by bolo vediet....

denisse
17. jan 2010

ahojte 😉
my sme u svokrovcov, tak sa nejak k PC nedostanem ... zase tu snezi, tak o chvilu pojdeme s malou este sankovat ...
a len co som tak narychlo prebehla, co ste popisali, vidim, ze niekto chcel piect muffiny, tak davam link na vyborne, ktore robim casto ja 😀

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=29696

mojalili
17. jan 2010

Ahojte kočky,ale ste toho popisali. 🙂
JA som si oblecenie pokupovala v TAku, nie je to tehu, ale dost siroke a urcite to vyuzijem do konca tehotenstva.V tehu obchodoch su velmi drahe veci. A tie tehotenske pasy si aj ja chcem kupit,pretoze mam rada, ked ma krize zakryte...

Kocky, co sa mi stalo.... 😒 vcera sme sa s manzelom milovali a po...som zacala krvacat,ale len trosicku (ak sa to da nazvat krvacanie) a teraz nic, ani vecer....myslim, ze mi prasla len cievka,par kvapiek......citala som, ze to sa stava, tak nepanikarim. Babo sa uz ozvalo, kopkalo, tak snad je vsetko OK. Musime si davat viac pozor 😒 😒 😒

karinnka
17. jan 2010

Ahojte,ja som si objednala pas na stranke www.bublinka.sk maju dobre ceny,este mi nedosiel platila som ho v piatok prevodom.
K tomu tehu oblecku,ja som nosila aj pred tym volnejsie trika a tuniky takze vrsky mam a zatial mam aj jedny volne rifle co som mala tak mesiac dva budem mat snad pokoj,ale chcem si kupit nejake leginy k tunikam,pretoze som skusala tehu rifle a v mojej vecsej velkosti mali len take divne strihove tak som sa v nich citila ako blbec...na teplu jar a leto mam kopu volnych lanovych nohavic,tak snad mi budu fajn....

mojalili tak to sa stalo aj nam,asi to bude tym,ze sme teraz citlive uplne na vsetko...tak si tiez davame velky pozor... 😉

dugyna
17. jan 2010

ahojte dievcata..ci dobre ranko

zrzulka sory ze az dnes odpisujem len som kukala veci na nete pre babetko..moja mamina si zmyslela ze chce nakupit nejake veci pre vnucatko(sak kazda pomoc je dobra)..tak sme vyberali cez niekedy to bolo komplikovane..xixx kedze sme komunikovali cez pocitac ale super vecicky sme vybrali..takze mozem uz nejake veci z vybavicky vyskrtnut..
takze vam poradim kuknut si www.babyport.sk

dugyna
17. jan 2010

zrzulka a na 3D ides u vas v pezinku?
inak ak mas link neobrazkove pasy posles prosim ta..ja veci s obrazkami moc nemusim...zle sa ladia 🙂

karinka kuknem ten tvoj link

zrzulka
17. jan 2010

dugy tu stranku na pasy hodila karinka... z tej stranky asi objednam.

A 3D som nas objednala do brna. Cestou do Olomuca skocime tam... Dve muchy jednou ranou🙂)) chcela som ist do Auparku ale mne sa to tam zda strasne vela zaplatit. vychadza to na cca 90€. V Brne robia za polovicu.... I ked dr. Holan je odbornik zrovna na prenatalnu diagnostiku a urcite tie peniaze stoja za to ...o sme boli pri malej tak to bolo super ako sa nam venoval... Aj na Brno som pocula pozitiva tak snad to neolutujeme....

dugyna
17. jan 2010

v auparku? tam su nejaky dr?fuha? ale aupark ma cely taku speci cenovu prirazku

ja som kukala na nete..v stupave to stalo 66 eur aj nejake drobne..a robia len po 23tt a tak nakoniec ideme do GYnfivu..tam robia aj do 17tt..to vide 17eur..a druhe po 20-23tt stoji 64eur..ale ak ides u nich na obe..tak potom mas to spolu za 64 eur(cize to prva zadarmo/
my ideme teraz 21 tak sa strasne s drahym tesime.. 🙂

ericica
17. jan 2010

ahojte zelam vam krasnu nedelu...
najprv chcem podakovat stanke za receptik urcite vyskusam,vcera som roblia visnovo hrozienkovu babovku mnaam ta bola chutna 😝
a teraz sme uz poobede robila som grilovane stehienka na smotane s zemiakovym pyre a mrkvovo kukuricovy salatik ... 😝 😝 😝
my mame vela veci po malej ale ked to bude chlapec tak toho musim este pokupit sice som uz nieco kupila ale uricte este kupim 🙂

pipotka
17. jan 2010

Ahojte 😵
Dlhšie som sa tu neukázala pri chlapčekovi nemám vôbec čas 😒 Pozerám,že nová téma to Vás ani nejdem dočítavaŤ možno kúsok pozriem dozadu o čom ste točili Nič sa mi nechce varím drobec spí Simča sa "učí" jasne je za PC Juraj hrá PSP muž pozerá TV nič zaujímavé sa u nás nedeje Ako sa máte vy? 🙂

pipotka
17. jan 2010

😕 nová téma?To nepatrilo sem 😔 😀

dugyna
17. jan 2010

pipotka vau ta obdivujem ze uz 4 dietatko budes 🙂 ale tak dve mas rovnako stare a aspon bude mat syncek kamosa alebo kamosku a vam nebude s mm doma smutno ked stasri surodenci odidu..a aj povaruju tych mensich

u nas v baraku nad nami ma 4 deti ale po sebe..a pomoc..pardon"ale mam pocit ze stado divych konov nad nami byva"ked su doma tak samy dupot a buchot a krik..strasne..

mojalili
17. jan 2010

Veru dajte sem prosim vas link na tie pasy, aj ja si chcem nejake objednat🙂)) Dakujeeeem
Pipotka patri mezi junovky, no to sa pletie jun jul....ved mozno viacere skoncime v tom juni🙂))
Dugynka - moj manzel chce 4 deti, ufff...povedala som mu, ze jedine ked to on odrodi 😀 😀 😀
a k tym veciam - ak ma kto pokupit, tak nech pokupi, pomoze to velmi ...ale nekupuj vela malickych...myslim 56, skor vacsie, to malicke moc toho nepotrebuje. 😉 😉

dugyna
17. jan 2010

mojalili vidis to som si nevsimla ze je pipotka z juna..
no sak ja mam tiez termin zaciatkom jula takze mozno budeme v juni..nechajme sa prekvapit

a sak to uz iba dve ti budu chybat..takze keby boli dalsie dvojicky mas to hotove 😉 raz dva.xixi
a vy budete v rodinnom baraku tak tam bude miesta a mozu bahat na zahrade..takze tam nebudu dupotat..
mna to jeduje len kli tomu ze ked sme prerabali tak intenzivne..a predlzilo sa nam to o par dni viac ako bol oznam na brane tak tu chodila vyzvanat ze jej spi dieta a ako ona ktmu pride atd..tak sme sa s nou dohodli ze medzi 13-15 sa nebude buchyt vrtat nic robit...a ako sme doprerabali ..tak pohoda..uz iba jednu izbu teda tu drobcekovu vymalovat/to zajtra pridu/ tak sak sme montovali nabytok a treba aj nejake vrtanie na diery..tak nam tu v kuse chodila vyzvanat ze uz je 13H a podpobne..raz dokonca drahy dovrtal presne o 13h a pouzila srobovacku na navrtanie srobov /garniza do stropu/ a bolo 13.05 vydalo to hlucnejsi zvuk a uz poslala tu najstasiu dceru zvonit ze maly spi..takze ja sa preto jedujem....lebo rano 7-9 nad nasou spalnou sa prepada strop ked sa jej deti zobudia..a potom cely den v obyvacke a stale akoby im biliardova gula padala na zem..krik kupot ale nenormalny dupot..to je otras..ja si vzdy vydychnem ked pocujem ze kricia na chodbe ze idu von..
juj ale som sa rozpisala

a ten link bol www.bublinka.sk alebo www.mojamoda.sk

dugyna
17. jan 2010

mojalili..objednavali sme lehatko shrazdickou, kosielku na krst,zavinovacku,deku,lehatko do vanicky-teraz maju take ze je cele z materialu ako hubka..cize bezpecnejsie pre babetko..hniezdo a take veci..obleceniem som si vyhliadla na www.plienka.sk z toho bio materialu..strasne krasne body tam maju a uplne zeriem to oblecenie co tam maju..mam pocit ze je to vlakno tam take hustejsie..ze nepresvita to oblecenie,,
ale dakujem za pripomenutie 56 kupim len zopar..do porodnice a tak..a tym ze chcem pouzivat tie nohavickove latkove plienky..neviem ci sa mi zmesti drobcek do 56..tam vraj treba vacsie o cislo kupovat oblecenie

strasska
17. jan 2010

Ahoj, jeeeeeeeej tie pasy sa pacia aj mne, ale ja som to este nikdy nevidela nazivo.
To sa nejako uvazuje, alebo je to elasticke? Tu pisete, ze je to pod tricko a neda sa nosit aj nad, lebo to by boli potom tie napisy asi zbytocne, nie?
A nerozmyslate nad satkou alebo manducou?

korytnacka81
17. jan 2010

Ahojte Julovky, pridavam sa k vam aj ked trosku neskoro 🙂)) ale len nedavno som tuto stranku vobec objavila..
Ako ste na tom s bruskami? Uz je na vas aj daco vidno? A s vahou? Ja som 14+3 a uz som pribrala 4,5 kg. Je to vela? Ako ste na tom?

aalexis007
17. jan 2010

Ahojky tehulky... 🙂 Pridávam sa aj ja, lebo tiež patrím, k tým, ktoré musia čakať až do júla. Aj ja som sa objednávala na 3D ultrazvuk - v Hlohovci je to za 40 Eur/cez týždeň alebo 45 Eur/cez víkend. Idem tam až 23.2., tak si musím ešte počkať. Je tam vraj veľmi dobrý doktor. Ale ja sa už neviem dočkať, keď budeme vedieť čo to bude, aby som mohla začať kupovať výbavičku. Priznám sa, ešte stále som nič nekúpila. A ako tak čítam, tak vy ste už s nákupmi začali. 😉

ericica
17. jan 2010

aaleis aj moja kamoska a kolegyna bola v hlohovci ja pojdem do nz tam to mam na krok a tiez za 40 eur 😉
a pojdem takisto ku koncu februara zaciatkom marca 😵
inac vitajte 😉 😉 😉

miki060707
17. jan 2010

ahojte, vitajte nové mamičky, aalexis moja dcéra prvá je narodená 6.7. 🙂
ja som v piatok mala taký záchvat asi žlníkový, lebo som z chuti vypila vrelú kávu a zrazu mi prišlo zle taký krč od hrudníka do celého chrbta a potom som vracala také biele, no už je dnes dobre, ale aj včera mi bolo nanič...ale hadam sa to už nevráti, ale upozorník lekára nato...
ja idem zajtra na poradňu, to si musel zobrať manžel volno, aby ma tam zobral a otec, aby bol s malou, lebo vstávame už o 5 a pol 6 ideme z domu, aby som chytila prvé čísla,
no mi budeme v jednej izbe všetci, ale čo už, nemáme iné podmienky, ale možno sa nám tento rok podarí vybaviť 3 izb. byt, možno nabuduci, tak neskôr deti budu mať detskú, ale sme v rodinnom dome, tak nevidim problem, aj hore je izba volna...
ja som zatial nič nekupila, lebo som ani nepozerala, čo máme a čo nie..
tak pekný dník

dugyna
17. jan 2010

vitajte 🙂 medzi nami

ericica je to elasticke ten pas..tak kruh z latky..alebo ako to opisat..a videla som to aj na tricku.. 😉 takze podla mna v poho

aalexis pokial nemas v rodine niekoho pokom by tvoje malinke mohlo zdedit..a podobne..len taka rad zacni si postupne uz nakupovat veci..do jula je casu dost tak ze akurat to stihnes..lebo pri dnesnych cenych..keby si kupovala vsetko naraz..tak to vyjde dost draho..
a skus mozno pozriet aj forum latkove plienky..ak by ta to nadchlo..ja ked som ratala tak za prvy rok na tom usetrim..vklad do latkovych plienok max do 12tis a mas to na 2roky /aj s elektrinou.a ine/ a jednorazovky ta vyjdu 18tis za rok..pri spotrebe 6ks na den..a uz nie su take latkove plienky ako nase mami pouzivali inak by som do toho nesla

jaj sory dneska mi to nejak pise..ci keca

aalexis007
17. jan 2010

Ahojky Dugyna. 😉 Ďakujem za radu. Viem, že už by som mohla začať s nákupmi- lebo moje malinké, nemá po kom zdediť vecičky. Už sa aj na nejaké nákupy chystám, lebo idem práve v utorok do poradne - tak si chcem urobiť konečne radosť a nakúpiť nejaké vecičky pre malinké.
A k tým plienkam - jasné, dávam ti za pravdu, určite to vyjde lacnejšie, než by som mala kupovať jednorázovky. Už som aj kukala, že aké teraz predávajú. Nieje to to, čo kedysi, ale lepšie ako nič. Veď zase rozmer plienky 80x80 vyjde tak hruba na 1Eur a to nieje až také hrozné. 😉

dugyna
17. jan 2010

aalexis..ja stvorce kupujem minimalne..ja nakupujem tie nohavickove plienky..pozri www.plienka.sk,ekoplienka.sk ,plienocky.sk to su najlacnejsie znacka babylucy je slovensky vyrobok...a stvorce su take ako boli len musis kupit na tychto shopoch nie v tescu..napr.mam squyre kukni...a estekopec stranok je..ja kupujem tie nohavickove..

a ked nevies pohalvie tak mozes kupovat neutralne veci..skus www.babyport.sk

mojalili
17. jan 2010

Mne sa paci aj toto kočky, a na internetovej stranke www.bess.sk maju tiez pekne veci, aj pasy...pozrite.

mojalili
17. jan 2010
zfidorka
17. jan 2010

ahojte,
ja patrim k junovkam, obcas k vam nakuknem... vidim ze sa bavite o pasoch, ja som objednavala odtialto: http://www.nipa.sk/e-shop/product_info.php?cPat...
maju teraz akciu jeden cisty a 2. s potlacou... prisli mi do 3 dni a som s nimi spokojna 🙂

dugyna
17. jan 2010

mne sa pacil mojalili ten napis na tricku cez link minibazar..vyroben z lasky 🙂 😅

ericica
17. jan 2010

dugynka ja viem na co je ten pas 🙂 ja som si ho uz objednala....to strasska sa pytala ake su to pasy 😉
akurat sme boli v cukrarni na zakusok maju tam aj detsky kutik mala sa aspon zahrala....a vonku na krasne snezi..... 😵 😵 😵

dugyna
17. jan 2010

ericica sorry..som si to poplietla 😉
mnam zakusok..my sme si s drahym akurat objednali pizzu..mali sme strasnu chut..
a sice nemam deti..ale uz minule som si hovorila ze aka dobra vec su tie detske kutiky..

lucka_o
17. jan 2010

Ahojte, tak to ozaj da namahu docitat Vás🙂
aj ja rozmyslam ze si objednam ten pás.uz som nanho pozerala skor...Ale ostatne veci asi nebudem riesit cez net....uvidim, ako sa vmestim do toho co mam a potom 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre