Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
1. mar 2010

mirka, videla som uplne celu tvaricku. ziadne machule ani nic podobne. malu bolo vidno uplne ze paradne 😉 neustale sa mrvila, tocila, rucicky si davala pred tvaricku. akoby vedela ze ju niekto sleduje a ona sa hanbila pri tom. chichichi. bolo to velmi mile 🙂 kam idete na na ultrazvuk? v BA ci mimo?

mirka285
1. mar 2010

v BA do Gynfivu,ty si kde bola?

katty17
1. mar 2010

cize ides na zahradnicku? ja som bola na kramaroch. kamaratka mi dohodila pana doktora 🙂 ozaj, budete niektora chodit niekam cvicit?

oacka
1. mar 2010

baby, mne doktor povedal,že to ešte nie sú také ozajstné črty tváre, lebo že bábo ešte nemá podkožný tuk. naša si vobec nedáva ruky pred tvár... nemá hanby. 🙂

mirka285
1. mar 2010

hej na Zahradnicku..no tak som zvedava,potom dam vediet 😉

katty17
1. mar 2010

Mirka, ake mas male brusko na to ze si v 23 tyzdni. 🙂))) kukla som si tvoje fotky 🙂

kafoditka
1. mar 2010

baby ja idem do gyn-fivu na 3D vo stvrtok, taka som zvedava, uz sa tesim na maleho 😉

Mirka.... tak nakoniec vyhrala ta hneda s kvetinkami na teutonke 😉

katty17
1. mar 2010

Moja susedka si kupila Teutoniu hnedu trojkombinaciu a trojkolieskovu. Mirka, Kafoditka, nechcete chodit v BA na cvicenia pre tehulky ?

kafoditka
1. mar 2010

katty... my ideme s maxarou od 9teho chodit na brusne tance pre tehule k mileticke, nechces sa pridat?

mirka285
1. mar 2010

kafo dobre si vybrala 😉 ved ja len na korbe mam zelenu budu tak potom ked mi pride odfotim a dam do albumu ako to vyzera a hnedy sportak bude super nebude hned spinavy 🙂 v ginfive si bola aj na tom malom3D?

mirka285
1. mar 2010

katty ja som na rizikovom,takze ja nie...

mirka285
1. mar 2010

a kde je vobec dnes maxi?sere na nas,alebo prdi 😀 😀

kafoditka
1. mar 2010

mirka tym malym myslis morfologiu? Ano bola som, lekar take mlade usko, prijemny. Jasne, ze odfot ked ti pride, som zvedava.. 😉

kafoditka
1. mar 2010

Maxinka sla s manzelikom na zahradu 😉

mirka285
1. mar 2010

nemyslim morfo,ja som tam bola na 3D ked som bola v 12 tyzdni a teraz idem v 25,vtedy dostanes zlavu ci co ked absolvujes obidva...a robila mi ho taka pani s ceskoslovenskym prizvukom a trochu bola taka cudna,tak preto sa pytam..ved vo stvrtok das vediet kto tam bol 😉

lucka_o
1. mar 2010

ahojte tak vy ste pekne gulate? mne sa ani neoplati merat si obvod...nemala by som na Vas🙂
a pribrala som zatial len 4 kg.....

baby Vam netvrdne brusko?

kafoditka
1. mar 2010

Mirka.... aha. no ja som na tom malom nebola, iba na morfo. Dam info vo stvrtok. Inak mame rovvnake miery- ja mam tiez 89cm 😉 az na to, ze som este nizsia ako ty...

mirka285
1. mar 2010

inac som niekde citala ze v siedtom mesiaci rastie brusko najviac,tak uvidime kam to potiahneme..luci inak v 21 tt som aj ja bola 'len;'+4 a ani neviem ako a uz som +6kg 😒

kafoditka
1. mar 2010

ja som za posledne 2tyzdne +4kg, mam pocit, ze tie kila same skacu ked sa rano postavim na vahu... 😒

lucka_o
1. mar 2010

mirka....tak ja som len + 4 ale, mna tak bolia bedrove klby....to si neviem predstavit ked budem + 15kg 😀

mirka285
1. mar 2010

kafo presne,najprv sa mi zdalo ze ko pomalicky sa to lepi a teraz?sa napijem vody a priberam 😀

kafoditka
1. mar 2010

mirka, ja prvy trimester sladke ani citit a teraz by som za sladke vrazdila! a take kysnute buchty, dukatove buchticky a podobne jedla by som mala aj kazdy den... Len ked si spomeniem, ako tazko sa mne chudne, tak si to radsej rozmyslim a dam si masko 😲 😉
A este rusku zmrzlinu- aj o polnoci 😀 😀

lucka_o
1. mar 2010

no, so sladkym som na tom rovnako!!!!!!!!! teraz aj na tony🙂

mirka285
1. mar 2010

ja mam plny mrazak polarkoveho snehu..a strasne mi chuti kapusta na vsetky sposoby...no a potom neskutocne prdim 😀

kafoditka
1. mar 2010

ja som v prvom trimestri jedla vsetko kysele... kapustu surovu som zajedala suchym rozkom-kolegovia sa mi smiali.
Na syrovy chlieb som si krajala kyslu uhorku. A teraz to nemozem ani citit!!

rybaanka
1. mar 2010

Caute

rozoberate chute a vahu? 😲 no ja nemam nejake specialne chute, mozno mi viac pridu na chut nezdrave jedla, co som predtym nemusela ako napr. mc donald, alebo mi pridu na chut pikantne veci, co som pred tehu vobec nemusela 😲 no a zmrzka to nie je u mna vystrelok, ja som maniak na zmrzku cely zivot 😲 😝

inak som si odmerala brusko a mam tiez cez pupok 89cm 😵 😵 😵 a vazit som sa radsej neodvazila, ale pred par dnami to bolo +3,5kg, ale mam pocit, ze to islo hore 😕

kafo ja tiez idem rodit na antolsku, tak sa mozno aj stretneme 😉

katty ja chodim cvicit do SNOPu aj s dvoma kamoskami.....zajtra ideme opat na 18tu, ked chces,tak sa pridaj
http://www.snop.sk/?IDe=43203

ja sa chcem objednat na 3D buduci tyzden, ale tiez uz sa veeeelmi tesim.....tento tyzden mam uz na programe hemalogiu v stredu a v piatok poradnu s glukozovym testom a EKG....

radulka77
1. mar 2010

ahojte, kafoditka, u mňa to bolo rovnako, prvý trimester sladké ani náhodou a teraz mi veeeľmi chutí 😉 zmrzlinu som už dávno nejedla ste mi narobili chute.. musím si dáku kúpiť 😝
s tými kočíkmi mám hlavu v smútku.. stále neviem ktorý si mám vybrať.. tak len porovnávam a vyberám.. už som si urobila aj tabulku na to, aby som potom mohla zreferovať mm pri finálnom výbere 😀

radulka77
1. mar 2010

a ešte k tým meraniam.. ja mám +2kg ale na začiatku som schudla, takže preto 😒 ale obvod bruška mám už 91cm! rastie mi oveľa rýchlejšie ako pri prvom tehu.. som zvedavá s akým brušiskom pôjdem rodiť 😀

maxara
1. mar 2010

Ahojte babulky, tak Maxi zije... dokonca uz ani nelevituje kdesi pod stropom nafuknuta kadecim, ale normalne chodi a je momentalne spoko, lebo dnes bola na poradni a vsetko je v poho, tak ako ma byt...
A ano Mirka, prdim na vas a som za to na moje crievka krasne peristalticke pysna 😀 😀 😀
Oacka mala pravdu, prave som si odmerala pas a naozaj som maxi... 😒 115 cm... inak tych vasich 89 som nemala hadam ani ked som sa narodila, takze v podstate sa to dalo cakat, ale doky povedal, ze moj vahovy "prirastok" (od zaciatku tehu mam -0.5kg) je presne taky, aky odo mna ocakaval a povedal, ze on ma nebude hresit, ked priberiem aj 20 kg, ale ze cim menej priberiem, tym lepsie pre mna. Ale sam povedal, ze sa mu zda, ze to mam len v brusku (ktore mi moc nevytrca dopredu, ale je pekne rozliate od boka po bok).
No a aky bol dnes den? No hadajte, kde som skysla doobeda... v robote s mojou senilnou vypatlanou kolegynou, ktoru som dnes pred kolegom nenazvala inak ako p..a (pardon, ale je to pravda). Akoze absolutne si neuvedomila, ze som prisla do roboty urobit uzavierku (pol hodinovu zalezitost, ked mam vsetko pripravene a nikto ma nevyrusuje telefonmi a pod.) Mala som na to cele 4 hodiny, kedze som vedela, ze to nebudem mat urcite nachystane, hoci o tom vedela a navyse som si nechala "rezervu" aj na papierovacky k tomu, aby som mala kludne svedko, keby ma nechal DR doma az do piatku (v pondelok by uz bolo neskoro). Samozrejme, ze sa tvarila, ze konecne som dosla a supla mi este dalsiu robotu, co treba hned... proste som nemala slov, normalne mi padla sanka a kolega kukal, ze co nic nehovorim... prosteeee, no comment... samozrejme, ze som tie papierovacky nestihla, ale kolega povedal, ze to spravi on, tak v pohode... a prinajhorsom v pondelok a maju smolu. Aj tak som toho spravila dost... neznasam ju, v mojich ociach klesla este nizsie ako bola, a to som si myslela, ze je najnizsie ako sa klesnut da... som z nej taka sklamana... bleeee
Samozrejme, ze som potom prisla na gyndu a tlak som mala 168/95, tak sestricka krutila ocami, ale prisahala som jej, ze som bola dnes nasrata jak hadam nikdy a minuly tyzden som mala u lekara 125/80 no a doktor povedal, nech si radsej meriavam a nech dobehnem hned, ked budem mat spodny tlak nad 100.
No baby, tak som vas trosku pootravovala a dufam, ze neotravila... ja uz som kludna 🙂
A zavolajte uz konecne tu DUGY, ja som zvedava...

maaja
1. mar 2010

dievcata, ja chodim do gynfivu standardne, mam tam moju Dr gyn ...
len chcem reagovat na tu sestricku co robi ultrazvuky a ma ten prizvuk 😉 ja je celkom doverujem, aj pri prvom tehu, aj teraz ... myslim ze je odbornicka v tych ultrazvukoch, ona nam uz v 16 tt, ked sme boli na maly 3D UZV povedala ze bude chlapec ;) na velky 3DUZV ideme 19. marca, nejde este niektora vtedy ????

a co sa tyka vahy - ja uz mam +11 kg !!!! hrooooza ... ale ked som to porovnala s tehu pri Marekovi, som na tom tak isto, tiez som mala v 24tt +11 kg, a pritom som mala vcelku male brusko ... traz mam obvod 95 cm 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre