Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
14. jún 2010

baby ja som nervák teraz ako fras až ma hrdlo škriabe...tak mi treba...

oacka
14. jún 2010

a kedy nahlásite bábo k pediatrovi? lebo my ju máme nahlásiť s rodným listom, že môže aj mm, kým ja budem v porodnici,no ale neviem,či mu tak rýchlo vystavia rodný list.

achojka
14. jún 2010

@oacka No ked ides do porodnice, uz by si mala mat vybrateho pediatra, lebo tam vypisujes pariere a adresu pediatra, a oni z nemocnice posielaju vysledky babetka priamo pediatrovi. A ked budes odchadzat z porodnice, treba sa hned pediatrivi nahlasit, ze uz idete domov, a on by mal tusim do tyzdna spravit babetku poradnu.

ribike
14. jún 2010

@lenkaaninka Aj ja som na tom nejak podobne☹Ale môžem si za to sama klíma vaute,ventilátor v byte a ešte zmrzlina to som si teda dala...skús cumlat nejaké cukríky mne to tlmí bolest...🙂

kafoditka
14. jún 2010

@oacka v albume julovky su okrem nasej tabulecky uzitocne infosky, co mas robit - teda tvoj muz - po narodeni babenka.. Ako vybavit rodny list, co na matrike a tak... vsak kukni 😉

achojka
14. jún 2010

@lenkaaninka Kup si Septisan, to su take cmulacie tablety na hrdlo a mozu ich aj tehotne aj dojciace, aj ja som si ich davala

zrzulka
14. jún 2010

@achojka pri prvom v pohode aj mne to poslali pomerne rychlo, ale viem ze pri druhom s tym mali nejake kamosky problem... asi zalezi od socialneho uradu ktory pridavok posiela....nas problemy nerobi s nicim 😀 su tam take mile tetusky... fakt poradia, pomozu.... nemozem na ne nic zle napisat

lenkaaninka
14. jún 2010

@ribike 😅 aj ja včera zmrzlina, studená malinovka bublinková...tak nápodobne..

lenkaaninka
14. jún 2010

@achojka ou díky zajtra kupim...

zrzulka
14. jún 2010

@oacka to ti daju rychlo lebo ved vdaka tomu listu vybavujes dalej veci, je toho dost teda... vsak sa oteckovia nabehaju 😀 A k pedine sa hlasis do 3 dni od prepustenie z porodnice

agika1982
14. jún 2010

@zrzulka nooo to mi je jasne, e to nevyplatia hned 🙂 🙂 🙂 🙂

lenkaaninka
14. jún 2010

idem si lažkať a oddychovať...zajtra idem na poradnu potom sa ozvem čo a ako sme dopadli...hlavne ked budem na tu hnusnú škaradu váhu stavať...ej keby sa jej chcela pokaziť.. 🤐

agika1982
14. jún 2010

@kafoditka kde je to v julovkach??? bo mne tam ukaze albumy kociek ale nevidim tam nic pisane co treba vybavit a tak...mozes ma trochu navigovat??

janka256
14. jún 2010

no kocky tak mne zatial bolesti presli uvidim aka bude noc ale zas nebudem spat koli zahe este ma od vcera neprestala palit ☹

agika1982
14. jún 2010

@kafoditka dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂

oacka
14. jún 2010

@zrzulka dikes. my už máme doktorku vybratú,len som sa bála,či to všetko mm stihne vybaviť. Ste spokojné so službami Procare?

alllexa
14. jún 2010

@lenkaaninka @ribike - aj mna boli hrdlo:( Ja som tiez mala zmrzku a potom klima v kine a aute...
Mam taky sprej PM Propolis Echinacea, ten sa asi tiez moze pouzivat, je to na baze vcelieho vosku.

kafoditka
14. jún 2010

@oacka Pro care ma svoje vyhody aj nevyhody

+ - nove vybavenie v ordinaciach, moderne kozy a nie tie stare kovove ako su v nemocniciach
- ked sa objednas na urcitu hodinu tak ta aj zoberu v tu hodinu a nemusis cakat 3 hodiny v cakarni
- celkovy pristup je ovela lepsi, priatelskejsi, lebo maju na teba cas.. ale velmi zalezi na tom, akeho dokiho si vyberies, lebo zaplatis predsa len min. 100eurasov a ked si vyberies debila, tak dakujem pekne..

- - ta ich nestastna infolinka!!!!!! Ked sa chces objednat alebo volat za vysledky tak to je beh na dlhu trat.. Ako niekedy sa ti zadari a zvihnu telefon hned, ale inokedy mozes vyvolavat aj hodiny.. 😠
- Ja mam takeho dokiho, ktory je sice svetovy, prijemny, dobre vysetruje ale taky trtko.. Vela krat som mu musela pripominat ja, ake vysetrenia mi ma robit.. 😒
- Co sa tyka komunikacie ohladom vysledkov, ja som si vypytala cislo na pracovny mobil sestricky a jej priamo volam alebo mi ona posle mail.. 😉

oacka
14. jún 2010

@kafoditka dík, kafko, ja chcem do Procare nahlásiť malú a aj seba, moja obvoďačka je síce zlatá,ale čakáš tam celý deň...s každým sa vybavuje pol dňa. mňa to stojí 149 eur a malú 69 eur, že family pack 🙂 🙂 🙂 🙂

maxara
14. jún 2010

Prisla som vas este docitat a pozdravit a popriat vam bru nocku.. som uplne grogy a to som dnes nic nerobila, len som si zohriala jedlo.. ☹ idem pozerat farmar hlada zenu, ja zboznujem taketo debiliny a dufam, ze to nebude totalna traposina jak nevesta pre milionara a pod.. ale asi zbytocne dufam, co?
Dnes som sa dovolala mojmu porodnikovi, az som sa potesila.. Takze mam sa ohlasit az o tyzden, kedze zajtra mam este poradnu u mojho.. 😒 ja uz by som ho chcela vidiet, ale tak neva, tyzden vydrzim..
No baby, drzte palce zajtra na poradni a pekne sa vyspite, konecne je chladnejsie, tak by sa mohlo dat

maaja
14. jún 2010

jeeej, kafoditka, aj ja mam uz len cca 14 dni - 29 juna cakame tiez Filipa ;)

kafoditka
14. jún 2010

@maaja aka nahodicka.. 🙂 🙂

cigaretka5
14. jún 2010

@oacka no ja chodim do procare len gynekologycke, najskor som mala sice odbornika ale furt nemall cas a cakala som na neho aj hodinu co sa mi zdalo absolutne vrchol kedze si zaplatis. Dneska som spokojna mam skvelu dokinu vezme ma vzdy na cas a ked nahodou meska minutku ospravedlnuje sa jak diva. SKratka citis ze si platiaci pacient a lekar je tam pre teba ...........

sunnygirl
15. jún 2010

Dobré ránko 🙂
ja len tak na skok, odkaz pre Zrzulku, či je zbalená do pôrodnice, snívalo sa mi s ňou 😅

sunnygirl
15. jún 2010

@zrzulka 39 týždeň, to by si už mohla rodiť neviem prečo sa mi s tebou snívalo, žeby?

ericica
15. jún 2010

@sunnygirl a so mnou nic???aj aj uz chcem ist 🙂
dobre rano kocky....na 8 mam ist do poradne a uz od pol siestej mam kukale otvorene a nie a nie spat,to robi to krasne pocasie vonku.....som hladna jak cenkove deti z 12 kapitoly a nemozem jest,mam chut na kavu a nemozem 🙄 🙄 🙄
idem na krv a poprve prietoky a ctg....uz sa tesim,potom by som mala skocit s malou k ortopedovi bo klenbu lavej nozicky ma trochu spadnutu necj jej spravi vlzku do topanok,nech sa jej to vykoriguje ale dnes tam asi bude natresk bo mala dovolenku 😒
idem hodit sprchu a mejkap.
sunny asi si tu uz neni co???

ericica
15. jún 2010

@lenkaaninka noo tej vahy sa bojim aj ja hlavne ked to mam uz blizo k 20 tke 🙄 🙄 🙄
ale aj pri malej to silo rychle dolu 🙂

agika1982
15. jún 2010

Ahojte kocky....tak ja som spala jak zabita v noci...bolo fantasticky...uplna parada...a teraz som musela ist jest,bo som mala pocit ze umrem od hladu..... 🙂 🙂 🙂

sunnygirl
15. jún 2010

@ericica júúúj s tebou nič, ale držím palčeky, aby si dobre a rýchlo vybavia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre