Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

robika
16. jún 2010

gratulujem dalsej mamicke... 🙂
ja tiez prenasat nebudem urcite, pokial sa maly sam nevypyta, tak vraj 38+x naplanujeme sekciu, co bude niekedy buduci tyzden naplanovane, kvoli tomu, ze ked sa maly vypyta, prisiel jeho cas, ale keby nie, tak aby tam vraj nebol velky rozdiel oproti normalnemu terminu, takze asi o tyzden skor pojdem...

zrzulka
16. jún 2010

Gratulujeme k dalsiemu babetku. Miery ma slusne na to ze sa narodil skor :O)))) zelame vsetko dobre maminke aj drobcekovi !!!!

robika
16. jún 2010

@mojalili krasny je Danielko, vyzera taky kludnucky 🙂

zrzulka
16. jún 2010

Mojalili este som zabudla k tej poslednej fotke... na to ze si nevyspata vyzeras perfektne!!!! klobuk dolu....

miki060707
16. jún 2010

ahojte, jeeej mojalili, Danko je kráásnučky, pekne priberate, nech sa tie očká vyriešia, pri tebe je taký malunký, zlatunký
mne zrzi nabehla rodičovská na Soňu, mne povedali, že ešte v júny na nu dostanem, lebo som nešla na matersku od prvého júna, ale od 6teho, takže za júl už na ňu nedostanem, ale materskú za Šimonka....
inak papier mi zo sociálky nedošiel, a keď som volala do roboty, či poslali papiere, že hej a ja že či mi dojde papier a oni, že načo, jaký papier, no boože, šak uvidim, ale ani pri Soni mi nič nedošlo a ja som si ho vypýtala, keď si mm uplatňoval na mňa daň, a ten II pilier som vybavila po pôrode s rodným listom...
Jaruška, drž sa, nech to dobre dopadne, ja som si teraz robila riedku krupicu, mňaaam...
a doobjednala som aj supravičku /dupky, košielka,čiapočka/ 56 a 62 domaja, sa mi strašne zalubila a vravim, že to je posledná vec, čo objednám, vela love som nedala za oblečko, lebo som dosť dostala, ale som sa bála, či mi to bude stačiť, tak reku ešte jednu súpravku objednám...

miki060707
16. jún 2010

jeeej ďalšie bábenko, gratulujeme, inak pekné miery, ved naša Sona mala menej a narodila sa v 39tt

adelaine
16. jún 2010

...blahozelam aj ja k dalsiemu babenku 🙂
a ze julovky, no baby.... 😀
ale svihame s tymi porodmi

patresko11
16. jún 2010

blahozelam aj ja........

oacka
16. jún 2010

blahoželám erytrei!!!!!!! nech sa im darí! a máme už založený album júlovčatiek? už by sa zišiel! veď o chvíľu prebehneme júnovky v počte bábätiek. 😀 😀 😀

noemarta
16. jún 2010

blahozelam aj ja k dalsiemu babenku a aj mamicke, vela zdraviiicka 🙂 🙂
hm... a ze julovky, nejak sa to rozbehlo....

sarai
16. jún 2010

ahojte. beriete si do porodnice aj cumlik? a vyvarili ste si ho? ja uz cakam kazdym dnom, ze pojdem rodit. dnes som bola na poradni a doktor mi povedal, ze do nedele budem mat podla neho potom 🙂

oacka
16. jún 2010

a ako je na tom rybaanka? malý je na svete? či malá?

23bambuliatko
16. jún 2010

caute babule, no ja som prave volala sestricke o vysledky z kultivácie moču...mam nejaku baktériu a musím si ist po ATB ☹ mali ste to niektorá z vas???

lenkaaninka
16. jún 2010

@oacka ozaj ta je na tom ako???

luminkasp
16. jún 2010

blahozelame k dalsiemu babatku, pekne sa nam to rozrasta 😉

@mojalili, vyzeras super a nie nevyspato 😉

ja som dnes upratala cely spodok domu, pozametala okolo domu, dala prat 4x, navarila, pomaham muzovi, prave sa chystam upratat malej izbu a kuchynu a potom sa vrhnem na tu kopu pradla co ma caka a mozem kupat malu, varit veceru a odpadnut mrtva do postele 😎 , dnes nemam na vas vobec cas, mne uz to vsetko tak trvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

luminkasp
16. jún 2010

este som vam zabudla napisat, ze v pondelok nam asi pribudne dalsie babatko, maaji, ak si na nu este pamate 😉

lenkaaninka
16. jún 2010

😉 viete čo si urobím na večeru ???? krupicu aj mm ju zbožnuje aj deti
inak tušim to tu niekto spomínal tak som dostala chuť...aj na palacinky o to pokoj len to sa mi nechce...

ericica
16. jún 2010

@luminkasp jasne ze pametame,vsak minule tu tusim aj pisala......
@miki060707 mne este rodicak nenabehol , a to si minule spominala ze dostanes dva prispevky .dostala si tak???ja som isla s edinou na md od 27 jula takze tam budem mat asi prispevky dva nie?ozaj a ja som uz dostala zo socialky rozhodnutie vcera 😉

ericica
16. jún 2010

no a pred chvilkou som malej chytila celo a je cela horuca 😖 dala som jej panadol cipok, a o 10 min na to zaspala .tak som ju zobrala do spalne a hadam potiahne do rana 😒

petrap001
16. jún 2010

aj ja gratulujem k Damiankovi 🙂
moj maly je dnes nejaky velmi aktivny a to som dnes ani nespala cez den 😀 😀 ved vuidime aka bude noc zaujimava..
a konecne mi dnes prisli papiere od materskej tak sa tesim ze je vsetko ok,lebo som ich posielala pred dvoma mesiacmi a doteraz nic.takze uz mam klud.lebo od buduceho stvrtka som oficialne na materskej takze mozem aj rodit 😀 😀 😀

janulienocka
16. jún 2010

ahojte, pozeram ze mame nove deticky, jeeeej 😵 idem vas pocitat 🙂 , inak mne uz tie bolesti lonovej kosti ustupili tak uz zase mozem normalne chodit, asi to od radosti neprezijem 😎

mima89
16. jún 2010

akurat som pozerala nasu tabulku...to uz tolko deticiek juloviek je na svete?? viem len o mpnline a mojalili.... no parada tak sa nam to uz rozbieha 🙂

baby ako budete riesit antikoncepciu po porode? mate niektora skusenost s vnutromaternicovym telieskom?

janulienocka
16. jún 2010

@mima89 no to by aj mna zaujimalo, tiez uvazujem nad tym telieskom, aby som sa nemusela otravovat s tabletami, ale zase nie kazda to zase dobre znasa, vraj mozu byt bolesti, vacsie krvacanie a neviemco este 😒

lenkaaninka
16. jún 2010

@mima89 hmmm mima dobrá otázka.... 😅 😕

lenkaaninka
16. jún 2010

@janulienocka no to by som si nedala len preto lebo viem ako to bolí ked sa vyťahuje 😀 ale su také ktoré su vlastne zábrana a také ktoré vylučuju hormony tie bezhormonove podla mna su lepšie znášanlivejšie ale neviem po akej dobe sa môže zavádzať...ja som rozmýšlala aj o tom podviazani vajcovodov či ako sa to volá neviem niečo také...no my už deti nechceme takže ja skôr niečo také aby som neotehotnela..

mima89
16. jún 2010

@lenkaaninka a mala si s tym nejake tazkosti? a ako dlho si ho mala?

ericica
16. jún 2010

kocky akurat som pozerala pocasie a podobne pocasie tomuto dnesnemu , ovsem aj bez dazda hovoria az do stredu jula.....vyjadrili sa v tom zmysle ze teplota nad 30 stupnov vystupi az v druhej polovici jula....takze tie co cakame babetka zaciatkom jula tak si asi zoberieme viacej teplejsieho oblecka 😒

izira
16. jún 2010

@tinka349 palacinky chutili, plmila som ich cokoladou a jahodami, navrch slahacka.... 🙂

sunnygirl
16. jún 2010

gratulujem ďašliemu prírastku a tiež aj Polnišovej, aj keď o tom nevie 😅

Predpôrodná príprava trvala dve hodiny, bolo super, človek sa tam všeličo dozvedel o pôrode a tiež aj o Zvolenskej nemocnici.

V Dámskom magazíne na STV 1 dnes dávali ako prechádzať s kojenia na prikrmovanie a tiež aké je dôležité prvé kolostrum (mledzivo) pre bábätko.

Dnes mi je blbo, a to počaie hrôza 😖

zrzulka
16. jún 2010

@23bambuliatko ja mam tiez ale mne to vobec neriesia, ziadne atb som nedostala 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre