Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

booklover
26. jún 2010

@mirka285 a rodila si prirodzene? ze vraj telo vyplavuje daky hormon a clovek je akoby v tranze, moc si nepamäta z toho. podla mna je to super, ved tym padom si nebudeme az tak vela bolesti pamätat 😉

zrzulka
26. jún 2010

@katarina7777 to prave neviem ako manzel, ja by som sa najradsej spolahla sama na seba... je to dost komplikovane teraz.... mala bude bud s muzom, s mamou a mozno s otcom. Chudatko moje malinke....Jak mi tam bude chybat ☹

zrzulka
26. jún 2010

inak ste poculi ze niektore zeny pocas porodu zazivaju orgazmus??? stalo sa to niektorej??? kto vie ci to nie je len mytus ale take nieco sa mi dostalo do usiiiiiiiii... A potom ze preco tam niektore zenske tolko kricia 😀 😀 😀

booklover
26. jún 2010

@katarina7777 je to krasne, ked si Ta muzicek setri. aj ja mam zlatu polovicku, snazim sa to ocenovat, lebo viem, ze su zeny, ktore okrem rizikoveho tehotenstva maju aj agresivneho chlapa, takze to musi byt brutal znasat.

zrzulka
26. jún 2010

no idem opat makat, dnes mam taky vyhadzovaci den, muz sa tomu velmi tesi. uz vyniesol asi 5 igelitiek odpadu 😀 😀 😀

zrzulka
26. jún 2010

@booklover to je inak fakt blba kombinacia ☹ Mna moj setri uz len tym ze vezme malu von a mna nechaju odpocivat.... ako aj teraz 😀

mojalili
26. jún 2010

@mirka -drzim ti na zajtra palce, aby vsetko dopadlo co najlpdir a hlavne rychlo, aby to bol zazitok akopre mna, kezde sa nam tie prve pordy nevydarili, nech je tento porod stokrat lepsi🙂

My sme dnes krstili, bolo super, len fotky budu zajtra, pretoze fotil brat a ma ich on. Zisli sme sa cela rodina a bolo dobre. Pripajam len jednu fotku, ked sme sa chystali, ako sme sa vyparadili...🙂 Danko opet cely den spi, tak som zvedava, ako bude v noci... 😉

zrzulka
26. jún 2010

Krasni ste... a ty si aka kocka Mojalili....

katarina7777
26. jún 2010

@booklover nemozem sa na neho stazovat... uvidime po porode 😀 😀 😀
doteraz ma posielal lezat hlavne ked pozeral futbal, ale kedze sme talianov elegantne odprvadili domov tak bude mat viac casu robit mi spolocnost 😉

katarina7777
26. jún 2010

@mojalili sekne vam to spolu 🙂

katarina7777
26. jún 2010

@zrzulka deti su flexibilne a uvidis ze mala to odlucenie v pohode zvladne... to len my maminy vsetko tazko prezivame... ved bude mat okolo seba ludi co pozna a co ju lubia... a ty budes zachvilku z nemocky doma aj so zivou babikou 😉

izira
26. jún 2010

@kafoditka @katarina7777 inak zo skusenosti: ohrievac flias je zbytocny - jedine neskor na cesty, flasu s miekom alebo cajom ohrejete rychlejsie v mikrovlne...🙂

Inak vsetkym vam pekny den prajem, prave sme sa s manzelom vratili z prechadzky a dostala som uz aj darcek na narodeniny 😎 😎 😎 sa musim pochvalit

petzi
26. jún 2010

@booklover
no mavala som migreny,niekedy silne az som zvracala,ale ked som prisla s mm do Alp ,tak mi migreny ustupili, sem tam som mala lahku bolest hlavy,ale teda fungovala som.
A ked som byvala mladsia,tak som odpadavala pri odbere krvy a vypalovani kuracich oci,ci ako sa to vola...
Ale pri epi,by som asi zdochla,aj mamina mi hovorila,ze nech si ju radsej nedavam,lebo migrenu mam teda po nej ,tak vie, ze teda by som asi skolabovala este na stole a ako ty hovoris, radsej zostat pri vedomi 😅
Inak mam zase slabunkych poslikov, to zas bude noc ak sa mi rozbehnu kamosi moji....
😅

izira
26. jún 2010

@mojalili Velmi ste pekny na fotke, vam to spolu pristane 🙂

katarina7777
26. jún 2010

@izira vsetko naj k narodeninam , aky darcek si dostala? nech sa aj my potesime s tebou 🙂 .... diky za radu...my mikrovlnku nemame , takze potom uvidim ako budem ohrievat... ale dufam ze budem kojit aspon prve mesiace takze tento problem budem riesit potom. 😒

katarina7777
26. jún 2010

idem si trosku pochodit okolo domu lebo uz ma tu v posteli mrle zeru...

izira
26. jún 2010

@katarina7777 dakujem...narodky mam az 3.7. len mm to poriesil uz teraz, lebo toho tretieho asi budem v porodnici - teda mozno 🙂
A dostala som knizky (na citanie do porodnice) a taky kraaaaasny kozeny zapisnik, aby som si mala kde pisat basnicky a kreslit 🙂

My sme tu mikrovlnku vyuzili hlavne ked nas maly presiel na umele mlieko...bolo to fakt o dost rychlejsie a jednoduchsie ako ohrievac...ale ten sa nam zisiel pri cestach (sme taki velki cestovatelia 😉

booklover
26. jún 2010

@zrzulka tak to je fajn, snazivy je 🙂

tinka349
26. jún 2010

@mojalili jeeeej, krasnucki ste 🙂

booklover
26. jún 2010

@katarina7777 😉 no musi to byt zaujimave v zmiesanom vztahu a este ten futbal! nehneva sa?

booklover
26. jún 2010

@petzi tak mame kazda dovody, preco nie epi. mas nieco odskusane na ukludnenie poslickov? kazdemu nieco ine pomaha... vraj.

booklover
26. jún 2010

dobru nocku vsetkym! a stastne porody tym, ktore nas predbehnu 🙂

petzi
26. jún 2010

@zrzulka
A ty co tu este robis? Utekaj do tej porodky 😀 😀
Co sa tyka toho orgazmu pri porode, nedalo mi to nereagovat....
Neviem, nepocula som ,ale stale som sa cudovala, ked som sa rozpravala s mm ,ze mam trosku
obavy ,ako to cele nakoniec zvladnem,tak mi povedal, ze NEEBOOJ ;TAKYY ORGAZMUS SI ESTE
NEZAZILA 😀 tak asi nieco na tom bude 😅 i ked by som bola rada,keby sa mi to stalo... 😅 ale ja tomu moc
neverim,hlavne ked sa zena zacne trhat a neviem co este.tak ale inak,s tejto stranky radsej bez epi 😀

petzi
26. jún 2010

@booklover
mne nezabera akosi nic....a neviem preco...

petzi
26. jún 2010

@booklover
dobru nocku aj tebe.... 🙂

petzi
26. jún 2010

@mojalili Kraaasny ste 😉

robika
26. jún 2010

@mirka285 budem na Teba mysliet, neboj sa bude to rychle a na tento porod budes spominat len v dobrom urcite, moj lekar povedal, ze cisarky je ako ked sa vybera melon z tasky, ze je to take jednoduche a take rychle... vtipny 🙂

alica26
26. jún 2010

@nebbia no už som si myslela, že bolesť si užijem sama... ja čakám chalana a mám práveže viac chut na sladké...

tinka349
26. jún 2010

tri roky dozadu ☹

luminkasp
26. jún 2010

@zrzulka, zrzi, neboj, ved dnes je spln, ako sa citis?

@tinka349, ja som malu porodila, ked bol spln a aprilovciat sa v ten isty datum narodilo v teme 5, tak neviem, ci je to pravda 😀 a v nasej nemo sme v tu noc porodili 4 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre