Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
26. okt 2010

aké sú dnes vaše deti? moja je taká všelijaká,nevie sa uložiť,pomrknáva...

oacka
26. okt 2010

@bambola hej? to ma prekvapuje, som myslela,že je na UM,lebo ona asi ako prvá dala príkrm.

robika
26. okt 2010

@denisse ja tiez iba kojim, maly este nepil ani nepapal nic ine ako mliecko, dokonca este ani caj nie, uvazujem ze ci mu nemam uz skusit aspon caj davat, lebo s tymi prikrami tiez chcem zacat od 6.mesiaca...

strasska
26. okt 2010

este mozno aj tie by mali zacat s prikrmami skor, ktore vedia, ze budu musiet kojenie ukoncit, napr. kvoli navratu do prace.
Lebo napr. lepok treba zaviest urcite pocas kojenia

robika
26. okt 2010

@oacka maly mi teraz buvka, ale dnes uz druhy krat, lebo akosi sa budi a nevydrzi dlhsie buvkat... a pritom tu prsi, tak by sa mu malo spinkat dobre...

denisse
26. okt 2010

@robika
ja tiez nedavam ani caj ...

bambola
26. okt 2010

@oacka ja by som si tiez dala, nemoze to az tak uskodit ale mm je zasadne proti, ze to predsa nebudeme testovat naa vlastnom dietati 😠 tak mu vyhoviem, nezabije ma to a je to pre babulku. ale niekedy by som za capovane dala neviem co (dceru 😅 , ale nieeeee 😠 ) 😝 😀

strasska
26. okt 2010

@robika ja tiez nedavam caj...vlastme nedavam nic ine okrem mojho mlieka, ak neratam vodu z vane, z ktorej si sem-tam chlipne 😀

bambola
26. okt 2010

@robika ja som raz skusila kamilkovy lebo sa mi zdalo, ze sa nevie vykakat ale vypluvala mi ho takze uz neskusam a aj zbytocne. to bol len taky pokus 😉

oacka
26. okt 2010

@bambola mne doktorka povedala,že čierne pivo nech sii kľudne dám,že z toho je mlieko... ale mne čierne nechutí...tak si občas večer šupnem Radler, to milujem!

oacka
26. okt 2010

@strasska 😀 😀 😀 to mi pripomenulo: môže sa bábu dostať voda do uška? lebo ja sa toho veľmi bojím,aj keď neviem prečo.

strasska
26. okt 2010

mozno sa riadia podla tych info co dala @meruska

bambola
26. okt 2010

@oacka mne chuti pivo akekolvek 😀 (teda kvalitne samozrejme 😉 ) vcera akulat do toho hovadzieho slo cierne pivo

strasska
26. okt 2010

@oacka joj tak moja mama stale jaci, lebo ja pri kupani malej ponorim hlavku do vody skoro celu a ona, ze sa nesmie voda dostat do usi...ale malej uz v porodke pri kupani ponarali hlavicku dost hlboko
a ked zacinaju deti plavat, tak im mamky davaju stople do usi, alebo ako?

bambola
26. okt 2010

vam sa tiez niekedy stava, ze na dieta suslete? lebo mne obcas ano ale uz sa uvedomim a zacnem rozpravat normalne, nepotrebujem aby mi suslala len za to, ze mne sibe 😀

oacka
26. okt 2010

@strasska presne,ja to mám od svojej mamy!!!! takže je to blbosť?

denisse
26. okt 2010

baby, co si myslite o sedatku do vane?
my sme pri nele nemali, sme ju dlho kupali vo vanicke, aj ked uz sedela, ale teraz ma napadlo, ze ked barunka zacne sama sediet, ze by sa mohli s nelou kupat spolu vo velkej vani a tam by sa to sedatko hodilo ...
http://www.slune-cz.cz/thermobaby-sedatko-do-va...

oacka
26. okt 2010

@bambola samozrejme, že šušlem občas, veď nie som stroj, ale zamilovaná do svojho decka! 🙂 aj si slová vymýšľam také,čo neexistujú. 😀 myslím,že ak to nie je furt,tak ich to nijako neovplyvní.

strasska
26. okt 2010

@oacka podla mna im to tak hovorili...ale ja teda ponaram, a nemali sme ani pri Miskovi ziaden problem

oacka
26. okt 2010

moje decko zaspalo s prstom v uchu.. 😀 😀 😀 😀

strasska
26. okt 2010

@denisse presne tak chcem aj ja, ja uz som pri Miskovi chcela...
ale ked ja som taka nerozhodna, a mojmu MM sa vsetko zda ako blbost
tak denis, ked kupis, daj info, ci sa oplati

oacka
26. okt 2010

@denisse aj ja by som chcela, budem lepší pocit,že sa mi neutopí.

robika
26. okt 2010

@denisse my uz toto sedatko mame, dostali sme od mojej mamy a podla mna to bude fajn, lebo maly uz teraz vo vanicke nozickami spliecha az sme cely mokry, tak ked bude sediet, urcite ho v tej malej vanicke neudrzim 🙂

denisse
26. okt 2010

@robika
a ake mate?

@strasska
ja ho asi kupim na vianoce, ale myslim, ze pouzivat ho budeme az vo februari, ci marci ...

sarai
26. okt 2010

vy ste uz zacali niektore prikrmovat? ja sa chystam tiez az od toho 6. mesiaca. ak vydrzim s mlieckom. teraz je moja akasi furt hladna a hlavne v noci.

alllexa
26. okt 2010

@mirka285 - ja sa tiramisu trochu bojim teraz, ked kojim, kvoli surovym vajickam...

@kafoditka - a kto Ti radil prikrmovat? Mne doki zatial nic nevravela...

bambola
26. okt 2010

ukolisala som svoje dieta v lehatku, dufam, ze jej je tam pohodlne. ale aspon konecne za dlho dobu zaspala inak ako na ciciku 🙄

strasska
26. okt 2010

@sarai vitaj v klube nocnych hladosov a nevyspatych maminiek

maxara
26. okt 2010

Babule s tym prikrmovanim je to tak, ze najnovsie pediatricke vyskumy zistili, ze sa moze zacat prikrmovat od ukonceneho 17teho tyzdna, cize priblizne od ukonceneho 4teho mesiaca. Kvoli alergiam.. to co sem pastla @meruska to je vlastne ten najnovsi pediatricky poznatok v sucinnosti s gastroenterologmi vyvinuty.. a uz davno nam to sem predniesla @dugyna este niekedy v juni, alebo maji.. ked bol ten pediatricky kongres, ci co to bolo..
Mne to tiez potvrdil sesternicin manzel, ktory je pediater na detskych kramaroch.. ale tiez mi povedal to, ze ked budem plne kojit a Ninke bude mliecko stacit, tak je na mne, ci prikrm zaradim, ale ak napr plne kojim a mam pocit, ze je to pricasto alebo ze je bambulo hladne, tak preco nie.. no a kedze ja kojim asi tristvrte alebo dve tretiny dennej davky, kedy ako, tak ja urcite prikrm zaradim co najskor ako to bude mozne.. cize ked zacneme 18ty tyzden 😉

denisse
26. okt 2010

baby, este som sa chcela opytat, ako deti uspavate na nocny spanok?
my mame zvlastny vecer ... mala mi po kupani zaspi, ale len na pol hodku, akoby sa este neulozila na noc ... potom je hodinu a pol az dve hore (ako cez den) a az potom ideme spat na noc .. takze chodime spat najskor o 22, ale vynimkou nie je ani 23.00 ..
najhorsie je, ze ju musim uhojdat na rukach, nenasla som iny sposob ... a je uz fakt tazka a ja mam operovanu vyskocenu platnicku, tak sa bojim, ze sa mi bolesti vratia ... ale fakt neviem, ako inak ju uspat ... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre