Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
3. nov 2010

@monline to bude asi tym ze ja mam temu UM medzi oblubenymi kedze davam Sunar..a obcas tam baby poradia ked mi nieco neni jasne...

ericica
3. nov 2010

@ywett o mas super aj mne by sa s mensou spalo ale ta starsia nam sprvi rano o siedmej raziu a mame po ptackach 😀

bambola
3. nov 2010

@ericica to jejsestricka povedala aby to davala dietatu alebo len aby to nevravela? inac niektore sestricky su mudre ako keby sa poctom odrobenych rokov ziskaval titul mudr 😠

tinaki1275
3. nov 2010

inac mne mamina priznala ze mna mala na kravskom(ale cerstvom) od 6 mesiacov..ja by som to teda neriskovala ani keby neviem co ..

monline
3. nov 2010

@mirka285 ja mám medzi obľúbenými panelák a ordináciu 🙂))

ericica
3. nov 2010

@bambola ze vraj jedna jej znama je sestricka jej to poradila aby davala to krabicove ale,nie ze sa prekecne pred dokinou 😨 🙄

noemarta
3. nov 2010

babeny vzdavam to, idem spat.
dobruuuuu 🙂

mirka285
3. nov 2010

@tinaki1275 a v com mas mat malu?vsak este nic lepsie nevymysleli tak nech sa nezavzdusnuje...

merikac
3. nov 2010

@mirka285
@monline
@maxara baby bavili ste sa o chudnuti,,akurat som tu mala navstevu- neter doucovala Denisa chemiu a tak sme si otvorili vinko- teda jej,,a sme pozerali fotky a normalne som sa nasrala,ze kde som si ja podela tu postavu co som mala kedysi a normalne som zirala,,po denisovi som mala nohy jak paratka tenke,,no,,jak mon raz povedala,,,po rokoch su fotky na ktorych som mala pocit, ze hrozne vyzeram - jasny dokaz o tom,ze to nebolo az take zle ako to je teraz ☹

bambola
3. nov 2010

@ericica ach nemam slov 😖

mirka285
3. nov 2010

@bambola ano vraj jej to poradila sestricka ale nema to hovorit dokine...ale ja si skor myslim,ze jej to neporadil nikto,ze to ona sama ....

bambola
3. nov 2010

@mirka285 "nech sa nezavzdusnuje" 😀 ty co beres 😀

bambola
3. nov 2010

@noemarta dobru 🙂

tinaki1275
3. nov 2010

@mirka285 tiez som nechapala..mm sa len smial ja som len kukala a nechapala..ale stava sa..😉) tu debatu o UM si musim pozriet..

ericica
3. nov 2010

ja sa vam priznam uprimne mne starsia dcera pila z prsnika do pol roka potom som vyskusala tri druhy UM ale vsetko vypluvala....tak som skusila to kravske ale mne nosil ocino z roboty co sa vam na vrchu urobi smotana,ale aj to som riedila prevarenou vodou ...dala som jej to asi tyzden aaale tak ju zapieklo z toho ze som z nej hovienka musela pucovatt teplomerom,tak som kravske behom tyzdna stopla a skusila som mlieko od babylovu ochutene a to mi pekne pila a ani ju nezapekalo 🙂


mirka285
3. nov 2010

@merikac no presne to Mon uplne dobre povedala 😀 ale niekomu pasuje byt taka krv a mlieko,ja poznam take baby na ktorych sa mi to dokonca paci a vyzeraju podla mna sexi,ale mne kila navyse proste nejdu ☹

ericica
3. nov 2010

Jaaaaj kocky a este som zabudla dodat ze to tam tak dorazne napisala ze kravske krabicove jej skus dat a ochut ho troska CUKROM!!!!!!dobre pisem Mirka ze ani to si neprehliadla 😲 😲 😲 ...,mesacnemu dietatu cukor 🙄

tinaki1275
3. nov 2010

@ericica ale nepchala si to do mesacneho baba..to je velky rozdiel..a nebolo krabicove..tiez som pocula ze 8 mes.babo odmietalo vsetky UM az skoncilo na kravskom do roka a potom skusili zase UM a uz pilo ..

bambola
3. nov 2010

@tinaki1275 mm raz v tesku vynadal jeden pan ze preco tak malu nosi lebo to je uplne zle a bude chora . mala bola v manduce 😠

tinaki1275
3. nov 2010

@ericica jezis tak toto je uz sila..

bambola
3. nov 2010

@ericica cukor!!!! 😨 ja omdliem, chudatko babo 😒

mirka285
3. nov 2010

@ericica ved ja som jej najprv napisala ze keby davala cerstve kravske mlieko tak ma to az tak nesokuje,ale krabicove...ved to sa uz ani neda nazvat mliekom...a ona ho dava od naodenia,blazniva zenska 😨

monline
3. nov 2010

@ericica moja nika pila kozie mlieko, to jediné znášala dobre, po kojení a vyskúšaní rôznych mliek sme skúsili kozie..tretí sused mal kozu a 2x denne som chodila po mlieko...kozie mlieko je najpodobnejšie materskému a nie je hlienotvorné ako kravské, obsahuje plno enzýmov...ale vtedy mi to schválili ešte aj na kramároch, dnes by na to hľadeli asi inak..ale to už mala skoro rok

mirka285
3. nov 2010

tak tak,sladila ho este cukrom,ved hovorim blazniva zenska....

ericica
3. nov 2010

kocky opustam vas mala sa mi budi,,,,ideme sa cickat 🙂
inac dnes som bola s malou na kontrole a troska sme sa zdrzali v meste a Edinu som nechala svokre a kym sme dosli domov tak mi svokra povedala ze ju skoro celu zjedla ze vsade na nej hladala cici 😀 😀 😀 skusala ju oklamat cajikom ale ze to zabralo len chvilu a ked sme dosli domov a zbadala taky blazeny vraz nahodila a aj man skoro celu zhltla 😀 😀 😀 opica mala 😵

merikac
3. nov 2010

baby ja sa musim priznat,,ja som bola tiez hnusna mama,,ja som denisovi davala od polroka tiez krabicove mlieko ☹

tinaki1275
3. nov 2010

@bambola ha dobre..inac ale napr.videla som jednu mladu maminu(max.18-19rocnu) minule tiez v supermarkete bola to dokonca cudzinka-nejaka turistka skandinavka.. a mala asi mesacne babo v takej tej klokanke tvarickou dopredu ,,dieta bol prehnute -tak vypucene bruskom dopredu ..chuda..hlavicka nemalo vobec podopretu ...nechcela som nic povedat ale nedalo mi ..opytala som sa jej ze kolko ma a ona ze 5 tyzdnov.. tak som jej pekn epovedala ze by si mala kupit iny nosic..ze tento nie je vhodny pre tak male dieta a ona sa usmiala ze dakuje za radu ale ze jej tento vyhovuje..

merikac
3. nov 2010

@mirka285 ale prisla som pri pozerani foto na to,,ze mi ide blond a ziadne ine odtiene tmavsej ani peroxidovej,,,to sa da zmenit lahko,,horsie to bude dopracovat sa k povodnej vahe

tinaki1275
3. nov 2010

@monline ja tiez planujem davat kozie (samozrejm eneskor- znami maju kozicky) ja ho nemozem pit nechuti mi ale je velmi zdrave a urcite 100x lepsie ako kravske

robika
3. nov 2010

baby vy tak vela zapisete, ja nechapem ci som taka pomala ze pri malom nic nestiham a nieto este sediet za pc, alebo vy ste take aktivne, ze stihate domacnost lavou zadnou 🙂
@maxara ja si tiez myslim ze mas tie vlasy uplne super, aj strih aj farba s melirom sa Ti hodi 😉
ked rozoberate to mlieko, mne dnes hovorila stara mama mm, ze ona mu davala od 4 mesiacov kravske mlieko, pudingy a podobne... ja ked pocuvam co mu davali ked bol maly, tak sa bojim ze by som Filipka nechala s niekym doma sameho, ved by mi do neho dali nejake hovadiny keby plakal.... a ked poviem, ze to sa nemoze, stale mi hovoria, ze to nie je pravda a podobne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre