Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
19. dec 2010

@tinaki1275 moja kráska už druhý deň skoro vôbec nepije mliečko... v noci vstáva raz,to pije normálne,ale cez deň takmer nič. čajík vypije, tuhú stravu .- kašu a ovocie papá... dúfam,že je to len prechodné....

aalexis007
19. dec 2010

@oacka to by som aj ja chcela vedieť, že ako stíhajú koníkovať. Môj malý si vyžaduje celodennú pozornosť 🙂

noemarta
19. dec 2010

@kafoditka noo tak ale co chces, do malej izbicky, maly stromcek a na velky si este musis pockat 😉
ja som vcera prvykrat ozdobovala stromcek v nervoch, tak som to radsej nechala tak, a ked som uz vecer mala na to naladu, tak som to dokoncila. Totalne ma vytocili tie nove svietidla, som zvedava ci ich zajtra vyreklamujem 😠 😠

@oacka spravna zena, vydupala si si obra 😀 😀

merikac
19. dec 2010

tak baby, pridavam aj ja nas stromcek,,+ moju pomocnicu 😀

aalexis007
19. dec 2010

Ako podávate drobcom kašičku? Vo flaške alebo lyžičkou?

lela1809
19. dec 2010

@mirka285 to je dobre 🙂 asi zacnem poziciavat plechy 😀

nas UMELAC 😀

noemarta
19. dec 2010

@merikac kraaasny, presne o tomto som hovorila, ze ten umely lepsie vyzera , je taky hustejsi, super, a mas tam moje farby, my mame hnedo oranzovy, ale viac mi prevlada oranzova 😉

noemarta
19. dec 2010

@merikac debil som, a samoska ze Ema je zlatulinka, krasnu dcerku mate 🙂

merikac
19. dec 2010

@mirka285 mirka krasny umelac,,ale co si budeme hovorit,,,na zivy nema,,ale zas my sme solidarne k zivotnemu prostrediu,ze?! 😀

lela1809
19. dec 2010
kafoditka
19. dec 2010

Baby, tak pre inspiraciu + moj malilinky umelacik

noemarta
19. dec 2010

@lela1809 aj vy mate pekny umelaaac, super. juuuuuj, baby krasne su to sviatky zeee????

noemarta
19. dec 2010

@kafoditka tak ty si to teraz zabila s tymi kolacikmi, mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam.....
A aj tvoj umelaaacik je pjeeekny. 😉

kafoditka
19. dec 2010

@noemarta
@merikac tak vase stromceky u mna jednoznacne vedu! Niezeby boli tie ostatne skarede, to vobec nie, ale presne takyto styl zdobenia sa mi strasne paci 😵 😵

merikac
19. dec 2010

@aalexis007 mne mala kase nechce vobec,,ani lyzickou a z lase uz absolutne,,,,ale zato chleba, zemiakovej kase a bananov, by zjedla za vagon 😀

aalexis007
19. dec 2010

@kafoditka Ty brďo to si kedy stihla?

merikac
19. dec 2010

@noemarta povodne som tam chcel nechat len gule,,vyzeralo to bore,,ale bolo to na moj vkus moc sterilne,,ako hovorim,,mne sa gycove vianoce pacia :D- samoska,ze je krasna,,ako vsetky julovciatka 😉

lela1809
19. dec 2010

este raz... 🙂

merikac
19. dec 2010

@lela1809 jeeej, cerveny,,,,,,,,,,,kraaasa, 😵 ,,,,nasim som urobila dnes ruzovy,,tiez neni na zahodenie

kafoditka
19. dec 2010

@aalexis007 V podstate za dnesny den ale mam malu vycitku, lebo som koli tomu nebola s malym vonku.. 😒 ale neva, zajtra mu to vynahradim 🙂

merikac
19. dec 2010

@kafoditka kafko,,,supene to vyzera -vratene toho stromceka az po sameho anjela,,, 😀 ...............teeda, zas sa zacne obdobie prezierania,,,,mnam,,ale ja sa tak tesim na ryby,,,,,,,,,,,,,a salat,,,,,,,,,,,,,,,az slintam 😀

katarina7777
19. dec 2010

@kafoditka dala by som si tie suhajdy, vyzeraju super... sikulka 🙂

kocky mate vsetky pekne stromceky, ked budem mat cas tak nafotim nasho "drobecka" , mame ho zlato- oranzoveho 🙂

merikac
19. dec 2010

@lela1809 skoda,,ze si tu fotku neotocila,,,chcem vidiet laurinku a otacam si hlavu nabok 😀 😀 ,,ako poslusne sedi,,zlatunka

noemarta
19. dec 2010

@kafoditka ja som chcela dokupit take velke oranzove alebo hnede gule, ale nikde som take nezohnala, strasne sa mi paci stromcek, kde su velke masle a velke gule. 😉

aalexis007
19. dec 2010

@kafoditka čožéééé. Ja neurobím vôbec nič pokiaľ som sama doma s malým Filipkom. On si vyžaduje aby som s ním bola neustále. On sa aj sám pohrá ale to musím byť stále pri ňom. Variť a piecť môžem len keď mám doma mm. ☹

noemarta
19. dec 2010

@katarina7777 aj my mame oranzovy+trosku hnedej+trosku zlatej na ozivenie, ale prevlada oranzovaaaa, kedze mame oranzovu obyvacku.
a suhajdy sa chystam ja zajtra robit, mnaaaaaaaaaaaaaaam. a ty si na sviatky v italiano???

katarina7777
19. dec 2010

inak musim sa pochvalit ze za posledne dni som schudla 2 kila, jak sa neprezieram tak to funguje 😀 tesiiim sa, dneska rano som mala 57kg, tolko som mala naposledy v januari , este 3 a som spokojna.

merikac
19. dec 2010

@noemarta paradox na tej fotke tenstromcek vyzera uplne inac farebne ako na v skutocnosti,,,je to kombinacia,,hnedo smotanovo bielej,,,,,gule su smotanove- tamavsie a bledsie,,,a slamenicky,,+ biele mamine uhackovane anjeliky a zvonceky,,k tym mam citovy vztah,,,kazdy rok ich skorbim aby pekne vyzerali

robika
19. dec 2010

Ahojte,
vsetky mate krasne stromceky, my budeme ozdobovat az 24 rano... my budeme piect teraz cez tyzden, dnes sme cistili orechy a zajtra sa zacina... niektora pisala, ze mojalili ma nejaky dobry recept na vanilkove rozteky, hodite mi ho, dakujem 🙂
u nas dnes bola strasna zima, cez den bolo - 11 a to sme boli s malym vonku, ale iba na hodinku, lebo by som bola zamrzla 🙂

@denisse mala je aka rozkosna a ako krasne si tam keca 🙂
@merikac mala sa krasne potmehutsky usmieva... krasnucka je

merikac
19. dec 2010

@noemarta tent rok som nebola v baumaxe,,ale minuly rok mali kraaasne hnede,,som rozmyslala, ze ich dokupim,,no nakoniec mi to mm, zatrhol,,lebo mame aj cervene, aj zlate,,,aj taketo smotanove,,ze on na serepetičky robit nebude 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre