Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
8. jan 2011

@tinaki1275 Mati prd,prave ze to ide strasne tazko,ovela tazsie tie cm odchadzaju ako som cakala...ratam,ze tri mesiace poctiveho cvicenia a mohli by byt tie 3 cm dole...ja napr. nemozem vazit menej ako 53 kil lebo ja potom v tvari strasne zostarnem a vyzeram vraskava a skareda 😒

tinaki1275
8. jan 2011

@monline no tak aspon tak ..vydychnete si ..hlavne ich nepozvi ze akoze dojdite zase ...lebo sa nasackuju za dva tyzdne zase..

merikac
8. jan 2011

@monline ved aj mna tam zobrala oacka,,,a maxi,,ze musiim pribrat do tych 80- 😀 co by mi v praxi problem nerobilo 😀

monline
8. jan 2011

@mirka285 Linda aká nádherná! teda krásne vyparádená je, úžasný kabátik, porád ti kuknem do albumu, či je tam väčšie foto .-)

tinaki1275
8. jan 2011

@mirka285 no to je moj problem..mam chudu tvar a vrasky na chudej tvari vidno hrozne.aj tie mimicke .tebe ale na fotkach ziadne vrasky nevidim ..ja sa pojdem poradit ku kamoske do fitka ze co vymyslime na brucho ,ja s tym chrbtom ani brucho nemozem normalne posilovat..☹

mirka285
8. jan 2011

baby ja som zase chlpata a mam vela znamienok...takze kazdy ma mame nieco...

monline
8. jan 2011

@merikac no len dúfam, že ma tam oacka automaticky pridala..skúsim nájsť

robika
8. jan 2011

@mirka285 Ty mozes byt naozaj spokojna, ved kazda by s Tebou s radostou menila... v tom mas pravdu, ze par kil alebo centimetrov ide velmi velmi tazko dole...

mirka285
8. jan 2011

@monline som ju vyparadila,vsak sme isli na oslavu 🙂

monline
8. jan 2011

@mirka285 ten čípok si si dala?

mirka285
8. jan 2011

a ja mam este bonus-zlatu zilu 😀

bambola
8. jan 2011

uf, konecne docitane

merikac
8. jan 2011

@mirka285 miri,,ja som minule mamine ukazovala malu,,ze sa mi paci a akurat som jej ukazala fotku kde ju drzis ty,,a mamina,,sak ma byt po kom pekna,,aj jej mama je aka klofana( citaj makko) 😀 - to je akoze komplimnet 😉

mirka285
8. jan 2011

@monline nedala,ale isla som aj tak,som sa z toho skoro od stastia rozplakala,lebo mi ta zila nevysla chvalabohu,takze dnes ma to len malinko pobolievalo 🙂

merikac
8. jan 2011

@monline mojsejku 😀 ,,ale este to tam neni

mirka285
8. jan 2011

@merikac mamina mi taky kompliment hodila,zlata 🙂 zajtra poviem Gabovi,ze som klofana 😀

tinaki1275
8. jan 2011

@mirka285 so znamienkami mam problem aj ja.a velky ..hlavne na dekolte a uuz aj rukach,kazdorocne ich pribudne aj 20 ,aspon ze su male.. ..no aspon s tymi chlpmi nemam problem...ale ked ta to potesi ..tu v grecku rodicia dievcatam uz od detstva setria na odchlpenie..tu su chlpate uplne vsade...akoze bezne vidis zle depilovany chrbat..a platia tisice za kdejake laserove depilacie apod...ja len dufam ze toto nezdedi leia po mm ten je tiez taky "chlpatejsi " 😒

tinaki1275
8. jan 2011

no mm chrape a zobudil malu ..😢zabit ho malo ..ja ho asi vystahujem do detskej izby ..

monline
8. jan 2011

@mirka285 aj ja mám zlatú žilu vlastne od pôrodu v blbom stave..prvé mesiace som mala zápchu a to boli iné bolesti ak som po troch štyroch dňoch šla! skúšala som preháňadlá, podarilo sa mi chodiť pravidelne, ibaže to bolo tuším ešte horšie, lebo sa to nestíhalo zahojiť..stále ju mám vonku, ale nie je bolestivá, len pri tlaku, vtedy sú tam aj kaluže krvi..áno, aj ja sa chystám NIEKEDY zájsť k nejakému lekárovi aj vzhľadom k tomu, že mamina roky iba čípkami liečená zlatá žila skončila ako amputovaný konečník a vývod so sakra šťastím, že nádor neprešiel do kosti

merikac
8. jan 2011

@tinaki1275 chlpate na chrbate??teda zle depilovany chrbat u dievcat?

mirka285
8. jan 2011

@tinaki1275 no ja nastastie na chrbte nie som chlpata 😀 nohy si depilujem sama so strojcekom,a ruky si davam odchlpovat voskami,ale to mi staci raz dva krat za mesiac...no a tie bokombrady som si dala teraz na klinike odchlpit a vyvalila som 300 eur zato ☹

mirka285
8. jan 2011

@monline presne sa bojim aby to nebol nador,lebo mam to stale castejsie v poslednej dobe a horsie a teraz to bolo fakt zle ☹ mala by si ist,hanba nehanba,mam zly pocit z toho,takze ja idem...

tinaki1275
8. jan 2011

@merikac no normalne na chrbte a keby ste videli brucho ..obcas aj hrudnik ...
@mrika285 ja som uvazovala o bikinach ,tam mam problem ..a kedze v lete na to nemam nervy furt holit a este sa to zapaluje..vosk uz nechcem..to bolo trapenie..
no damy mala je definitivne zobudena mm to ma v pazi a chrape dalej..jemu treba surne schudnut ,toho hadam oacka vezme ma uz 108kg.. idem ju skusit uspat ..😢

merikac
8. jan 2011

baby dobru noc,,idem aj ja do perin,,,

robika
8. jan 2011

kocky lucim sa, prajem dobru noc 🙂

monline
8. jan 2011

@mirka285 ja som síce fľakatá ako dalmatín, ale chlpatá nie som..na rukách nemám ani chĺpok a na nohách asi 5, na to mi stačí 5min a pinzeta 🙂

mirka285
8. jan 2011

dobru nocku,aj ja sa uz poberiem...

monline
8. jan 2011

@mirka285 pôjdem i ja..už aj ako prevencia kvôli mame, len ako sa poznám, niekoľkokrát presuniem termín dovtedy

mirka285
8. jan 2011

@monline no ved to je presne to,co hovorim,ze kazdy mame nieco...a znamienok mam strasne vela,aj Tomas ma vela...najhorsie je,ze aj Gabo ma vela,tak chuda Linda,ked to podedi ☹

mirka285
8. jan 2011

@monline pekne chod,ved tych 5 minut hanby nejako vydrzime ale hlavne budem mat kludne svedomie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre