Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
30. jan 2011

@adelaine nemaaaaa, to by som o tom vedela, neeeee 😀 😀 😀 je len do teba, oblubuje tvoje BOKY 😉

adelaine
30. jan 2011

@maxara ty jedna! 😀 😉

maxara
30. jan 2011

@alllexa ☹ vidis, nase decka uz chrnia, zmohlo ich stretko 😉 nabuduce sa zucastnite a uvidis ako zalomi o deviatej

maxara
30. jan 2011

@adelaine 😀

maxara
30. jan 2011

@zrzulka nasla som na teba mejl len ten z FB, tak ak mozes, posli mi do IP ak mas iny

maxara
30. jan 2011

oki, povinnosti splnene, idem buskat za Ninkou, bruuu

mirka285
30. jan 2011

dobru noc dievcata...

miki060707
30. jan 2011

ahojte, pozrela som fotečky, no bolo ich vela, sú krásne... 🙂

robika
30. jan 2011

Ahojte, tak mali ste suprove stretko, taka perfektna naladicka sala z kazdej fotky, ze my co sme neboli vam velmi zavidime.. deticky boli rozkosne, mamicky krasne, je vidiet, ze maxi je super hostitelka, velmi pekne si to leharo pre deticky pripravila, lebo aj mamickam sa tam pacilo... kazda fotka sa mi pacila a baby vyzerate naozaj velmi dobre

robika
30. jan 2011

@merikac a @karinnka vsetko naj aj jednej Emmke aj druhej Emmke

@monline myslis, ze tie teploty ma Danielko zo zubkov? kiez by mu to uz preslo, aby si mohol dobre oddychnut a Ty tiez...

gabika41
31. jan 2011

dobre rano

bambola
31. jan 2011

dobre ranko,

tak moja dcera sa asi rozhodla, ze bude ranostaj. posledne dni vstavala okolo osmej, spat chodila o desiatej vecer, no teraz uz je hore a isla spat az o 23h. som zvedava ako sa jej to nakoniec ustali 🙂

idem sa vratit k vcerajsim fotkam a patricne ich okomentovat 🙂 😀

booklover
31. jan 2011

@gabika41
@bambola vidim, ze rannych vtacat nas tu vela nie je 🙂

vsetkym stretkarkam tisko zavidime 🙂

aalexis007
31. jan 2011

Dobré ránko 🙂

zuzik1983
31. jan 2011

ahojte 🙂 my sme uz hore od 6.malej uz je lepsie,uz aspon sople nema,takze sa aj vyspime troska v noci 🙂

booklover
31. jan 2011

@zuzik1983 super! viem aka je to ulava, ked babo prestane chrcat. 🙂

inak, damy, aj my sme vcera boli na navsteve, sice nas bolo iba 8 kusov, co je oproti 27 dost malo, ale zabavili sme sa tiez 🙂

bambola
31. jan 2011

dievcata inac vsimla som si na tych fotkach, ze vela z vas (ak nie vsetky) uz mate pre decka topanocky. my este nic take nemame 😕 zatial mi to pride zbytocne. myslite, ze by som uz mala nejake kupit?

zuzik1983
31. jan 2011

@booklover veru je 🙂 sice kasel je este riadny,ale to uz je ok.
@bambola my mame zatial len take papucky s tvrdou podrazkou na prve krocky po dome,ale topanocky aj mne este pridu zbytocne

vierkaha
31. jan 2011

Dobré ráno kočky, aj mňa to včerajšie stretko tak zmohlo, že som zaspala pri malom 😅
@bambola my máme topánočky s mäkkou podrážkou iba ako náhradu papučiek( ako trošku ako imidžovku 😀 ) keď chodíme von a nie je oblečený v overale, tak nejak mi príde, že má tak nožičky viac v teple 😕 a ak začne chodiť tak už máme vybrané s pevnou podrážkou členkové ortopedické zo zdravotníckych potrieb - to nám odporučila pedina, aby sa mu správne vyvíjala klenba

booklover
31. jan 2011

@vierkaha
@zuzik1983
@bambola my budeme davat topanocky az pri pokusoch o statie, zatial nedavame. mame termo ponozky a doma strikovane vlnene papucky (moja mamina robila 🙂 ) nateraz.

zuzik1983
31. jan 2011

@booklover ved mne uz sa mala v postielke stava na nohy a beha okolo nej,tak uz musi mat 🙂

booklover
31. jan 2011

@zuzik1983 fiha! 🙂

@maxara maxinka, to kolko trvalo, kym ti nacitalo 127 fotiek?! wau, moja ucta! paradne ste zdokumentovali 🙂 vidno, ze bolo super, keby deti nebolo, hadam aj do polnoci by ste potiahli 😎 ale, zase, keby ich nebolo, bolo by o com?

zuzik1983
31. jan 2011

@booklover a aj stvornozkuje 🙂 .teraz ju chvalim 🙂

booklover
31. jan 2011

@zuzik1983 fiha! vyzera to na nadane babo 🙂 asi bude v 3 rokoch citat. super!

zuzik1983
31. jan 2011

@booklover sikovna skor pohybovo 🙂

kafoditka
31. jan 2011

Ranko dievcata... 🙂

booklover
31. jan 2011

@kafoditka ahoj 🙂 ako sa mate po stretku? 😉

booklover
31. jan 2011

@zuzik1983 zatial pohybovo a ktovie, co sa ukaze v buducnosti? 🙂

kafoditka
31. jan 2011

@booklover dobre sme sa vyspali, len od rana mam umrncane dite, ktore mi okusuje postielku ako bobor...zeby predsa len zubky?? 😉

zuzik1983
31. jan 2011

@booklover jasne,to sa uvidi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre