Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
6. feb 2011

Dobru nocku..

mirka285
6. feb 2011

@macik27 a to nema ani striesku?a tebe sa zda,ze malej uteka ocko,ved do roka je to u deticiek normalne,tak neboj....

maxara
6. feb 2011

@kafoditka oki, pozriem ti ho a aj porovnam s chiccom, nuf?

macik27
6. feb 2011

@mirka285 má to aj striešku aj nánožník len som také foto nenašla 😀 😀 😀 no ja ani nestresujem to len doktori keď sme boli v nemocnici na kontrole nás vyslali vraj aby sa nič nezanedbalo 😉

mirka285
6. feb 2011

@macik27 aha uz som sa zlakla,ze to je nejaky cudny kocik...aj my chodime v sportiaku,teraz je take fajn pocasie,ze mala tam vzdy zaspi...a neboj to ocko to ak aj sa doktorke zda,to sa upravi....idem spat,dobru noc vsetkym

kafoditka
6. feb 2011

@maxara 😵 😵 😵 😵 budem ti velmi vdacna, dakujem 😉

mirka285
6. feb 2011

@kafoditka maju aj http://www.bambini.sk/sk/store/product/2331/28/... v Bambini,akurat,ze asi nema madlo...

maxara
6. feb 2011

@mirka285 @kafoditka idem aj do bambini a inak, bambini je lacnejsie 😖

robika
6. feb 2011

ahojte, takze mam za sebou dalsi narocny den s Filipkom, minula noc nebola zla, aj ked som sa teda velmi nevyspala, nemal az take vysoke teploty, ale stale som bola hore a kontrolovala ho...
zato cez den mu vkuse behala teplota cez 38,5 iba s cipkami sme ju vedeli stiahnut na chvilu pod 38 ale 2 hodinky uz bol zase horuci... teraz nastastie buvka a bez horucky, tusim v noci je to naozaj lepsie ako cez den, ak bude mat teplotu aj zajtra rano, tak ideme doktorke... je to svokrina znama, takze nemusime cakat medzi tolkymi chorymi detmi a hned nas berie dovnutra... dufam ze vy ste mali lepsiu nedelu...

gabika41
7. feb 2011

dobre ranko sa praje.
@maxara....ty ked sa do niecoho zahryznes.....tiez Vas obdivujem,lebo u mna po takom 5tom modeli zbohem a satecek..... 😀

bambola
7. feb 2011

@gabika41 za to ti to musi potom vyberat mm 😀 😀 😉

bambola
7. feb 2011

Dobre ranko vospolok 🙂

@robika mali by ste ist k tej lekarke ved uz to ma dlho. navyse unas ked mala teplotovala tak noc bola horsia co sa teploty tyka ako den, a myslim, ze to tak vacsinou byva. ale aspon v noci buva.
@maxara vcera som videla v meste najskaredsi kocik na svete musim pohladat nejaky obrazok a hodim ti 😀

merikac
7. feb 2011

Dobre rano babulky,,,keby sa mi chcelo, tak ako sa mi nechce,,to by bolo fajn 😀 ......Na prve nocne kojenie som sa zobudila a lezala som v kaluzi krvy,,,vsetko som musela prezlikat a zapierat 😠 - ved to neni normalne ako krvacam,,,a to pred tehu a aj po denisovi som mavala kramy 3 dni aj s cestou a keby som bola humusak ani menit by som si ju vtedy nemusela 🙄

sunnygirl
7. feb 2011

ahojte bábiky, len tak narýchlo som sem nakukla pozdraviť a popriať pekný dník, pa 🙂 a do súkromnej pridávam aj foto aká sme mi už veľká slečna 😉

sunnygirl
7. feb 2011

prosím pošlite mi link na našu tabuľku pre krátkosť času, dík

katarina7777
7. feb 2011

Dobre ranko sa praje... tak my sme uz naspat v ITA. Cesta domov bola o nieco horsia, lebo Leo nespal celu cestu z Nitry do Viedne, ani na letisku nespal a to uz bol nervozny, zaspal mi az v autobuse ked sme isli k lietadlu a po 15 minutach bol hore lebo ho zobudili oznamenia v lietadle 😠 A potom si celu cestu precvicoval ako mu ide skakanie na mojich nohach a na zaver si vyskusal ako sa kaka v 7000 vyske , cize sme vstupili do talianskeho vzdusneho priestoru s plnou plienkou 🙂
Inak som sklamana z Viedenskeho letiska v akom stave su tam prebalovacie pulty pre babatka, som sa pytala ci tam neni nejaka miestnost kde by sa dal v klude maly prebalit a ze len na WC ale hlavne ze tam maju velku miestnost na modlenie 😠 neviem si predstavit keby kojim kde by som to robila, lebo o sukromie tam neexistuje a pri bezpecnostnej kontrole tam stali traja (dve zeny a chlap) co na mna pozerali ako skladam kocik a balansujem s malym na rukach ale pomoc ziadna... no sklamana som z nich dost .

sunnygirl
7. feb 2011

@maxara poprosím teba ako autorku 😀

sunnygirl
7. feb 2011

@tatianka.g ďakujem, a už som si to pridala do obľúbených aby som to nemusela stále hľadať 😅

aalexis007
7. feb 2011

Ahojte, dnes idem s malým na kontrolu k pediatričke. Som zvedavá koľko bude vážiť. Naposledy sme boli, keď mal 5 mesiacov, tak som veľmi zvedavá 😉

tatianka.g
7. feb 2011

nemas zaco @sunnygirl ja to mam tiez ulozene
a inak Lenocka je zlatucka

tatianka.g
7. feb 2011

nas dnes cakaju urady 😠 uz sa tesim

mirka285
7. feb 2011

dobre ranko krasotinky....ja dnes trosku poupratujem a pojdem poobede von,poradnu mame zajra,tiez som zvedava koko Linda vazi...

maxara
7. feb 2011

@gabika41 ja ked sa zahryznem tak zbohom rodina 😀 😝

@bambola no hod prosim ta, nech vidim.. 😀

maxara
7. feb 2011

inak pekne rano

lutsine
7. feb 2011

@maxara dnes máme prvý zúbok...tak mozes poznacit do statistiky... 🙂 🙂 🙂

tatianka.g
7. feb 2011

@lutsine paradaa je uz cely vonku? my sme dnes tiez nahmatali nieco ostre, vidno ako si zubok derie cestu von ale este to nie je nejake jasne... neviem ako to mam opisat, citit to len na prste

lutsine
7. feb 2011
lutsine
7. feb 2011

@tatianka.g my sme nahmatali ostre v sobotu a dnes je vonku

lutsine
7. feb 2011

@tatianka.g aj vy uz rozpravate? nas maly cele dni krici babababa...hej..hej....jajaja....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre