Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katka55
8. apr 2011

@maxara maxi, si este tu?

maxara
8. apr 2011

@katka55 polkou oka 🙂

maxara
8. apr 2011

tak dobre baby, ked uz ste ma udrzali tak dlho pri zivote, tak toto je moj krasny okruhly prispevok cislo 9000 😵 som spamerka ☹

bambola
8. apr 2011

@maxara aha, ja golfac s malou unesiem aj v jednej ruke 😉 len ak chcem bez golfacu tak musi ist aj mm a s nim nakupovat.... 🙄 no uvidim, vraj maju otvorene aj zajtra do 13 🙂

bambola
8. apr 2011

@maxara jupiiiiiiiiii, gratulujemeeee

maxara
8. apr 2011

@bambola no to aj ja unesiem aj v jednej ruke, ale tam je to strasne na picu.. uvidis.. bud si vybehni otvorit dvere a popros predavacku, nech ti ich necha otvorene, alebo chod radsej s niekym.. tie schody su dost uzke 😒

maxara
8. apr 2011

@bambola mas co dohanat 😀 😝

maxara
8. apr 2011

@katka55 Katuska a coze si chcela??? som zvedavaaaa

katka55
8. apr 2011

@maxara chcela som sa totiz nieco spytat. zajtra ideme do PK a kukla by som malemu nejake topanocky. myslis, ze v tych zdravotnickych potrebach maju nejake topky pre deticky? je to hned pri hlavnej ceste... chcela by som take clenkove sandalky na doma...

maxara
8. apr 2011

@katka55 vies co, nepamatam sa, ci tam konkretne maju, ale viem kde maju.. na Kolarovej (to je ta ulica vlastne oproti tym zdravotnickym pri hlavnej, na jej konci je billa), skoro uz pri bille, je taka obuv, taka klasicka. A tam maju na sto pro raky a aj ine nejake. Som tam Nine uz pozerala.. cca 14e stoja take tie biele celokozene. No a potom neviem ci vies, kde je sever 😀 myslim tym sidlisko a tam je lekaren. Tak v tej lekarni na severer, tam maju pekne topanocky. Tam sa chystam ja.

bambola
8. apr 2011

@maxara dobre, verim ti 😀

katka55
8. apr 2011

@maxara aj ja ti verim 😉 😀 a dakujem za tipy, zajtra to obehneme 🙂

maxara
8. apr 2011

@bambola @katka55 😀 😀 uff, tak to som hepy, ze mi verite 😀 😝

maxara
8. apr 2011

dobre mrzane moje, idem uz fakt spat.. chuda Mon som zrusila na fb, lebo uz tu skulim pol hodinu od unavy a tu sa vykeccavam.. bruuuu

katka55
8. apr 2011

@maxara ja idem este zistit, kde je sever 😀 a potom dobru noc 😉

bambola
8. apr 2011

@maxara topru 😀

robika
8. apr 2011

Ahojte, tak ja netusim co sa deje u nas, ale Filipkovi sa velmi pohorsilo spinkanie v noci, taka som bola rada, ze dobre buvka, ale posledne noci sa budi s placom kazdu pol hodinku ani ocka neotvori, akokeby mal zle sny....

@maxara maxi viem ze som s udajmi po termine, ale ideme do poradne az v utorok, tak vobec netusim ze kolko vazime, lebo ako bol Filipko chory, tak mi ho sestricka nechcela odvazit, ze ak ked vyzdravie...

tinaki1275
8. apr 2011

@kosta123 ako pise denisse ak prospieva nemas co riesit, ja som tiez riesila ale hlavne mne prestala uplne jest prikrmy ,inac keby ze jedla je mi jedno kolko vazi ..
moja pozri aj na tieto tabulky (ja sice nie som velmi na taketo ale toto ma celkom rozumne rozmedzie)-podla tohto ste stale ok ,tak sa netrap .. http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Calculat...

tinaki1275
8. apr 2011

@robika zeby zubky? u nas to bolo strasne zle zo spanim a presne takto sa mi mala budila s placom a bol to zubok ..

tinaki1275
8. apr 2011

no uz ste vsetky zmizli ,idem ja do hajan ,pozerala som greys anatomy 5ty cyklus tu prave zacal ..tak vam prajem dobru ..

bambola
8. apr 2011

@tinaki1275 mati a teraz ked vysiel ten zub je to lepsie, ci este len uvidis? 🙂

robika
8. apr 2011

@tinaki1275 nemam pocit ze to je zo zubkov, lebo nema ziadne dasienka cervene, tie prve 2 co nam isli, cez den bolo zle, ale v noci mi buvkal...

tinaki1275
8. apr 2011

@bambola neviem ci je lepsie..ale dala som viburcol na noc lebo vcera v noci to bolo velmi zle..a aj tak zaspavala hodinu ,ja si myslim ze vyjde aj ten vedla este...

robika
8. apr 2011

@tinaki1275 nam vysiel o tyzden uz aj druhy zubok a ked isiel ten druhy, tak to bolo horsie, viac plakal, ze som uvazovala, ze ci mu este nieco ine nie je...

tinaki1275
8. apr 2011

@robika ja som do vcera nemala ani potuchu ze idu zuby a to som kukala do pusy stale..ani opuchnute ani biele..ani teplota ani sopliky len zle spala v noci a aj zle zaspavala, poslednych 10 dni az horor..a dnes rano mala ako by cervenu skvrnku nadasne a poobede som nasla zubok vonku .. 🙂 joj my sme sa tak vytesovali z toho ..

tinaki1275
8. apr 2011

@robika ja ratam s tym ze bude minimalne v noci zla..ako bola doteraz len nech rychlo vyjde aby sme si aspon zopar dni vydychli ..

tinaki1275
8. apr 2011

babule lucim sa.zajtra rano mi pride nejaky technik na zateplovanie na strechu .. . 😒

robika
8. apr 2011

@tinaki1275 aj my sme si vydychli ked vysiel ten druhy a nastalo kludne obdobie, tak mozno sa tlacia dalsie, neboj aj vy sa dockate 🙂
mozno sa Filipkovi zle spinka, ze skoro cele dni vidi iba mna, lebo mm je furt v praci alebo ma ine povinnosti, tak som mu aj dnes dobre vynadala, ze ked pride skor domov, nie aby sa malemu konecne poriadne venoval, ale pusti si telku a caka ze maleho to bude bavit tiez a Filipko vedla neho intenzivne mrncal...

robika
8. apr 2011

@tinaki1275 tak dobru a kludnu noc prajem

bambola
8. apr 2011

@tinaki1275 malej po prvom hned isiel aj druhy a po par dnoch sa dobehli a rastu spolu 🙂
dobru

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre