Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
17. apr 2011

@mirka285 ozaj miri, ho link na tie skulky co si nam vravela ze chces 🙂

monline
17. apr 2011

@maxara
@bambola jááj, takže tak sa volá..🙂 akože- mne je šeps ukradnutý, ale pri ňom aspoň čakám zábavu, inak je celá superstar nuda

maxara
17. apr 2011

@monline @bambola dnes to posral a navyse mu tentokrat dobre rytmus povedal, ze opakovany vtip nie je vtipom.. 😒 lebo dnes ani nespieval, fakt

katka55
17. apr 2011

@bambola ja viem, ze teraz zabijem uplne od veci, ale ked si pisala, ze mala zvykne protestovat, tak ma napadlo, ze ja mam teraz fraj, lebo moj maly teraz spinka s ockom, lebo ockovi ho prislo straaasne luto. pred spanim totiz patrik hodil taku celovku na zem zo stoja, ze tam ma normalne bulvu 😕 som zvedava, aku farbu to bude mat zajtra 😒

monline
17. apr 2011

bože toto čo je o tých ponožkách?

monline
17. apr 2011

@maxara
@bambola áno, podľa ukážky bol naozaj od veci, nepáčil sa mi

denisse
17. apr 2011

@monline
aj mne sa od zaciatku pacil seps, teda ten vyhulenec, ale uz ho mam nejak dost 😉

maxara
17. apr 2011

@denisse ja tak isto 😉

maxara
17. apr 2011

bruuuu, idem

katka55
17. apr 2011

bruuu, tiez idem 🙂

monline
17. apr 2011

@maxara
@katka55 sladké sny

robika
17. apr 2011

@maxara joj ja sa uz teraz tesim, normalne ma taku fajn naladicku, akokeby to malo byt zajra 😀
idem dam malemu papat a pritom mu sepnem do uska, ze nech sa tesi aj on

tinaki1275
17. apr 2011

no vidim ze superstarujete..my mame v gr tv dancing with the stars tak pozerame to ..kedy opakuju superstar ? inac mne sa pozdava ta Alzbeta...
baby precitala som si pribalovy letak od ockovacej vakciny Infanrix..uz taku blbost nikdy neurobim 😖 ako sa poznam ,teraz nebudem spat celu noc a namyslat si ze mala dostala cierny kasel.. 😕 leb o ona pokasliava ,mali ste niektora taku reakciu po ockovani ?

robika
17. apr 2011

dobru noc baby

monline
17. apr 2011

@tinaki1275 nestresuj tinka, určite ju len ofúklo

monline
17. apr 2011

@robika dobrú noc 🙂 tak sa tešíme na vás 🙂

bambola
17. apr 2011

musela som ist otrcit prso, vratim sa a vy uz secky spite 🙄
@tinaki1275 ale daj si pokoj prosim ta, si ako ja 😀 mne mala tiez teraz pokaslieva a andrej nieco spomenul a ja sa teraz bojim ci nahodou ten leukoplast co mi prehltla utorok, nevdychla a netrci jej niekde v prieduskach 😠

tinaki1275
17. apr 2011

@monline no neverim ze ju ofuklo ,a bola super oblecena..som si precitala tolko negativnych zazitkov ze som ostala v soku ..a aj ked si stale myslim ze ma ockovanie svoj vyznam,zacinam o nutnosti niektorych vakcin pochybovat ..no nic prilis vazna tema na taku hodinu...

monline
17. apr 2011

@bambola
@tinaki1275 nestresujte baby, určite sú deti v poriadku, len nejaký bacil chytili..

tinaki1275
17. apr 2011

@bambola skor skoncila v zaludku ,neboj nevdychla ju . 🙂

bambola
17. apr 2011

@monline ona praveze nekasle tak choro, iba si tak ako keby odkaslieva 😕
@tinaki1275 ved hadam hej ale som nevidela v hovienku, snad som si len nevsimla (no nehrabala som sa v nich 😀 )

monline
17. apr 2011

@tinaki1275 a ty máš odkedy nové foto? len som si nevšimla, či si menila teraz?

@bambola možno jej hlienik zateká a preto si odkašle..alebo ju hrdlo škriabe, možno suchý vzduch..

tinaki1275
17. apr 2011

@bambola mozno to ani nezjedla ale niekde jej t o spadlo...kazdopadne ak by to mala v dychacich cestach uz davno by mala omnoho horsiu reakciu ako pokasliavanie..
mna sa normalne v aut rozkaslaa ke sme isli z mesta a asi 3x dost skaredo ..ona este nikdy nekaslala tak sa mi to zdalo az divne..

bambola
17. apr 2011

@tinaki1275 @monline Dievcata ide nejaky horor tak si idem lahnut tutok na gauc nech to mam napohodlo a az mala zase zavola tak lahnem uz aj ja.
dobru

tinaki1275
17. apr 2011

@monline menila som predvcerom a chcem uz konecne nahodit fotky este dovolenky (aj ta je z dovolenky)ale su strasne velke 5mb kazda a natahuje ich strasne dlho..nemam na to nervy ..

tinaki1275
17. apr 2011

@bambola kde je horor na ktorom programe pojdem pozriet aj ja..

bambola
17. apr 2011

@tinaki1275 ved uvidis ako v noci a zajtra, ak by sa ti nezdalo tak skocis k dr. ale myslim, ze to je len nahoda 😉
ale uz fakt idem, zacina to byt zaujimave 🙂

monline
17. apr 2011

@bambola nemám rada horory..ale tiež asi pôjdem spať..dobrú noc baby

@tinaki1275 pekné ste na fotke..už sa teším na aktuálne fotky vaše

tinaki1275
17. apr 2011

@bambola@monline dobru baby ...

aalexis007
18. apr 2011

@bambola ďakujem za názor o tom nočnom kŕmení. Bola si jediná 😉 , kto sa mi vôbec vyjadril ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre