Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
30. apr 2011

@monline no to presne aj ja..kazde rano si hovorim \ze dnes pojdem spat skor...a potom vzdy strasim do jednej ...

tinaki1275
30. apr 2011

no ale to sa asi zmeni ,nebudem moct robit a este vecer sediet na konovi ..jedine ked budem na letisku cakat v sobotu o jednej v noci na prilet z viedne 😖 ..

monline
30. apr 2011

@robika aj u nás boli na oboch stranách tmavé oblaky, úúplne zatiahnuté bolo, preto som aj vzdala tú prvú prechádzku vonku a šla domov...ale potom to odfúklo a nepršalo..
dala by som si zmrzku 🙂
čo zajtra varíte? vybrala som krkovičku, lebo rezňov sme sa prejedli..premýšľam čo z toho? kapustu ani knedľu nemám, len tak vkuse šupnúť do trúby sa mi to nechce.. 😒

monline
30. apr 2011

@tinaki1275 budeš nám tu chýbať
ako ste sa doma dohodli s tým autom? a varovaním?

tinaki1275
30. apr 2011

no mne blbne kon ,strasne je pomaly ..tak vas opustim tak rychlo ako som prisla.. 🙂 zajtra ma caka posledna volna nedela na najblizsich 6 mesiacov 😢 a nedela sa stane mojim najhorsim dnom v tyzdni 😢 jkedze v sobotu mam vacsinu priletov a v nedelu vsetky welcome meetingy .. 😒
dobru sovy ..

tinaki1275
30. apr 2011

@monline ja jednoducho idem v pondelok do heraklionu do kancal(180 km )a mm musi zmenit program..rano dojde normalne au-pairka a o pol tretej dojde mm a bude s malou do vecera..

monline
30. apr 2011

@tinaki1275 jasne..ked je to treba takto, zbytočne frfle, musí sa prispôsobiť...uži si poslednú voľnú nedeľu a daj nám vedieť ako sa darí..
idem i ja spať, dobrú noc prajem @robika

robika
30. apr 2011

u nas vari zajtra svokra a videla som vitiahnute kura, asi bude pecene, lenze ked dnes boli pecene stehna, nemam zase chut na take iste, ale tak co uz ☹

robika
30. apr 2011

@monline @tinaki1275 dobru noc prajem a peknu nedelu 🙂

aalexis007
1. máj 2011

@robika veru - super a ĎAKUJEM VŠETKÝM ZA POMOC 🙂 a dobré ránko a prajem krásnu prvo-májovú nedeľu všetkým.

aalexis007
1. máj 2011

Niekto tu tuším písal, že ide dnes do Sládkovičova, že je tam letecký deň - oplatí sa tam ísť??? Aké lietadlá tam budú?? Nemáme žiaden program, že by sme tam išli pozrieť ak bude pekne 😉

gabika41
1. máj 2011

Dobre ranko sa praje... 🙂 to pocasie asi nebude nic moc.... ☹

kafoditka
1. máj 2011

Dobre ranko...
Tak my sme hore uz od 5:15 😲 oci sa mi este stale zatvaraju, nasa vcerajsia navsteva odisla prosim pekne az o 22:30 😠 pocasie katastrofalne - prsi, hmla, totalna tma vonku, nemam to rada 😖 postavila som na velky hrniec slepacej polievky a pomalicky sa vari.. potom k tomu pecene kur. stehna, ryza a daky salatik... Pekny aj ked uprsany dnik zelame 😉

maxara
1. máj 2011

@tutifruti 😀 mooooja, ja sa na vas taaaak tesim

@aalexis007 ja si to tiez myslim.. mne nevadi viac mensich davok pokial teda nezje vela (viac ako by mala), co ona nezje. Dnes rano dala len 80ml a este je hore, takze este ani nepytala viacej. Zalezi aky ma den 😉 neriesim

@bellablonde podla mna by si tutina Dorotka veeeeelmi dobre rozumela s tvojim Petkom 😀 😝 ale teda neviem si predstavit tu osobu, co by ich mala na dozore 😀 mna by bolela hlava asi do 5 minut.
Inak mne sa kate tiez paci, ale teraz v sucasnosti je az moc chrda a tym padom vyzera strasne staro a v tom kostole vyzerala ako styridsiatnicka zrela.. 😝 teda on Wiliama vyzerala o dost starsie, nie len o 4 mesiace 😉

@mirka285 Miri super mas tie vlasy 🙂 sa mi to paci

aalexis007
1. máj 2011

@maxara 🙂 😉

mirka285
1. máj 2011

dobre ranko...
@aalexis007 my sme chceli ist do toho Sladkovicova ale sme si to rozmysleli,bo by Linde asi vadil ten hluk...ona vcera plakala aj ked otec kosacku zapol a rozplace sa aj ked pustim mixer,tak riesime nahradny program....baby akoze nechcem vas drazdit,ale LInda este spi 🙂 zboznujem svoje dieta 😔

bellablonde
1. máj 2011

@mirka285 nedrazdi! 😀 😀 sasa zas od pol 6 🤐

bellablonde
1. máj 2011

my sme si chceli spravit vylet do Smolenic
ale kedze sa stale citime pod psa - dokonca aj na mna sadla nejaka pliaga, pojdeme asi len na omsu do Marianky 😔

bellablonde
1. máj 2011

Saska sa neboji hlasnych zvukov, za psami velkymi aj malymi sa doslova natahuje 🙂
Zato, ked sa k nej priblizi Petko, preventivne spusti velky srdcervuci plac, lebo ocakava, ze zas zinkasuje nejaky buchnat
Petiak ju casto priviera do dveri, alebo jej akoze nenapadne stupa na prsteky 😠

bellablonde
1. máj 2011

kocky uzite si pekny dnik, nezabudnite sa s manzelikmi vybozkavat pod ceresnou 😵 😀 pa

maxara
1. máj 2011

@monline @robika j asi tiez myslim, ze papa akurat a nechcem nic menit, ja jej vlastne nic neordinujem, ona si sama pyta.. nebudem jej nic nicim nahradzovat.. proste tak ako sa stravuje mi to vyhovuje a jej asi tiez.. ja viem ze mozno to prve mliecko papa zo zvyku, ale vyslovene si ho pyta slovickom HAM.. a toto slovicko pouziva iba v suvislosti s jedlom, takze podla toho jej davam papat. Ked sa jej spytam, ci zarobim mliecko, tak niekedy nic, vobec ju netankuje, nijak nereaguje a ked ho zarobim, tak si mozno da dva hlty a dovi, ale ked sa opytam a zacne stastne mavat rukami a povie HAM, tak mi scucne flasku. Takze odkedy mam toto odpozorovane, tak sa jej pytam. A podla toho, aka je denna hodina, tak podla toho ponukam sortiment. Ak je cas na desiatu, ponukam ovocie, ak obed tak obed.. A az ked povie HAM a viditelne sa tesi, tak az vtedy jej naberam (ak nie som niekde prec a musi jest co mam zo sebou).

maxara
1. máj 2011

@mirka285 Miri ma napadlo, ze na tie topanocky detske gummie bubles ci ako sa volaju si nieco pisala, ale nepamatam si co.. bolo to zle ci dobre? co si o nich zistila? 😕

maxara
1. máj 2011

Inak aj Ninka cumakuje, ked je nieco hlasne pustene. A vysavac, toho sa neskutocne boji. Reve jak tur, krokodilie slzy vali ubozka malinka. Sa boji o maminku, ktora s tou hadicou bojuje, aby Ninku zachranila pred zlym huciacim hadom. 😅
A este jedna vec, vcera som ju len tak vecer posadila na nocnicek, kym sme cakali na ocka, ktory sa isiel kupat a prvykrat sa donho vycikala 😵 . Ale teda rozhodne si myslim, ze sa jej to podarilo nahodne, lebo na nocniku sedela zatial asi 5 krat za zivot a nikdy nic nevyprodukovala az teraz. A este ju tam ani neplanujem nejako ze davat aby cikala, len obcas, nech sa kamarati s nim, kedze sa na nom rehotala.

mirka285
1. máj 2011

@maxara to nie ja,Katka spominala,ze ich obula malemu a maly total spotene nohy,ze sa jej nezdaju dobre...

tutifruti
1. máj 2011

Dobré ránko... 🙂
@mirka285 Lindu máš ako protivráskovú kúru 😀 Len s nou dodržiavaj jej režim a budeš zo dna na den mladšia 😉
@maxara ja sa stráááásne teším.... Roman asi dievčatá zoberie zo sebou do Brna, takže by som bola len so Šimonkom.... tak by som sa možno aj s niekým stihla porozprávať.... 😅

Inak naša Dorotka už chytá fialovkovo-modrastý nádych.... no týrané dieťa 😅

maxara
1. máj 2011

@mirka285 ahaa, no len som si pamatala, ze tu bola o nich rec a teraz som ich videla v tom batovi, a vlastne tam mali len tie a iba zopar batoviek.. inak hej, vyzerali nepriedusne, kedze maju celu podrazku az do pol nartiku gumenu 😒 ale inak su lahke a makke

@tutifruti 😀 ale ved mozete ist vsetci 5ti.. Micha s Romanom tiez rad pokeca.. a ty tiez prides s nejakym peknym melirom? pani jesen? 😀

tutifruti
1. máj 2011

@maxara Roman ide v sobotu do Brna na predstavenie, tak by zobral aj dievčatá.... My vlastne pôjdeme, akože do Brna cez BA.... 😅 .... No a neviem neviem, či by sa baby nenudili.... takže radšej ich asi pribalím Romanovi... Ten musí byť v Brne o tretej,.... No a neviem koľko trvá cesta... takže tak +- odídu...

kafoditka
1. máj 2011

baby chcem sa opytat - kolko maju vase detuchy zubov? Zastavilo sa to na pocte 8? my mame teraz 5 a tlaci sa nam horne dvojka prava, tak cakam 6ty zub... ocne zuby idu neskor ci aj to je individualne???

mirka285
1. máj 2011

@kafoditka Domi uz dva mesiace mame 8 zubov...

tutifruti
1. máj 2011

@kafoditka Nula....
a našerj Dorotke vyšiel prvý zub ked mala rok.... a ked som sa pýtala zubárky, či do roka musí nejaký vyjsť... tak mi povedala, že je to rôzne... Vraj za svoju prax videla kadečo.... Prvý zub, ked malo dieťa rok a pol,.... prvé zuby vyšli očné.... stoličky v roku a pod. Našim babám vyšli zuby neskoro.... takže ani u Šimonka som nejak skoro nečaklala.... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre