Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
25. máj 2011

@adelaine
ja som barunke dala parkrat odkusnut ... melon je podla mna v pohode 🙂

maxara
25. máj 2011

@adelaine 🙂 zaco?? 😕 no ono je to totiz dyna 🙂 a mnaaaaaam, neviem sa dockat, kedy si zadovazim domov a obzerem sa ho.. ale ja teda lubim iba dynu, cize cerveny melon vodovy.. ten zlty ja neznasam, mi smrdi strasne.. ale mm ho lubi, cize aj z toho mu ukradnem pre Ninku 😉

denisse
25. máj 2011

tak moje dieta sa dnes rozhodlo, ze bude spat iba s cickou v puse ... ale na to ja nemam ani nervy ani chrbat, takze ked sa mi po 20 minutach nepodarilo odpojit tak, aby ona spala dalej, tak sme proste spankovy pokus ukoncili a cakame az na noc 😀

carrie84
25. máj 2011

@maxara - hlasim nastup! Holub dorazil, idem krmit divu zver bananom a priebezne cihat konika! 😀 😀 😀 😀

kristip
25. máj 2011

Ahojte, po milion rokoch sa opat hlasim... Som otrasna, lebo ja sem chodim kazdy, ale nepisem nic, lebo...lebo. A je mi to aj luto, dokonca som raz videla pri auparku mirku a chcela som zakricat "ahoj mirka, to som ja kristip, ale uz si ma asi nepamatas, lebo neprispievam na kona", takisto bambolu som videla v nasom petrzalskom tescu a takisto som nemala odvahu ju zastavit a to sme sa aj nazivo parkrat stretli u nasej spolocnej gynekologicky... Tak som sa rozhodla, ze to napravim, aj preto , ze by som rada prisla na to super stretko v Modre. Velmi sa mi paci, ako sa stretavate a tak a chcem to aj ja, dufam, ze uz nic nam do toho nepride a neskomplikuje...
Naposledy som tusim pisala, ze ideme s Petkom na 3 dnovy pobyt do nemocnice, kde sa ma zistit, preco mal zapaly obliciek...Nuz boli sme, pred troma mesiacmi ho operovali, robili mu plastiku laveho mocovodu, hned po prepusteni z nemocnice, cca tri hodiny, sme sa museli vratit, lebo dostal silny pooperacny zapal. Zatial, musim poklopat, je vsetko v poriadku, mame teraz sice siestu chorobu, ale to je nic, prejde. OOd septembra je stale na antibiotikach, ale o mesiac ich uz vysadia, ak nepride zase nejaka pliaga. Inak na Petkovi vobec nevidno, ze by mal nejake problemy. Je vysoky, ma 79 cm, vazi 11 kil, stvornozkuje ako divy, dviha sa pri nabytku, blaboce uz nejake slovicka. Stale ho kojim, momentalne mam prsa ako dva balony, lebo cez tu siestu chorobu nechcel okrem mliecka nic jest. Dnes sa to vsak zmenilo a moje prsia su bez povsimnutia naliate ako pocas sestonedelia.` pekny zvysok dna zelam

lenuss84
25. máj 2011

ahojte.prepacte ze som tu dlho nebola.ale cez vikend sme boli u svokrovcov.a inak vybavovacky s tym zriadenim maters.centra u nas...
vcera sme boli na poradni-Ada ma 10 mesiacov,vazi 9170gr.a nemame este ani jeden zub.uz cez 2 tyzdne stvorkujeme,staviame sa o nabytok a popri nom sa aj presuva...je zlata.takze tak nase novinky.a hura-naucila sa sama zaspavat aj pekne spinkat v postielke.v noci sa este 2 krat zobudi.ale to je OK.hlavne ze uz presli tie ,,nocne mory" z postielky.papa

katarina7777
25. máj 2011

caute baby, nam idu horne zuby tak je leo uz tri dni na mne zaveseny jak cecok 😠 drahy ma seknute v krizok tak som ostala na bojisku sama ☹ kde tie deti beru tolku energiu??? 😕

katka55
25. máj 2011

dnes uspava mm 🙂 takze mozem nerusene zehlit 😠 ale ja rada zehlim, tak sa uz aj tesim na tie male vecicky 😉 dnes som neodolala a kupila som malemu v draciku bazenik, taky malicky za necele 4e a drevene kocky. taku vezu uz vie poskladat 🙂 no spokojna som 😵

@kristip to by bolo super, keby ste prisli na stretko. nech sa spozname 😉
@lenuss84 zaaavidim zaspavanie a spinkanie v postielke 😉

maxara
25. máj 2011

@carrie84 😀 to bol len pokus 🙂 ale teda vidim, ze hocikedy to asi zafunguje, takze spokofoooon

maxara
25. máj 2011

@kristip 😵 jeeej ahoj Kristi.. to je super, ze si nakukla a napisala.. jasne ze prid na stretko.. aspon sa spoznas s bellou, ktora je tiez z Petrzky a ma Petka 😉 a byva cca pri tescu

maxara
25. máj 2011

@katarina7777 ☹ No vidis.. beru ju ktovie kde, ale aj my sme urcite take decka boli..

Inak ja som mala opat krasny den, porobila som si doma trosku, ale len velmi malo, lebo mm ma nechal dnes vychrapavat do 10tej. Ninka dostane prekvapco od babky a deda na narodky a ja o nom viem, lebo som ho dnes vybavovala, takze.. 😵 a poobede, kym Bambu spinkala, vyskusala som moj shitasek stroj a teda zatial vyzera, ze sa da pouzit, takze zatial som spokofon a uvidime.. Potom mm priniesol mojho krasneho ruzoveho vybuškanca (Ninku), hladneho ako vlk, zjedla celu 220g hippku 😲 a poobede sme zase sli von do zahradky, tentokrat sme s mm nastriedacku posintakovali cele zahony (za obet padla jedna pazitka a jedna ruza, ktoru najprv mm postriekal herbicidom, prezila, zivorila a tak ju teraz podrezal sintakom 😠 a to som mu ukazovala kazdu jednu rastlinku, co si zelam nechat.. isla som prebalit kakulku a bolo po rastlinkach). Tak ale gro buriny je fuc.. zajtra urcite nepojdem do zahrady, lebo ideme plavat a ja na tanecky a potom budem odpalena.. ale v piatok uvazujem, ze ak bude pekne, tak vyplejem este druhu cast.. a chcem si este zasiat kuceravy petrzlen a salat

maxara
25. máj 2011

o a Ninka bola tak unavena, ze zaspala o 19:20 a to bez dudla 😵

carrie84
25. máj 2011

@maxara - len otazka - ked zje ninka celu hippku, to je ako vela? Moj maly ju zblajzne a este mu musim dat nejaku chrupku alebo co, lebo sa tvari, ze je hladny 🙂

maxara
25. máj 2011

@carrie84 🙂 ano, pre nas to je vela.. ona mi zje celu flasticku malokedy, skor by som povedala, ze velmi zriedka.. hlavne ked sme prec, alebo tak.. a toto bola este ta 220g cize o to vacsie prekvapko.. tak ale dnes na ranajky som jej urobila vlocky so susenymi slivkami (zaliatymi vriacou vodou a pomixovanymi) a dve lyzice aktivie a tak sa jej zrejme posunuli crievka, lebo konecne kakala tak viac (uz tri dni davala strasne tvrde sulceky, ale len male, jedno pidihovienko denne), tak normalne.

zuzik1983
25. máj 2011

ahojte,
baby ja mam neskutocny problem posledne dni uspat si dieta 😒 kedysi nikolka pekne zaspavala okolo 20.00,ale teraz mi akosi nevie zaspat az do 21.30-22.00hodiny sa s nou trapim. je to tym,ze si posunula poobedny spanok z 16.00 na 17.30 a potom vecer vymysla,lebo je vyspata.ked ju nahodou nedam spat,tak je taka umrncana,az nechapem.alevydrzala som to a zaspala o 19.30 🙂

alllexa
25. máj 2011

@bambola - no fakt za 50 EUR🙂

@katka55 - super! Ale mne dnes poslali mail, ze pondelky sa neplave, tak neviem, ci sa ten kurz rusi alebo co... Na ktory si sa nahlasila Ty?

carrie84
25. máj 2011

@maxara - daj ten recept na tie vlocky (kolko coho a ako). Ja uz neviem, co malemu robit a varit 😒 Mam pocit, ze varim vsetko dookola. Tak rano kojim, potom zje celu aktiviu a 2 psikotami, resp. kusok peciva (rozky ci chlieb dost ignoruje), desiata ovocie, obed poharik (ja aj ked varim, tak mu to davkujem do poharika, to mam taku mierku a to zje vzdy), olovrant, medzitym pohankove chrumky, kasa na veceru a na zaver este nakojim. Sem tam kojim aj cez den a maly nema ani 8 kg .... no chapes to?! Ale tak moja mama tvrdi, ze ja som mala 8 kg az ked som mala rok a 16kg, ked som sla do 1.triedy 😉

maxara
25. máj 2011

@carrie84 😀 no ved chapem to, ked je po tebe 😉 vam to asi dobre spaluje.
Tak ja Nine varievam rozne masa a s roznymi prilohami a vela zeleniny roznej k tomu.. takze obmienam.. a my pijeme este dost mlieka (ale teda UM).. cize tuhe jeme len desiatu, obed a olovrant..
a mavame doobeda nejaku bud kasicku, alebo ovocnu vyzivku, cerstve ovocie nastruhane (este kusky moc nevieme dobre papat, ale uz teda radikalne lepsie ako doteraz) no a tie vlocky, co ja viem, ja vsetko robim od oka, ale tak dnes som dala tie male ovsene vlocky asi dve tri lyzice, zaliala vriacou vodou trochu, nech napucia a nech je to take hustejsie.. zvlast v hrnceku som zaliala tri susene slivky tiez trochou vriacej vody a pomixovala som ich, pridala do vlociek a este som tam dala dve luzice aktivie sladkej bielej.. ale Nina papava aj iba bielu nesladku.. no a podla toho, co ma na desiatu, podla toho dostane olovrant 😉 inak si recepty vymyslam, snazim sa inovovat repertoar..

vierkaha
25. máj 2011

Ahojte, kočky chcem sa vás opýtať, tie čo už vaše deti mali šiestu chorobu, mali len teploty alebo to začínalo aj soplíkmi?
Maťko má od včera nádchu a zvýšenú teplotu a teraz na večer mu teplota vyletela na 39,2 tak sme mu museli robiť zábaly, zatiaľ sme mu to zrazili, ale neviem čo mám čakať ☹

katka55
25. máj 2011

@alllexa no nam sa s @bambola -ov nezda ta cena 😕 odkial to mas?

robika
25. máj 2011

@vierkaha sopliky sme pocas siestej choroby nemali, iba teploty bez inych priznakov

kristip
25. máj 2011

@vierkaha my mame teraz siestu chorobu a mame trosku aj sopliky, aj hrdielko chytene, nastastie teplotove dni mame za sebou, teraz je petko vyhadzany

robika
25. máj 2011

Ahojte,
@bellablonde gratulujeme Petkovi k narodeninam
@maxara Peti aj ja ten zlty melon nemusim, smrdi mi a aj chutovo, akokeby bol pokazeny, zato mm ho zboznuje, ale Filipkovi budu chutit asi obidva...
a polievky robis? lebo do mna zase doma hucia, ze preco malemu nevarim polievky, ale pride mi to take zbytocne, kedze stale musim mixovat, ved do polievky dam to iste, ako ked dam na paru zeleninu a maso...

vierkaha
25. máj 2011

@robika
@kristip baby koľko vám trvali tie teploty a boli stále takto vysoké?

alllexa
25. máj 2011

@katka55 @bambola - prepacne za dezinformaciu - no ja nechapem, ci som zle videla, ale teraz som si to kukla este raz a to len zaloha je 50 EUR, som to zle pochopila, dik za upozornenie! Ale teraz mi posielali nejaky mail, ze letna akcia - 4 lekcie za 70 EUR.

maxara
25. máj 2011

@robika presne, mne s tym melonom vadi to, ze ta vona, co mi smrdi ani nekoresponduje s tou chutou.. teda si predstavim nieco sladsie a potom som znechutena tou prazdnou chutou o nicom.. cize uz ani sa neunuvam chutnat.. a odchadzam z miestnosti, kde ten melon vysmradza 😀 😀
Polievky .. no zrejme ja varim prave tie polievky 😅 lebo teda ninka nema rada taku prilis tuhu konzistenciu, skor len taku ako kasa.. Ale dr mi vravela, ze ked uz bude papavat viac tuheho ako mliecka, o co sa snazime teraz, tak jej mam davat polievku a druhe. A to druhe tak ako nam, ze masko a zvlast zemiacky, zelenina.. ale mi to pride o nicom, ked mi to nezje vcelku, ze by som jej dala tri hromadky kasicky, jedna kopka maso, druha priloha, tretia zelenina.. takze my zatial vsetko spolu a polievkodruhe 😅

kristip
25. máj 2011

@vierkaha 3dni a noci a boli vysoke ☹

katka55
25. máj 2011

@alllexa oki, v pohode 😉 preto sme boli take zhave na plavanie, ked za 50 😀 😉

bambola
25. máj 2011

@allexa no uz som zacala guglit 😀
@maxara asi ta neprekvapi ked ti poviem, ze ja zlty melon absolutne zboznujem 😝 😀 zato cerveny nejem vobec (noooo jedla som dva razy, raz bol macany vo vodke a raz v amarete 😀 😀 )
@krisitip no vitaj 🙂 kludne si sa mohla ozvat, ja mam v petrzalke "svokru" tak sa tam obcas vyskytneme 😉

maxara
25. máj 2011

ooo a este som vam chcela napisat, ze mi dnes prisli nove tankini, prvy krat som si povedala, ze nebudem strasit mojim bruchom zjazvenym na plazi (ak pojdeme) a su paraaaadne.. ale foto nedam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre