Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
26. máj 2011

@katka55 😀 ani ja som veru take nohy nikdy nemala.. a asi ani po sto rokoch mat nebudem 😀 ale ty mozno hej 😀 😀

dugyna
26. máj 2011

@bambola podla WHO odporuca dojcenie do 2 rokv popri zavadzaniu prikrmov a potom pokracovat v odjceni dokedy to mamicke a dietatu vyhovuje.dieta ma pravo byt dojcene az pokym sa samo neodstavi,Dobrovoľne sa bábätko odstaví najskôr v druhom roku života. V druhom roku mu rýchlo rastie mozog a materské mlieko obsahuje práve v druhom roku faktory, ktoré rastu mozgu napomáhajú. Materské mlieko prispieva po prvom roku významne k výžive dieťaťa, niektoré imunitné faktory v materskom mlieku sú v druhom roku života prítomné vo vyšších dávkach než v prvom roku, pretože vtedy sú deti vystavené väčšiemu množstvu infekcií.

robika
26. máj 2011

@katka55 jasne ze som to pochopila a dakujem, dufam ze cez vikend si najdem trochu casu a skusim daco aj ja urobit...

katka55
26. máj 2011

@robika tak drzim palce, potom sa pochval 😉 inak, uz by som ju asi robila bez bocnic. podla mna sa to bude krcit, ako tam bude dieta sediet 😒 no ved uvidim.

katka55
26. máj 2011

idem do hajan. dobru noc 😉

denisse
27. máj 2011

dobre rano ...
baby ... kto je evita??? 😕 😕 😕

katty17
27. máj 2011

dobre ranko babule.
@denisse - myslis evitu spisovatelku? ci?
my sme sa dnes rano uplne prvy krat v sandrickinom zivote zobudili s teplotou :( ma 38. tak dostala panadol sirupcek a obklady. uvidime ci to zaberie. baby ak sa bude zvysovat co konkretne treba robit?

denisse
27. máj 2011

@katty17
neviem koho myslim, baby sa tu o niekom vcera bavili 😀

denisse
27. máj 2011

@katty17
neboj, sirup jej pomoze ... a ak nebude mat nad 38, tak ani sirup netreba .. najvyssia teplota byva okolo 16-17 tak vtedy jej zmeraj ... cez den by som nezrazala, ked nebude nad 38, ale vecer pred spanim davam sirup aj ked je menej ...

robika
27. máj 2011

Dobre ranko,
co mozem dat malemu do nosteka, ked ma hlieny uz par noci, zatial to bolo iba take obcasne zachrcanie pocas papania, ale cez den nic, tak som mu davala iba morsku vodu, ale tuto noc uz dost pocas papania chrcal a aj dnes rano, odsat neviem nic...
spominali ste tu ten nasivin s nejakou ucinnou zlozkou a to sa da normalne kupit v lekarni alebo iba na predpis?

robika
27. máj 2011

@katty17 mne sirup nikdy nechcel, vzdy ho vypluval, tak ja pouzivam od teploty paralenove cipky...

bambola
27. máj 2011

@robika nasivin s ucinnou zlozkou je normalny nasivin 😉 to maxi vysvetlovala tak preto, ze zavislost vznika len na kvapkach do nosa, ktore obsahuju ucinnu zlozku a teda by sa nemali uzivat dlhsie ako tyzden vkuse, morska voda je len obyc.morska voda bez nejaky lekarskych cakrov makrov (ucinnej zlozky 😉) cize , aby som dosla k pointe, ano kupis normalne v lekarni 🙂
@katty17 juj tak nech to sandricke rychlo prejde, a tak ako pise denisse tak pod 38 netreba zrazat liekmi

maxara
27. máj 2011

@denisse mysleli sme tu spisovatelku Evitu.. ona ma taku capatu hlavu a vcera mala konecne uces, ktory jej tu capatu gebulu nerobil 🙂

bambola
27. máj 2011

inac dobre ranko 🙂
@denisse strasne sa mi ratala ta tvoja otazka, ze kto je evita 😀 😀 to su tie nase slovenske "celebritky" 😀 😀 je to spisovatelka, ma nakladatelstvo aaaa v adela show (adela banasova) robi glosatorku ci ako tomu nadavaju 😉 a ked hodis do guglu "eva urbanikova" tak zistis, ze ma smiesnu hlavu 😀

maxara
27. máj 2011

@robika kazdy nasivin je s ucinnou latkou.. proste vtedy som to pisala ako rozdiel medzi sprejmi do nosa co su morske vody a potom spreje, co su akoze kvapky, normalne na rozpustanie hlienu.. taketo male deti by tie akoze nemali, ale nasivin je taky pre dojcata, co je menej koncentrovany. volnopredajny.
a myslim ze este muconasal je aj pre taketo deti

maxara
27. máj 2011

@bambola 😀 kraaasne si to vysvetlila.. ty pointa

maxara
27. máj 2011

@bambola 😀 😀 😀 Bambi ty ma dnes taaaak bavis, sa smejem normalne

bambola
27. máj 2011

@maxara som rada 😀 ani neviem cim 😀

bambola
27. máj 2011

moje dieta sa prave naucilo otvarat krb 😠 a strasne ju to bavi 😀

denisse
27. máj 2011

@bambola
jaaaaj, to je ta co je s adelou v tej jej show? tak to vieeeem .. som videla, ked som bola u nasich a som netusila, ze kto to je ... a inak ta adela show naozaj chodi kazdy den???? ved toho uz kazdy musi mat dost, ci?

denisse
27. máj 2011

@robika
a este je sinupret, ten pomaha, ak pocujes hlieny, ktore sa nikde nehybu ... ani nestekaju, ani nejdu odsat ... sinupret ich uvolni .. tiez je volnopredajny ...

maxara
27. máj 2011

@denisse myslim ze okrem piatku a vikendu.. alebo jeden den nejaky v tyzdni a cez vikendy nechodi Adela.. ale neviem.. ja pozeram iba malokedy ale vzdy sa rehocem aspon na nejakej hovadine co tam vymyslia.. 🙂 aj vcera.. ale to asi preto, ze ju nepozeram casto.. ani raz za tyzden sa neda povedat

maxara
27. máj 2011

@bambola tak, ako si pisala, ze si to tak pekne podala

denisse
27. máj 2011

@maxara
ja som videla parkrat a tiez som sa pobavila ... ja len, ze sa to asi rychlo zunuje, ked je to furt ... ja uz sice mam slovensku telku ale len v obyvke a pozeram teda hlavne v spalni, ked uz bara vecer spi, takze zase nic nevidim 😉

zuzik1983
27. máj 2011

ahojte,
tak ja adelu nepozeram vobec,lebo vtedy chodim spavat akurat 😀 ,aby som sa aspon trochu vyspala,kedze dieta mi je za noc aj 5x hore a vstava pravidelne pred 6 😒

denisse
27. máj 2011

@zuzik1983
my sa tiez v noci dost budime, ale aspon rano spi dlhsie ... dnes zazracne do 8.37 😕

zuzik1983
27. máj 2011

my sme pekne spinkavali do nejakeho 5mesiaca,odkedy sa naucila pretacat je to katastrofa,strasne sa stale budi na to,ze sa nejak otoci a potom sa jej to nepaci.no aspon nieco,moja pravidelne budi tatina do roboty,aby nahodou nezaspal 😀
@denisse

maxara
27. máj 2011

@denisse no to asi hej,ale mne to napr presne takto vyhovuje, lebo to nemusim pozerat stale a ani v konkretny jeden den 🙂 ale teda neviem ako dlho to planuju vysielat.. svojho casu som mala uz Adelu tak plne zuby, ze ani funko v aute som si nezapla..

gabika41
27. máj 2011

Dobre ranko sa praje...dns to vonku vyzera vselijako....dufam,ze vydrzi aspon do vecera,lebo sa nam konecne montuju okna a dvere na dome....zda sa,ze sa nam tlaci druhy zub.....prajem prijemny slnecny piatok.... 🙂

bambola
27. máj 2011

tak my uz sme po prechadzke desiate a uz aj spime, teda mala 😉 vonku krasne tak asi idem pozriet co noveho na terase 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre