Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
11. jún 2011

caute holky, trosku som sa dosla odreagovat na kona z prace... dnes som cely den za pc a zuuuurim, je toho nejak moooc... ☹
precitala som si iba poslednu stranu, viac momentalne nestiham....
ale aby som nezabudla, @monline Dankovi prajem vsetko naj naj, hlavne zdravicka a cmuuuk a je krasny oslavenec, perfis triko mal 🙂
@maxara, vidim, ze mas nejaku stafetu problemov, rieseni, verim ze sa rychlo z toho vsetkeho dostanes, a veru, mozu to byt stvorky, lebo nele idu naraz vsetky styri, teda horne uz ma vonku, a dolne cakam kazdym dnom ze prerazia, a noci mame presne ako pises, umrncane....myslim si ze tieto velke zuby asi ovela viac bolia, nez napr.jednotky, takze musime to zvladnut, a teda hlavne nase deti 😉 A veru, pri tych zuboch, pri tych bolestiach este aj ake pokroky vedia robit, super!
@robika no mas to aj ty vesele..... ☹ 😒

katka55
11. jún 2011

@monline krasne fotky a nadherny oslavenec 😉 aj my prajeme vsetko najlepsie 😵

katarina7777
11. jún 2011

@maxara ako ak nahodou budu este na strome? to nevies ze ja idem na stretko kvoli ceresniam? 😀

katarina7777
11. jún 2011

@monline vsetko najlepsie Danko, z foto vidno ze si si oslavu uzil... dufam ze ti aj dali okostovat z tej torticky 😉

meruska
11. jún 2011

@maxara @robika nezavidim ☹ drzim vam vsak palce aby sa vsetko na dobre obratilo
@monline nadherny oslavenec, vsetucko dobre prajeme modroockovi 😉

tinaki1275
11. jún 2011

@monline blahozelame zatkovi🙂ak o sa dolezito tvari na tych fotkach ... je rozkosny ako vzdy 😉

tinaki1275
11. jún 2011

@maxara @robika velmi dobre sa viem vcitit do vasej koze... to s rodinou a chorobou som riesila pred rokmi aj ja..a nic moc som teda situaciu nezvladla..asi aj preto ked uz vsetko skoncilo som jednoducho zduchla prec..uz som nevladala..a peti ti to zvladas suprovo a vobec nemysli si ze ta tu bude niekto lutovat 😀 ..a poviem ti segry neries vobec nema vyznam...len ockovi sa snaz pomoct ako mozes,ten to potrebuje najviac.. a ty so svojou intuiciou to urcite zvladnes skvele..
baby mna polutujte niekto ...som dolsa pred 20 minutami z letiska.. ☹nohy si necitim ,mam jeden hotel prebookovany a poslali mi tri izby do ineho hotela a klienti sa mi stihli uz telefonicky "vyhrazat"ze ak sa to do zajtra neporiesi tak uvidim ..a este mam zajtra 6 info mitingov a o tretej nejake krstiny v rodine...ako to mam stihnut neviem...

tinaki1275
11. jún 2011

no idem ja spat lebo si tu trapne vypisujem sama sebe.. 🙂 dobru damy a peknu nedelu prajem aspon vam ...

strasska
11. jún 2011

@monline jeeeeeeeej super, ze som to stihla. Vseeeeeeeetko najlepsie nasmu modrookemu krasavcovi 😉

robika
11. jún 2011

@noemarta @meruska @tinaki1275 baby dakujem
@tinaki1275 ja Ta polutujem 🙂 , inak to cakanie na letisku a riesenie nastvanych dovolenkujucich by som nechcela... doteraz som to nikdy tak nevnimala, ze na delegatke sa vlastne kazdy vyzuri a pritom si v tom totalne nevinne... chuuuda, tak hadam sa Ti to zajtra podari nejako vyriesit, nech su spokojni...
a aby si stihla krstiny budes musiet na meetingoch asi rychlejsie hovorit... 😀

tutulka12
12. jún 2011

dobré ránko. dnes sme vstávali pred 4tou ☹ Teodor plačkal a nedal sa utíšiť ani na rukách, prestal až keď mu zabral nurofen...som zvedavá kedy tie zubiská vylezú 😠 samozrejme, že sa zobudil aj Daniel a spať sa momentálne nechystá ani jeden, šak už svieti slnko a vtedy sa predsa nespí nie? už je chorý aj Teodor, soplí a kašle a to sme sa mali ísť očkovať cez týždeň.
@monline všetko najlepšie prajeme Danielkovi k včerajším narodeninkám. fotky sú super 😉
@robika no tvoju situáciu ti teda vôbec nezávidím...prajem veeeľa síl
@tinaki1275 ty sa tiež musíš poriadne obracať. nech ti dnešok rýchlo zbehne

idem navariť, kým som nabudená kofeínom, pekný deň 😉

minizu
12. jún 2011

ahojte, idem sa trosku medzi vas zamiesat 🙂 chcem sa spytat....uz ste zacali nocnikovat? my sme to par krat skusali, ale mala vobec nechce sediet na nocniku, stale z neho uteka :D tak neviem, ci by som nemala pockat?

mirka285
12. jún 2011

dobre ranko @monline radsej neskoro ale predsa,aj my s Lindou prajeme vsetko najlepsie Dankovi,nech ste zdravi a robi vam len radost 🙂
@tutulka12 joj rychlo sa uzdravte 😔 @maxara Peti mala by si niektorych clenov vasej rodiny nechat nech si riesia svoje problemi sami,su dospeli 😒 dnes to vyzera na opat krasny den tak si ho zite 🙂

mirka285
12. jún 2011

@minizu niektore kocky nocnikuju uz davno,niektore vobec...moja Linda tiez nechce sediet na nocniku,takze nutit ju nebudem a aj tak si neuvedomuje este,ze cika,ved ona sa to nauci ked bude ten spravny cas....ja to vobec neriesim,ale ked bolo teplo a mala behala bez plienky tak som ju sledovala a poviem ti,ze ked sa ocikala,nijako na to nereagovala,ani si to nevsimla,cize vobec to este nevnima a ja to silit nebudem 😉

minizu
12. jún 2011

@mirka285 🙂 skusime ju teraz v lete u starych rodicov na zahrade nechat len tak, pripadne len v nohavickach a uvidime ci jej bude vadit, ze je v mokrom 😉 mamina mi vravela, ze za cias klasickych latkovych plienok deti okolo roka vacsinou uz nocnikovali lebo im vadilo, ze su v mokrom.....no co uz ked su teraz pohodlne v pamperskach :D

tutulka12
12. jún 2011

@mirka285 ďakujeme 🙂
@minizu ahoj, ja Teodora sem-tam dám na nočník, nie vždy tam obsedí a mali sme aj párkrát úspech, ale skôr si myslím, že to bola iba veľká náhoda. nejako ho nenútim, má čas 😉 Daniel sa naučil sám zo dňa na deň a rovno na wcko keď mal 1r a 9 mesiacov. a na noc sa zbavil plienky až keď mal 2r. a 3 mes.
Teo konečne zalomil, Daniel pozerá rozprávku a hraje sa s vláčikmi, polievka sa dovára a ja dopíjam druhú kávu. booože ale by som spala 😔

minizu
12. jún 2011

@tutulka12 tiez ju nechcem nutit, ked sa na to sama este neciti, ale manzel ma pocit, ze uz je najvyssi cas 🙂 nechceli by sme dopadnut ako dcerka nasich znamych, ktoru az v 3 rokoch odnaucili od plienok, lebo to uz je zase az prilis neskoro....si myslim. .....aj ja by som spala, aj ta nasa mala potvorka sa budi uz o siestej a v noci niekolko krat ☹

maxara
12. jún 2011

Dobre ranko,

@noemarta Maci mas pravdu, len vydrzat.. a vam uz idu 4? 😅 ja som myslela ze vam prave dvojky vychadzaju, cize vy uz mate 8 zubkov a idu teraz dalsie 4? @mirka285 a Linda uz ma tie stvorky?
@katarina7777 no ja ti ich tam nechavam 😀 ja len keby vrabce podobali alebo vevericky 😉
@tinaki1275 vdaka Tinka, toto je presne to, co potrebujem pocut.. malu radu, trosku pochlacholu.. 🙂 a teda absolutne ti nezavidim tych dovolenkarov, toto ja by somuz nemohla robit.. nieco podobne som robila a teda vydrzala som 3 roky a caaaooo.. a inak @robika pravdou je, ze si neviem predstavit Tinku este rychlejsie hovorit 😉 😀 😀
@strasska Ivetka a vam je ako? uz lepsie?
@mirka285 Miri ale ono to az tak celkom nejde.. lebo teda oni si ich riesia kazdy sam a potom ked sa ich cesty stretnu, ako napr zdravie a moja sestra je zdravotnicka, tak sa citi angazovana, tak potom ja skratka vyslovene tlmocim co kto komu povedal tomu druhemu, ale diplomatickejsie, jemnejsie a bez emocii.. pripadne, ak sa to vyzaduje, tak zaujmem stanovisko.. Takze teraz to citim tak, ze radsej to riesit budem, lebo moj oco je velmi citlivy a obetavy clovek a sestra zase tvrda realisticka sekera.. a proste.. sere ma akurat mama, co sa do toho miesa uplne divne.. priamo povie az ked nema po ruke ziadnu (aj totalne detsku dementnu) vyhovorky, takze vsetkych klen rozculuje tym, ako si mysli o nas ze sme idioti a ona je lietadlo.. 😠 😖

ALE lady sa pohli.. moj problem c.1, tj kramy, je fuc, lebo kramy dosli 😵 😵 cize ziadna extrauterinka sa nekona.. a navyse mi volala vcera mama, ze ci som hovorila so sestrou, som jej povedala co a ako, aj to, ze mi sestra plakala do tel, ze sa na to moze vysrat, ked ona sa snazi vybavit ocovi nieco a este oco ju ma za najhorsiu.. a aj som povedala ze chapem oca, ze sa boji, ze bude mat vyvod a ze si mysli, ze toto je jeho posledna dovolenka pred vyvodom, ale ze mu treba vysvetlit, ze toto je ta najhorsia alternativa a preco by mal hned vyvod schytat a blaa blaaa.. skratka aj mama pochopila, ze sa ma montovat do pripadu inym smerom.. uff, takze som spokofooon.. 😀 zacinam si naozaj mysliet, ze konik je zazracny, lebo ked sem nieco napisem, tak sa to zmeni 🙂

maxara
12. jún 2011

@minizu ja sa pridavam k nenocnikujucim.. dala som Pampu asi 5 krat na nocnicek, a z toho 4krat sa nieco podarilo, ale to preto, ze tam sedela dlhsie rozbalena.. nechala som ju aj bez plienky a ked si cikla, posediacky, tak sa posunula a rukou to chcela zdvihnut 😀 😀 (na dlazbe)

mirka285
12. jún 2011

@maxara tak som jej teraz pozrela a tri stvorky uz vidim normalne okom,stvrtu este nie...

maxara
12. jún 2011

@tutulka12 citis sa asi presne ako ja vcera ☹ takze ti nezavidim..

my sme mali vecer lahko zaspinkavajuci ale potom sa zobudila na sopliky (zo zubkov), nemohla dobre dychat, tak som ju asi od 22hej do 24tej drzala v naruci a lezali sme spolu.. potom ked uz tuho spala som ju presupla do postielky, dala som jej pod hlavicku vankusik a spala normalne do 5:20 ale mm ju zobral a mna nechali spat az do 8:45.. takze pohodka

maxara
12. jún 2011

@mirka285 no super teda, ja Nine vidim zatial len obe horne, dolne este nie

gabika41
12. jún 2011

Ranecko damy...... 😀 obed mam uz kompletne navareny,dnes budu nove zemiaciky zo zahrady a zivanska,tak sa tesim a k tomu salatik zo zalievkou s byliniek.....a samozrejme polievka,uz som aj malej pripravila jej porciu....dnes vyzera,ze bude pekny den.....tak si ho uzite... 🙂

macik27
12. jún 2011

ahojte dievčatá 🙂 tak my patríme do skupiny nočníkujúcich malá tam kaká asi od siedmeho mesiaca niežeby som ju nejako nútila len keď vivím že sa jej dá tak ju tam posadím a je to..a keď nevidím tak to schytá plienočka 😀 ...baby ja mám pocit že to moje dieťa vôbec nepotrebuje spať 😒 zaspáva večer o desiatej o piatej už je hore (niekedy ako dnes aj hodinu v noci) cez deň spí dvakrát po hodine a vôbec neni unavená furt sa niekam štverá a pusa jej mele jak na trhu 😀 dnes s ňou vybehnem ku svokrovcom na chatu nech si s ňou trošku pokecajú a ja budem zase za dobrú nevestu 😉
@gabika41 že ránečko 😀 😀 😀 ja už mám opraté, navarené a to s dieťatom zaveseným na nohe 😀

tutulka12
12. jún 2011

@gabika41
@macik27 baby my už budeme mať pomaly noc 😀 keďže sme od 4tej na nohách... obed už vyhrieva deckám brušká. ešte že máme dve nohy, lebo ja mám na sebe zavesené obe deti 😀 😀 idem sa pokúsiť o nemožné a to uložiť obe deti na poobedný spánok naraz, aby som si konečne mohla kus vydýchnuť. držte palce 🙂

monline
12. jún 2011

@minizu ahoj, kdesi mám dobrý článok o odúčaní od plienok, dieťa musí spĺňať niekoľko bodov, aby to bolo úspešné, spomína sa tam vek 18 mesiacov, čiže ja sa vôbec nesnažím priúčať..jedine ho posadím oblečeného na nočník, keď idem na wecko ja..potom si spolu umyjeme ruky a pochválim ho, ak pekne sedel..a včera som ho posadila bez plienky, prvýkrát a podarilo sa mu ráno vycikať..ale v podstate to nechápe a je mu to jedno..takže určite ešte pol roka počkáme..ak chceš článok, pošlem ti do ip

baby, všetkým vám ďakujem za priania, ste zlaté, že ste na nás mysleli...🙂

gabika41
12. jún 2011

@macik27 ...si si to nedocitala...ja som tiez hore uz od 5:30.... 😉

kristip
12. jún 2011

Ahojte dievcence, my sme boli vcera v ZOO, parada, len Petko zacal viac soplikovat a uz aj kasle, dnes radsej nepojdeme ani von. Dufam, ze mu to rychlo prejde, lebo ma porazi, ak nebudeme moct prist na stretko. Neviete ako sa dava Mucosolvan a Stoptussin? Ked som to davala niekedy v zime, lekarka mi to kazala nejako na striedacku, nieco pred spanim, nieco nie, len si uz nepamatam ako...

@minizu ja obcas Petka posadim na nocnik, ale ak sa aj vycika, viem, ze si to este neuvedomuje. A ja doma cez den pouzivam klasicke bavlnene plienky 🙂
@monline vsetko najlepsie krasavcovi. Sranda, uvedomila som si, ze medzi niektorymi nasimi detickami je vekjovy rozdiel aj dva mesiace 😉

maxara
12. jún 2011

@kristip tak daj styri krat denne a teda dvakrat to a dvakrat to druhe.. a stoptussin by som dala na noc, lebo to zastavuje kasel a mucosolvan rozpusta a teda nuti vykasliavat

maxara
12. jún 2011

bola som v zahrade pozriet (u nas) a nasa ceresnicka (druhy rok) nam krasne zarodila (prvy krat), pozbierala som urodu 😀 a s mm sme sa dohodli, ze ju zje Ninka, lebo by sme sa pobili.. mali sme jednu ceresnicku 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre