Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

robika
17. mar 2010

baby lucim sa s vami...uz mi zacala praca ☹ , ale zarabat peniazky musim, aby som mohla nakupovat 😀
majte sa krasne, papa

oacka
17. mar 2010

pa pa! ako nám je dobre na rizikovom! 😀

karinnka
17. mar 2010

oacka neurazaj ja som vecsia bambulka 😀 😀 vies kolko ma stalo namahy ta 😀 kto vyzerat 😀 😀

A cierny kociarik by nemal vyblednut,teraz uz robia
kvalitne latky 🙂

Inak planujem s polovickou svadbu na buduci rok na koniec maja a odbehujem aj na stranku www.mojasvadba.sk
a mam dost 🙂To tolko vsetko stoji? 😲Mne niektore veci pripadaju uplne cudne xixi asi tym,ze na svadbe uz budem mat 13rocnu a takmer 1rocnu dcerku 😉Ale svadobne saty chcem urcite 😉aspon raz v zivote urcite 😉Vy ste uz asi vsetky davno vydate nie? 😉

nina88
17. mar 2010

Jeej Karinka,ten overalik je naozaj krásny... 😉
Som rada,že sa Vám páči. Ja som sa do tej farby zamilovala... 😉 Hej X Lander je tuším polská značka... 😉
Ešte prehovoriť mužíka... On chce Concord,alebo Jane, ale podla mňa sú zbytočne drahé... 😕

yoda_
17. mar 2010

Jane slalom sa mi velmi paci, kebyze nevyhra prakticka stranka, tak by som kupila asi ten. U mna vyhrala inglesina magnum, aj ked nie je nejaky krasny, ale ma vsetko co potrebujem a same dobre referencie su nan.

kafoditka
17. mar 2010

Caute kocky!

OACKA, mna boleli bradavky straaaaasne a mala som ich take divne vysusene... Zacala som si brusko aj prsia natierat olejom babylove z dm a zlepsilo sa mi to neskutocne! Masirujem si ho do pokozky a aspon mne sa zda, ze je to este lepsie ako telove mlieko. Olej striedam s lipo mliekom Excipial z lekarne...

kafoditka
17. mar 2010

KARINNKA.... ja som ficala na stranke mojasvadba.sk skoro rok, kym sme planovali svadbu a nasla som tam plno inspiracii, ktore sa mi zisli a nasa svadba bola podla mojich predstav 😉 Mas vyhodu, ze svadbu planujes rok dopredu, lebo mas kopec casu pozhanat si veci, aj lacnejsie varianty... Teraz takto ficim na konikovi 😀 😀

oacka
17. mar 2010

ninka, mne ten xlander pripadá ako kópia jane, takže to bude asi dobrý. nám kupuje kočík babka, tak nepozerám na cenu... 😀 inak by som asi jane nebrala.
kafoditka,ja natieram kalciovou masťou,ale už mám všetky pyžama fľakaté na kozách ako debko. 😀 ale pomáha to.
yoda, podľa mňa sú jane praktické. na o-baby uvádzajú,že tá nová vanička je rovnako veľká ako stará, ale chcem to vidieť naživo.
karinnka,my sme svadbovali v slovane, teraz je tam predajňa Marks and Spencers. tam budem vodiť malú a hovoriť jej: vidíš, moja tu sme mali s ockom svadbu... ani nechcem myslieť,čo dnes koľko stojí. už pred romi rokmi to bol horor!

oacka
17. mar 2010

moj muž len krúti hlavou,lebo ja som presne takisto fičala na mojasvadba.sk a z netu som posťahovala asi milión svadobných šiat,lebo ja som si dávala šiť.... a teraz zas koník... no čo už majú s nami robiť? 😀 on zas pozerá nízkoenergetické domy.

kafoditka
17. mar 2010

OACKA..... teraz som si vsimla, ze babystrology v tvojom aj mojom albume pise nejak divoko.. Ja mam termin o den
skor ako ty a tebe udava 98 dni do porodu a mne 103 dni.. 😕 😕

carrie84
17. mar 2010

Caute babule 🙂
Karinnka - nemyslim, ze sme tu vsetky daaavno povydavane. Ja mam tu svoju svadbu este v pomerne cerstvej pamati 😉
Ja som teda na mojasvadba.sk neficala - kupila som si svadobny bedeker a isla som podla toho. Svadba je draha ako prasa -ale zalezi aj od toho, kolko sa rozhodnete investovat a na com vsetkom trvas. Nas to nevyslo az tak tragicky - mali sme 40 ludi + 20 kamosov po 20 00hod a bolo 😉 Inak mozem povedat, ze svadba bola super zurka 😀
A svadobne saty - presne - to som si povedala, ze na nich teda setrit nebudem - sak na koho vsetci cely den cumia, no nie? 😀 Ale ked si to spatne premietam, tak saty ma staly asi o 150 euro menej ako kocik ..... hehe

oacka
17. mar 2010

my sme sa boli pred svadbou fotiť v meste v parku, a jedno malé dievčatko na mňa tak zamilovane čumelo a potom mi povedala: Teta, teta,... vy máte také krásne.... auto! 😀 😀 😀 😀 a ja že mi bude ospevovať princeznovské šaty a ona naše svadobné auto - mali sme síce chrysler 300,ale šaty sú šaty, ne? 😠

oacka
17. mar 2010

neviem,čo s tým kafko, aj ten druhý ticker mi pridáva o týždeň viac... neviem,ako to pán doki vypočítal,že mám termín 23.6....

janatt23
17. mar 2010

ja mam tiez este svadbu cerstvucko v pamati. nas teda vysla hodne, aj ked nas bolo len 50. no my sme na tieto veci taky zasadeni s drahym... je to len raz, tak poriadne 😀 tak sme to aj roztocili. no a saty ma stali 1200euro, bo boli na mieru. teraz mi vysia v skrini a je mi ich luto predat ☹
toto som si objednala. krasa 🙂
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7807107&tab=5

karinnka
17. mar 2010

oacka,tak ta Ti dala 😀 😀
Takze vidim,ze nie som sama,ktora preklikava stranky 😉
Ja premyslam nad usitim siat v cine...Pretoze v nasich salonoch nazov MOLETKA nik nepozna 😀 😀 A vydavat sa vsatach ktore uz malo pol mesta,lebo ine saty tu nie su v Ke tak to radsej pojdem v rifluiach 😉 Nechcem velku svadbu a nastastie ani nemam velku rodinu,ktoru by sa patrilo pozvat...
Ale my budeme az 3zienky v rodine tak budem obzerat vseliake saticky 😉

oacka
17. mar 2010

no veď práve, akoby všetky nevesty nosili veľ. 36! ja som kupovala šaty v Bratisllave, ale napokon vobec neboli ako som pôovodne chcela. chodila som tam ako blb, lenže pani asi nemala na mňa čas. bola som spokojná,ale kúpila som od nej hotové šaty, nedala som si šiť extra pre seba, lebo to by som ich asi nemala dodnes. stáli okolo 20 000,- Sk, čo dnes nie je veľa,keď len požičanie stojí aspoň 12 000,-, ak chceš mať nový model. možno už aj viac, neviem.

karinnka
17. mar 2010

Vsak to,pred 3rokmi sa mi vydavala kamoska mOletka a vo velkosti 50 mali v celych Kosiciach 5siat a neverim,ze sa to zlepsilo.....

Konecne svieti slnko aj ked je chladno...Uz sa tesim ked bude teplo...cely vikend budem vonku 🙂 Byvame mar metrou od jazera,hradze tak sa budem vencit tam 😉 Uz nech je leto a mozme tam chodit cela family... 😉

katty17
17. mar 2010

ahojte maminky 🙂 vidim ze sa preslo k teme svadba 🙂 to aby som si sla pokukat vase albumiky na mojasvadba 😀 . Karinka, na keby mate naplanovanu svadbu? ked sa malicka Emmka narodi?

karinnka
17. mar 2010

Na buduci rok posledny majovy tyzden 🙂 ESte mam nieco vyse roka ale zistujem uz teraz co sa da,pretoze potom uz tolko casu nebude 😉

NO dievcence ked mate albumiky na www.mojasvadba.sk tak nam hodte link 😉

katty17
17. mar 2010

carrie, chcela som sa opytat na Jane kocik, uz vam prisiel? ako dlho trvalo dodanie?

agika1982
17. mar 2010

Ahojte kocandy...opet som tu dlhsie nebola...doplnila som si albumik,tak ak chcete kuknite...inak nic nove,tesim sa na 3D...ale to je az 18 aprila....to je este dlha doba

kafoditka
17. mar 2010

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

baby, moj svadobny album, snad mi ho admini nevymazu 😉

karinnka
17. mar 2010

kafo,krasne fotky 😉

kafoditka
17. mar 2010

dakujem karinka 🙂

katty17
17. mar 2010

agi, peknucke vecicky ste pokupili miminku.
kafo, wooowww, aka kočena. hodte este svadobne linky, dobre sa na ne kuka 😉 . karinka, je to inspirativne, no nie 😉 .
babulky, cez obed vybehnem z prace kuknut do obchodiku s kocikmi a inymi drobnostami. juchuuuuuuuuu.

mirka285
17. mar 2010

dobre ranko 🙂 kocky ste pri svadbach..fiha...ja planujem ako Karinka az buduce leto 😉 ale ja len taku ja,zenich,surodenci,rodcia a deti..ani svadobne saty nechcem,iba niake pekne letne 🙂 no ale v mojom pripade to bude uz druha svadba tak ja ju chcem taku uplne obycajnu...prva bola so vsetkym a nevyslo nam to....inak keby ste ma videli teraz sa ma aj zlaknete ☹ ja som velmi zle spala,a vyzeram hrozne,uplna matoha..mozno bude zmena pocasia alebo co 😉 idem pokukat co ste nakupili 😉

katty17
17. mar 2010

janatt, nadherna nevesticka 🙂 saty uzasne ako svadobne tak aj popolnocne 😉

janatt23
17. mar 2010

kafko penucke foto. sa mi paci strasne ten zivotik 🙂 tak sa to tusim vola 😝

janatt23
17. mar 2010

katy dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre