Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
10. apr 2010

lenkaaninka... vies, ja si volim co najpraktickejsiu cestu, lebo si nemozem dovolit vela rarohov mat doma. Byvame u svokrovcov a obyvame jednu izbu. Mame tu postel, stavanu skrinu, bude postielka a asi nutna komoda. Potom si tu uz ani nepipnem.. Preto nechcem kupovat 3-4zavinky, neviem, kam by som to spolu s dekami, plienkami a ostatnymi vecami odkladala... aj ked netvrdim, ze za inych okolnosti by som toho nemala ovela viac. 😉

robika
10. apr 2010

kafoditka: no to akokeby som citala o sebe, tiez mame jednu izbu (v podkrovi), kde to tiez musime vsetko napratat, mala som tu pisaci stol - akoze pracovny kutik, ten sa momentalne rusi a zmeni na prebalovaci kutik a postielku budeme mat v strede izby... a tiez sa snazim vymysliet, ako co najviac miesta usetrit...

kafoditka
10. apr 2010

Baby, ja som bola vcera v jednom super sklade v Ruzinove na Hranicnej....maju tam super vecicky od vymyslu sveta, od jednodnoveho babatka az po parrocne... Spodne pradlo pre nas, kojacie podprdy, ale veci pre dospelakov.. Pokupila som si gatky a malemu teplakove supravy (po 11eur), podbradniky, pancusky, ponozky.... Fakt sa to tam oplati..

lenkaaninka
10. apr 2010

drievko pozri stranu dozadu...

ja som jej písala aj tu vypln to je taká tenšia letna sa mi zdá ale ešte neodpísala ...ved jej napíš uvidíš...

včera som rozmýšlala a baby ja si vobec neviem predstaviť že pôjdem rodiť...to bude teda trága...fuj nenávidím bolesť a ja len preto aby nikto nevidel že ma niečo boli tak navonok vyzerám ako tvrdas ale inak vnútri by som sa rozbačala najradšej...

robika neboj nič ja som tiež nevedela a vychovávam dve deti...nikdy nie vela naobliekať lebo treba si uvedomiť že v kočíku nefuka ani nič podobné...a cez zimu som dala pančušky trigovičku tenku čiapku a kominézu deku....navrstviť...ale kolkokrát som prišla domov vytiahla z kočíku a detičky také spotené ako keby okopávali záhradu... 😉 tak druhý krát som dala o vrstvu menej...

radšej menej a niečo mať v taške pri sebe ked sa schladí...

mojalili
10. apr 2010

U nas je velkosklad veci pre deti a klasicke avinovacky snad 10 druhov, od vymyslu sveta, cca 500 - 600 sk...ja som kujpila krasnu na suchy zips bez cipiek, myslim, ze je aj v albume...v TT v obchodnom dome...

Kocky, upiekla som slivkovy kysnuty kolac s posypkou a parene buchty sa uz robia, len by som si dala aj tie LANGOSE....kedze mam doma vsetko sladke 😀 😀 😀

MAxi - ja mam cez brusko 115 cm...ako medicimbal, keby som merala.... 😉

kafoditka
10. apr 2010

lenkaaninka, som sice z nasej planety, ale co je to trigovicka?? 😅

lenkaaninka
10. apr 2010

no my bývame v obyvačke spojenej s mini kuchynkou a tu bude aj postielka vedla mna a jedna mini izba kde spia dievky tak nemám vela priestoru a mini kupeločka ....ale berem to z pozitivnej stránky raz ked budem velká a bohatá tak si postavim taký priestanný bungalov (to je môj sen) a dovtedy sa neumučím upratovaním 😉

mojalili to aj s výplnou?? 5OO -6oo ??
a cez to brucho nemáš vela nejako moc ako ja skoro ...ale vravím že prasknem ochvilku..
😅 no a ja som chcela taku klasicku bez krajky nie na suchy zips vieš...a takú som nikde nezohnala..

maxara
10. apr 2010

kafko a tam si normalne mozem kupit aj ja bez zivnosti? a kde presne to je?
lenkaninka ved ale ty uz vies do coho ides, nie? ved uz mas dve doma, tak porodu sa uz hadam nebojis 😀
mojalili - ved ty si mesiac predo mnou, ja si tam okrem Ninky nosim aj tuk 😒

lenkaaninka
10. apr 2010

kafoditka normálne trigovica čo ja viem no to čo si dáš trebárs pod bundu namiesto svetra...alebo tak 😀

maxara
10. apr 2010

kafko to je tricko s dlhym rukavom, alebo aj natelnik sa tomu hovori.. len natelnik je tensi a trigovicka trosku taka hrubsia (aspon ja to tak rozlisujem)

maxara
10. apr 2010

skratka tak mikina bez zipsu a gombikov pri krku

lenkaaninka
10. apr 2010

maxi možno práve preto že viem do čoho idem sa bojím ako svina.. 😒

lenkaaninka
10. apr 2010

hej hej mikina som si nevedela spomenuť my to voláme trigovica 😉

maxara
10. apr 2010

lenkaninka ja som si myslela, ze sa budem bat pri prvom a potom uz nie.. alebo len trosku.. ale teraz ked tak nad tym uvazujem, neviem preco som si to myslela.. asi len ze je to iny strach..prvykrat z neznameho a potom z konkretnej veci, vsak?

kafoditka
10. apr 2010

Peti, ked chces, mozme tam spolu niekedy skocit... Keby si chcela ist s Michalom, tak ked pojdes okolo ustavu pre drogovo zavislych ( v aute ho mas z hlavnej cesty po pravej strane) tak hned za nim je krizovatka, na nej doprava a potom rovno, uvidis Jurki pumpu tak vojdes autom dovnutra - su tam sklady a tento je uplne vzadu. Je to taky vlastne velky obchod, takze netreba mat specialnu kartu alebo co. Vola sa to WENICE.

dugyna
10. apr 2010

kafko kde to tam je? aj ja by som tam zbehla 🙂

lenkaaninka
10. apr 2010

hej presne tak pri prvej som ani nemukla a sestrička chodila kukať že či dýcham a ja som si pomaly driemkala... 😀 vo všetkom som sa spoliehala na lekárov a ved nejako hádam bude umrieť ma tu nenechajú...

a teraz ked viem čo to je za masarinu a každy ti tam kuká a podobné záležitosti tak jajha chytá ma panika...

kafoditka
10. apr 2010

baby, ta stranka nieje bohvieco, ale v skutocnosti tam je veci pozehnane. bodynka, dupky, tricka, rifle, pancusky, teplakove supravy, deky, bundy...

kafoditka
10. apr 2010

je to na Hranicnej 16

kafoditka
10. apr 2010

MOJALILI, za kysnuty slivkovy kolac by som zabijala! 😉 A este k tomu s posypkou 😲
Nemas nahodou recept? Keby si mala chvilku cas, mohla by si mi poslat? Ja ho asi dnes normalne spravim, taku chut si mi spravila 😀

drievko
10. apr 2010

mojalili kolac sa manželovi podaril je fak skvelý!!! a manzel je teraz taky napareny ze vraj to bola hracka 😅 mnam mnam

lenkaaninka
10. apr 2010

baby ta mala moja Lenka je taky vydierač...otravuje tu že sa chce hrať počítač tak už nevydržím ten jej nátlak a lučim sa zatim...

líška to je bude sa maznať maminkááá ale mamiiii... 😵

maxara
10. apr 2010

kafko super, uz som to pozerala na mape, tak sipim kde to je a ved ano, mozme zbehnut niekedy spolu. Niekedy ked pojdem autom do roboty a zdrhnem o 14tej, hm?

kafoditka
10. apr 2010

maxi oki, moze byt...

dugyna
10. apr 2010

drievko no vidis tak dobru chut 😉

drievko
10. apr 2010

dik dugyna 🙂

maxara
10. apr 2010

ozaj kafko dugy, ako ste na tom s gulickami 2 ?

kafoditka
10. apr 2010

jeziiiiiiiss maxi, sak som to hrala hodinu kym som vyhrala! 😲 nahrala som neviem kolko milionov...

maxara
10. apr 2010

kafko no vidis.. ale vyhrala si.. vsak je to svinstvo? ani skoncit to niekedy nemozes, ti to neda.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre