Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
10. máj 2010

Keby tak z toho "panenskeho puntickarstva" mali trosku aj moji rodicia. obaja su v znameni panna a teda o puntickarstve radsej pomlcim. 😒 to zase ja som puntickar... vobec sa v tychto veciach nezhodneme, skoda ....

zrzulka
10. máj 2010

strelec tu nie je niiiiiiiiiikto okrem mna ? 😀

maxara
10. máj 2010

denisse - no co ja poznam jedneho kozorozca, tak aj on je takyto.. ale iba doma, alebo v rodine.. u nas je pohodak.. ale napr nas strasne na nom stve, ze on ked je v praci a nestiha, a po nej ma prist k nam, tak on nielen ze nepride, ale ani sa neozve, neda vediet, ze sa nechysta dostavit.. raz bol cely silvester (2 dni pred a 2 dni po) v praci, lebo robi take nieco, co sa da len cez celozavodnu dovolenku a neslo mu to spravit a on si nedal jednoducho pauzu, ale nocoval niekolko dni pri pocitaci.. pakon

zrzulka
10. máj 2010

maxi ja mam blizencov rada, je to znamenie s ktorym si dokazem vyjst....a tak ja zase dokazem s kazdym vyjst.... bez ohladu na znamenie akurat "blbcov" si nevsimam... s nimi nemam o com.... 😒

maxara
10. máj 2010

ivka tak vidis, teraz si to vynahradis a budes mat pravdu stale ty 😉
mirka aj mna.. dokonca co je najhorsie, tak ja ked sa s niekym zoznamim, prehovorime par viet spolu, tak si nepoviem, ze toho budem neznasat, ale ze ten ma bude neznasat 😀 uz som si zvykla.. a co.. o to lepsie viem pochopit, ked si dvaja nesadnu a aj to, ze nemaju dovod, len sa proste nemusia.. plne chapem..
zrzi no napr o strelcoch neviem nic, ale absolutne.. jediny strelec, ktoreho som poznala, bola moja senilna exkolegyna, o ktorej som sa tu rozdrapovala ako ju neznasam, aka je zakerna niekolkotvarna svina .. tak snad to nie je tvoj pripad 😀

denisse
10. máj 2010

maxi, tak mm je k tomu nastastie zodpovedny a nenechal by nikoho takto cakat ... len ma proste "mrle", kym nema hotove povinnosti, potom je v pohode a super 😉

denisse
10. máj 2010

ja mam blizencov tiez rada 😀

adelaine
10. máj 2010

...ja som si nerozmela v praci s kolegynou, skorpionkou,
ta bola riadna podrazacka, bol protivna a ustipacna....
a sefka bola ryba, bola strasne naladova...
ale podla mna vacsinu
povahy aj tak ovplyvnuje temperament, urcite geneticke predispozicie, vychova....atd
znamenie mozno minimalne, to by sme boli vsetci ako cez kopirak, nie? 🙂

maxara
10. máj 2010

ale skor si myslim, ze ta teta mala so mnou iny problem.. nejaky sukromny a tak sa bujacila..

oacka
10. máj 2010

baby, keď teraz veľa upratujete, to máte ten sybdróm hniezdenia. tak u nás prešiel na nášho psa!!! 😀 😀 ona robí hniezdo na gaučovke a v noci ju tak škrabe,až ma to zobudí, myslí,že to nej vyškrabe dieru,kde porodí... chúďatko.

oacka
10. máj 2010

moji rodičia sú obidvaja strelci, a neviem,či to súvisí so znamením,ale oni majú obidvaja jednu rovnakú vlastnosť. Myslia,že všetko urobia najlepšie a nikdy pred nikým nepriznajú chybu,aj keď si ju asi uvedomujú.

zrzulka
10. máj 2010

maxi strelci su veeeeeeeeeeeeelmi tazke znamenie si myslim... ja som chodila so strelcom muzom a hroza.... moja dcera je tiez strelec tak som zvedava jak si vyjdeme ale zase mam jednu kamosku strelca a zistili sme ze sme povahovo dost podobne. zeby nahoda? neviem.... Tiez vela strelcov nepoznam....Este sesterku ale ta je uplne ina ako ja....

maxara
10. máj 2010

adel - ryby 😀 😀 az sa musim zasmiat.. s kamoskou rybou (inak to dievca, co bolo u mna cez vikend, tu co zboznujem) sme sa zhodli na tom, ze rybu spoznas podla toho, ze ma furt mastne vlasy 😀 😀 😀 asi je to blbost, ale napr ona si musela kazdy den umyvat vlasy, max kazdy druhy.. nic.. ryby plavaju, cize pekne sa nechavaju unasam tym vacsim prudom.. z toho sa da vyvodit, ze mozu menit nazory castejsie.. alebo resp. ze si vyberaju tu lahsiu cestu

zrzulka
10. máj 2010

a tak ja si chyby priznam, mne zase hovoria ze som az prilis sebakriticka.... ale zase ked viem ze mam pravdu tak neustupim to je fakt.... a hlavne si idem vzdy za svojim aj keby neviem co bolo ak som presvedcena o spravnosti svojho rozhodnutia

maxara
10. máj 2010

oacka az ma zamrazilo, ako si ty trafila klinec po hlave.. toto presne robila ta zenska.. a uz som to aj pochopila.. ja som totiz ju vzdy chtiac nechtiac natrela, ze to ona povedala, ze mame takto urobit a pod.. whoops

zrzulka
10. máj 2010

a verite aj tomu ze meno ovplyvnuje cloveka???.... lebo aj skor tomu verim ako znameniam.... i ked je fakt ze kazde znamenie ma urcite crty spolocne....vela vsak zavisi aj od povahy cloveka, od vychovy a inych faktorov... ako som spominala ze skorpion sa povazuje za "najhorsie" najkomplikovanejsie znamenie zverokruhu a co poznam skoriopnov tak si s kazdym rozumiem 😀

maxara
10. máj 2010

no ja si myslim aj to, ze variabilita znamenia - adel to, co nas vsetkych odlisuje, je to, ze pre urcite znamenie su typicke nejake zakladne rysy, napr 10 roznych vlastnosti maju blizenci typicke.. a potom na kazdom blizencovi sa prejavi nejaka kombinacia tychto vlastnosti, niektore viac, niektore menej, niektore potlacene vychovou, alebo este viac zvyraznene vychovou a prostredim.. a preto sa aj niektori nakoniec znesu, hoci normalne by sa akoze podla horoskopu nezniesli.. no snad som to napisala pochopitelne, co vy na takuto teoriu?

maxara
10. máj 2010

zrzi a to je tiez vlastne to, ze tebe mozno vyhovuju skorpionske vlastnosti a preto si s nimi rozumies.. ze ty konkretne preferujes nejaku konkretnu vlastnost u cloveka a napr pre skorpov je typicka, napr u baranov je casta a napr u ryb je uplne potlacena a preto si tak aj ty rozumies s tymi ludmi.. blbost?

maxara
10. máj 2010

to som sa zase len zafilozofovala.. nahlas prstami premyslam.. ale dava mi to zmysel..

zrzulka
10. máj 2010

Maxi myslim ze mas pravdu. ja segra a mama mame dost vela podobnych crt a pritom sme kazda ine znamenie....Vychova je dost silnym faktorom a ja napriklad ked viem ze niekomu nieco na mne vadi tak sa to snazim zmenit. jasne ze nie vzdy sa to dari ale aj takymto sposobom s ada do urcitej miery ovlpyvnit dajem tomu negativna stranka toho ci oneho znamenia.... ja som tiez taky vecny bojovnik za spravodlivost jak pises.... Segra je blizenec a jej je skor vsetko jedno ale naprik tomu si rozumieme.... 😀

robika
10. máj 2010

no ja som tiez blizenec, tolkych blizencov po kope som este nestretla 🙂 , mm je vahy, takze super kombinacia, doplname sa skvele, no ale s kym sa my blizenci nedoplname, vsak baby 🙂
drobec bude rak, tak si este musim nastudovat nieco o rakoch, lebo nepoznam ani jedneho...

maxara
10. máj 2010

babule kam ste sa odhniezdili? uz som vas uplne dourazala??? 😀 😀 😀
tak este si teda neodpustim k rybe, ze je taka, ze nevie povedat nie a v spolocnosti plni ulohu toaletneho papiera.. 😀 kazdy ju pouzije, ked sa potrebuje vyrozpravat, ked potrebuje uchlacholit, povzbudit.. a inak sa na nu kazdy vyserie, ked potrebuje pomoc ona 😖 lebo ona to znesie a vsetkym vsetko odpusti

robika
10. máj 2010

tak ja ked si precitam o mojom mene nejake veci, je to cudne ale v niecom sa viem najst...
s drahym sme pozerali meno pre nase babatko (filip) a tiez som si len tak zo zaujimavosti precitala nieco o mene...
ale ci uz podla mena alebo horoskopu, naozaj ako pisala maxi, vela zavisi od vychovy, rodinneho prostredia, to clovek ovpylnuje najviac...

zrzulka
10. máj 2010

neviem maxi lebo ja si vyjdem s vacsinou ludi, nie som konfliktny typ, akurat ludska blbost nema hranic.... takze asi tak. jedine to ze vela ludi sa urazi lebo aj som az prilis uprimna a ako mi aj segra vela krat zazlievala az prilis "ostra" Ta crta vecnej bojovnicky za spravodlivost. ja to ani nemyslim zle len ti druhi si to uplne inak vysvetlia. ja rozmyslam proste uplne inak ako vacsina ludi... co uz... ale v mojom pripade ide aj o to ze ja som "umelec" a co sme sa zhodli s kamaratkou (blizenec) ktora ma tiez umelecke vlohy tak nas nikdy nikto nepochopi ... ziadne znamenie... lebo my uplne inak pozerame na svet... neexistuje znamenie ktore by nas chapalo 😀

kafoditka
10. máj 2010

maxi, ja som bola odniest papiere na matersku a vsetko okolo toho na "socilaku" , krsna dosla dnes spat k babke, co byva cez chodbu, tak som jej to hned pichla do ruky, kedze tam robi 😉 a mam po starosti.. 🙂

maxara
10. máj 2010

robi rak.. rodinne zalozeny, trosku spiatocnicky v zmysle, tak dobre, urobim to takto, alebo zeby nie? .. ma problem s komunikaciou, ze teda svoje potreby potlaca napr pre rodinu.. je obetavy.. uz ma viac nenapada..

zrzulka
10. máj 2010

a hlavne strelci potrebuju sloboduuuuuuuuuuuuuuuuuu... vidim to uz aj na malej ze je taka... my si vraj rozumieme s baranmi. ziadneho nepoznam. Moja naj kamoska z detstva bola baran ale zial uz sa nestretavame....

maxara
10. máj 2010

kafko ty si betarka.. 😀
zrzi - tak u teba prevlada tolerancia 😉

zrzulka
10. máj 2010

No neviem mam kamaratku raka a ta je komunikativna az prilis 😀 😀 😀 ani k slovu ma nepusti ked sme spolu 😀 😀 😀

zrzulka
10. máj 2010

som zvedava jaky bude maly....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre