Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
12. máj 2010

No k tej krvi je to každého rozhodnutie ak tomu nedoverujete nechodte do toho. Mne zas dolina povedala že ak
mi nevadí tá cena mám do toho ísť. Podľa nej nie je ešte odhaleny cely potenciál pup krvi a blbosť to určite nie je.

mirka285
12. máj 2010

no a ked je to take uzasne preco sa to inde tak nepropaguje?mam z toho pocit ze Slovaci uveria vsetkemu a len sa tahaju z ludi peniaze...ale jasne ze je to kazdeho vec,ja som tym len chcela povedat ze nemusi to byt vzdy o peniazoch,ze aj ked si to mozme dovolit tak tomu neverim,ale odporucam nastudovat si o tom viac informacii...

katarina7777
12. máj 2010

jasne cigaretka ze je to kazdeho osobne rozhodnutie, ja ked som o tom prvy krat pocula tak hned sme sa s mm zhodli ze ideme do toho ale po dlhsom uvazovani sme sa rozhodli inak.... ja dufam ze ju ani jedna z nas nebude nikdy potrebovat!

uz mi zacina sibat z tohto pocasia, za den tu aj 5 krat prsi,a zase pocujem hrmenie, pol hodinu prsi, potom je slnko, potom zase prsi.... rano nikdy neviem co si obliect, a ze maj... toto je aprilove pocasie!

katarina7777
12. máj 2010

mirka ani u nas to rozhodnutie nebolo o peniazoch...

katarina7777
12. máj 2010

zajtra mi pride cerstva majova bryndza... uz sa tesim ... spravim si pomazanku ...mnamky

mirka285
12. máj 2010

kati ved prave ze viem ze ani u vas to nebolo o peniazoch...ja som si tiez najprv myslela aka je to super vec,sestra si dala odobrat pred piatimi rokmi a teraz ma o tom ovela viac informacii a povedala ze uz druhy krat by si to nedala...ma 4 mesacne babo teraz a veru si to ani nedala a ked som si vypocula podrobnejsie informacie rozhodla som sa aj ja ze si to nedam...a navyse vobec sa nebojim zeby som to lutovala...

mirka285
12. máj 2010

kati ale aj s mladou cibulkou,mnam 😝

cigaretka5
12. máj 2010

Mirka myslím že som si nenastudovala iba jednu webku jednej inštitúcie čo to robí. Naše rozhodnutie je výsledkom
mnohých diskusii a studia množstva info. Neviem ako si prišla na to že sa o tom vo svete nediskutuje a nepropaguje, možno to zo sk tak nevnimas. Mám tu možnosť chodiť na sc po celej Európe a teraz sa okrem
biznis veci obzeram aj po týchto veciach a poviem ti že napríklad severná Európa je tejto diskusie plna. Keby to bol taký biznis ako hovoríš asi by do toho nešlo 63% severaniek

katarina7777
12. máj 2010

miri prave som sa bola odvazit...dneska urcite ta nasa vaha zle vazi! uz mi presla chut aj na brynzdu...zajtra sa mi ale urcite vrati 😀 ja davam do brynzdovej pomazanky pazitku lebo po surovej cibulke mavam teraz palenie zaludka.

cigaretka5
12. máj 2010

Katka a červenú papriku a bylimky? Mňa

katarina7777
12. máj 2010

dufam ze mi donesu aspon pol kila brynze aby som mohla vyskusat vsetky vase tipy 😉

stanka33
12. máj 2010

Ahojte.....ja som mala dneska bryndyove halusky mnam ked preberate bryndzu....
modre z neba nepozeram, ja take veci nemusim, krv nedaame odobrat ani pri malom sme nedali, najprv sme vahali...no snad nebudeme potrebovat

katarina7777
12. máj 2010

som si zistovala ze ci aj tu davaju jak u nas prispevok pri narodeni dietata a tu ti daju velke h...., ze zvyhodneny urok na pozicku 5000 euro .... dobry odrb!

katarina7777
12. máj 2010

teraz by sme mali papat vela bryndze , ved sa aj hovori ze majova je najlepsia.... ja sa teraz snazim jest vela cerstvych syrov a jogurtov lebo mlieka nevypijem ani kvapku a to minimalne 20 rokov...

luminkasp
12. máj 2010

katarinka napis ip vlalu6it, ona ti povie na co mas narok, jej sa narodila dcera min rok a tusim na nieco mate narok 😉

dobru noc babeny

v spanielsku bryndza nehrozi 😢

zrzulka
12. máj 2010

Rybanka uprimnu sustrast. drzkaj sa!!!!... myslim na teba v tychto nelahkych casoch ☹

baby ja som robila bryndzovu pomazanku. Tusim mame rovnake chute

Ani my nedavame krv odobrat, uz som sa viac krat vyjadrila ze mi to strasne zavana biznisom. Ak by sme nevedali co s peniazmi tak prosim ...

Babulky mne pri chodzi strasne picha v podbrusku. mam pocit akoby mi ihlami niekto pichal do mechura. mate to niektora???

zrzulka
12. máj 2010

A tusim sa maly otocil lebo citim vlnenie na uplne inach miestach, mozno preto tie "ihly "do mechura ....

zrzulka
12. máj 2010

Lumi a co tam mate jake specialitky? 😀

mirka285
12. máj 2010

Kati bryndza je dobra na akykolvek sposob...a vecer sa nevaz,to sa musis rano po rannej toalete 😀 cigaretka ale ved ja ti to neberiem,je to o presvedceni kazdeho cloveka...mna jednoducho nepresvedcil nikto o tom,ze to niekedy zuzitkujem,tak ja si tu krv odobrat nedam,ale nikoho nepresviedcam,lebo to je len moj nazor a je kazdeho vec ako sa rozhodne...a viac sa k tomu nebudem vyjadrovat

katarina7777
12. máj 2010

luminka mne bryndzu donesie mamina, inac by som tiez o nej mohla len snivat 😉

mirka tiez si nadavam ze naco som sa vazila, ze len si vecer pokazim, ale zas mam na par dni motivaciu zbytocne sa neprezierat ako dneska...

zrzulka ja budem mat bryndzovu pomazanku zajtra na veceru...uz sa neviem dockat!

katarina7777
12. máj 2010

dobru noc zelam ...

mima89
13. máj 2010

ahojte zienky 🙂 dnes budem asi prva ja 😉
dneska ideme na velke nakupy - konecne ideme kupit kocik tak snad uz domov pridem aj s nim...nemam chut chodit po obchodoch... ideme pokupit aj veci do porodnice a drogeriu pre malu tak nas caka taky rozbehany den...

inak baby objednavala som z pampyshopu a pred dvomi dnami este stale mi neprisiel potvrdzujuci mail s cislom uctu tak neviem ci mam cakat do tych 48 hodin-to bude dnes o 11.hod.... 😒 vam to kedy prislo??

tak vam prajem pekny slnecny dnik majte sa krasne 🙂

denisse
13. máj 2010

ahojte ... tak ja som sa vcera ani nestihla tu zastavit ... bola som v praci, potom po malu v jasliach, tak sme sa tu nejak motali po byte, jedna pracka sa mi vyprala ... a kedze nela bola v jasliach, kde poobede normalne spi na rozdiel od doma, tak vecer isla az o 21.00 ... a ja som robila koralky z FIMA 😀 dnes este nejake dorobim a upeciem to ...

denisse
13. máj 2010

vidim, ze ste sa zase bavili o pupocnikovej krvi, ja si ju tiez nedam odobrat, zvazujem darovanie do verejneho registra ... ak to moze niekomu pomoct, s kym ta krv bude kompatibilna, tak budem len rada ...

robika
13. máj 2010

Ahojte, takze mam za sebou poradnu, vsetko je v poriadku, akurat ze branu mam na spicku prsta, ale vraj je to v 33 tyzdni uplne normalne... aj vy to niektora tak mate?
vcera vecer mi tak tvrdlo brusko a nasledne ked som lezala mi to povolilo ale potom ma dost bolelo v podbrusku, tak som mu to povedala, takze mam brat magne teraz par dni 3x denne, ale ze vsetko je ok.... tak som rada...
tlak som mala dost vysoky, ale rano mi bolo dost blbo, zle sa mi dychalo, tak som vedela ze mi vyskoci aj tlak (137/81), ale ze to je v poriadku, ked mam moc cisty...
ale aj tak mam taky pocit, ze by som mala spomalit a menej pracovat, nejako po vcerajsku ako som sa zle citila, mi to zaplo, ved uz mam 33tt a to uz za chvlku je tu...
ani dnes asi nebudem mat lepsi den, velmi tazko sa mi dycha, ten pocit ze nemam dost vzduchu je otrasny...
dufam zienky ze vy budete mat krajsi dnik... 🙂

janulienocka
13. máj 2010

ahojte babule, to je ale otrasne pocasie... 😠 Robika nie si sama, mne sa tiez tazko dycha, zaha pali, brucho tvrdne ... aj minule som pisala, v obchode som sa zohla po vreckovku a prislo mi tak zle ze som myslela, ze je po mne ... srdce mi priserne busilo, tma pred ocami ... ale preslo to nastastie, musime sa skratka setrit a davat si pozor ...
Inak, aspon jedno pozitivum -ja posledne dni tak dobre spavam ... sice beham na wc-ko, ale inak, nic ma nejako nebudi, netlaci, tak som zvedava dokedy 😅

adka1311
13. máj 2010

pekne rano bruskatce 😀
pridavam sa so spravami z poradne aj ja.... 😀 😀 😀
som velmi stastna,pretozemoj stav sa zlepsil 😲 po 4 tyzdnoch poctiveho lezania sa krcok umudril a hoci bol predtym skrateny na necely 1 cm, teraz je o kusok dlhsi - ma viac ako 1.5 a vsetko je tak ako ma byt. neotvaram sa, hlavicka je uz sice dolu, ale nenalieha, takze nemocnica nehrozi..... 😀 😀 😀 😀 😀
oddychovat mam stale , vela lezat a posedkavat a raz za dva dni dokonca mozem skusit kratucku suchtavu prechadzku....
inak maly je OK a je presne podla tabuliek, ma 1525 gramov.....
dalsia poradna vraj staci o 3 tyzdne....
huraaaaaa

zuzik1983
13. máj 2010

ahojte babule,ja idem na poradnu az v utorok,ale mam taky pocit,ze by som sa tiez mala asi viac setrit a menej chodit.lebo ked chodim viac ako pol hodiny,tak ma cely spodok boli,picha,taha a neviem co este...tak dufam,ze bude vsetko ok.a s tym dychanim to tiez nie je bohvieco.hned som zadychana a tazko sa mi dycha.sice na wc za celu noc idem len raz,ale aj tak sa nejako nevyspim.zacinam trpiet nejakou nespavostou,nechapem...

mirka285
13. máj 2010

dobre ranko...tak dnes tusim same dobre spravy 🙂 inak u nas svieti krasne slniecko 🙂 okrem toho ce nas vytopili susedia to vyzera na krasny den..musim si ist umyt vlasy,navarit a ficim do mesta...

alllexa
13. máj 2010

Fiha, same dobre spravy!

Mam taku dilemu - v com zobrat babo z porodnice domov? Vo vystuzenej zavinovacke (ta sa mi zda byt hruba), alebo v takej lahkej snurovacej, alebo v zavinovacke do autosedacky...? Neviete poradit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre