Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
8. jún 2010

ahojte 😉 mojalili super ze uz ste doma,Danielko je aky zlaty a ked este pocujem ze aj dobrucky aj ja by som isla hned rodit...drzte sa a ked budes mat cas podavaj info 😉 Kafko super fotky,ja som si az teraz lahla a fotky som este nevidela lebo ja mam ten maly notebook ktory nema vkladanie cd ciek,a dalsie dva pocitace okupuju moji chlapi ☹ a je mi strasne teplo 😒

alllexa
8. jún 2010

Ja by som sa skor spoliehala na nieco pozitivne (napr. modlitbu) ako na obycajnu snurku...

maxara
8. jún 2010

@mirka285 coze??? uz aj ich vyhod od kompu a nieco pridaj.. ved sa tu nemozem dockat, kukni kolko je hodin, to uz obvykle hodinu chrapem.. 😀 😀
a ty 16.6. o 14tej pri stefanikovi mozes?

stanka33
8. jún 2010

mojalili len chod sa venovat, mne bolo super ked som prisla z porodky, pocit na nezaplatenie....

zrzka srandujem, ale dufam ze bude rychlejsi aspon u mna, a vy ste uz dolu hlavickou???ja si neviem predstavit ked to na mna pride ci budem ratovat seba alebo maleho ked budeme sami doma, muz ma robotu na druhom konci Ba...ale zasa tak rychle to urcite nebude

zrzulka
8. jún 2010

@alllexa pri malej som to aj ja tak brala (nie som poverciva) ale teraz to chcem poistit pre istotu aj snurkou....

alllexa
8. jún 2010

@kafoditka - fiha, pekne fotky!

@zrzulka - ta socha je fakt kolos, to si vsimnes ale keby nieco, poslem Ti cislo...

maxara
8. jún 2010

ja si myslim, ze to urieknutie je o tom, ci tomu verime, alebo nie a ked verime, ze nas ochrani snurka, tak preco nie.. keby snurka nezabrala, tak potom nejaka ina alternativa 😉
stanka - ano kosicanky asi riadne mulatuju, ked sa neozvali 😉

zrzulka
8. jún 2010

@stanka33 na poslednom ultrazvuku v 36tt bol uz dolu hlavou ale teraz sa mi zda ze opat sa pretocil sikmo lebo ho citim zase inak ako predtym. Aj porodnik pozeral ze ako mi tam drobec tancuje :o)

zrzulka
8. jún 2010

@alllexa dakujem si zlata, ja nemam na nikoho cislo odtialto....

stanka33
8. jún 2010

inak ja som vcera bola u nas v pre deti v obchode a ukazali mi nejaku novinku stahovaci pas, celkom supis material za 14 euro, celkom sa mi pozdaval aj cena, dufam ze ho budu mat aj v bratislavskom, poslem muza ho kupit ak ho budem moct pouzivat

zrzulka
8. jún 2010

@maxara urieknutiu verim, naozaj existuje.... ja si to cele inak vysvetlit ani neviem.... ale ci ochrani snurka? ked tomu verime ze ano tak snad ....ja som malej dala do kocika ruzenec ked sme sa vratili z nemocnice.... Hadam aj do roka ho tam mala

maxara
8. jún 2010

@zrzulka ved to, ze na co sa namotame, to si aj privolame, takze ja sa okrem urieknutia namotam aj na snurku a urcite pomoze.. 😒

kafoditka
8. jún 2010

@alllexa ja som veriaca a modlim sa pravidelne, ale na toto urieknutie verim, uz mija mamina aj babka odriekali svoje deti, ja na to verim a cestne slovo, mne to vzdy zabralo, ked som sa odriekla. Mne aj jedna pani, co ma len tak zastavila v Auparku povedala, ze mam slabu auru, tak nieco na tom asi bude..

@zrzulka u mna sa prejavuje urieknutie tak, ze ma behom chvile zmori strasna unava, je mi na vracanie, slabo, boli ma zaludok.. tak skusim, ci nemam čemer a ked nie, tak sa odrieknem a prisaham, ze do 15minut mi nic nie je...

stanka33
8. jún 2010

moja mamina stale pretiera oci malemu proti urieknutiu si mysli ze ked je urieknuty place alebo nechce jest, ja som mu to robila raz ked sme boli u svokri a plakal tam vecer asi tristvrte hodinu vecer v kuse, potom prestal, ale z nej to vyjde zeby ho uriekla...aj mne by bolo z nej zle 😀

zrzulka
8. jún 2010

@kafoditka a aj vies kto to robi? vraj to moze robit niekto aj nevedome....

ericica
8. jún 2010

kocky aj ja chceeeeeeeem na to stretko ,ale ked ja cez tyzden nemozem. 😒 jedine tak cez vikend by sa dalo 😖 ale urcite sa raz stretneme,verim tomu.....a do eurovei chodime cize by som vas tam aj nasla ale 16 je mm vo francuzku ma sluzobke.....skodaaaa,ked ja som vas uz chcela spoznat 😉

luminkasp
8. jún 2010

@kafoditka, nadherne mas foto

zrzulka
8. jún 2010

@zrzulka inak minule sme o tomto kecali aj s babami a existuju ludia co dokazu urieknutych ludi "ocistit" kdyby neco....

robika
8. jún 2010

@mojalili gratulujem k danielkovi, taky je krasnucky a je super, ze je aj taky dobrucky 🙂 som velmi rada, ze si mala taky super porod 🙂

stanka33
8. jún 2010

kafko mne tak bolo parkrat, raz dokonca viem ze ma uriekol sbskar v banke tak mi tam ostalo, mamina ma odriekne stale, a vtedy maly u tej svokry bol tiez... na to dam krk...ale niekedy to s tym pretieranim prehana aj dneska nikdo ho nevidel, iba suseda na 5 minut a uz mu pretierala oci 😒

zrzulka
8. jún 2010

@stanka33 a cim pretiera???

kafoditka
8. jún 2010

@zrzulka mne staci, ked sa na mna niekto neprijemne zahladi, alebo hnusne zazera... Ja to uz mam tak v sebe vsugerovane, ze aj v restauracii ked papam, tak mam prekrizene nohy..

kafoditka
8. jún 2010

baby dakujem za pochvaly 🙂

stanka33
8. jún 2010

rukami a hovori nieco...ja si iba pamatam ze je aj taka fraza kravske oci do riti...a trikrat pretret oci a trikrat to povedat a poplut si predtym ruku, a este je nieci s lyzickami vody

robika
8. jún 2010

@kafoditka krasne fotecky mas, mm ma urcite radost, velmi pekne tam vyzeras 🙂

zrzulka
8. jún 2010

@kafoditka to az tak 😒 😒 😒 , tak to sa budem musiet od vas vela ucit co robit v priadoch urieknutia....lebo ja sa priznam ze pokial sa malej nestalo to co sa stalo som na podobne veci neverila.

robika
8. jún 2010

baby aj vase babatka sa viac hybu, ked je take teplo, teda skor mam taky pocit, akokeby sa maly chcel dostat von cez brusko... velmi sa vyduva a natahuje...

zrzulka
8. jún 2010

@stanka33 citala som ze aj s mocom sa pretieraju oci...

stanka33
8. jún 2010

jj s pocikanou plienkou 😀 😀 😀

zrzulka
8. jún 2010

@robika ma malo miesta to je normalne... ale nas je dnes kludnucky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre