Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zuzik1983
20. júl 2011

@cigaretka5 mne mala este nechodi sama,len za 1r uku,boji sa pustit
@denisse ja mam tiez elipticky trenazer doma, aj cvicievam,len to neni vidiet, to by som musela menej jest, co je pre mna tazke,takze vaha mi stoji,ale aspon nepriberam 🙂 a nasa uz tie farebne koliecka tiez vie navliekat uz dobre 2 mesiace 😉
@ywett vsetko najlepsie leile 😉

katarina7777
20. júl 2011

@luludi
@noemarta
@mirka285 a mm najviac stve to ze nebude moct do konca leta hravat futbal 😠 typicky chlap 😠
@cigaretka5 ani leo este sam nechodi, on teda vobec nechodi ... mlady pan totizto uteka ked ho drzim za jednu ruku, obcas sa mu podari samemu spravit par krokov ale potom sa hodi na 4 a zaradi 5 a uz ho neni... nema cas ucit sa chodit 😒
@katty17 uvidis ze ti povie ze je vsetko ok, len sandra je pohodacka... vsak jej nic neutecie 😉

rolak
20. júl 2011

dobrý večer, maminy! jeeej @noemarta závidím,že ešte len idete na dovču. nemyslím si,že v chorvátsku okrem mora nie je kam ísť, tam je kopec vecí na výlety. my sme boli minulý týždeň,mali sme brutál horúco,ale pri mori to člloveku tak nepríde....len v noci som musela pár krát zapínať klímu,lebo sa nedalo vydržať 😀 ja vážne uvažujem,že sa tam ešte v septembri vypravíme aj s našimi a s bratom a jeho rodinou... veľmi sanám ľúbilo,aj ke´d jasné,že bolo aj pár mínusov 😀
a čo sa týka prs,tak mne ostali také väčšie ako booli,ale totál zvädnuté 😝 😝 😝 ,presne ako má moja mama!!!!!! teraz v tom teple,som pod kozami na tom mojom brušisku furt celá prepotená,nový pocit pre mňa 😝

bambola
20. júl 2011

ahojte, tak my sme dnes boli kuknut prastarkych 🙂 mala bola prvych 10minut vystrasena ale potom herecka najvacsia 😉
potom sme sa vybrali do mesta na vychadzku a mala spala v kociku 3hodiny 😕 som uz chodila okolo obchodaku kde sme mali zaparkovane, ze kedy sa zobudi 😀
@mirka285 o tom trampoline viem ale s takou malou ma nenapadlo tam ist 😕
@ywett tak ste si uzili 🙂 prajeme vsetko najlepsie Lejle 😵

bambola
20. júl 2011

jaj, este som vam chcela provokativne oznamit, ze na veceru mam francuzsky kremes, karamelovy vencek a dva puncaky 😀 😀 😝 😝 a nealko mojito 😉

denisse
20. júl 2011

@zuzik1983
a mas ten manualny alebo elektronicky?
ja viem, ze to nie je zazrak, ze tie kolieska vie navliekat ... mna skor nenapadlo jej to dat a dnes som sa potesila, ze na to tak rychlo prisla 😀 😀 😀

denisse
20. júl 2011

😀 @bambola
ty si to mozes dovolit taku veceru ... ja by som tolko fajnot nemala zjest za cely rok 😀

gabika41
20. júl 2011

.....dobry vecer...mala uz slusne chodi aj sama sa pusti krizom cez izbu,ale je tiez leniva,lebo spravi par krokov a chce ist na ruky....ale lepsie ako ja,lebo ja som zacala chodit ako dvojrocna...... 😉

mirka285
20. júl 2011

@bambola kokos ty jake dobroty si ides dat na veceru,a chrda si jak palica,toto ze je spravodlivost 😀 😖 ja mam aj Lujzu preto sme tam isli,vobec som netusila,ze aj Linda si to tak uzije,pre take malinke deti tam toho sice nie je vela ale Linda sa nesrala,vystverala sa aj na atrakcie co su od dvoch rokov,ona je proste akcna 🙂
@rolak aj moje didi su total zvadnute,ja uz ani chudnut nemozem,vsak by mi len kozky ostali 😔

luludi
20. júl 2011

@bambola teeeeda, ja kebyze to zjem, tak asi umriem, ALE umrela by som STASTNA 🙂

noemarta
20. júl 2011

@luludi hi hi 😀 😀
@bambola tak to by si u mna nepochodila s takou vecerou, bleee.... sladke a na veceru ako mlsotinu ano, ale inac.... a ja z tych kolacov nelubim ani jeden, za to keby si mi dala plech domaceho kysnuteho kolaca, zozerem cely 🙂 🙂
Ja som kupila na moju oslavu od bacardi mojito a je perfektneeee, ale alko, pozor mi dojciace.... 😉
@rolak ja pevne verim, ze aj nam bude tak dobre ako vam 😉

bambola
20. júl 2011

@noemarta bacardi robi mojito? a neni lepsejsie si kupit biely bacardi rum a spravit si "cerstve" 😉 ?

baby zozrala som kocku , vrchnak z veternik a plnku a uz nevladzem 😀 ale premozem sa lebo puncaky mam najradsej 😝 to najlepsie nakoniec 😵

zrzulka
20. júl 2011

@noemarta ale coby rusit, myslela som presunut ak ti pocko nevyhovuje 😉 ale to sa naplanovat neda... tiez som napalena na toto leto. cely tyzden hlasia chladno a to som sa tesila ako sa pojdeme cez vikend kupat 😝 snad sa leto este vraaaaaaaati. ved urcite vam bude fajn ked budes s ludmi ktorych mas rada a mozes byt aj na severnom pole. 😉 😉 😉 Urcite to bude sqela dovca, prva s Nelou 😉 😉 😉
@bambola jake chute si mi narobila 🙂 ja zozerem na posedenie raz tolko co ty 😉 ale mam na to narok... 😉

zrzulka
20. júl 2011

@katty17 lekari su opatrni ale podla mna je sandra v poriadku ked lozi. ma svoje tempo.Vraj do 18 mesiacov je uplne normalne ked dieta nechodi az ked v 18tich nechodia sa to riesi. Ale pre pokoj duse by som sla. kam idete? @mirka285 my mame do Trampolina pernamentky kupene 🙂 vyblaznia sa tam aj maminy a ockovia spolu s detmi 😉 Cosi podobne ale v mensom vydani je aj v petrzke. Ale ty to mas dost od ruky.Cubikon je fajn.

monline
20. júl 2011

ahojte baby
idem si prečítať čo ste dnes písali..ten môj malý čertík mi nedovolí sadnúť k pc, hneď sa rozreve 😖

@noemarta kedy idete? krásnu dovolenku prajem, užite si to 🙂

rolak
20. júl 2011

@bambola veľmi fajnová večera, ale jaká božia nespravodlivosť,že ty po takej večeri vyzeráš,aako vyzeráš!!!!!!! a kúpila si teda tie sracie gate? ja mám jedny z bonprixu,som neodolalal,aj ke´d mne sa v podstate nepáčia, ale scela som byť moderná.... ale na mojej veľkej riti vôbec nie sú sracie! mne sa do toho zníženého sedu akurát dobre moje brucho a riť napasuje! 😀 😀 😀 tak mám jedny pohodlné gate 🙂

denisse
20. júl 2011

@rolak
ake su to gate? pohodlne by sa aj mne zisli ... 😀

katty17
20. júl 2011

@denisse - denis take co ti vysia na zadku 😉 niektorym visia az po kolena 😀

rolak
20. júl 2011

@denisse tieto http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm?cat=1.10... majú znížený sed,ale na mne to nie je vidno 🙂 😀 😀 a sú super elastické

katty17
20. júl 2011

@zrzulka - leni tiez som si povedala ze nebudem stresovat. ale pre istotu som sa objednala. za to nic nedame. a spojim to aj s kontrolou ociek. lebo sandricka ma rozdielne ocne strbinky. vraj mozno len mini chybka krasy. tak uvidime.

rolak
20. júl 2011

@katty17 tie moje sú len tak trochu sracie 🙂

denisse
20. júl 2011

@rolak
aha. tak mne by to asi vadilo, keby mi tak viseli 😀 ja mam celkovo nizky sed a aj bezne nohavice mam obcas az pod cickami 😀

rolak
20. júl 2011

@denisse no na mne práve vôbec nevisia 😀 akurát sa mi fajne vytiahnu na celé brucho 😀

ywett
20. júl 2011

@katty17 ano, ano objednala som, zrovnu nemali galah, co som chcela, tak bude zelena, aspon aj pre chlapca, ak bude xixixi
@katarina7777 tak ta teda je paradna, keby mam dom, tak ju kupujem, ja som v tomto chora, doprajem malej az moc...ale musim triezvo, aby si veci vazila...ja to vidim na sebe, ze som mala vsetko a potom si si tak veci nevazila...
@cigaretka5 ty si tehulka, waw, velka gratulkaaaaaaaaaaaaaaa
@zrzulka dakujeme, ano aj sme tam byvali, prejdes v zupane len chodbou, je to najvacsi aquapark v strednej europe a hodnotim ho na vybornu, odporucam izbu s terasou

ywett
20. júl 2011

@bambola dakujemee, uzili veru...kazdy vikend sme niekde, vyhne, podhajska, praha..teraz mame na plane Turcianske Teplice, Slovensky raj, Tatry a potom more..len este nevedno kde...Leto je kraaasne, treba si ho vychutnat..ja zimu moc nemusim...

ywett
20. júl 2011

@zuzik1983 dakujeme

ywett
20. júl 2011

@minizu neviem ako budem v ba buduci tyzden, napiseme si, ale radi vas uvidime a pokecame

zuzik1983
21. júl 2011

dobre ranko
@denisse ja mam manualny

kafoditka
21. júl 2011

Ranko damy.....
@mojalili @monline vsetko najlepsie Danielkom k meninkam, cmuk 🙂

adelaine
21. júl 2011

ahojte, dobre ranko.
dnes je teda uuuzasne pocasie, baby dajte tipy kam ist s drobcom von ked je takto...doma neobsedime.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre