Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
15. aug 2011

@mirka285 Miri mne praveze bolest chrbta trochu ustupila, ale stale ma boli krcna chrbtica a cely krk, aj som si novy vankus kupila a ziadna zmena k lepsiemu 😒
@aalexis007 ja mam tiez tie sanky co Mirka a faqkt su dobre, uz sa tesim, kedy v nich maleho povozim 🙂 tuto zimu budu uz inak vnimat sneh (teda ak nejaky bude...) tak som zvedava, ako sa bude malemu pacit 😉
@noemarta Maci vsetko najlepsie k meninkam, vela zdravia a lasky, nech si spokojna a stale vysmiata 🙂 🙂
@rolak Ludi, tak co, uz si to trochu predychala?? 😉 😉 nerozculuj sa, lebo potom bude aj Kika nervna a predsa nechces narusit uz vas druhy pohodovy tyzden 😀

aalexis007
15. aug 2011

@kafoditka @mirka285 a máte ich aj s tým fusakom? Koľko stáli?

rolak
15. aug 2011

@kafoditka joooj,kafko,celou do lidlu som preklínala celú mm rodinu,taká som sketa! teraz si d´ám ešte cigu a colu a už budem úplne happy! 😀 😀 a režim som včera narušila,lebo som malú dotrepala na celý deň k babke... ale aspoň bola celý deň vonku,hoci zas nechcela jesť. a vy ako?
inak baby,kedy sa chystáte do roboty? tie,čo nerobíte? mňa sa to furt každý pýta,a ja to mám ešte úplne v paži...

mirka285
15. aug 2011

@rolak no vidis 🙂 dnes mi ma ten kocik priniest kurier,ale kedze byvam na konci sveta,ratam,ze ku mne pojde nakoniec 😖 polievku ani Linda nechce,zje ju iba vtedy ked jej dam do nej ryzu a uplne ju zahustim...
@kafoditka mna to boli odkedy necvicim,ale proste teraz mi nevychadza cvicit,nakolko aj Tomas je doma a nemam klud 😢 ked sme boli v sobotu v Kike aj Gabo si kupil novy vankus a kukala som jak puk ake ceny tam boli,jeden vankus ze 50 eur 😕

kafoditka
15. aug 2011

@rolak jaaaj vidim ze droga menom kola ta stale drzi 😀 😀 mne teraz maly chrni, povysavali sme spolu, utrela som prach, nachystala obed, len to potom hodim na panvicu a teraz si idem spravir kafé 🙂 a ja sa do roboty teda nechystam, vobec mi to tam nechyba 😝
@aalexis007 ano mame aj s fusakom.. netusim presne kolko stali, tusim okolo 60euri.. Miri nevies??

mirka285
15. aug 2011

@aalexis007 ano aj s tym fusakom ich mam,stali 60 eur urcite kup s tum fusakom,malemu sa v nich bude pohodlne sediet,mne v nich mala minuly rok aj normalne spala...

mirka285
15. aug 2011

@noemarta aj odomna vsetko najlepsie a aj ostatnym Marcelkam ak tu nejake su 🙂 idem trosku upratovat,ed vidim kolko prachu tu zase mame 😖

noemarta
15. aug 2011

dobre rano, alebo uz den...
ja som bola rano v robote, nelu som akurat uspala, a idem varit a tiez trochu upratat a vecer ako domcu aj mna caka kopec zehlenia....
A inac dik baby.... 🙂

adelaine
15. aug 2011

dobre ranko,
ja mam tento tyzden este polovicny frei, mm je este tyzden doma, tak hadam stiham veci, ktore som uz davno chcela stihnut porobit, ale s risim za patami sa to neda...potrebujem povyhadzovat stare veci zo skrine, poukladat to pekne, nech mam prehlad, lebo sa mi to tam len kopi a kopi.... 😠 pojdem ku kadernicke konecne, uz sa nemozem na seba pozerat....a podobne prkotiny 😅
a co sa tyka prace, ja ak vsetko pojde ako ma, na polovicny uvazok nastupim v oktobri....ja sa aj tesim svojim sposobom, konecne si privyrobim a aj trochu vypadnem z domu....

@noemarta aj ja sa pripajam ku gratulantom a prajem Ti pekny meninkovy den 🙂
@mirka285 dobre vyzera ten kocik 🙂

kafoditka
15. aug 2011

Baby teraz som sa vratila z DMky a ihriska a poviem vam, ze je tam brutal teplo.. kludne len na kratasy tielko a zabky 🙂

monline
15. aug 2011

@noemarta Všetko najlepšie k meninám 🙂

rolak
15. aug 2011

@noemarta pekné meninky prajem.

@adelaine máš Riškove fotky v albume? ja vôbec neviem,ako on vyzerá.
mrkajte,ako som kráske odstrihla ofinu 😀 keď zaspala,tak som jej to "dorovnala",no až keď sa zobudí,zistím,čo som jej vlastne odstrihla 😀

adelaine
15. aug 2011

@rolak uz mozes kuk, ja mam pristupne fotky len pre priatelov 😉
a inak, my s mm ideme skusit risiho dnes ostrihat, som zvedava s akym efektom 😀 to bude revu

lenuss84
15. aug 2011

ahojte.tak sa hlasim po fajn vikende.som si troska oddychla.preco je zmeneny nazov temy?akoze v poho len som sa zacudovala.mala u svokrovcov spinkala super.ja sa vzdy obavam toho spania zbytocne.ale bola unavena,ubehana po dvore,tak drichmala.nemam teraz moc casu,len som sa prisla ohlasit.idem zehlit.papa hadam vecer sa este ozvem aby som vas precitala.co sa dialo cez vikend.

monline
15. aug 2011

@adelaine @rolak sranda, všetky striháte deti a my máme len jednu dlhšiu prehadzovačku na vrchu hlávky a inde len také jemnučké nič 🙂 no ale aspoň sa mu hlavička až tak moc nepotí 😀

rolak
15. aug 2011

@monline no veru, kika má stále spotené vlasy a vyzerá to v podstate nechutne 🙂

@adelaine diky, idem popozerať fešiho 🙂

adelaine
15. aug 2011

@monline no risko ma take kadejake vlasky, jedny dlhe, hlavne ofinu a za usami, len sa poti zbytocne,
ostatne su kratsie, tak mu to hadam zjednotime na jednu dlzku, nech uz rastu poriadne...

inak, ja ako male dievcatko ( tusim som mala 2 roky vtedy na tej fotke) som mala blond huste vlasy po pas....to nechapem ako mi take dlhe narastli :D teraz by sa mi take huste a dlhe zisli, to by som bola kost

rolak
15. aug 2011

@adelaine nemal úplne čierne,ke´d sa narodil?????

adelaine
15. aug 2011

@rolak mal 😀 a teraz je total blond...

monline
15. aug 2011

@adelaine ja by som aj zjednocovala keby bolo čo..😀 malý sa strašne rád češe, keď češem seba, vždy mu prejdem po vláskoch a poviem aký je krásny a on je potom taký pyšný na seba 😀

rolak
15. aug 2011

@adelaine jeho fotku si dobre pamätám,lebo ke´d sa narodil,vyerál ako 4mesačný havajčan 🙂 teraz vyzerá úplne inak!

rolak
15. aug 2011

@monline šak aj má byť na čo pyšný! neskutočne peknučký je!

rolak
15. aug 2011

@lenuss84 s tým MC asi nič nové,čo?

monline
15. aug 2011

@rolak dík...samozrejme si to myslím tiež, však ako každá mamina 😉

noemarta
15. aug 2011

@monline
@rolak
@adelaine baby diiiik

adelaine
15. aug 2011

@rolak teraz vyzera ako 13 mesacny sved 😀

luludi
15. aug 2011

ahojte, dnes nas caka naozaj krasny a slnecny den 😵 , zubky nas stale trapia, ale hadam sa nam coskoro aspon nejake prederu von... nejako mi je smutno dnes... co je cudne, ved vonku svieti krasne slniecko 🙂 🙂 🙂

luludi
15. aug 2011

@noemarta jeeeej, vsetko najsamlepsie k meninam slniecko 😀 🙂 😉

zuzik1983
15. aug 2011

@noemarta tiez prajeme vsetko najlepsie 😉

noemarta
15. aug 2011

@luludi
@zuzik1983 diiik baby...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre