Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
14. okt 2011

@monline tak ako
@mirka285 píše

sunnygirl
14. okt 2011

@bambola ako sa ti podarilo zastaviť tvorbu mliečka mne prestalo samo od seba

sunnygirl
14. okt 2011

...tak ja si neviem opredstaviť to obdobie vzdoru, keď už teraz si búcha hlavu a hádže sa o zem a darmo poviem pekne a ani zdvihnutie hlasu nepomôže skôr opak, začne mňa alebo ocina biť... 😝 (potom na ňu prísne pozriem a poviem, že nech ma pohladká lebo ma to bolelo, tak ma pohladká a dá pusu na líčko, ale nič tým nevyriešim, lebo keď sa vyskytne tá istá situácia urobí to znova a pri capnutí sa mi rehoce do tváre, takže iba ignorácia pomáha)
... dneska bola napríklad dobrá (neviem od čoho to závisí)... 😅

monline
14. okt 2011

@sunnygirl tak my máme len 77cm 🙂

bambola
14. okt 2011

@sunnygirl zatial sa mi nepodarilo a bojujem s tym 😒

rolak
14. okt 2011

@bambola podľa mňa u vás vôbec také nerváčenie nemusí prísť,ja si nemyslím,že to majú všetky deti,určite sú aj pokojné detičky, a zrejem je to Maťka.... naša bola tiež poslušnejšia, ustráchaná je ešte vždy,ale proste teraz sa odhodlá porušiť zákaz, lebo by jej asi ruku odtrhlo,keby tie koreničky nechala na mieste. 😀 😀 akoby si začínala zo dňa na deň uvedomovať svoju vôľu,normálne taký pocit z nej mám.... ona s tým aj bojuje,ale proste tie emócie nezvláda a nastáva taký frustrovaný rev, tak reveme a reveme, o zem sa ešte nehádže.... čakám na to 🙂

rolak
14. okt 2011

ja normálne rozmýšľam,či ju niekto neuriekol.... zase sme mali neskutočný rev zo spánku... včera každú hodinu... dnes zaspala po osmej a pol desiatej rev akoby ju rezali a nie a nie sa utíšiť... až po jedenástej zaspala s tatom...

kafoditka
15. okt 2011

Bre ranko zeny 🙂 moj syn dnes trhol rekord, spal do 9 😕 😵 inak nase problemy s kadenim su opat aktualne.. 😔 😔

gabika41
15. okt 2011

pekne ranko sa praje.....dnes idem von az po obede,lebo tu bol mraz a je tam vonku pekna kosa......

jeiny
15. okt 2011

ahojte, pekny den prajem

vidim ze ste rozoberali vysku deticiek...Lili mala teraz na poradni ako 15-mesacna 88 cm, ale zas je to taky slizik len 🙂

potrebovala by som poradit, ze co vam zabralo proti vypadavaniu vlasov... teraz asi dva mesiace dozadu mi zacali znova vypadavat ale ozaj riadne, zachvilu budem plesata ☹

kafoditka
15. okt 2011

@jeiny viacerym babam sa osvedcila kura z Vichy. Aj mne ju moja kadernicka odporucila.. ale je to dost drahe 😖 este ma napada vyzivovy doplnok Revalid, ten pomaha, ale vacsinou ich zaludok zle znasa... ak je to fakt akutne, isla by som do tej kury Vichy, ucinkuje takmer hned 😉

merikac
15. okt 2011

ahojte buchty 😀 Neuveritelne, ja som si dnes poobede po dlhej dobe lahla s malou,,doma mam ako po vybudhu a vobec ma to netankuje- hlavna vec, ze som sa krasne vyspala- dali sme 2hodinkovy spanok- potrebovala som ho ako sol 🙂
@kafoditka fuuu,,,,,,,, a cim to je?? chce sa mu a on nechce, ci chce a nejde mu to?! 😕
@gabika41 my sme sa veru doobeda poprechadzali,,,,a dobre nam to padlo, mala vsemozne chcela do kocika a tahala ma von, tak som odlozila nakupy- pockaju

merikac
15. okt 2011

@sunnygirl emma si sice hlavu nebucha ano o zem sa nehadz,,ale ked si nieco zmysli, tiez dokaze vystrajat, som maximalne kludna aj ked jej nieco poviem uplna tichym hlasom a zacnem nieco ine robit a ona zabudne, ze co vlastne robila, alebo ju necham bez povsimnutia vydurdit sa a tvarim sa akokeby bola najlepsia a to ju doslova zmatie 😀 ,Pri Denisovi som robila krik a napominala a sznazila sa mu vysvetlit, ze toto sa nema,,,,,,,,,minalo sa to ucinku- ale kazde dieta je ine a na kazdeho nieco ine zabera,,,, @monline inac my mame tiez len 77-78 cm 😀

gabika41
15. okt 2011

@merikac ...ja som dala teraz skoro 2 hodiny v kociku,lebo muz opravuje auto aplny dvor je suciastok,na ktore ona samozrejme leti........ale vydrzala,tak je dobre.....

bambola
15. okt 2011

ahojte,
tak ja som dnes bola v skole len kratko lebo evidentne sa tam nechcelo byt ani vyucujucej a namiesto o 14 sme skoncili o pol 11 😀 😎
mala tu ma spolocnost, lebo je tu moj ujko s rodinou a oni maju okrem pat rocnej aj februaroveho chlapca (cize o pat mesiacov starsi) tak sa tu nahanaju a vymyslaju loptoviny 🙂
teraz spinka v kociku a este by chvilku mohla lebo sa mi nechce ani pohnut 😅 zajtra zase spat do prahy, jaaaaaj kedy uz konecne vymyslia telleport 🙄 😠 😀
@rolak radsej som psychicky pripravena , ze take obdobie pride lebo potom mozem byt uz len prijemne prekvapena ak nepride 😉 😀
@lenuss84 si sa neozvala po tom stretnuti so starostom, ako bolo? podarilo sa vam vyhadat nejaky priestor? dostali ste sa k slovu?

mirka285
15. okt 2011

caute zeny...tak uz sme doma zo Sale,pooberali sme vsetko hrozno,nejaku cast sme stihli aj odstopkovat,no robili sme to cele poobedie,takze som prijemne navena,Linda sa aspon u babky vybehala a co to z madarciny pochytila 😀 teraz sme si otvorili prossecko a pojdem sa vyvalit k telke...
@rolak Ludi kup ocistec,pretri ju vecer celu ocikanou plienkou aj oci,teda viecka a okup v tom ocistci 😉
@merikac taky dobry slofik nikdy neni zly a robota pocka 😝

cigaretka5
16. okt 2011

@rolak
@mirka285 Mirik asi si myslela bylinku cistec, dostat ju v kazdej lekvarni

gabika41
16. okt 2011

Ranko damy......az to trochu polavi,tak bude aj pekne......majte pekny den..... 🙂

mirka285
16. okt 2011

@cigaretka5 @rolak jasne baby,cistec 🙂 inak dobre ranko...vyspata som do ruzova,idem nieco dobre navarit,pekny den vsetkym

noemarta
16. okt 2011

@rolak pocuj a nevplyva na nu mesiac, lebo na nasa nela detto v piatok toto mala, som myslela ze ma picne.... skus si to odsledovat ci to nie je kvoli tomu..... 😝
Inac ze caute holky, pekny slnecny den prajem...

bambola
16. okt 2011

pekny den 🙂 ako sa mate?
my fajn, dnes nas zase caka cestovanie, so zastavkou v BA aby bolo co vybalovat cez tyzden (snad mi Sato a Samo pomozu 😀 )

merikac
16. okt 2011

ahojte zienky,,,,,,tento vikend doslova oddychujem,,,,okrem toho ,ze sa venujem malej nerobim nic,, poobede som s nou zdielala znova spanok 😀 A vonku je ako fajne- na balkone mi doslova slniecko ohrialo aj dlazbu,,,,,,,,,,,, 😕 juuj takto by mohlo byt este aj do decembra

merikac
16. okt 2011

@bambola mala v pohode zvlada cestu??............ a inac sato aj samo - su casti hostia aj u nas doma, sice som ich nikdy nevidela,,,,,,,,ale sato- by vraj mal upratovat- je to hajzlik este nikdy nic nespratal a samo- tak ten je realnejsi, ten berie, kazi,,,,,,,,,ked ho raz chytim.................. 😀

kafoditka
16. okt 2011

Caute zeny 🙂 vcera uspesny den, maly kadil 3x a dnes pokracuje 😵 ja neviem, ci sa to stane pravidlom ci co, ale kadi raz za 6dni dva dni vkuse..
@merikac jemu by sa aj chcelo kakat, ale on schvalne zadrziava, akoby sa bal... ale teraz kedze 6 dni pekne papal a nic nekadil, tak uz bol asi total plny a neudrzal to, tak sa nakoniec vykadil. Bez placu, tak som bola rada. Ale tesne pri zvieraci som mu nasla male ranky krvy, tak 2x denne mu robim sedaci kupel z repika, aby sa to zahojilo...
Inak sme boli dnes 4 hodky vonku, krasne slnecno aj ked chladno bolo. Vratili sme sa s cervenymi lickami a nosmi 🙂

mirka285
16. okt 2011

ahojte..veru uzasne dnes bolo vonku,my sme boli pri karloveskom ramene na prechadzke,bez kocika len s odrazadlom...LInda sa zrypala hned pred domom,struhala frajerku jak jej to uz ide 😀 takze celu tvar ma odranu...vecer som upiekla este tvarohovu bublaninu s jahodami a teraz cakam kym herecka zaspi a idem zehlit...a cely nedelny obed sme zozrali,takze zajtra mozem zase varit 😖

merikac
16. okt 2011

@kafoditka hadam sa to rychlo upravi,,,,,,,,,,,,,,ked mu to vcera tak slo 😉
@mirka285 co dobre ste mali na obed?? ja som nevarila,kedze mm nebol doma, sme sa rpestravovali u nasich- ale zajtra uz musim varit, a netusim co,,,,,,,,,, 😖 Tak jej to zrejme nevadilo, ze si odrala tvar, Emma by revala na ratu 😀

mirka285
17. okt 2011

ranko dievcata,to uz ozaj nikto nepise 😕
@merikac mali sme pecenu krkovicku a zemiaky,vsetko smepojedli,dnes navarim kuraci perkelt a zostala mi este spenatova polievka...
@kafoditka snad sa to s tym kadenim casom upravi 🙂

kafoditka
17. okt 2011

Ranko krasavy 🙂 tak akurat pozeram, ake davate tipy na varenie, lebo mm vymysla s divinou, knedlami a sipkovou omackou, takze ja to dnes vidim len na salat... baby, dufam, ze mate pravdu a fak sa mu to upravi 😉 inak dnes poobede pojdeme asi do stareho mesta na spacirku a stavime sa v jednej kaviarnicke na horucu cokoladu, tam chodime vzdy v zime, ale dnes mame obaja chut na sladke 🙂 inak mam uz povysavane, idem zmyt podlahy este a dat do poriadku kupelku. Tak pa zatim a pekny den prajem 😎

bambola
17. okt 2011

ahojte 🙂
vonku krasne svieti slniecko ale urcite je strasna kosaaaa , brrrr .
vstavali sme po 8, teda matka ja som vstala az okolo 9 😅 milujem spievankovo aj ked uz ho pocuvam asi tristodevatdesiatyosmykrat 😀 😀
za chvilku pojdeme von na nakup a na uspanie len som si este nerozmyslela co ideme varit, rozmyslam nad zemiakovymi sulancami ale je to dost pracne tak si to este premyslim 😅
poobede ideme na ministerstvo vybavit si prechodne pobyty 🙂

bambola
17. okt 2011

@merikac zvlada celkom dobre, v piatok sme ju trosku vytrapili lebo sme sli celych 6 hodin vkuse a ona spala len dve, tak potom som sa jej musela venovat ale teda vacsinu z toho cumela na spievankovo 😀 ale poslednu hodinu uz nevedela obsediet, chuda moje. cestou spat sme mali prestavku v BA asi dve hodky tak to tak pekne vyjde, ze prespi skoro celu cestu na dvakrat 😉
@kafoditka taky maly zasran a nechce kakat 😀 😀 ale nie , snad mu to coskoro prejde 😉 mne inac Maťka kaka niekedy len za 2-3dni ale ona tolko nakladie, ze my dvaja len cumime, ze kde sa jej to do toho bruska vopcha 😕
@mirka285 a tebe, co? ahoj 😀 inac si hodila takeho smaila za tu oskrenu lindu, ze asi jej to moc ani nevadilo? ci? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre