Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
24. jan 2010

2.2 je erika? v ceskom kalendari je nela ... to oslavuje moja dcerka 😉

luminkasp
24. jan 2010

ahojte, konecne som aj ja nahodila nejake fotky, mozete kuk tu:

http://www.facebook.com/album.php?aid=36547&id=...

a vianoce:

http://www.facebook.com/album.php?aid=35832&id=...

zajacik...
24. jan 2010

Karinnka tie ceny u Dankovcika si napisala dobre, ale mam pocit ze okolo 20tt sa robi morfologicky UZV a vtedy sa asi na video nenataca. To video sa robi asi az neskor na klasickom komercnom 3D/4D... ale niesom si ista ako je to u morfologickeho UZV, kamoska tam ma ist tak sa opyta. A inak fotka je na obycajnom papieri ciernobiela za 7€ a na fotopapieri farebna za 10€ 🙂

Zdravim ostatne babulky 🙂

luminkasp
24. jan 2010

a uz mam aj brusko tu na mk 😎

mirka285
24. jan 2010

luminkasp aka si zlata,ze brusko 🙂 a brusko nikde 🙂

mojalili
24. jan 2010

Luminka neuveritelne, ze nemas skoro vobec brusko, ked si ho porovnam s mojou stodolou 😀 😨 AJ ti zavidim, kedze mne a budet azsie zhadzovat.

No kocky, papierovacky ohladom polroku v skole ucitelky poznaju, mam ich z casti za sebou, manzelovi som uvarila biele vinko a ideme sa zvalit pred telku.
PAPA a pekny start do noveho tyzdna. PAAAA

katkaking
24. jan 2010

ahojte zienky...
karinnka, ja asi nepojdem na 3D ani 4D, zda sa mi to zbytocne a co som videla na nete fotky z takeho sona, nepacia sa mi moc, malinke tam vyzera ako mimozemstanko 😵 vsak sa nechame prekvapit...a nahodou, co mam odlozenu fotku malej zo sona v 25tt, tak sa straaaasne podoba...
pekny cely buduci tyzden...

stanka33
24. jan 2010

Ahojte babule..

dufam ze ste pekne vikendovali..my tiez..

bola u nas kamoska s rovako starym dievcatkom ako Jurko...pekne sa vyblaznili spolu,sranda na nic pozerat bola

zajtra rano idem na krv drzte palce nech to AFP bude dobre..

ja idem 8.2 do poradne, ukecam ho nech sa pozrieme ci nebude vidiet co to bude, a potom zaciatkom marca budem mat ten morfologicky, a to mi rovno prepne na 3D, tak sa pozrieme ak sa babo ukaze,lebo som na to doteraz stastie nemala

ja som nabrala to necele kilecko co som schudla, takze som na tom ako pred tehotenstvom, brucho nikde..trosku vecer vidim,ze tam nieco vytrca..ale rano je zasa fuc

zrzulka
24. jan 2010

Lumi tie fotky mi nejdu nacitat:((((( A brusko veruze ja mam balon oproti tebe. no ale co sa cudujem ked nejem ale "zerem"

My sme boli dnes po 100 rokoch v kine tak mam zazitok z dnesneho dna🙂)))

luminkasp
24. jan 2010

neviem, preco sa nedaju nacitat, nahodila som ich na fb (ak chcete poslite ip a poviem vam meno, tak si budete moct pozriet), skusim to tu este raz nahodit.

luminkasp
24. jan 2010
luminkasp
24. jan 2010

http://www.facebook.com/album.php?aid=35832&id=...

tieto su z vianoc a posledne uz jar, lebo ta u nas chodi uz v januari

luminkasp
24. jan 2010

zrzulka ja tiez zerem, uz mam skoro +3 kg

inak ja som pri tereske mala velmi male brusko aj ked som sla rodit, sa vsetci cudovali, ze uz som sla rodit 😎

zrzulka
24. jan 2010

nejde.... :(((

Inak ja som tiez mala male, na to ze mala dcera skoro 4 kila... sa vsetci cudovali ze jak je to mozne....
A uz citis pohyby?

luminkasp
24. jan 2010

uz ano, od 3 kralov a ty?

zrzulka
24. jan 2010

ja malo, raz citim, raz nie... dnes v kine sa hmyrilo asi sa zobudilo ale inak vacsinou len vecer v posteli. kopance zatim nic....

zrzulka
24. jan 2010

sa krmim wasabi arasidkami. mnam to je dobrota 🙂)))

zrzulka
24. jan 2010

kde ste vsetci?

rybaanka
24. jan 2010

caute 😉
len som vas prisla pozdravit, idem do postele, sme spat, tatino je vysnowboardovany, krpec si tiez uzil snehu, ja tiez 😝 , vybalovanie mam uz nastastie uspesne za sebou, takze zajtra este fotecky postahujem a zaradim sa do bezneho zivota 😎 co mate nove? Musim vas precitat este, ale asi az zajtra, lebo mi uz klipkaju oci 😵

cigaretka5
24. jan 2010

kocky chodi niektora z vas cvicit? a vy co uz mate deticky? chodili ste? mate pocit ze je to dobre pred porodom,? som dost akcny typ a pohyb milujem odkedy som zistila ze som tehu som si akurat doma pustila coborovej zorababy ale rozmyslam nad tehu cviceniami

mirka285
24. jan 2010

cigaretka podla mna je to individualne,je na kazdom ako sa citi..ja chodim na dlhe prechadzky 🙂 po porode zacnem cvicit,nech som opat fo forme 😉

sunnygirl
24. jan 2010

tak som na hcvíľku hore, lebo stále kašlem a už ma z toho bolí brucho. inak neviem, či sa mi práve nedeje to čo OACKE, bolia ma kríže spodok brucha a asi aj bedrové kĺby, komplet.
Dám čaj a lyžičku medu a idem spať.

cigaretka:
určite je dobré pred pôrodom chodiť lepšie, napomôže ti to k ľahšiemu pôrodu (aj keď to nie je pravidlo)
a dlehé prechádzky sú najlepšie, ak sa veľmi pri tom nezadýchaš. 🙂

sunnygirl
24. jan 2010

oprava: chodiť cvičiť

sunnygirl
24. jan 2010

dobrú noc 🙂 🙂 🙂

tinaaa
25. jan 2010

Ahojte,

tak sa po dlhom case zase ozvyvam, ale ste toho popisali este som Vas ani nestihla precitat.
Ja sa tu stale akosi neviem zorientovat, kde si mozem pozriet tie vase fotky????
Inak ani ja som som este vobec nepribrala, na zaciatku som schudla a teraz mi chyba este pol kila do povodnej vahy. Ani brucho este skoro vobec nemam takze ja sa tehotna ani velmi necitim, okrem toho ze ma dost casto pobolieva spodok brucha.

erytrea
25. jan 2010

dobre ranko

kocky neviete mi prosim Vas poradit, kde by sa dala kupit alebo objednat tato postielka?

http://www.rajdeti.sk/product_info.php?cPath=13...

uz som to hladala kade tade a strasne sa mi paci 😵

lucka_o
25. jan 2010

Ahojte tak aj ja rozmyslam nad cvicenim.....ale kazdy ma odhovara, ze mam byt rada ze je vsetko ok a neriesit cvicenie....ze potom sa to zhodi... 🙂

nina88
25. jan 2010

Ahojte... ČO sa týka cvičenia, pri prvom tehu som necvičila až potom a dostala som sa rýchlo do ,,formy,, 😉 a teraz som sa pýtala lekára,či to odporúča a on povedal,že mám byť rada,že som rada a nepokúšať osud... Jednej žene to može robiť dobre, iná može potratiť... Ja to riskovať nebudem teda... Len plávanie a prechádzky... 😉

kafoditka
25. jan 2010

Dobre ranko kocky,
tak ja sa uz druhy den prebudzam s veeelkym usmevom, lebo konecne citim pohyby babatka!!!! 😀 😀 😀
Je to uzasne, strasne si to uzivam... Zajtra idem na poradnu, mal by mi robit morfologicky ultrazvuk, tak sa mozno dozvieme, co to bude 😉
Prajem krasny den a vykrocte pravou nohou do noveho tyzdna.

ericica
25. jan 2010

ahojte zelam pekny dnik...
lumi pekne fotos mala je zlata 🙂 a ze brucho kuk na moje a tvoje tam je viditelny rozdiel 😝 ale rada by som s tebou to brucho vymenila 🙂
ja na cvicenie nechodim s malou som chodila ale si myslim ze teraz sa pri malej a peceni nacvicim az az 😅
ryban uz sa tesim na fotos 😉
sunny a oacka skore uzdravenie 🙂
kafoditka som zvedava ci ti zistia co to bude??? 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre