Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

rybaanka
29. jan 2010

no dnesne cvicenie som vzdala, lebo kamoska sa neciti dobre, ze ju nejako picha v brusku, tak nechce ist a mne sa samej nechce, tak sa pojdem "vyvencit k nasim", krpca im tam necham a ja pojdem pokukat trochen obchody do auparku 😉

rybaanka
29. jan 2010

tatko bude mat v nedelu narodky, tak este vecer spravim piskotovu torticku a babovku (on tieto moje specialitky totizto miluje) 😀 😀 😀

tusim trpim samomluvou 😀

miki060707
29. jan 2010

rybaanka, no nebolo vidieť pohlavie, ale šak keď pojdem na ten morf. v 20, tak hadam bude, ale to bude také, že ešte vtedy nebudem vedieť výsledky, idem si teraz pozreť, kde robia tú amnio a či tam musim ležať ako pri malej, no šak hej, mala som zlé výsledky ako teraz, tušim teraz mam ešte horšie, ale kráčam ďalej, 🙂

rybaanka
29. jan 2010

inak mne sa pomalicky straca pupok, uz ho mam zarovno koze, za chvilu sa mi prestrci von 😲 inak pisem ako hotentot, dufam, ze chapete ako to myslim 😕 😅

rybaanka
29. jan 2010

miki ja verim, ze to bude zdrave, som nejaka bosorka,nie? 😀 😀 😀

miki060707
29. jan 2010

🙂 no dúfam, že si bosorka a dobre predpovedáš 😉 teraz si vyberám kam pôjdem a čítam hodnotenia

erytrea
29. jan 2010

rybaanka kukam ze mate taku istu sedacku ako my 😀 myslim tu bielu - teda neviem ci je to vasa alebo z navstevy 😵 tusim ze ju maju vsetci 😀 komu prideme tak ten ju ma 😀 😀 😀

mirka285
29. jan 2010

vidim ze cim dalej sa viac rozpisujete 😉 my sme dnes boli v Rakusku nakupit drogeriu,a zajtra sa chystam poupratovat byt..baby nebojte,miki babo bude zdrave..dnes som si urobila na obed salatik z cerstvej zeleniny,ja fakt neviem ci je to je ale ta zelenina z Rakuska je proste lepsia 🙂 fakt nie som niaka fajnova pipina ale chutila upne inac ako ta co kupim doma..dala by som si aj kolacik volajaky,ale ja neviem piect ☹

bellablonde
29. jan 2010

ahojky

mirka, to ti verim, ze cerstva zdrava zelenina chuti stokrat lepsie, ako umele rychlene sajrajty. Viem ako sa pumpuje do zeleniny technicky plyn, aby za noc vyrastla a mohla sa predavat. Fuj.

Ja by som rada napiekla, ale co potom s tym, ked mi polka plechu zostane a nema to kto pojest...tak radsej sa do toho nehrniem. Pockam na deti, kym vyrastu 😝

Miki, budem drzat palce, urcite to napokon dopadne dobre.

Inak baby ja nestiham vobec prispievat, nieto este citat dozadu. Proste trpim chronickym nedostatkom volneho casu 😀 😀
Ozaj gratulka vsetkym, co uz vedia pohlavie. Ja chcem dievcatko 😵 😵 😵 😵
Idem vas trosku precitat, co mate noveho.

dugyna
29. jan 2010

dievcata tak to je nove info a tej mojej kamartke Mirke:
ahojte...Mirke sa vcera v noci stav velmi zhorsil a dnes 7minut po pol noci jej museli spravit cisarsky.. malinka mala pri narodeni obtocenu pupocnu snuru okolo krku nedychala nebilo jej srdiecko ale lekarom sa ju podarilo ozivit.. ma hmotnost 520gramov... a vraj je to velka bojovnicka a ak sa nestane nic zle tak ma sancu prezit aj ked ta sanca je malinka
manzel martin..
drzte prosim malickej palce aj nadalej..ona to musi zvladnut

dugyna
29. jan 2010

juj kde mam zacat kocky citam co ste stihli popisat
miki neboj podla mna to bude vsetko v poriadku hlavne klud
nina gratulujem k vysledkom 🙂

katkaking 😉 jaj tak dakujem 😉 inak aj my chceme mat deticky po sebe takze..podla mna to ma aj vyhody aj nevyhody..ale aspon sa zyhraju 😉

hej stani to su dr 😀 😅
svatbu teraz vo februari xixi 27.2 este stihnem tesne pred statnicou 😉
a dakujem za tipy na kyticku..ale asi ostane pri ruzickach tak nam dnesk radila v kvetinarstve..koli pocasiu a mrazom.

dugyna
29. jan 2010

mirka aj my chodime do rakuska kupovat drogeriu a ked uz sme tam vezmem aj drogeiu 😉

miki po amniocenteze musis ostat jednu noc tam na pozorovanie

oacka
29. jan 2010

Čaute kočky, ani vás nejdem za ten týždeň,čo som tu nebola čítať! 🙂 Dúfam,že ste všetky ok, ja už áno. Poležala som si týždeň v nemocke, hospitalizovali ma kvoli bolestiam v podbrušku, kvoli ktorým som už nemohla spať. Po magnéziových infúziách mi je zasa fajn ale mám sa šetriť. Bábo pomerali,je zdravé, pekné, počúvali mi ozvy, bilo mu srdce ostošeť! Tak si užívam teplo domova! Prajem pekný víkend!!!!

katkaking
29. jan 2010

miki, neboj sa, urcite je a bude babo v poriadku. myslim na teba... 😵

mirkinej malinkej drzim palceky, aby bola silna a aby robila rodicom len a len radost... 😉

Mirka, ja strasne rada peciem, dobehni...alebo ti poslem nejaky kolacik cez IP? 😀 😀 😀 😀 😀

zajacik...
29. jan 2010

Ahojte babulky, vidim ze ste toho popisali az az 🙂
Mirkinej dcerke strasne silno drzim palceky aby to zvladla a bojovala so stastnym koncom 😉
Oacka tak len pekne oddychuj, hlavne ze uz sa citis lepsie 🙂
Gratulujem vsetkym co cakaju chlapcekov 🙂
Terina gratulujem dcerke k 1. rocku 🙂
Miki drzim palce, verim ze babatko bude zdravucke 🙂
Vsetky vas pozdravujem 😵

zrzulka
29. jan 2010

Oacka som rada ze si ty aj babetko ok... a ja ze sa ani neukazes ....

Dugi na kamaratkinu dcerku myslime a drzime palce bojovnicke!!!!

meruska
29. jan 2010

ahojte... ten moj kasel sa namiesto zlepsovania po 4 dnoch stravenych doma nie a nie umudrit, tak zasla do lekarne a musela som si nieco kupit... nemate niektora skusenost s homeopatickym sirupom proti kaslu STODAL?
presviecali ma, ze tento tehotne mozu...tak ja to skusim, lebo sa bojim ze to prerastie v nieco horsie

dugyna
29. jan 2010

oacka pekne sa setri a oddychuj budem na teba mysliet.

dakuejm dievcata za podporu Mirky a jej malinkej Harmony..verim ze to dobre dopadne..

meruska ja som bola teraz tie prechaledna na hrdlo som brala homeogene 9 a na nadchu nejyk coryzalial a naozaj mi pomohol..takze ak je ten sirup homeopatikum tak mozes..a v pribalovom letaku kukni kontraidikaie..u tych mojich je napisane ze nie su ziadne zname..a dokonca aj v navode jedneho je ze je vhodne pre tehotne a kojacie zeny tak rychle uzdravenie

meruska
29. jan 2010

dugyna...dakujem
oacka...sa mi zdalo ze tu neako dlho niesi, som rada ze ste aj s drobcom v poriadku

dugyna
29. jan 2010

meruska 🙂 neni zac rado sa stalo

stanka33
29. jan 2010

ahojte..

miki drzim palceky...aj ja si myslim ze bude zdrave....tie testy a tak nie su presne..neboj sa.....
a drzim palceky aj mirkinej malickej ..hadam len nejaka spravodlivost existuje aby malicka prezila...

meruska stodal mozes je na odidva druhy kaslu....aj hedelix ten je skor na vykasliavanie...a skus aj cibulovy odvar z medom...povar si ciibulu trosku nechaj odstat. precet to a daj si tam medik a popijaj...ja som mala v septembri zapal priedusnicea mne to dost pomohlo...

katkaking ak budes posielat nejaky dobry kolacik..mozes ho hodit aj ku mne do ip..rada nieco skusim...

ja idem zajtra urobit asi taky mrezovany tvarohovy kolacik..aj u nas zostane polplechu ale zanesiem trochu kamoske v nedelu...a aj maly si da...

luan
29. jan 2010

ahojte ....
no ja som dnes bola u dr. viem už aj to, že to bude chlapček. 🙂
dala som aj toto do albumu tvaričku krpčeka. My sme mali svadbu v auguste 2007

luan
29. jan 2010

foto do albumu nie toto 🙂

any23
29. jan 2010

ahojte baby🙂mna dnes cely den priserne bolela hlava😒este aj alex bol protivny a jedovaty tak "super" den za mnou😝citam ze mirke sa uz narodila malinka...velmi na ne obe myslim a posielam vela pozit.energie a drzim palceky aby to mala bojovnicka zvladla-pevne verim ze zvladne😅luan gratulujeeem k chlapcekovi🙂ja som odmalicka byvala na banicovej ul.hned pri tej pumpe nad kauflandom...tam som vyrastla,teraz uz styri roky byvame hore na beethovenovej hned pri skolke ale od aprila budeme na chrenovej...a ja som tiez chodila na zs skultetyho...luan jedna otazocka-luan nevolas sa nahodou Anita?😅miki neboj,ja tiez verim ze tvoje malinke bude zdravucke😉

luan
29. jan 2010

hej volam sa anita. Poznáme sa? Ja teraz bývam na Bizetovej ul. tak sme skoro susedky

any23
29. jan 2010

tak sme potom boli spoluziacky zo strednej🙂andrea k.-pamatas sa? malinky je zlatucky-kuk som fotky😉a ty si bola pekna nevesticka😉

katkaking
29. jan 2010

luan, posielam gratulacie 🙂

stanka, akoze rada nieco skusis...? mam ti poslat nejaky recept? nie je problem, len napis aky styl mas rada...mam vselico... 😉

luan
29. jan 2010

presne som to aj tušila malý sa na teba podobá

stanka33
29. jan 2010

katkaking len ked budes mat cas nieco jednoduche a dobre....ak sa ti bude chciet, ale nemusis...

katkaking
29. jan 2010

stanka, ked budem mat cas, poslem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre