Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sarai
11. mar 2010

rybaanka a neplati ta tabulka pre lunarne mesiace?

zrzulka
11. mar 2010

Babulky dakujem za rady ohladom materskej a rodicaku pri malom... priznam sa ze v tychto veciach sa velmi nevyznam...Musim to prestudovat na nete ako postupovat. ..... velka neznama.... 😝

Leni ze vymalovat :o)))) neblazni, ja mam problem umyt okna 😀 mala tu aj tak kresli po stenach, po sedacke po stole, proste kde ju napadne tak tam kresli 😀 tak to nema nejaky vyznam pre mna....Akurat co chcem urobit aby muz kym prideme s malym domov "vyziaril" cely byt .... Uz sme sa tak dohodli.... 😀

denisse
11. mar 2010

zrzi, ja som na tom podobne s oknami ... 😝 na jesen som si na to zavolala tetu a neviem si to vynachvalit, trosku sa otepli a brknem jej znova 🙂

mirka285
11. mar 2010

sarai lunarnych by bolo desat...ja mam 89 cez pupok 😝

bellablonde
11. mar 2010

ja mám teraz brucho 88

rybaanka aspoň že ťa aj bábenko budú doktori sledovať, len je to asi riadna otrava stále chodiť na kontroly..ja som musela chodiť na diabetologiu na antolsku každé dva týždne si to tam odsedieť s babkami, pracujúcimi aj tehulami...slak ma tam vždy išiel trafiť .. nekonečné čakanie, smrad, vydýchaný vzduch
no a u nás detto s obliekaním a obúvaním

bellablonde
11. mar 2010

miri a koľko litrový máš ten hrniec?

rybaanka
11. mar 2010

ja mam 89 zatial, cize tiez dost, ale co je horsie, vcera ma dost pichalo v pravo dole v podbrusku a zacali ma intenzivne boliet krize a hlavne kostrc !!!!! 🙄

zrzulka
11. mar 2010

bella ja som mala dllllllllho tescoma tlakac a ten si neviem vynachvalit.... Super vecicka... fakt.... Len zrazu bol akysi maly (5l) tak sme si za peniazky co sme dostali na Vianoce kupili tento :http://www.pricemania.sk/katalog/hrnce-a-panvice/tefal... Tiez super vec. je tam dokonca kosik na parenie zeleninky.... ja si neviem tlakace vynachvalit.... Super vymysel.... Prevazne len v nich varim.....za par minut mam obed ci veceru... (kedze my malo vyprazame)

sarai
11. mar 2010

ja mam cez pupok 81. a kolko ste uz pribrali? lebo mne to ide pomaly, zatial asi 2-3kg.

lenkaaninka
11. mar 2010

no ja som na morfologii neplatila nič mala som výmenný lístok od doktora a 3d čko v tn stojí do 20 euri ked chcete tri fotos a niedvd tak chcem isť lebo nejakých 50 sa mi nechce vyvalovať za to...

ja priberám iba do brucha aj riť mám menšiu 🙂 zatial tri kilá som pribrala a to len o žranici snívam...nechápem 🙂
ja som dávala od johnsons taký kupel kvapky dve do vaničky a to bol vlastne spolu aj so šamponikom vlastne ste ho v tej vodičke umyly a potom olejček toť vsjo...
a na riťku som používala takú menšiu rybaciu masť lebo tých je viac druhov a u nás v lekárni mali dve väčšia a menšia ale dvaja výrobcovia a tá menšia bola sto péro nikdy nemali zaparenú ritku.

tuti no laryngitíd sme si užili fuuuuu..menšia ta má priedušky a staršia laryngitídy...podelili si to...aj 5-6 krát ročne.

zrzulka
11. mar 2010

deni ja sa budem musiet nejako prinutit umyt ich lebo ja som puntickar ja proste neznesiem aby mi niekto iny upratoval v domacnosti. viem ze som v tomto divna ale ja nemam rada ani ked mi mama ide pomahat. .Ale tak ja mam len par okien nastastie 😀

adka1311
11. mar 2010

Allexa, v 28mom ma hospitalizovali /uz ma nepustili ani domov po papuce a pyzamo 🙂/ a lezala som na infuziach, magneziovych a este nejakych 8 tyzdnov...maly sa este pytal na svet v 32hom tyzdni - vtedy mi nejakymi brutalnymi liekmi zastavovali porod a dali mi steroidy aby sa mu vyvinuli pluca...podarilo sa a vyzdrali sme este chvilku 2v1, ale v 35tom tyzdni mi odtiekla voda a tak sme mali cisarsky.... 😢
navyse po par hodinach zistili, ze ma obojstranny zapal pluc, a tak bol prvych 5 dni v inkubatore a na silnych Antibiotikach, ale dostal sa z toho a na 10ty den sme isli domov a odvtedy je to v pohode 🙂
ale teraz ked mi zacalo trochu tvrdnut brucho v 18 tom tzdni, nasadila som si hned magnezko /lekarka povedala ze mozem az 2000 mg denne/, do prace chodim minimalne, veci riesim z domu a vela lezim....nechcem skoncit zasa na dva mesiace na infuzkach....

rybaanka
11. mar 2010

sarai ja uz tak 4,5kg mam na sebe 😖

zrzulka
11. mar 2010

Cigaretka nie si divna co by si bola, moja sesterka tiez vybavicku neriesi dopredu. Si proste taky typ. naco sa nutit????ja som zase taka ze potrebujem mat vsetko dopredu prichystane....
Inak davate na rucku detom nieco cervene?

Kozmetiku tiez len mydielko a nieco na natieranie. Ono detsky olej sa neodporuca. ja som pri malej "mlieckovala" sebamedom... Cim sa teraz osetruje pupcek???: pocula som ze liehom vraj uz nie....A vraj "zrusili" aj balenie na siroko. Som z toho mimo. ze ake novinky za tie 2 roky 😀

adka1311
11. mar 2010

Inak alllexa, ja mam tiez uz brucko riadne, obvod 90cm, a to som nizka /160cm/...ale pribrala som len tam...zatial 2 kg... 😀

carrie84
11. mar 2010

Baby ... tak ja mam v pase teraz 94 cm .... a to som pred otehu mala 65! Takze zatial s prehladom vediem 😀 😀
O kilach sa ani nevyjadrujem .... spolieham sa nato, ze to pojde pekne same dolu .... hehe ... Ak nie tak pojdem na liposukciu - ked som to oznamila drahemu, tak sa ma spytal, ze: Liposukcia? Tak sa hovori behaniu okolo domu? - No zlaticko .... som nevedela, ci sa mam smiat alebo ho zabit .... 😀 😀 😀

Adka - ste si uzili, esteze to dobre dopadlo 😉

carrie84
11. mar 2010

Ale na druhu stranu - v zivote som nemala take obrovske prsia! 😀

bellablonde
11. mar 2010

dík zrzulka, presne po tom hrnci poškuľujem 😉
zo mňa veru žiadna Pamela nie je ... škoda... 😝

zrzulka
11. mar 2010

ja sa ani nemeriam takze netusim kolko mam... Ale pribrala som a vidiet to na mne. Kazdy ze ako som opeknela, tak to som teda musela predtym vyzerat 😝 😝 😝 A s tymi prsiami to je fakt... Pri malej som take obrovske nemala.... 😀

mirka285
11. mar 2010

Bella ja mam 6 litrovy a staci ma zatial,ale ako pise Zrzulka je to fakt super vec 🙂

alllexa
11. mar 2010

No to vas obdivujem, ze ste tam malo pribrali... Ja vecer pred spanim nic nejem (maximalne 1 grahamovy rozok okolo siedmej), a nejem viac ako predtym, maximalne nejaky Bebe keksik doobeda. A obcas dzus, inak len vodu a caj. A pribrala som uz 8 kg.

zrzulka
11. mar 2010

je fajn... v nom vsak varim prevazne polievky... na masko a ryzu mam ten tescoma... inak mama si kupila toto : http://www.alza.sk/tefal-clipso-control-set-8l-...
Tam mas vlastne dva hrnce jednu tu tlakovu pokrievku ktoru si menis podla potreby. len mne to uz bolo zbytocne kupovat kedze ja som uz 5 litrovy mala.... neviem vsak ci sa este predavaju lebo my sme vyuzili akciu v TPD kupili sme ju za body za polovicne ceny.... skoda ze si skor neposkulovala. kopec bodov nam prepadlo....

katkaking
11. mar 2010

ahojte, este nemam docitany ani vcerajsok, tak idem na to.... 🙂
Oacka, aj ja sa zadychavam ako slonica, uz mi to je niekedy trapne pred cudzimi...ale co uz. Ale ja mam pocit, akoby som mala zdurenu nosovu sliznicu alebo upchate dutiny...aj muz aj rodicia mi stale hovoria, ze co tolko funis... 😠

ale zatial sa viem v pohode obut aj si zaviazat snurky...

a hlad nemavam ako tu niektore pisete, niekedy mam problem, aby mi vytravilo z vecera do rana...ale prve tehu som musela mat kazdu noc nejaku poistku na nocnom stoliku, to som stale nieco jedla.... 😉 a bola dievka, nebyva to tak pri dievkach? ja si uz asi namyslam ze budem mat chlapca, ale mam uplne iny priebeh tehu ako prve... 😀 tak uvidime 19.3. na sone, ak sa male ukaze... 😀 😀 😀

no, idem vas este docitat...

carrie84
11. mar 2010

Alexa - nic si z toho nerob - rozhodne v tom nie si sama ... 😉 Ja som v zivote tak zdravo nejedla a tak ci tak sa to na mna lepi a lepi .... 😠 Boze, kde su casy, ked som zozrala balicek chipsov na posedenie, zajedla to horkou cokoladou, potom sla vecer na pizzu a rano som sa zobudila o kilo lahsia? 😝 heh ... ale predpokladam, ze u mna je to tym, ze sa mi konecne stabilizovala stitna zlaza (tesne pred tehu mi nasli hypertyreozu) - tak sa tym utesujem 😀
.... Ale bola som teraz u doktorky a ta mi povedala, ze je to uplne v poho taketo priberanie, ze mala aj harcovnicky, ktore pribrali vyse 30 kil ....

katkaking
11. mar 2010

ivka, inak ten vankus si chcem aj ja dat usit mamine, super ze si ho vyskusala a dala si vediet...a cim si ho vyplnila? lebo neviem, niekto tu pisal, ze tie gulicky nie su moc dobre a ani neviem kde sa daju kupit...tak neviem cim to vyplnit...napis prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim...

adka1311
11. mar 2010

😀 s tymi kilami sme tu vsetky podarene...bud nam vadi, ze mame malo, alebo ze vela....inak mna mama strasila, ze pri druhom priberiem viac ako pri prvom tehu /vtedy som mala len +8/, ale svokra mi zas tvrdi, ze kym pri prvom mala +12, pri druhom len +3.5...
tak si vyber 😝
...a tiez mam kamosku, ktora pri vyske 160 cm a povodnej vahe 50 kg pribrala 28 kg...a vraj sa vobec neprejedal, takze fakt neviem podla coho to je....

zrzulka
11. mar 2010

Joj baby o jedle ani nepiste nastastie nocne hlady nemavam ale cez den len "zerem" Aj teraz sa neviem dozrat medovych bio oplatok... to je mnamka na mnamkovitu.....zboznujem ich....To vyzieram ked ma prepadne chut na sladke.... Ale nesmiem byt taka pazrava. Aj malej nieco necham 😀

bellablonde
11. mar 2010

veru škoda bodíkov..nám teraz tak prepadol kopec bodov na akcii omv. mysleli sme si, že nakúpime nejaké tie lyžiarske doplnky, ale na každej pumpe mali všetko vypredané

som si teraz objednala ten clipso modulo, zatiaľ len 1, uvidím ako sa mi osvedčí ... ale určite si na nové expresné varenie rýchlo zvyknem 😉 má 6 l , pre nás akurát. už sa teším

zrzulka
11. mar 2010

kati gulicky musis vraj doplnat. ja ti neviem ja nemam gulickovy ale nejakym vlaknom naplneny...Ak by si chcela dam ti link na jednu babulku od nas z decembra. ona predava vselico mozne pre zienky sikovne v siti. ma aj tie gulicky aj to runo ci jak sa to vola

zuzik1983
11. mar 2010

ahojte babule,
tak ja som sa bola prave zmerat a obvod bruska mam 99cm,to je oproti vam dost sa mi zda a na vahe som pribrala 6,5kg.ale mam taky pocit,ze je to naozaj len v tom brusku...s tym jedenim,jem priblizne rovnako ako predtym,len doobeda ma chyta nejaka zravost vzdy na sladkosti,pojem piate cez deviate 🙂 a potom len fucim a nevladzem sa hybat.a vecer sa najem aj neskor okolo 9 mi nerobi problem,kedze chodievam spat neskor,tak som hladna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre