Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

carrie84
7. máj 2010

Nechaj ma hadat - sused je stihly elegan, ktory vynika prirodzenou charizmou a krasou 😀

meruska
7. máj 2010

strasska... este chcem pokukat v optime v alltoyse ake maju supravicky a potom sa rozhodnem kde kupim

mirka285
7. máj 2010

carrie no mozes cakat..monterkovy tipek 🙂

carrie84
7. máj 2010

Mirka - neveriiiiiiim. Tak citlivo a jemne hodnotit zeny priamo pred nimi predsa musi len empaticky intelektual s vyzorom Adonisa 😀 😀

carrie84
7. máj 2010

Asi ako ten moj kamos s nadvahou, kt. ked ma stretol tak tresol - ty si ale riadne pribrala! 😀

stanka33
7. máj 2010

Ahojte
ta ja sa hlasim tiez z poradne mala ma 1450 g cca podla terminu, takze to som rada, hemoglobin mam 119 tak mi dal zelezo, inak vsetko v poriadku a tie moje tlaky budu asi z nejakej pricviknutej zily, a co ma nepotesilo sme tiez KP tak uvidime...
a som sa spytala na drzovku ci mi niekoho dohodi na kramaroch a on ze v pohode, niekoho zozenieme...

baby kolko vam trvala objednavka z toho pampyshopu pokial vam to prislo ???

mojalili
7. máj 2010

KOčkyyyyy, ale ja som vas nechcela rozplakat, staci, ze mna bolia oci cely den z ranneho placu....🙂
KAFODITKA- rozosmiala si ma s tymi starymi senilnymi starenkami, viem si to zivo predstavit, ako si zurila🙂

Ta Barkolova vyzera otrasneeee..fuuuu, ked to videl moj muz, tak sa skoro dovracal..... 😝
MEruska mas krasne brusko a gratulujem k peknym mieram babatka🙂

Oacka - tusim si ty spominala zmrzlinku, idem aj ja na nu 😉
LenkaAninka - tusim ty si spominala kyselinu, u mna detto - po vsetkom co zjem, po vsetkom co vypijem mam obrovsku kyselinu....to je hruuuza.

Kocky, toto su kvety co som dostala a toto su dupky na zimu od ziacika🙂
ZRZULKA - TRETIA FOTKA JE PRE TEBA....VIES, O COM SME SA ROZPRAVALI.....NAJKRAJSIE CHVILE, KED SA DETI RANO ZOBUDIA A PRIDU ZA NAMI DO POSTIELKY: Dnes chcela Lili, aby som ich odfotila v postielke, aby vsetci videli, ako sa maju radi🙂

maxara
7. máj 2010

carrie, mirka 😀 😀 😀 presne taaaak... cim vacsi nechutas, tym "taktnejsi" komentar.. 😀
mojalili - aj ja mam neskutocnu kyselinu po vsetkom.. hlavne v noci, ked sa prevalim na pravu stranu.. musim spat v polosede a max nalavoboku, inak iba na chrbte.. des

maxara
7. máj 2010

pred chvilou mi volal kolega, ktory caka v decembri a strasne vybuchol do smiechu, ked sa ma spytal, aky mam kocik a podla coho si maju oni vybrat.. tak som spustila klasiku, ze musia si uvedomit, co od kocika cakaju a pod.. a ze ja som chcela toto hento a on rehot, ze o tom hovorim, jak keby som pisala diplomovku.. 😒

zrzulka
7. máj 2010

Mojalili nadherna fotka s ocinkom :o)))) ja milujem taketo fotky... Medzi otcom a dcerou je vzdy take zvlastne puto ktore ja nikdy nepochopim. Asi rovnake ako medzi synom a matkou. to zase asi ziadny chlap nepochopi.... 😀

zrzulka
7. máj 2010

mojalili este som chcela ze mas krasnu dcerku, take slniecko... ani sa mi nechce verit ze tento anjelik je niekedy neposlusny :O)))))

oacka
7. máj 2010

no podľa mňa už na tom Lilinom úsmeve vidno,že je to riadne šidlo! zlatučká je na všetkých fotkách!

lydus
7. máj 2010

ahojte...pozrite si www.mamila.sk 😉

mojalili
7. máj 2010

Zrzulka, je to krasny vztah aj preto, ze moj manzel je s nami rok.....a 1/2 roka byva s nami....takze od malicka vyrastala bez otca....a tento je pre nu Boh 😉

No LILI je riadny cert....fakt, uz v ociach ma vsetko vymyselnictvo a tie krive zubky jej to uplne doplnaju 😉 😉 😉

Maxi - no sak uz mame nejake skusenosti s vybermi kocikov, nie? Sak sme zapisali 725 stran na koniku 😉 😉 😉

robika
7. máj 2010

lydus super velmi dakujem, nasla som tam poradkynu aj z rimavskej...

mirka285
7. máj 2010

ta prednaska o tom dojceni moze byt zaujimava,aj by som sla na nu...inak zavolat si laktacnu sestru domov ak sa chceme naucit spravne dojcit je super,ale aj dost drahe to je ☹

rybaanka
7. máj 2010

Caute, tak ja som dnes chcela povodne zehlit, ale akosik nevladzem, ulozila som krpca a potom aj
mangela - ma 38,5 teplotu ☹ tak len dufam, ze ma nenakazi,ani krpca... som ho vysikovala spat do vedlajsej izby 😔

stanka super, ze ste ok, ja som mala hemoglobin 110 a to uz uzivam zelezo mesiac 😲 no nejako ma ten moj synator vyciciava, ale nech si len berie co potrebuje 😅

mojalili zlati su spolu tato s dcerkou 😉

zrzulka
7. máj 2010

Miri ale ved to stoji za to nie? pre deti je MM to naj co im mozeme dat. ja pevne verim ze sa nam bude darit tak ako pri malej ale clovek nikdy nevie. Lebo mala bola jak taka pijavica. ona bola aj tri hodky na cicke niekedy.... 😒 Ani nechci vediet kolko stoji Mm z laktaria. spadla by si na rit....

zrzulka
7. máj 2010

ja tiez beriem zelezo, normalne som sa tak nastvala v lekarni ze az. Poistovna neprispieva na zelezo ani cent 😒 Neviem naco si platim zdrardavotne ked si vsetko musim aj tak kupovat.... skoda reci 😠

mirka285
7. máj 2010

no ale aj tak dufam ze to pojde aj bez toho aby som si tu laktacnu sestru musela volat domov...budem otravovat tu v porodnici najprv 🙂

carrie84
7. máj 2010

Zrzulka, ale ved ak ti dr. da recept, tak tam poistovna cast preplaca. Ja som tiez anemicka a dr. mi predpisal maltofer - to je na cucanie a vraj nezatazuje creva (cize cisto teoreticky by nemal sposobovat zapchu 😀 )

mojalili
7. máj 2010

JA uzivam Detralex na krčove žily stoji vyse 16 a poistovna mi nic neprepláca. 😒 ☹ hrozne, preco teda platime take velke odvody poistovniam 😒 😠 😒

zrzulka
7. máj 2010

carrie nie nic mi nepreplatila, ani magnezko nepreplaca, podlozky a vlozky vsetko musim tahat do nemocky za vlastne tak naco je vlastne poistovna???? nechapem....

zrzulka
7. máj 2010

Akoze je to len 5 eur na mesiac ale aj tak.... este aj skumavky si kupujem takze fakt sila

erytrea
7. máj 2010

kocky to zelezo vam predpisali kvoli comu? ja beriem iba magnezium, alebo si mam kupit v lekarni bez odporucania dokiho? vsak som z toho pako, aj kamoska ho brala, no mne doki nic o zeleze nepovedal

carrie84
7. máj 2010

zrzi, tak to ano, magnezko sa cvaka cele .... ja sa najviac smejem, ked krachuju poistovne, musia sa zlucovat a lekarom daju take bodove ohodnotenie, ze ti robia bud polovicu z mesiaca zadarmo alebo to echt flakaju, to nehovorim o tom, kolko platim za blbe lieky na alergiu - vies, asi platime malo a mali by sme viac!

erytrea - nestresuj 😉 Ak ti dr. nic nepovedal, tak je to ok.. Zelezo sa dava, len ak su zle vysledky krvi.

zrzulka
7. máj 2010

Ery to podla krvneho obrazu ti zistia ci mas dostatok. vela zien je v tehu anemicka ....a myslim ze prave preto dava gynekolog predpis ze to nie je volnopredajny liek....

kafoditka
7. máj 2010

Stanka - ja som objednavala z pampyshopu a o 2 tyzdne som to mala doma 😉

Kocky, dobru noc, ja som tak nedospata, ze klipkam ocami. Cez vikend som na zahrade - chytam bronz- tak vas docitam az v nedelu, budete mi chybat, paaa 🙂

stanka33
7. máj 2010

zrzi mne napisal Aktiferin tam je 100 tbl a doplacala som 4 eura, zle ti napisal su take lieky co sa platia cele a take co ti aj preplati poistovna je to na lekarovi co ti predpise, a magnezium je vitamin a tie sa vseobecne platia cele... o pistovnach radesj nehovorim, tie nechcu preplacat ani lekarnam, keby ste vedeli co sme vsetko museli robit aby ti zobrali jeden blby recept a preplatili .....

zrzulka
7. máj 2010

malej kupujeme kazdy mesiac probiotika a tie tiez poistovna nepreplaca ani cent. tiez to nie je lacna zalezitost platit to dlhodobo (2,5 roka) mesacna polozka z rozpoctu cca 20eur... tieto veci ma fakt stvu ale co si pomozeme? proste to tak je...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre