Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
1. jún 2010

@mojalili tak myslim na teba a drzim palceky...

rybaanka
1. jún 2010

mojalili myslime na teba zajtra, drzkajte sa, nech vsetko dobre dopadne !!!!!! 😵

miki060707
1. jún 2010

ahojte, ja som tiež pozerala to "lietanie" a otraaaaas...
mojalili, tak sa zajtra drž....
no ja som si teraz lahla, ešte si prečítam knihu, doteraz som varila na zajtra, aby som mala pokoj, muž ma 12ky nočné, tak sa budem venovať malej, aby mohol nerušene spať....

strasska
1. jún 2010

mojalili drzim palce, nech to dopadne na vybornu!!!!!!! 🙂

mojalili
2. jún 2010

Dobré ránko, som rada, že začínam dnešok, manzel odisiel pre maminku, aby varovala LILI, ta este spi a o nicom netusi.

Aj by som spala celu noc pekne, keby nebolo mojich strasnych ruk a bolesti v nich, to bolo neuveritelne.... 😒 MAnzel spal, ale uz rano stravil 20 minut na wc a je ako maturant pred maturitou 😀 😵 😵 Ja som zatial v klude, este davam oprane pradlo dovnutra, lebo vonku neuschne a nech mi ho maminka pozehli.

V noci som mala kazdych 10 min kontrakcie jemne, tak uvidime, teraz je OK, len maly je hore. PAAAAA, dam vam vediet do nove....PEKNY DEN KOCKY 😵 😵 😵

dugyna
2. jún 2010

@mojalili Drz sa myslim na teba

sunnygirl
2. jún 2010

@mojalili ja som kvôli tebe nespala skoro celú noc, teším sa s tebou a myslím na teba.

@dugyna ahoj, čo je nové s Monline?

idem si vás dočítať 😉 a stále a stále prší 😨

sunnygirl
2. jún 2010

@ericica keď sa mi prisnije dám vedieť 😉
@silvia.vesela neboj, ešte sa mi s tebou nesnívalo, ale ak, dám vedieť 😉

inak ja som to video nemohla ani dopozerať, vypla som to a ten hrozný plač 😖

sunnygirl
2. jún 2010

som to napísala ako debko 😀 , myslela som, keď sa mi prisnije, že idete rodiť a to video som myslela na lietajúce deti

sunnygirl
2. jún 2010

@luminkasp ďakujem za pochvalu, a je poriadne tažké 😵

sunnygirl
2. jún 2010

MAXÍK,len sa nám vyrozprávaj a nebuď smutná 😨

katarina7777
2. jún 2010

@mojalili aj ja na teba myslim, posielam vela energie .... tesim sa ze dneska uz budes mat Danielka pri sebe 🙂

robika
2. jún 2010

Ahojte, vzdy ked tu nie som sa udeju same nove veci... mojalili ma teda zaskocila, lebo ona je taky moj orientacny bod, ze co je u nej, moze byt u mna o 2 tyzdne.. zacinam mat stresy a musim pridat na pripravach...

@mojalili budem na vas dvoch mysliet, aby si mala rychly a lahky porod...

robika
2. jún 2010

ja som musela to video o tom lietani vypnut, normalne mi je z toho zle, inak aj z tych ukazok v telke, to bolo otrasne, mne teraz taketo veci vobec nerobia dobre a ani to neviem pozerat...

katarina7777
2. jún 2010

@robika aj ja som z toho videa videla asi 5 sekund a dost, lebo mi z toho bolo na grcanie....

robika
2. jún 2010

ale ja to nechapem, ze ako tam mohli ist ti dalsi rodicia s tymi detmi... nechapem, ci nevedia uz niektori ludia naozaj rozmyslat...

tutifruti
2. jún 2010

Dobré ránko.... myslím na teba mojalili

To lietanie, no sory, to čo za rodičov toto s vlastnými deťmi robí a ešte sa tvária, ako sú na tom motoricky fajn.... ved tie deti musia byt ADHD jak vyšité.... 😒

U nás dnes bola perná noc.... Alžbetku bolelo bruško.... celú noc chodila na záchod.... mala hnačku.... 😒 Teraz chúdatko ešte dospáva.... Ja len dúfam, že to nie je nejaký slepák alebo čo.... hoci ani viroza nie je bohvie čo... a ak si ju máme zasa všetci ods..ť..... tak Ďakujem pekne.... 😠

sunnygirl
2. jún 2010

ja viem, že ste tu o tom už písali, ale nechce sa mi to čítať spätne 😀 aká mastička je dobrá na bradavky? Lebo práve čítam zoznam do pôrodnice a tam je napísaná, že si ju treba priniesť 😀

sunnygirl
2. jún 2010

lebo otej kalciovej som čítala, že pred kojenim si treba prsia poutierať od masti. Ak som to dobre pochopila 😀

sunnygirl
2. jún 2010

inak som sa chcela opýtať, ešte, trošku ma bolia kríže a brucho ako keby som mala dostať menzes, ale len trošililililinku (keď to porovnávam s mojimi predchádzajúcimi menštruačnými bolesťami, tak akoby ma ani nebolelo), ale či je to oki, maličké sa rozťahuje? Ráno ma boleli aj bedrové kĺby

robika
2. jún 2010

@sunnygirl ja som si kupila tu v DM-ku babylove a este si chcem kupit od Aventu - viem ze ta od aventu sa nemusi vobec utierat a ta z DM-ka, tak u tej som si este nestihla precitat...

oacka
2. jún 2010

ani tá z DM sa vraj nemusí, chvália ju.

sunnygirl
2. jún 2010

@tutifruti držím palčeky, aby to bol len taký planý poplach 😖

robika
2. jún 2010

ja mam tiez take bolesti prave, ale uz pozorujem zopar dni, ze ma to zvykne sem tam boliet - teda ako pri kramoch, alebo skor ani nie boliet, ale iba taky pocit, akokeby som mala dostat... ale myslim si ze to nie je nic vazne, mne lekar tak povedal, ze ta bolest, ktora neprechadza alebo sa opakuje v pravidelnych intervaloch, to uz moze nieco znamenat, ale take obcasne pobolievanie vraj nie... ale zase na druhej strane, ja tie bolesti velmi zatriedit neviem 🙂

oacka
2. jún 2010

sunny, mám presne tie pocity, čo opisuješ, to ani nie sú bolesti,len akoby také očakávanie menštruácie a občas ma bolia stehná a bedrové klby akoby som dlho cvičila....ale nie je to veľká bolesť,len akoby lámka.

sunnygirl
2. jún 2010

že tá od aventu je vraj len zbytočne drahá, tak skúsim tú v DM-ku 😉

oacka
2. jún 2010

to lietanie včera som ani ja nemohla pozerať,furt som prepínala, ja takých "prírodných" ľudí,ako boli tí rodičia neznášam, vymyslia si kravacinu a traumatizujú deti. veď bábätko má stres zo zmeny polohy, musí mať pocit,že ho pevne držíš,inak je stresované,tak ako sa musí cítiť pri tejto volovine? a ruku mu vyklbia,ani nevedia ako. že dobré na prdíky,možno sa tak zľakne,ža aj zabudne,že ho bolí bruško,chúďatko... ☹

robika
2. jún 2010

ja mam z dm-ka aj olejcek na brusko, kazdy vecer sa s nim natieram, uz som minula 3 flasky a vsetko mam z toho mastne a neda sa to velmi vyprat a mozem povedat ze je dobry, tak dufam ze aj ta masticka bude taka dobra...

sunnygirl
2. jún 2010

presne, no myslím si, že, keďže som bola v pondelok na kontrole, tak by to malo byť oki. Možno som len taká mimo, lebo Mojalili išla rodiť, tak to nejako prežívam s ňou a (chi-chi) to akoby som išla rodiť ja. Maličkému Šmudielku dohováram, že jejda, ešte má čas a že sa mu musia pľúca ešte dovyvíjať.
Aké doklady si beriete do pôrodky, lebo na tom zozname je len karta poistenca, tehotenská knižka a občianský preukaz ale v časopise mama a ja je aj kópia sobášneho listu .

oacka
2. jún 2010

robika 😀 😀 😀 aj ja mám olej na strie,ale používam len občas,lebo tiež som mala od neho všetko špinavé. a od kalciovej masti som mala veľké kruhy na prsiach na pyžame,sa zo mňa mm smial. 😀
podľa mňa stačí ta mastička z DM. ja mám aj Bepanten,, to je na bradavky aj na riťku detskú.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre