Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
14. jan 2010

no tak to som ja fajnova 😀 take ze surove vajcia ani meso tiez eee a ked manzel robi volske oko nikdy si z neho nedam lebo zltok on nikdy neprepecie 😝
ani sladkosti moc nemusim cokolady vobec jednina moja slabost je napolitanka mila ta musi byt vzdy doma....a zo sladkych pukance chipsy a take nemusim 😉
chuti mi hlavne ovocie : banany,grepy.pomarance a stavnate jablka....mnam z toho sa nevem dojets 😀

ericica
14. jan 2010

vsak to zrzka uplne s tebou suhlasim...
my byvame na dedine a svokra ma plnu chladnicku jaternic,klobas,tlaceniek,krvavniciek a ked s toho nieco robi ja utekm z domu 😝 😝 😝 fuuuj
ale zas colu si dam a haribo cukriky to mi ani nehovor 😀 mnaaaaaaaam 😵

zrzulka
14. jan 2010

Ericica tak banany aj ja jem na kila. hlavne take nezrele. A minule som na posedenie zjedla kilo sliviek. Tiez boli nezrele (vsak teraz v zime) a tak mi chutili. No a jabka mi chutia take tie sladke cervene a nikde ich neviem zohnat. zlahla po nich zem. A stale mam chut na cerveny melon.... sa zblaznim z tych chuti....

zrzulka
14. jan 2010

mne chutia tie kysle haribo. ked prisla segra z uk na vianoce domov a povedala ze mi nepriniesla haribo cukriky tak som sa skoro rozplakala🙂))))Vzdy ich nosi.... este ze idem o mesiac do uk tak uz viem co budem mat v batozine ked pocestujem naspat. 🙂)))

zrzulka
14. jan 2010

No nic lucim sa idem upratovat kym mala spi lebo ked sa zobudi tak zase nic neurobim....

ericica
14. jan 2010

no o tom melony mi nieco hovor a aj mala si just pyta 🙂 aspon ze to mozne ked budeme kojit ja som z nich problemy nemala ale horsie to bude s varenou kukuricou,mame stale v zahrade zasadene tie supersladke a nemohla som ani pri malej 😠 😠 😠
a jablka mam rada len tie tvrde zelene stavnate tie cervene mame doma od ocina ale tie papa len svokra a manzel 😵 😵

ericica
14. jan 2010

tak prijemne upratovanie a ja sa idem dalej nudit 🙂 som bola rada ze aspon niekto so mnou popisal 😵

ericica
14. jan 2010

citali ste to v dnesnom case ???
http://www.cas.sk/clanok/146613/na-trhu-je-nebe...
nam sa ulavi len od nurofenu ale nastastie mame inu sarzu 😵

zrzulka
14. jan 2010

Eri ja by som mile rada popisala ale dnes mam casovy sklz, doobeda sme boli na cviceni s detmi s malou tak nestiham. keby to tu nevyzeralo ako po vybuchu bomby tak sa na to vybodnem ale aj podlahy chcem konecne zmyt lebo stale len lietame a potom doma nestihacky🙂))
rebeca este spinka?

ericica
14. jan 2010

no dnes vynimocne hej 🙂
inac rozmyslam ze aj ja tu trochu poupracem 😵

mojalili
14. jan 2010

AHOJTE KOčKY, TAK STE TOHO POPIIIIISALI🙂)))
Tie jedla, co sa nesmu.....uf....a kto by varil pre dcerku a muza zvlast a pre mna zvlast.....zjem co sa da...samozrejme sa ked nie je nevyhnutne tie syry a pecenove pasteky ci pecen, vyhybam sa tomu...

ERICICA - zohnala som v pozicovni satyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 . Hnede po zem, na sirsie ramienky, ktore idu z prs...takze moje velke prsiska su zahalene a pod prsami su zlate ozdoby nasite, taky pas....super, pekne mi idu....tak sa tesim. ZA 30.€. NEmala som nervy na chodenie po inych mestach,ze by som si nieco kupila.... nas som presla vsetko 😠 POTOM HODIM FOTOS.

Baby, ked som povedala v kazdej predajni, ze som v 5.mesiaci tehotenstva a videli moje brucho, tak sa zhrozili....jedna pani tipovala 8.mesiac, druha 7. mesiac 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 Co narobim..ved sa neprejedam.... 😖

lucka_o
14. jan 2010

no tak byby ten zoznam sa aj mne zda strasidelny.....ale pravdou je ze si treba dat to naco ma clovek chut....ved niekedy zeny jedli aj omietky a piesok a nic im nebolo...... 😀
mne chuti kombinovat kysle a sladke....ale uhorky nemusim🙂
inak kedy by uz malo byt vidiet na 3D alebo 4D pohlavie? neviete?chcela by som ist.....
inak o plesnivych syroch som aj ja pocula, ale udenin sa nevzdam.....🙂

mirka285
14. jan 2010

luci ja som bola na 3D 14+6 a nevedeli mi este povedat pohlavie ☹

oacka
14. jan 2010

Čaute kočky! Tak mne dnes ani nerobil ultrazvuk,až 10.2:, takže až potom budeme vedieť pohlavie. 😒 ja dnes od pol piatej rána vraciam, parádny deň. ale zase všeky kolegyne ma chválili ako super vyzerám, že som schudla a keď som zapotila,že pomaly končím 4.mesiac, tak híkali! Nechceli mi veriť! Ja vobec nemám brucho!

mojalili
14. jan 2010

Mirka, bola som na normalnom sone v 17.tt a nechcel mi este povedat pohlavie, vraj az v 20.tt, vraj do 17.tt sa formuju semeníky a vaječníky...takze až po...ale nevie, čo je na tom pravdy, nektorí lekari si netrufnu povedať, ak to nevedia na 100%

mirka285
14. jan 2010

tiez si myslim,ale ja radsej vydrzim kym si budu stopercentne isti,potom nech mi povedia ☹ ked by som sa psychycky pripravila na dievcatko a potom by mi povedali ze to bude chlapec by mi to bolo take cudne,ked uz som bola nastelovana na dievca

lucka_o
14. jan 2010

dakujem baby, takze este pockat do 20teho.....ved to zbehne ako voda🙂 no co sa tyka bruska tak manzel na mna stale poskuluje ako vykuka🙂
mojalili mne sa zda ze semenniky a vajec sa formuju skor aj hormony uz chlapci vylucuju ine......na tehotenstvoacademy som to citala sa mi zda....

michaela80
14. jan 2010

je ahoj luci som ta nasla....

ericica
14. jan 2010

mojalili aj ja si vyberiem z pozicovne uz som sa rozhodla 🙂
a o to pohlavie manzelova sesternica zije v brne a tam aj chodila k dr a ked bola v 12 tyzdni volala nam jej mamina ona je zo sr mojho manzela krsna ze livika bude mat chlapcek ze dnes bola na sone 😲
ja som sa so svokrou do krvi hadala ze to je nemozne povedat tak skoro ale ona sa urazila a aj to povedala krsnej aka som ja premudrela ze nechcem verit ze uz vedia pohlavie ,,,a ked boli u nas uz s malym ,,samozrejme chlapcekom! tak aj sama mamina mi povedala ze z UZV jej povedali hned ze chlapcek a bola v 12 tyzdni... 😕 😕

ericica
14. jan 2010

ja idem na 4d koncom februara -zaciatkom marca vtedy budem v 23 tyzdni 🙂 som velmi zvedava ale urcite to bude baba úreto ze chcem hrozne chlapca ☹

mirka285
14. jan 2010

hm,mudre knizky hovoria,ze v 12 tyzdni sa pohlavne organy este len vyvijaju 😒

mojalili
14. jan 2010

Kočky, kamaratka dnes porodila, mala to byt dcerka...a je to MISKO.....maly mal 55cm a 4,4kg....pekny macko 😀 Ale porod mala v pohode...
Takze aj ked povedia lekari, nemusi to byt pravda 😀

zajacik...
14. jan 2010

Caute babulky, no vas docitat, normalne nestiham 😀
Kosicanky - k tym porodom, ja mam zatial poradie taketo 1.Rastislavka 2.Nova 3.Saca ... no ale este netusim kde nakoniec skoncim 😅
Neviem ktora ste to pisali ze ste v 11+6 a konik ukazuje 13tt, takze 11+6 je koniec 12. tyzdna a zajtra zacina 13.tyzden, no a na uzv moze byt babatko par dni hore-dole s velkosotu, takze podla mna konik to pocita dobre aj vam 🙂
Zdravim vas vsetky 🙂

saona
14. jan 2010

.

oacka
14. jan 2010

Baby,Košičanky,napíšte aj prečo práve tá ktorá pôrodnica. Zajačik, nová je dobrá???? Alebo len to pôrodnícke oddelenie? Ja som na ňu všeličo počula...

dugyna
14. jan 2010

sunnygirl dik za link dobry tip
a inak ahojte...dnes som sa az teraz sem dostala 🙂

dugyna
14. jan 2010

no mna budu cakat pred porodom promocie takze tiez bude musiet riesit oblecko 🙂
a teraz vo februari idem na ples..ale jednu saty co mam doma su take pohodlne..korzet je s tymi tenkymi gumickami vnutri takze tie este obleciem... 😉 dufam ze aj vo februari

dugyna
14. jan 2010

rybanka pecienka by sa urcite nemala papat

stanka na to cvicenie sa tesim a hlasim sa..daj len vediet cas ja sa ti prisposobim 🙂
a este ked ti odtiekla plodova voda ...tak ak do 12h po odteceni plodovej vody neporodis..musia ti podat ATB..aby chranili pre infekciou to ti dali?

dugyna
14. jan 2010

baby tie plesnive syry sa nemaju koli tomu aby sa nepremnozili kvasinky v organizme..cize aby ste sa vyhli bud kvasinkam zo spodu..alebo takym v ustach co su biele povlaky...cize preto sa to nesmie v tehotenstve lebo ste nachylnejsie

dugyna
14. jan 2010

no a stym jedenim sa aj tak riadim tym ze na co mam chut a co nevyvratim tak abbetku neuskodi..ale pecienku nejem....ale pasteky a takze este nezrele banany..
a na 3D ideme buduci tyzden to budem v 16tt a druhy krat ideme po 2Ott

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre