Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
21. sep 2010

@sarai
@bambola
moj vcera robil presen to iste co popisujete..hladal bradavku, zlostil sa, pucil, plackal, odtahoval sa..netusim co to malo byt ☹ a tiez mam mliecko

maxara
21. sep 2010

@bambola
4 - nasa macka strakata, mala 4 macata, 1 malo biele brusko a to druhe cierne usko, a to tretie kradlo babke nite, a to stvrte? Uhadnite!
5 - 5 lopatiek na koliesku, klepka mlyncek piesen rezku, len si klepka 5 5 5, ani za svet nechce mliet
6 - 6 kuriciek, 6 druziciek ide na sobas. Kohut strnga ostrozkami, pipka, pierko mas?
7 - 7 trnov na agate, roztrhla si Ninka gate. A do tyzdna akurat, sedem krat
8 - Pod sem pavuk, pod sem, kolko noh mas? Osem. Aj ja by som tolko chcela, bezala bych ako strela.
9 - V lese luka pokosena, na nej 9 kopok sena. Devatorak, jelen z lesa, pri tej krajnej napasie sa.

Chybaju mi od 1 do 3 a na 10tku ☹ tie si nepamatam, ale mama vravela, ze na 10tku bolo nieco o prstoch

sarai
21. sep 2010

@meruska
@bambola
presne rovnaky problem mame 🙂 aj ja mam dost mlieka, prsia mavam teraz tiez casto tvrdsie. nie ako na zaciatku, ale tvrde su aj tak. mam pocit, akoby si vyberala uz, ze teraz zrovna nechcem jest.

bambola
21. sep 2010

@meruska no moja pri tom neplace iba sa tak zlosti ako keby jej bradavka naschval utekala a to pritom ona ju pusta 😀

bambola
21. sep 2010

@maxara fuha, nenasla som ani ja nic 😒 (niezeby som si myslela, ze nevies hladat ) ale este nieco skusim ale to chvilku potrva.

inac ti tam v tej 7 ta Ninka sedi 😀

bambola
21. sep 2010

@sarai @meruska no moja tak vymysla. zda sa mi, ze jednak chce byt na bradavke ale moc nechce jest ale ked cuca tak jej ide mliecko....no proste bludny kruh 😀 uz som ju dokonca prichytila ako cuca ale kedze len chcela cuca a nie jest tak to pustala druhou stranou (tou spodnou) na sveter. sa mi zda, ze niekto tu bude pekny vymyselnik 😠

maxara
21. sep 2010

@bambola 😉 ked som bola mala, bola tam Petka.. alebo ked ma mama chcela potesit, supla tam Misu, moju sestru, ze si akoze roztrhla gate

alllexa
21. sep 2010

@maxara - to je blbe, ze Ta to boli. Fakt by si mala oddychovat, i ked to asi tazko pri malom babatku...
Inak, zlate riekanky🙂 ale nic mi to nehovori...

kafoditka
21. sep 2010

Babule, tak sme doma z ockovania.. Maly neskutocne plakal, az mi slza vybehla ☹ Zaspal v aute a stale spi. Som zvedava, co bude, ked sa zobudi... ale sme statocni a snad si poradime 😉 Pripadne mi poradite vy ostatne 🙂

maxara
21. sep 2010

@alllexa no ved, ze Ninka sa nudiiii.. vymysla, pluje mi tu, ale ja som dnes fakt odpalena

@kafoditka ☹ ale ty to zvladnes neboj, a hlavne malinky

denisse
21. sep 2010

@maxara
ja som nasla toto, ale asi ti to nepomoze .. ale je tam kopa basniciek, tak mozno sa budu hodit aj ostatnym ,...

http://lackovaj.unas.cz/matem/cisla.htm

http://rozpravky.wz.cz/basnicky/index.php?text=...

maxara
21. sep 2010

@denisse vdaka, ale tam to nebolo.. ale pekne aj tak

alllexa
21. sep 2010

@maxara - pluje?🙂) No pekne, to je ale vymyselnicka! Moj Misko si zase cmula rucicky, tak mu ich stale davam von z pusy. Cumlik vypluva.

maxara
21. sep 2010

@alllexa no ona lezi na chrbte, pozera nad seba na klimatizaciu a sibrinkuje rukami, pluje, robi take ako brrrrrrm, ale bez toho brm.. len vzduch a sliny.. 🙂 ani mne cumlik nechce

bambola
21. sep 2010

Tak my uz sme sa vratili z poradne 🙂
lekarka so sestrickou nas zase pochvalili, malu aka je krasna a mna aka som stihla 😵

mala vazi 4 830g, za 3 tyzdne pribrala 560g, moje zlaticko riadne nam rastie

dala som si predpisat aj rotarix, nakoniec sme sa rozhodli, ze to dame. o tri tyzdne bude prve ockovanie tak nam daju aj toto. pytala som sa aj na prepichovanie usiek a povedala doktorka, ze co najskor tak sa hned ako to bude mozne vrhnem na nakup nausniciek 😎

inac mame taky maly problemik. mala ma nizko tu uzdicku co spaja hornu peru a dasienko, robi jej to tam medzeru a zubky by jej rastli dost od seba, tak zajtra idem vola zubarovi nech sa jej na to kukne a ak povie, ze treba rezat tak mala pojde pod noz 😖 je to len taky maly zakrok ale treba predoperacne aj vsetko k tomu, moje chudatko 😒

janulienocka
21. sep 2010

ahojte dievcata, aj my sme mali poradnu, a aj ockovanie do noziciek takze bolo placu ... 😒 ale uz je maly v pohode, uvidime ako vecer, keby nieco mame dat cipok paralen, takze hadam nebude treba. Inak vazime 6935, takze mam co nosit ... a ruky si cmula stale, dobre ze si ich nezje ...

oacka
21. sep 2010

ahojte, aj my sme boli dnes na poradni, vážime 5630g, 61cm. mne sa vidí,že je trochu dlhšia,lebo cez 60cm podložku prečnieva viac ako o 1cm... boli sme aj na ultrazvuk,či nemá pruh,lebo jednu stranu pri pišuli má čudnú. a nesúmernú s druhou. ale vraj je tam všetko ok. zajtra ideme k chirurgovi,, nech ešte raz popozerá bruško a črievka, lebo krv v stolici ešte je. lekárka povedala,že to vobec nemusí byť krv, že vtedy sa zo vzorky nepotvrdila,no neviem,čo iné by to bolo.
sme tu najmenšie bábo alebo aj vaši niektorí vážia menej ako 6kg?????????

majjka0806
21. sep 2010

@tinaki1275 Ahoj Tinkato som ja z tehot.kalkulacky (Majka)

tatianka.g
21. sep 2010

@mirka285 takze tie sanky este len dojdu? ale su perfektne a vobec nie drahe, asi uz nebudem otalat a kupim ich.
A este sa Ta chcem opytat, ci Vam ta masaz ocka pomohla, nam tiez slzi ockotakto budem asi masirovat, od kutika smerom von? snad to zaberie
tiez sme boli v poradni, my mame 5300g a 61,5 cm

zuzik1983
21. sep 2010

@oacka aj nasa este vazi menej ako 6kg,naposledy,ked sa vazila mala 4980g

bambola
21. sep 2010

@oacka no nasa nema este ani 5 😉 ma 4 830g, ale ona ked sa narodila tak mala 2900g a pribera velmi pekne len cisto z MM 😵

mirka285
21. sep 2010

@tatianka.g ano masaz pomohla,chvalabohu lebo uz som ani nedufala...ocko mame uz dva tyzdne ciste,ale ocna kazaa masirovat stale.....a sanky vrak pridu..ja som asi jedina co chcela sanky uz v septembri 😀

lenuss84
21. sep 2010

ahojte.dnes sme boli na poradni.mame 8 tyzdnov a 3 dni, 4200gr a 56,5cm.takze sa mame super.

kafoditka
21. sep 2010

@adelaine Matka, tak moj Filip mal dnes na poradni 6800g, tak uz dobiehame tvojho Risiho 😀 😀

luminkasp
21. sep 2010

@bambola ty mas tusim tiez tu istu klokanku ako tinaki, pocuj, aj ty ju mas taku polohovatelnu na tri stupne podla toho ako rastie babo? ja som dnes dostala darcek, voltereta klokanka, je od 3,5kg, ale sak mne sa do tej najmensej polohy alberto nezmesti 😖 sa tesim ako male deco 😎

mojalili
21. sep 2010

Ahojte kočky
@denisse hlvne tebe toto smerujem.
Dnes som bola na vysetreni ruk - SYNDROM KRPLNEHO TUNELU. zavadzali mi elektriku do ruk a zistili, ze naozj trpim . Mám zapal karpalneho tunelu 2 stupna, stupne su 3. Takze ma caka operacia. No zle je to, ze kojim, takze sa mi to pekne oddiali. Neda sa to pri kojeni vobec liecit, nic s tym robit. Neviem si predstavit, ze by som sla na tu operaciu teraz....a ani najblizsie roky, ved uplne nepouzivat ruky pri detoch sa neda... ☹

@merikc - takze moje odsavanie mliecka na dnes bolo naprd, pretoze Danko nechce pit z flasky, esteze som bola prec len 3 hodiny aj s cestou a dala som mu prsko potom...v 😒

mojalili
21. sep 2010

@janulienocka jejda, ale dost vazite, nezavidim ti veru 😉
Ja som taky fotkovy maniak, no pozrite, Danko objavil hracky.....a moje dve zlatickA🙂

maxara
21. sep 2010

@mojalili krasne fotecky, zlate su tvoje zlaticka
Moja kolegyna bola na operacii toho tunelu, trpela 20 rokov a furt to odkladala a teraz po operacii si nemoze vynachvalit.. bola iba v lokalke, mesiac PNkovala, ale uz po tyzdni nam ukazovala, ako pekne bezbolestne hybe rukou, iba jazva ju palila.. teda ak ta to trochu podpori. Inak na teba som sa spoliehala, ze budes poznat tu knizku co hladam ☹

Baby ja mam asi tu jednu jazvu zapalenu. Teda to miesto nad nou vnutri. ☹ 😢 boli to jak svina a ani neviem, co mam robit, ci ist k dr alebo pockat do pondelka, kedy idem na kontrolu.. a ani neviem, ci naozaj je tam zapal. Tak nechcem hystercit

krish
21. sep 2010

ahojte babule. pamatate si ešte na mna? 😉 2 mesiace som tu nebola 😅

alllexa
21. sep 2010

@oacka - nas Misko mal v 8. tyzdni 5200 g a 60 cm, doktorka povedala, ze je to pekna vaha.

@mojalili - juj, to mas blbe:( ale mas krasne deticky!

@maxara - to fakt?:( A keby si skusila zavolat na 112? Alebo uvazujes ist na pohotovost?
A boli Ta to viac ako predtym? Nemas teplotu? Kolko sa to ma hojit? Skus kuknut na internete, mozno ma niekto podobny problem...

@krish - ano, pamatame🙂 Si asi dost vytazena, ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre