Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
3. jan 2011

@merikac mňa napadne pár dní po, že zase nič? ale schudnúť by si mohla..postavím sa na váhu a poviem si- áno..schudneš..a vzápätí zabudnem a naládujem sa čokoládou ako bambola

monline
3. jan 2011

@bambola je to hnusne pravdivý výrok, dokelu 😒

katarina7777
3. jan 2011

@bambola dakujeme.... ten macleren je super, dneska som ho bola "vyvencit", leo v nom krasne spinkal, super sa sklada, je lahucky, kolecka nevrzgaju.... negativa som zatial neobjavila 🙂

katarina7777
3. jan 2011

@bambola este som zabudla dodat ze je kraaasny 😀

robika
3. jan 2011

Filipko sa stale taha do sedu, tak s nim trenujem, ale ked ho necham, tak sa dava hned do predu, nechapem preco, akokeby si chcel dat nohy do pusinky...

@katarina7777 gratulujem k 6-tim mesiacikom

merikac
3. jan 2011

nocne sovy opustam vas,,normalne mi klipkaju oci a idem vyuzit, spanok mojej drndy,,,dnes celkom v pohode zaspala..dobru noc vam a prijemne sny,,,,,,,,,,

monline
3. jan 2011

@merikac dobrú noc aj tebe

robika
3. jan 2011

@merikac dobru noc prajem

ja este cakam, kym budeme papat a potom zalomim aj ja 🙂

bambola
3. jan 2011

baby ja to nechaaaaaapem 😕 susedia nad nami kazdy den, zdorazdnujem KAZDY, peru vecer okolo tej jedenastej az polnoci 🙄 neviem co maju tolko pradla a hlavne preco tak neskoro, obcas mi to lezie na nervy ale v podstate len ked si to uvedomim 😔

bambola
3. jan 2011

@katarina7777 juj si ma potesila, presne tak si ho pamatam 🙂 uz sa tesim ako si aj ja za dva mesiace vyberem nejaky golfac 😉

katarina7777
3. jan 2011

@bambola podla mna peru v noci aby usetrili na elektrine, skus sa s nimi porozpravat ze to dost vyrusuje .

robika
3. jan 2011

@bambola tak este keby prali cez den, nech si peru, ale takto neskoro v noci...

bambola
3. jan 2011

@katarina7777 aha, vlastne to ma nenapaadlo, ze je to vecer lacnejsie. tak ale aj tak. kazdy den?

bambola
3. jan 2011

@katarina7777 ale neviem ci je to lacnejsie

monline
3. jan 2011

@bambola niekde je nočný prúd a denný prúd..dve fázy..ale netuším, či to môžete mať..naši doma to majú, ale my už nie, lebo sa to neoplatí..predtým mávali veľké elektrické 200 litrové bojlery, tak preto to bolo..o desiatej sa začala ohrievať voda
a možno ich monotónny zvuk pračky uspáva..a možno sa jej chce vešať prádlo až ráno..možno nestíha skôr..a možno tebe naschvál 🙂

bambola
3. jan 2011

@monline oni su celkovo taki divni susedia 😒 raz zacas pride domov tatko rodiny, spucuje syna pod ciernu zem a to mame audio telenovelu na cely vecer 😀

monline
3. jan 2011

@bambola ozaj, to čo máš v statuse? 😀 😀

bambola
3. jan 2011

@monline hovadina, ale tak som sa na nej pobavila, ze som musela posunut dalej 😀 😀

bambola
3. jan 2011

@monline ako ironia na tie vselijake fejsbukove statusy

monline
3. jan 2011

@bambola aj ja som sa zasmiala 🙂

monline
3. jan 2011

@bambola ja to na dnes balím..strašne ma bolia vaječníky, asi mám ovulku, pôjdem ja do postele, nech sa dobre vyspím..dobrú noc bambi
dobrú noc nočné sovy (pokiaľ tu ešte nejaké sú)

bambola
3. jan 2011

@monline dobru noc, idem aj ja. rano vstavam. paaaaaaaa

gabika41
4. jan 2011

dobre ranko vsetkym 🙂 mala uz mi spieva z postielky.... 🙂

@katarina7777 Lucka sa narodila o 11:05 🙂 ze uz skutocne rodim som zaregistrovala tak okolo 9:30 🙂 ale mna boleli iba krize 🙂

sarai
4. jan 2011

@ericica a odkedy jej davas prikrmy? ja som teraz tiez ako taka plna dojka 🙂
kasicku som zacala vecer davat aj ja, no tiez len malo - 100 ml. ty davas kolko? no ja zvazujem, ci s tym neprestat, lebo mi od polnoci zle spi az do rana. dtale sa mrvi a vykrikuje zo sna.

sarai
4. jan 2011

ahojte. co davate vecer detom jest? alebo pit? ja som zacala davat trochu kasicky, ale od polnoci sa mi mala furt vrti a mrnci... neviem, ci to suvisi s tym.

ericica
4. jan 2011

@sarai ja asi tyzden prikrmujem poriadne co znamena na desiatu jablcko na obed masko zo zeleninou a navecer malinko kase tiez asi do deci vody zarabam.....no ale tiez mi od polnoci buntosi napr dnes v noci som jej celu noc drzala ruku co sa stale kmitala 😖 😖 😖
jaj a medzitym este stale kojim.....
@merikac Maji dakujem pekne........

ericica
4. jan 2011

Inac dobre ranko babenky...
malinka sa zobudila o pol osmej ale posledne dni je veelmi nekludna,ktovie cim to je,,,ked sa zobudi tak skocime k nasej dr nech ju pozrie a ked bude ok tak nas konecne aj preockuju,,,,uz teraz bojim bojim 😒 😒 😒
asi jej dam preventivne hned cipok,mam doma panadol ale skocim do lekarne a kupim ten viburcol a este chamomilky na zubale....ozaj zaberal vam ten viburcol respektivne davali ste ho detom aj ked boli nekludne????aspon polku???

maxara
4. jan 2011

Dobre ranko.. tak este stale huhnem a hlava ma boli, ale tak kedze nekojim, mozem si dovolit aj Ibalgin.. dnes rano sme s Ninkou pri odsavani soplikov odpalili vysavac.. 😒 normalne bolo pocut ako nejaky sopel vletel do motora, zasmrdelo, zarapcalo... no hned som sprintovala to vypnut a vytiahnut zo zastrcky.. nieze vyhorime kvoli soplu 😠 nastastie to bol stary, ale aj tak jej moc teraz nemam ako odsat sople.. na nasom velkom sa bojim..

@kafoditka maly aky je paradny, smejo.. a on blondacik moze byt aj po Petovi ale aj po tebe trochu nie? ci ake mas povodne vlasy? ci to Petka z Irska vravela ze ma uplne ine svoje? Teraz haluzim..

@tinaki1275 veru narastla, opica 😉 a co? seklo ta? by ma porazilo..

@bambola aj my mame plesku.. a na nej dredy z tych vlaskov co jej tam este ostali 😀 podla mna tvoj Matka bude mat kucerave a moja Ninka rovne vlasky, aj v tom je rozdiel, inak to vyzera pri rovnakych parametroch 😀 ale vies, ze nemusis mat este ms na to, aby si otehu.. vsak? 😀

@merikac to je obycajska stolicka z ikey a hracku som jej na nu kupila.. ale na papanie jej ju dam nabok.. ale niekedy aj nie.. 😉 inak, my uz pukacku davame 😉

@monline ano mon presne, si sikulka, je to na prisavku, kupila som ju v PK v PLUSe.. a tu stolicku mam normalne doma, ja som nekupovala inu, lebo tuto mi dala sestra

kafoditka
4. jan 2011

Ahojte...
@ericica Eri mne ked Filip plakal a bol nekludny, snazila som sa ho utisit na rukach ale nemalo to ziaden efekt, tak som mu dala viburcol cely a po chvili sa ukludnil a pekne zaspal. Urcite ho davaj malej cely, ved to je homeopatikum, tym jej nemozes ublizit.. moja lekarka mi ho sama odporucila, ze ked pojdu malemu zubky a bude nekludny mam mu ho dat... Myslim, ze polka cipku by mu ani nezabrala, ved uz ma 9kg...

maxara
4. jan 2011

@katarina7777 No Kati, ked si predstavim, ze je dnes 4teho a polka tabulky uz ma pol roka ale miery len malo z polrocnych, tak ma dviha, hloavne ked sa musim furt pripominat.. ☹

sarai
4. jan 2011

@ericica ja som zatial davala len na obed zeleninku. od vcera som pridala masko a asi 4 dni som zacala davat kasicku. a popritom aj ja stale kojim. no fakt neviem, preco tak zle spava.
niekde som citala, ze na noc sa nemusi davat kasa, ale cajik. ze to niektore deti viac ukludni a nezatazi im to zaludok a tak prespia celu noc. tak neviem, ci mam vyskusat to, ci nie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre