Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
9. jan 2011

@maxara teda sorry,maxi,ale vy ste iní nechuťáci! 😀 😀 😀

oacka
9. jan 2011

@robika Kika sa tiež hrozne krúti v posteli,bežne je úplne naopak ako som ju dala spať. ale neviem,ako to robí,lebo vôbec to nepočujem...

merikac
9. jan 2011

@kafoditka keby som ju nevidela a nespoznala osobne,tak by som si ju predstavit vedela,,,ale ked som ju spoznala,,veru toto mi knej vobec,,ale vobec nepasuje,,,takze neviem si take cosi vobec,,ale vobec predstavit :D...........a jasne,,ze ten moj odkaz patril pre maxi a nie pre kafku,,tak ako som to domrvila,,,,ja som dnes totalne ale totalne mimo- mavate take dni?? este dobre ze mm neni doma,,lebo ani nevarim, neupratujem, len okolo malej chodim aj to ledva ledva

maxara
9. jan 2011

@oacka tomu ver 😀 😀 😀 ale tak kam by som dosla keby som sa nebranila 😀

bambola
9. jan 2011

ahojte, to si snad robite srandu? 😕 ako mam docitat desat stran co ste zapisali za cely den? 😠 vy nemate co robit? :D

aalexis007
9. jan 2011

@bambola ani ja nestíham dočítať, pri mojom malom 😉

sarai
9. jan 2011

@merikac mala ti uz sedi? mne sa moja taha do sedu uz velmi dlho, ale sama este nevie. zvali sa mi do boku. chrbatik ma uz sice rovno a stolicke pekne sedka, no do boku sa zvali.

robika
9. jan 2011

no tak uz mame po kupkani, papani a uz aj buvka, teraz mam chvilku pre seba 🙂

maxara
9. jan 2011

@robika aj ja som prave Ninku poriesila, uspala a mozem sa plne chvilku venovat konu.. v telke nic a mm dusi hry so synovcom, takze..

robika
9. jan 2011

@sarai ani moj FIlipko nesedi uplne sam, chvilku vydrzi a potom sa hned zvali na nejaky bok, ale ved oni sa to naucia, ked pride ich chvilka, kazde babatko je ine a niektore vedia nieco skor a niektore neskor

bambola
9. jan 2011

@maxara maxi este som nedocitala tie strany len som zacala. dohodli ste to stretko na 30? alebo ako to zatial vyzera? ja by som hneeeeeeed prisla ale dokelu....akurat vtedy tu nebudem 😒

maxara
9. jan 2011

@bambola a kedy tu budes?

maxara
9. jan 2011

mne je to jedno, len tinaki odchadza 7meho a ja potrebujem, by bol mm doma, lebo ja budem po tej operacii, takze potrebujem vikend.. inak mne to je srdecne jedno

robika
9. jan 2011

skoda ze ja som od vas tak daleko... ☹

robika
9. jan 2011

mam chut na nieco dobre, ale netusim co si urobit

maxara
9. jan 2011

@robika ☹ a nemas cestu okolo?
ja by som si vies co dala? chleba vo vajicku.. vlastne rozok vo vajci a taky fajn prepeceny 😀 kebyze neviem, ze mi z toho bude zle, tak si ho urobim, dnes este mozem.. ale potom by som nezaspala 😒

sarai
9. jan 2011

@robika vsak jasne. ja som si len myslela, ze moja sa to nauci skoro, ked sa taha uz pomaly od 3. mesiaca. no urcite sa to nauci, ked pride ten spravny cas.

robika
9. jan 2011

@maxara chleba vo vajicku som mala dnes rano, lebo som na to mala strasnu chut 🙂 , tak ked dnes mozes, este si daj a aby TI nebolo zle, daj si potom jablcko, to urychli travenie a nebude Ta boliet brucho 🙂
ja by som si dala nieco take, ako kysla smotana s vanilkovym cukrom a piskotami, len neviem kto mi to urobi 🙂
keby nebola BA tak daleko, tak by bolo fajn, normalne sme sa bavili s mm, ze na zapadnom slovensku je ten zivot o trosku jednoduchsi, uz len z pohladu pracovnych prilezitosti, ale aj ine veci su dostupnejsie, nez tu...

kafoditka
9. jan 2011

@maxara ja by som si dala dobre vychladeny pohar sektu 😉

robika
9. jan 2011

@sarai Filipko je podla vsetkych velmi hyperaktivny a ani chvilku nie je v klude a clovek by povedal, ze niektore veci mu pojdu skor, ale nejdu... alebo sa mu nechce 🙂

robika
9. jan 2011

teraz ma napadlo, ze by som si dala pohar dobreho cerveneho vinka a nejake dobre spagety.... to kojenie zo mna vzdy vytiahne vsetko jedlo a hned som hladna

noemarta
9. jan 2011

akozeeeeeeee to kolko ste toho popisali, nestiham citat 😖 😖 😖 😖 😖
my sme sa pred chvilou vratili z navstevy.

merikac
9. jan 2011

@sarai sari,,teraz uz sedi pekne,,ale tiez zo zaciatku sedela tak ako pises,,,Ja som malu v pohode uspala,,,napapala sa a hned ulozila,,,ale uz druhy den mi spala len 2x cez den

maxara
9. jan 2011

@robika nedam si tie vajcove rozky, lebo by som sa dovracala.. ja ich mozem iba na ranajky a aj to iba obcas.. noja som kolko krat uz rozmyslala, ked sme isli na dovcu niekam na slovensko, ze co tu preboha ti ludia robia.. ale potom mi to prislo, ze sak tak isto ziju, ako my tu.. tiez len do roboty, z roboty, pozret telku a zalahnut.. 😝

@kafoditka ja neee, ja sampus nemusim

@noemarta tak a ty si co myslis, ze sa budes flakat po navstevach a my budeme zatial strikovat?

maxara
9. jan 2011

akoze kam ste vsetky podochli.. haaa?

drievko
9. jan 2011

Ahojte kocenky ako sa tu mavate?
@maxara kedy dame stretko ?
@merikac este sa kojíte?

kafoditka
9. jan 2011

@maxara No tak moj synator sa akurat postavil prvykrat v postielke 😕

maxara
9. jan 2011

@drievko jeeeej Zuzi ahoj.. no akurat tu riesime, ze 30teho u nas.. lebo idem na operaciu pruhu, tak do nr tak skoro nepojdem 😒

@kafoditka 😕 fiiiha, sikovnik.. moja Ninka stoji na nohach paradne, ale sama sa ani neunuva posadit alebo postavit.. ale tak uvidim, co o mesiac

merikac
9. jan 2011

@drievko ja umrem,,a ty si sem trafila?? 😀 ano este kojime,,,sice gro je uz tuha strava,,ale mliecko si nenecha aspom 3x dnne a 6x za noc odrieknut,,,ako sa mate?

bambola
9. jan 2011

@kafoditka fakt? 😕 to uz tak pevne stoji na nozkach? gratulujeme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre