Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
12. jan 2011

@monline to je dobra vaha -taka akurat 🙂)my vazime zajtra,ale ratam tak okolo 6900 ...a teda dufam..posledne dni mi nechce jest ..teda nechce vobec pit mlieko presne ako Mirkina Linda..len rano a vecer po 180 a medzitym raz denne ak este staihne 100 -150 ...a pritom este mimuly tyzden pila 700ml a jedlanormalne 2 prikrmy denne ..no uvidim co povie dr...

tinaki1275
12. jan 2011

@monline joj my lyzicky milujeme🙂) kedpapame tak mav oboch rukach jednu a ked sa pokusa sijednu dat do pusy tak ja tamrychlo supnem moju aj s prikrmom 🙂) a to sa potom cuduje kde sa to jedlo v puse nabralo..ale neprotestuje,asi si mysli ze sa krmi sama..🙂)

monline
12. jan 2011

@tinaki1275 možno je to prechodné obdobie a neskôr bude piť dosť mlieka..v tomto období sa tie naše deti chovajú tak rôzne, zúbky spôsobujú asi dosť problémov..a možno im lepšie trávi ak nepijú toľko mlieka

bambola
12. jan 2011

@tinaki1275 no jja mam pri nej aj laptop a tiez mam malicky a veru mi ho minule skopla na zem 😠 ale len z rozlozeneho gauca tak sa iba tak zosuchol nastastie 😉

bambola
12. jan 2011

presne tohto som sa bala, mala sla spat o pol 9 a teraz sa tvari, ze uz je vyspana 😠 dokeluuuuu kde som zase urobila chybu 😒

tinaki1275
12. jan 2011

@bambola aj mne raz skopla..takteraz davam pozor adrzim ju daleko
@monline tiez v tom dufam lebo prikrmy papa dobre..teda relativne..a vsimla som si ze ju jedlo vyslovene fascinuje,hcela by vsetko co jeme my ..
do pekla mne nefunguje medzerovnik ..vyliala som tamdnes trochu caju ☹

tinaki1275
12. jan 2011

@bambola nikde robiasi momentalne co chcu ,jednoducho este nemaju upraveny rezim ,alebo sa im proste meni ....musime vydrzat.. 😒

tinaki1275
12. jan 2011

baby idem ja spat, aj ked sa mi nechce..lebo mala sa zobudi za 2,5 hodiny ako uz 2 dni po sebe tak aby som bola aspon trochu oddychnuta..☹..joj ako mi chybaju tie noci ked spala do siestej rana bez prestavky ☹

monline
12. jan 2011

@tinaki1275 dobre sa vyspite..aj ja to tu balím, malý mi kričí z postieľky, tak sa ešte trocha pohráme a snáď čoskoro zaspí..
@bambola dobrú noc

bambola
12. jan 2011

@monline @tinaki1275 dobru noc, aj my sa s malou musime hrat 😒 🙄 😉

mirka285
12. jan 2011

@bambola Mati pozerala som to Icoo ale tam sa daju polohovat nozicky...on ma jedinu nevyhodu pre mna,ze je skor pre vacsie deti a Linda je malinka...a co z toho ze sa tam zmesti aj 4 rocne dieta ked LInda sa nerada vozi v kociku,takze aj tak predpokladam,ze ked bude vediet dobre chodit radsej pojde po svojich...smirujem kociky,takze to su moje hlasne uvahy teraz 😀

gabika41
13. jan 2011

dobre ranko vospolok 🙂 takze moje dieta sa dramaticky odstavuje od flasky z mlieka,lebo este pred dnami zvladla niekolko krat pocas dna 180ml,teraz uz nie ani rano o 5:30 🙂 vcera som stretla susedu,ona ma 8 mesacnu dceru,tak ma ukludnila lebo Emily vypije max 1 flasku pocas 24 hodin............takze to znamena,ze musim vymyslat prikrmy,ktore by mi normalne jedla.... 🙂

luludi
13. jan 2011

Dobre ranko 🙂,

vonku je hnusne, prsi.. nic sa mi nechce 😒 Idem zdolat vasu vcerajsiu vecernu produkciu 🙂

sarai
13. jan 2011

ahojte, tak ja mam za sebou fakt desnu noc. mala mi vecer chytila hysak a nechcela sa zastavit. len plakala a plakala. chcela som skusit ulozit ju do postielky, nech zaspi sama. pekne som ju okupkala, pohrali sme sa, nakrmili... no ona nic, len mrncala a mrncala. bola som pri nej a rozpravala sa s nou, hladkala ju, no pytala sa stale na ruky. ked uz zacala plakat, nevydrzala som to dlho a zobrala som ju. no potom som ju nemohla polozit, lebo zas rev.
chcela som skusit tu metodu z maxarinej knizky, ale ovela zmierlivejsiu a nedopadlo to veru dobre.
a prikrmy uz akosi vobec nechce. co idete s tym robit vy?

sarai
13. jan 2011

@bambola uz si chces kupit taky kocik? odkedy sa moze pouzivat? lebo tie velke sportiaky su o nicom. su take nespratne a najradsej by som hned pouzivala buginu.

mirka285
13. jan 2011

@sarai pouzivat len bugynu pre pol rocne dieta je priliz skoro...

tinaki1275
13. jan 2011

@gabika41 to iste robi aj moja..uz asi 3 dni pije max. rano a vecer a miesto 180 tak 150 ml ..a cez den som ponukla flasku asi 3x a zakazdym vypila asi 30ml ..proste che papat nieco ine..jasom vcera a predvcerom dala na olovrant kasu,raz mliecnu a araz nemliecnu a spapala ajkednie s nadseni m..ja sa dnes chystam opytat dr.co s tym ..
@sarai so spanim mame vsetci teraz problem teda okrem mirkinej Lindy a petrinej Ninky myslim ..to je teraz vyzera to tak takeobdobie..mne zaspava tak hodinu ,niekedy aj2..a budi sa pravidelne o tretej rano a nespi aj 2 -3 hodiny ..a pri tom spala az do piateho mesiaca kazdu nocdo tej piatej- polsiestej v pohode ,napapala sa a spala dalej do desiatej ..ja si myslim ze sa to upravi casom ..kazdopadne v tom nie si sama.. 🙂

luciana157
13. jan 2011

ahojte maminky...mozem sa sem k vam pridat?moja malinka lindulka je tiez narodena v juli 2010 a ako tak citam tak vidim ze riesite podobne veci ako my doma 🙂

sarai
13. jan 2011

@mirka285 to viem, to este nechcem. ale hned, ako sa bude dat, tak by som chcela. odkedy ides ty? mne teraz praveze zacala pekne drzat v sportiaku, takze som rada.

adelaine
13. jan 2011

@sarai ahoj, my sme mali presne taketo cca 3 dni, vecer cirkus, v noci neskutocny cirkus...ale na moju ulavu,
nastastie ako prislo, tak odislo...zrejme to bol nasledok ockovania, lebo som nemusela nic robit, nic menit
v rezime a ustalo to samo...takze neporadim ti, mozno len chvilku vydrz...
a podla mna, radsej malu popestuj, vytiahni ju z postielky, radsej nech sa ti ukludni a zaspi na rukach,
ako ten cirkus okolo toho, lebo ked je vyhysacena, urcite sama nezaspi, u nas je to tiez tak...reve az tak, ze
sa zalyka, tak ho musim ukludnit, polutovat a potom ho mozem znova ulozit....

a nemozu to byt zubky? to je teraz taky v"dacny" problem, na ne sa da vsetko zvalit..ajmrzutost, plac, nejedenie atd....

inak, strasne pocasie je vonku 😖 😖 som teraz maleho ukladala spat a som myslela, ze sa k nemu ulozim spat,
tak ma lamalo 😀 ale nejako som odolala, musim ficat...

oacka
13. jan 2011

@sarai nebudú to zuby? vyčkaj pár dní, zmení sa to, naša má všelijaké obdobia,čo sa papania týka... v noci spí zatiaľ dobre, uvidíme dokedy.... ponúkaj jej príkrm stále na obed, nech spapá aspoň trošku, a potom daj mliečko, nnech si zvyká.

mirka285
13. jan 2011

@sarai iba golfac neviem ci budem vobec pouzivat 🙂 ja budem mat urcite dva kociky a golfac chcem len na nakupy a podla potreby,inak budem pouzivat normalny sportiak,vystuzeny,kde moze mala aj spat ...

maxara
13. jan 2011

ranko

luciana157
13. jan 2011

@mirka285 ahoj,pozerala som tvoje fotky....malinka je nadherna 🙂 chcem sa ta spytat to od kedy ti takto pekne sedi? a sama sa posadila ci si ju davala ty sediet s oporou za chrbatikom? a lindusku tam mas na 1 fotke na zemi na puzzle, je to dobra vec?

mirka285
13. jan 2011

@luciana157 jasne,ze mozes,aj ja mam Lindu 🙂

luciana157
13. jan 2011

@mirka285 tak a ako to mate s tym sedenim? lebo nasa doktorka mi stale vravi ze ju nemozem este davat sediet,len sem tam si ju cez den opriem o seba.

gabika41
13. jan 2011

@tinaki1275 teraz som jej dala ryzovu kasu a zjedla tak z 80ml....mne rano vypila tak iba 50ml,zato vcera vecer 210ml z prehladom 🙂 obavam sa,ze sa to uz nezlepsi,lebo ani ja a ani mm mlieko nemusime 🙂 som ho nepila ani pocas tehu 🙂

mirka285
13. jan 2011

@luciana157 ona sedi len chvilu,potom sa vzdy zvali do boku 🙂 ja som ju posadila,sama sa nevie osadit,nato je este velmi skoro...a tie puzzle su dobre lebo su teple,ked mala lezi na zemi neni jej zima aspon,mne vyhovuju velmi,aj sa lahko cistia,ked si mala odgrcne,utriem a je upratane...predtym som mala na zemi deku a stale som ju musela prat,toto mi vyhovuje viac...

mirka285
13. jan 2011

@luciana157 ved ja ju davam tiez iba na chvilocku sediet,par minut denne,to jej urcite neuskodi...

luciana157
13. jan 2011

@mirka285 a s papanim ako ste na tom? uz papate aj zeleninu a ovocie? ma to zaujima lebo moja doktorka mojej stale oddaluje papanie kasiciek,no ja som jej uz zacala davat lebo byvala hladna a potom mam vycitky ci jej to neulizi.

mirka285
13. jan 2011

@luciana157 joj tak my uz jeme vsetko 😀 zeleninu,ovocie,masko,kasu...malej chuti ale zase mliecko pijeme uz len rano a vecer 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre