Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
14. jan 2011

@mirka285 vermi ze aj ja, hadam nam to prezradi, zeeeee max.

maxara
14. jan 2011

@noemarta ale noe prosiiim ta, ved my sa nepodvadzame a na okukavani nic nie je.. radsej nech sa pozrie, ako keby si mal o mne mysliet, ze mu nedoprajem, lebo mi to vadi a potom ho to bude pokusat ako zakazane ovocie 🙂 takto sa pekne pozrie, rozoberieme, co je na tej babe pekne a co nie a ked ju uznam za peknu, tak mu rychlo na nej nieco najdem 😉 alebo hram, ze ziarlim a to ho rajcuje 😀

@katarina7777 no niekedy je.. dvojzmysly mam rada, ale neznasam ich, ked som v spolocnosti mojich rodicov..
a uplne strasne rada flirtujem 😉

mirka285
14. jan 2011

baby moj Gabo uz v piatok odlieta do toho Thajska,no neni mu dobre?ze som sa ja nenarodila ako chlap 😠

noemarta
14. jan 2011

@adelaine tak ale obzerat tak nenapadne, NEZNASAM chlapov co idu s manzelkami po boku alebo priatelkami a zizaju po inych uuuuplne ze okato, to by som ich zabila vtedy!!!!!! 😠 😠 😠 😠

sarai
14. jan 2011

@mirka285 ked mas kvalitny sportiak, tak chapem. ale ani golfac by som nezatracovala, dnes sa da kupit kvalitny aj ten a mozno by bol lepsi ako sportiak - co bude asi moj pripad. podla mna sa treba aj tak riadit samotnym dietatom. je najlepsie davat dieta do toho, co mu najviac vyhovuje a co je pren najlepsie. kazde babo je fakt ine. a plati to asi vo vsetkych oblastiach. je pravda, ze sa viacere veci a problemy opakuju, ale na kazde dieta zaberie nieco ine.

zrzulka
14. jan 2011

@alllexa teeeeeeeda ty si sikula, tusim si nieco od teba objednam 😉 krasne veci vyrabas

@maxara ☹ verim ze si smutna, kto by na tvojom mieste nebol. ako dlho ta nechaju v nemocnici? neboj sa o ninku tvoj muz sa o nu urcite sqelo postara.aj ked viem ako ti je, ja by som bola v inych depkach, ty sa este drzis v pohode.... prajem nech to obe zvladnete a nech je to uz posledna kvapka v pohari...uz len same dobre veci nech ta v zovote stretavaju 😉

maxara
14. jan 2011

@adelaine 😀 ano presne.. to sedi

@mirka285 potom vam to pociem niekedy osobne, alebo napisem do sukra?

tinaki1275
14. jan 2011

@katarina7777 Lipkova bola dekanka na katedre zahranicneho obchodu -a ucila hlavny predmet Medzinarodny obchod..bola strasna teda za mojich cias.. na prvykrat to nenechala urobit viac ako 4-5 z 80 co nas bolo v rocniku .. ☹ aj to za 3..ja som bola medzi nimi a preplakala kvoli tomu celu noc🙂)(mat teraz take problemy)lebo to bol moja prva 3 na vysokej skole..

sarai
14. jan 2011

inac baby, hlavne pre kojace, alebo nespiace deti. tu je pekny clanok: http://www.nosenie.sk/?jazyk=sk&kateg=130

zrzulka
14. jan 2011

@mirka285 a teba neberie??? jak ti bude dobre, aj ja by som toho mojho niekam poslala nech sa sklidi 😠 😠 😠

tinaki1275
14. jan 2011

@mirka285 ja ta obdivujem..ja by som svojho nepustila..ten si ta musi chvalit🙂)

maxara
14. jan 2011

@noemarta to neeeee, to sa tak nepozerame, ze okato.. ale normalne, proste diskutujeme a ide niekto okolo.. 😀

noemarta
14. jan 2011

@maxara joooj, tak flirtovanie to aj ja mozem.... hi hi
@mirka285 boooze tak to si dobra polovicka ze ho pustis, vedel sa narodit veru veru.... 😉
uz ma mm vola do postele, ze on uz ide spat....

sarai
14. jan 2011

@noemarta to podla mna to robia vsetci. ale mozno nie je zla ta uprimnost. aspon to nerobia potajomky 😉

maxara
14. jan 2011

@zrzulka vdaka Leni.. nechaju si ma tam asi 4-5 dni 😒

maxara
14. jan 2011

@noemarta 😉 ale len take nevinne samozrejme, napriklad s takym Rozsom alebo Valihorom (aby som nebola prekvapena, co by sa z nich mohlo vyklut, neee?)

adelaine
14. jan 2011

@noemarta ved okato nieeee, to by som ho zabila aj ja...ja som toti ziarlivec a vichrica dokopy 😉

a veru viem o com hovoris, ja ked si dam v lete vystrih, tak viem, ze chlapi inam nekukaju...
a pritom idu s babou po boku ...
ale my s mm tak neokukujemem, je to tak ako pisala max, my hodnotime pozitiva a negativa 😀 😀 😀
ale v dobrom, nie ze toho alebo tamtu by sme si dali do postele 😵

luludi
14. jan 2011

@maxara slubena hnojovka 🙂

@alllexa: sikovnica 🙂

mirka285
14. jan 2011

@sarai ja mam kvalitny aj sportiak aj golfac,ale urcite nemozes sportovy kocik porovnavat s golfacmi,sportak je tri krat drahsi a asi vedia preco...myslim,ze som tu jedna z tych ktora ma najviac nastudovane kociky v tejto teme,takze somnou sa ti neoplati ist o tomto do debaty 😉
@maxara a budem s tym suhlasit?

maxara
14. jan 2011

@luludi 😀 pekna 🙂

maxara
14. jan 2011

@mirka285 jasneeee, predpokladam, ze s tym nebudes mat problem, ak budes mat cas 4.6.

mirka285
14. jan 2011

@maxara no Valihora je pekne kvitko,ten to obtrkava kade chodi...

zrzulka
14. jan 2011

@mirka285 velmi pekny kocik, to je aka znacka?? my este furt vo vani 😝

@maxara pridem tu po nejakom case a ty tu taketo tajomstva... vsak prezrad lebo umrem od zvedavosti... ze co si vymyslela s mirkou... aspon nejaku indiciu poskytni lebo nezaspim 😀 ze ja sem vobec lezem

maxara
14. jan 2011

@luludi nechod prec, idem ti napisat surnu IP

maxara
14. jan 2011

@mirka285 😀 😀 😀 uz ho nechcem 😀

zrzulka
14. jan 2011

@maxara 4.6 mam meniny. vy mate vtedy vyrocie??????????

tinaki1275
14. jan 2011

@mirka285 miri tak mi porad, co povies na high trek od bebe confort ,kamoska si ho chce kupit a mne sa nechce jej hladat nejake kritiky 😉

maxara
14. jan 2011

@zrzulka hodim to do sukra teda

katarina7777
14. jan 2011

odcvicene, idem sa hodit do vane a spat
dobruuuu

adelaine
14. jan 2011

kocky, dobre sa mi citalo, aspon som sa nenudila, ale musim ist...krpec vola ,
tak sa majte, dobruu 🙂

mirka285
14. jan 2011

ja som neni taka furia,co ho nikam nepusti...ved ide s kamosom,tak nach si to uziju chlapci,ale viete ako ma lubi,ze nerobim sceny okolo toho???a ja si uz nejaky program aj pre seba urobim,ked uz teda nebude doma 😀

mirka285
14. jan 2011

@zrzulka Peg perego si

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre