Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
14. jún 2011

@monline Mon idem, bruuu 😲 😲 😲 😲 😲 😲

monline
14. jún 2011

@maxara to je zlaté..to ja ho musím oblbovať a niekedy klamať pohárom s vodou, nech otvorí pusu a rýchlo mu tam šupnúť jedlo..asi je lenivý a vyhovuje mu prso..no ale to sa nedá furt..

monline
14. jún 2011

@maxara dobrú noc 🙂

macik27
14. jún 2011

@monline my sme dnes boli obedovať u susedov doma nechcela a u susedov to mala za 5 minút spráskané 😀 ja keď Kajku hreším že niečo čo nesmie tak sa rozčertí a občas aj hodí o zem... žiadne slzy 😠

monline
14. jún 2011

@macik27 asi prechádzajú rôznymi fázami a podľa temperamentu sa aj o zem hodia..nika mi to spravila párkrát, ale už bola väčšia..nepochodila, tak ju to prešlo..

macik27
14. jún 2011

@monline ja to odignorujem a odídem a potom sa niekedy dostaví ten plač alebo sa posadí a zoberie si nejakú hračku akože nič 🙂

monline
14. jún 2011

@macik27 pozerám tvoje fotky..malá je strašne zlatá 🙂

monline
15. jún 2011

Bré ránko....
tak my sme hore už pár minút, malý sa tu hrá..vyzerá to na pekný deň...plánujem cestu do BA, ale to až niekedy poobede, musím zájsť do práce..no a dovtedy chcem niečo navariť..vybrala som kuracie prsia, ešte vymyslieť čo z nich..dajte tipy -)
ako ste spali? ja zle..nevedela som dlho zaspať, lebo ma smädilo..a aj keď som sa napila, nepomáhalo to (večer som jedla cibuľu)..a malého som 2x dávala aj vyberala z postieľky..a ráno sa spalo najlepšie, ale to už malý nedovolí 🙂

macik27
15. jún 2011

dobré ráno....dnešná noc uplne strašná malinká furt plakala stále kýchala z jednej nosnej dierky jej tečie ako z vodovodu a dokonca jedno očko má také trochu červenšie ☹ mám ale pocit že sa jej tlačia dalšie zúbky tak dúfam že je to z toho....dnes ideme do rizikovej poradne tak mi ju tam aj okuknú len dúfam že nás nezačnú posielať po nejakých vyšetreniach 😠
@monline je to také moje slniečko 🙂 každé ráno keď vstane tak sa na mňa škerí a hneď mám lepší deň 😉

sarai
15. jún 2011

@minizu tak to je asi podobne. tiez mi to robi, ked sa jej nevenujem na 100 %. len tak spusti. dufam, ze ju to prejde cim skor. byvaju take obdobia vzdoru, tak to moze byt aj ono. no je to dost skoro. myslim, ze prve byva okolo roka a pol.

gabika41
15. jún 2011

Ranko damy.....dnes idema na poradnu,tak som zvedava,co sa zase nedozviem.... 🙂

maxara
15. jún 2011

Ranko damy

katty17
15. jún 2011

dobre ranko panicky 🙂
vyspinkane do ruzova? 😀 co mate dnes na plane? ja dnes ficim k risiho rodicom na obed s malou. budu robit cinu ktoru ja milujeeeeeem. strasne sa na to tesim. 😉

zuzik1983
15. jún 2011

dobre ranko tak presne to mi robi aj nikolka.ked jej poviem nono to nesmies tak hlasnejsie,normalne ustocka oduje do podkovicky.alebo zacne kricat,buchat rucickami o sedacku 🙂

aalexis007
15. jún 2011

@katty17 jasnačka, že do ružova 😀 Ja idem dnes ku kaderníčke. Chcem nejakú radikálnu zmenu, ale ešte stále váham, či to nakoniec nedopadne, len nejakým podstrihnutím 😀 😒

maxara
15. jún 2011

@aalexis007 sa chystas na megagrilku?
inak ma prsat 😖 ale vraj len oblastny dazd a mrholenie..

maxara
15. jún 2011

ale teraz som pozerala na shmu modru a v sobotu ma veeeeeelmi malilinko sprchnut okolo 12tej a potom trolinku viac po 18tej.. tak prinajhorsom to zabalime skor (tj o 18) alebo sa mozno uz v tom case aj zmestime dnu, kedze urcite budu nejaki odchadzat aj skor

kafoditka
15. jún 2011

Ranko 🙂 my sme spali suprovo, ale malo 😅 maly bol hore uz o 5.. Dnes ziaden konretny plan nemam...

aalexis007
15. jún 2011

@maxara nie, nechystám. Len moja kaderníčka mala čas až terez. A to som sa objednávala už pred 3 týždňami 😒

mirka285
15. jún 2011

dobre ranko...tak Linda mala vecer zvysenu teplotu,dostala viburkol a o pol osmej uz aj spala...spala dobre celu noc az do rana do osmej,akurat,ze od vcera mi odmieta mlieko,neviem ci kvoli zubom alebo co 😕 tak zjedla aspon trosku chlebiku na ranajky..dnes to vyzera na pekny den,tiez nemam nic konkretne,ak by som dnes necakala kuriera,tak asi vybehnem do Bipi...nevadi pojdeme poobede na prechadzku...

maxara
15. jún 2011

ja mam dnes taky plan, ze doperiem nejake veci este, pozehlim teraz dve pracky co mam oprate a potom sa nina zobudi (teda zrejme uz medzitym), cize o zabavu mam postarane a ked ju znova ulozim, tak pojdem nieco uvarit a inak medzitym vsetkym zdraviem, takze odpocivam 😅

minizu
15. jún 2011

dobre ranko
@sarai tak ak uz teraz prislo obdobie vzdoru, dufam, ze v roku a pol sa to nezopakuje 🙂ale naozaj by to bolo velmi skoro...ja neviem, ta dnesna mladez sa vyvija akosi rychlejsie a dospieva skor :D
@zuzik1983 mne sa uz stalo, ze ked som malej povedala nono nesmies, ze zacala revat ako keby som ju mlatila alebo co. ...

zuzik1983
15. jún 2011

@minizu 🙂 tak mne sa este na to nerozplakala

katty17
15. jún 2011

@minizu - ja ked poviem sandre no-no-no a ukazem prst tak sa mi vysmeje do tvare. herecka jedna 😀

bellablonde
15. jún 2011

ahojte
@minizu aj tebe dobre 🙂

tak saska konecne zaspala, od 6 je hore, neviem na com slape 😀
dufam, ze to nebude ako vcera, len jeden spanok za den 🙄

@sarai moja tiez poslednu dobu fakt ze strasne nahlas krici,,, ale ona sa chce prejavit a zapojit do debaty, aby sme si ju vsimali (nie je to nejaky zlostny rev)
a @zuzik1983 nasa zas ked robi nieco nebezpecne a zvysim na nu hlas, tak sa na mna otoci, zarehoce sa a pokracuje dalej v robeni neplechy az kym jej to nevezmem... poviem no no no, ona ma na haku, otoci sa a odstvorkuje k inej veci
😅

ja dnes klasika
musim hodit veci do pracky, treba mi poutierat policky od prachu, navarit nieco pod zub na obed
nalozim si poharik ceresni do rumu,
a veru aj mne by sa uz zisla kadernicka, ako tak pozeram na odrasteny melir... 😖 😖

@macik27 snad to nebude nic vazne 😔

zuzik1983
15. jún 2011

@bellablonde tak stava sa aj nam,ze sa obcas otoci a zacne sa jasit na nonono 😉

zuzik1983
15. jún 2011

tak my sme hore od siestej,o 8.30 zaspala na 25 ninut a zas je hore.zavidim deti,ktore vam tu spinkaju 3 hodiny cez den 😒

bellablonde
15. jún 2011

@zuzik1983 dost naprd
za tu chvilku nic nestihnes,,,,, ani nohy vylozit
ja cakam, ze krpana potiahne hodinku a pol a bude vyspata na cely den 😅

bambola
15. jún 2011

Dobre ranko 🙂

tak my sme vstavali o 10 😎 spat sme sli o 22h, o druhej v noci som jej dala paralen lebo mala zvysenu teplotu. teraz ma 37,6 ale dobru naladu tak to neriesim 🙂

dnes ma cakaju dve pracky, jedna uz pomaly konci 😉 ale nemam pozbierane to vyschnute pradlo 🙄
poobede ideme do rakuska na papku a nejake prasky a masko pre malu 🙂
dovtedy musim nieco vymysliet 😉 lebo je krasne a bude dnes teplo 🙂

inac neviete ci maju v rakusku aj v DM babylove znacku lacnejsiu ako u nas? lebo ja ked malej davam vyzivu tak babylove ked je na nu zvyknuta a chuti jej tak by som jej kupila radsej tu 🙂

bambola
15. jún 2011

@macik27 snad je to len docasne a do soboty budete fit 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre