Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinka349
9. jún 2010

@merikac nadherna princezna 🙂 hlavne nech je zdravucka 🙂 uz aj ja sa tesim na moju drobnunku...

tinka349
9. jún 2010

@lutsine v starej nemocnici, aj moja lekarka Mikulova tam robi na porodnej sale, tak mozno budem mat stastie prave na nu... 😝 ja este nemam zbalenu tasku ani....a postielku som vyplatila asi 10 dni dozadu a stale nedosla z mimibazaru 😠

sunnygirl
9. jún 2010

krásne číslo strany 1000-ka uf

kafoditka
9. jún 2010

Ahojte kocky, vdaka za pochvalu 🙂 🙂
Baby, ja som sa v noci zobudila snad sto krat a vecne mokra medzi prsami 😒 😠 Tak hned rano som napochodovala do sprchy, na chvilu dobre a zasa mi je horko 😠
BABYYYYY SME NA TISICEJ STRANE 😎 😎 😎 😎 😎 😎

sunnygirl
9. jún 2010

@zrzulka tak čítam, ešte iba 997 stranu a vidím, že sa tu bavíte o urieknutí, chcem vám doplniť info. Urieknu len tých čo majú slabú svoju auru. Preto je niekto urieknutý, celý život s tým má problém a niekto nikdy.

inak ahojte bábiky, je mi bohovo teplo a som doma v kuchyni v letných čatách a čítam vás, okrem toho som vôbec, ale vôbec nespala ☹ a to mám termín až koncom JÚLA

sunnygirl
9. jún 2010

@kafoditka asi aj ja idem do sprchy 😒

tinka349
9. jún 2010

@sunnygirl no u mna to zacalo dva dni dozadu.....zaspavam asi okolo pol3tej rano a vstavam o 7mej...a pocas akoze spanku vstavam minimalne 10x . . . vooobec nespim 😒

oacka
9. jún 2010

ahojte, kočky! no na tisícu stranu musím dačo napísať! 😀 😀 😀
gratulujem mojalili a merikac k dobručkým detičkám!!!!! Sú nádherní obaja!
Meruska, karinnka, ja som sa včera nerozlúčila! prosím o prepáčenie, dúfam,že nehneváte 😔 😔 😔 😔 ..... taká som ostala prekvapkaná z tej kamošky,som ju sto rokov nevidela, že som sa nerozllúčila! ešte som bola v Kiku a kúpila som malej dva klobúčiky zlaté. a v kauflande dve plné tašky, potom som to trolejbusom trepala domov...
Mne horúco nevaddí,len mi vadí,že sa mi na krku potia vlasy... musím mať zopnuté...

sunnygirl
9. jún 2010

@kafoditka to čo si opisovala, príznaky urieknutia, tak to je, mala si to od detstva?

inak malým detičkám sa môže ušiť také vrecúško a dať do neho bylinku (očistec)
ja viem, že reagujem neskoro, ale to len ako si vás priebežne čítam, aby som nezabudla 😅

sunnygirl
9. jún 2010

@tinka349 nápodobne a to mám u dr. iba 33 tt.

oacka
9. jún 2010

ja to nechcem zarieknuť,ale ja sa cítim silnejšia odkedy som tehotná... môže byť,že mi moja malá dodáva silnejšiu auru? vážne predtým som nosila červenú stužku,lebo som cítila,že mi niekto uberá energiu,ale v tehu som prestala a mám pocit, že nepotrebujem nijakú ochranu... dúfam,že to nezarieknem....

silvia.vesela
9. jún 2010

adelaine, ja som mala tiez taky problem s manzelom asi 2 tyzdne dozadu.....rano odisiel, vecer sa vratil a nebolo s nim reci! Ani ranajkovat so mnou, ani vecerat...no o nicom!
tak som sa ho spytala, ze co to ma byt, ze sa sprava cudne...viem, ma toho velmi vela, o firmu sa musi starat sam, navyse este aj domcek staviame a mali sme tam zlych robotnikov, dokonca aj po znamosti.....prisiel o dost penazi....plus sa musi starat o domacnost, upratovat, nakupy robit, sex nie je ziadny....len ručne alebo pusou a to nie je ono....takze sme si to nejak vydiskutovali a je to teraz ok.
Tak, skus sa ho spytat na rovinu, kde je problem. U nas to bolo to, ze mal toho vela a hlavne problemy so stavbou..

dugyna
9. jún 2010

caute kocky tak aj ja tu nieco musim napisat ked je to 1000strana 🙂
tak vam prajem pekny dnik 😉

izira
9. jún 2010

Ahojte kocky 🙂 tak dnes nas caka opat pekny slnency den...lepsie nez tie dazde, aspon to ludom v zatopenych oblastiach trocha pomoze 😔
Inak @tinka349 mozno sa v tej nemoznici stretneme, tiez sa chystam do starej 🙂

K tej vcerajsej teme - ja som malickemu dala na rucku cervenu nitku - uz aj ked clovek nevie ci tomu verit alebo nie, urcite tym nic nepokazi. Ked som bola mensia tak sa mi raz stalo, ze ma "uriekli" a to si pamatam, ze to nebolo nic prijemne...teda ak to bolo urieknutie 😲

Zajtra mi drzte prsty, idem na kontrolu, tak som zvedava, co mi lekar povie...teraz chodim este k svojmu obvodnemu, ale uz som sa bola prihlasit aj v nemocnici.

@merikac blahozelam k princeznej 🙂 je krasna

Tak zatial pekny den

tinka349
9. jún 2010

@silvia.vesela moj muz ma poslednu dobu extra chut na sex a ja nechcem....ved my sme spolu nespali hadam aj 3 mesiace 😀

dugyna
9. jún 2010

@merikac ahojky mas nadhernu dcerku gartulujem este raz super ze je taka poslusna 😉

tinka349
9. jún 2010

@izira iiiha, ja kaurat pozeram ze ty si 36 tt, a uz aj mne nabehlo dnes zde 36 tt 😕 normalne paniku chytam 😒

silvia.vesela
9. jún 2010

sunnygirl, v tej porodnej mam "veci na zlepsenie porodu" 🙂 ako termofor, vodu, vreckovky na ovlazovanie, ked nebudem moct pit, balzam na pery, hroznovy cukor, ponozky, doklady-zatial len kopiu sobasneho listu
a v tej do porodnice, na pobyt nocnu koselu, uteraky, kozmetiku, toaletny, zupan, papuce, slapky do sprchy

tinka349
9. jún 2010

@silvia.vesela a beries si tenky zupan alebo taky hrubsi? ja mam dilemu . . . v tenkom mi nebude horuco, ale coked bude v nemocnici zima? ci zobrat aj aj?

silvia.vesela
9. jún 2010

tinka, my s manzelom sme nesexovali od februara! 😒 Poslednykrat 14.2. ked sme mali svadobnu noc!!! 😒
A JA UZ NEVIEM ANI CO TEN SEX JE!

silvia.vesela
9. jún 2010

tinka, ja mam taky skor hrubsi, ked mi bude teplo, tak budem len v koseli a hotovo! 🙂

tinka349
9. jún 2010

@silvia.vesela ja som sa vcera muza o polnoci opytala ked uz spal, ci ma este lubi...a on na to, ze samozrejme ze ano....a on sa ma potom opytal, ci este dakedy spolu budeme sexovat, a ja ze samozrejme ze hej 😀 a on potom len zadudral, ze kedy? mesiac do porodu nebudeme, 6 tyzdnov po porode tiez nie, a ze potom budem mat cas len pre malu...

lenkaaninka
9. jún 2010

adelaine ja neviem napríklad ten môj ani moc nerieši svoje pocity je to niekedy u chlapov uplne o banálnych veciach. Možno sa bojí toho čo príde. Možno má nejaké starosti v práci ale niektrí chlapi nebudu o tom diskutovať. A týmže sa ho to pýtaš prilievaš olej do ohna. Niekedy je lepšie nechať ich tak a bude to ok.

mne sa nič nechce...ani nič nemusím detičky su v bazénkoch na dvore a ja sa nudím...asi idem chytať bronz nachvilku...navarené mám upratané je...asi dneska zomriem od hniloby... 😀

inak baby presne včera som sa s mm o tom rozprávala že aké boli dobrunké ked sme z pôrodnice prišli ale tak o niekolko pár dni ,týždnov sa to zmenilo ako keby ožili ono predsa len ked su 9 mesiacov v brušku a potom nie tak sa unavia aj pôrodom. Ale ked otrnuli boli ako divé vajcia... 😉

silvia.vesela
9. jún 2010

no, moj manzel sa uz tesi, ze po sestonedeli ideme na to! 😀 Lenze, som mu povedala, ze neviem v akom budem stave tam dolu....tak dufam, ze to bude ok....lebo vsak aj mne to chyba a poriadne!!! 😠

lenkaaninka
9. jún 2010

čo ja viem my sme nečakali 6 týždnov...tuším 3 😅 ale ja som 4 mesiace po pôrode otehotnela znova tak baby bacha na to 😉

tinka349
9. jún 2010

@silvia.vesela a tebe lekarka povedala ze nemozete sexovat? akoze mne nic nepovedala, len minuly tyzden som bola n aporadnia zastupovala ina lekarka, a ta mi nasla vraj kondylom, ktory moja lekarka nevidela.....a ta zastupujuca mi to surovo vyrezala, ze som revala taaaaak, ze zeny v cakarni sa cudovali co mi tam robia....a taaaak sa mi liala krv ze som skoro odpadla....tak som mu povedala ze nech zabudne na sex, ze tie konydlomy sa robia prave zo sexu ....

tinka349
9. jún 2010

@lenkaaninka to aj moja mamina, ona 3 mesiace po prvom porode otehotnela so mnou 😀

silvia.vesela
9. jún 2010

tak sa asi vyzbrojime kondomami...aj ked my to mame radsej bez toho! 🙂

lenkaaninka
9. jún 2010

@tinka349 no mne ten môj včera za polospánku povedal miláčik nekupime si takého malého býčka 😀 😀 😀 😀 😀
ako on to myslel vážne ale on vie že sa aj muchy bojím ale som mu povedala ked bude mať svoj dom niekde na okraji hrozne daleko niekedy v budúcnosti možno aj hej (lebo to je jeho sen síce neviem prečo ale je). Alebo miláčik kupme si kamion mám nanho robotu...ako dva melony pod poduškou 😀 😀 😀 😀 som sa nasmiala na nom včera...totálne tlápal

sunnygirl
9. jún 2010

ta ja idem do sprchy a ešte dospať, bo mám také kruhy pod očami, akoby niekto dobil 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre