Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mima89
16. apr 2010

a inak je pravda ze stolica je podmienka kedy nas mozu pustit z porodnice??? tak to tam budem asi aj dva tyzdne...

mirka285
16. apr 2010

Kafko konkretny clovek..on sa vola Jozef Kondek,maju velikansky dom v Cadci,volaju ho inac Joko

kafoditka
16. apr 2010

No jasne, nasa cadcanska "velka ryba"... ano poznam 😉

silvia.vesela
16. apr 2010

Ahojte kocky,

Tinka, kraaasne fotky, vyzeras na nich super! Urcite sa prihlas na miss tehuliek! 🙂 Mas neskutocne vyzarovanie v sebe.

denisse mne doki predpisal aktiferin a to som mala hb 122, ze radsej pre istotu. 🙂

mirka285
16. apr 2010

ano Kafko to je on 😉 vsak vies,ze ja nemam len take hocijake znamosti 😀 sme u nich s kamoskou aj s detmi tyzden byvali ked sme boli lyzovat na Velkej raci,ona s nim ma syna,tak preto...ale on uz ma dano druhu zenu aj druhe dieta....

mirka285
16. apr 2010

u nas s uplne zotmelo a leje ako z krhly ☹ idem pozriet na mimibazar to Fisher price lehatko a objednam pre malu..sa mi pozdava celkom mi to pride prakticke....

sunnygirl
16. apr 2010

straska: nie, prečo?????????

strasska
16. apr 2010

sunny som ti poslala IP 😅

lenkaaninka
16. apr 2010

daj potom vedieť čo ti povedali lebo aj mm má živnosť ale nie na predaj šatstva tak by ma to zaujímalo

sunnygirl
16. apr 2010

aj môj mm ma živnosť, tak aj mňa by to zaujímalo

adka1311
16. apr 2010

lenkaaninka jasne, potom dam vedit- budem to riesit buduci tyzden.. 😉

adka1311
16. apr 2010

inak DRIEVKO sa neozvala...tak sa bojim ci nie je v nemocnici....snad nie....

mojalili
16. apr 2010

MAxi, naozaj to chce pevne nervy, alebo ked sa bambulka narodi, poriesit z manzelom o sukromi...inak budes toho na prasky casom... drzim palce...

Ta porodnica CADCA vyzera genialne, naozaj, kde sa hrabu NsP, myslim ale, ze toto je tiez vybudovane cez Eurofondy, a je to genialne. Skoda, ze aj ostatne nemocnice nemaju take nieco....ale tak ja uz som zazila, tak viem do coho idem....a skusim si vybavit nadstandart... 🙂

BAby neserte ma ze 6 kg pribrat.......ja som pribrala uz 13 kg a vobec ma to netesi, ved sa neprepchavam, pohybu mam viac ako dost.... 😠 😠 😠

lenkaaninka
16. apr 2010

hej mojalili ale ty máš valibučiska v bruchu nezabúdaj 😉

mirka285
16. apr 2010

Mojalilli nechaj tak,sme pekne aj s tymi kilami navyse 😀 su kocky s ovela horsimi problemamy ako su kila,dnes mi mamina volala ze sesternica musela ist na kyret ☹ bola v 8 tt a ploch sa nevyvijal..uz druhy krat sa jej to stalo,je v mojom veku a este nema ziadne dieta ☹ myslim ze toto su tie naozajstne problemy 😢

adka1311
16. apr 2010

baby, ja obcas sledujem aj ine spolocne terminy a prave som nakukla do apriloviek a tam sa jednej mamicke stala strasna vec - babatko jej zomrelo hned po narodeni. Bol to normalne donoseny chlapcek cez tri kila, narodeny v termine, uplne zdravy, maminka detto a naraz zomrel - vysetruju to uz na urade pre dohlad nad zdravotnou starostlivostou.... ☹

mirka285
16. apr 2010

Adka to je strasne 😢 😢 😢

luminkasp
16. apr 2010

mirka, ake mas krasne brusko 😉

dugyna
16. apr 2010

ahojte dievacata 😉
uz som tu
idem vas docitat
trosku sme s mm skraslovali bytik nas 😉 sme kupili krasnu tapetu na kuchynsku linku cast sme otapetovali dnes a zbytok nas caka zajtra...neda sa vsetko prerobit naraz na nove,sak peniazky z neba nepadaju..

boli sme vyzdvihnut tu diplomovku..co myslite ze to bolo OK? jasne ze nie...som sa tam rozculila..lebo som platila expresny poplatok..a malo to byt o 17h a bolo 17.45 ked sme pre nu prisli a oni ju zacali zvazovat...pekne ze..a este nakonice tam chybala na zaciatku jedna strana..a nemali v pocitaci..no hotova story...

luminkasp
16. apr 2010

adka v aprilovkach zomrelo uz druhe, my sme mali v teme v aprili 2007 jednu maminku co bola teraz o5 aprilovka, a pri porode sa jej udusilo babatko, su to smutne veci... ja ine terminy necitam, nestiham ani nas

luminkasp
16. apr 2010

mojalili a ty si aky kocik kupila, pises, ze je lahulinky, ja chcem tiez nieco lahke

mirka285
16. apr 2010

luminkasp ano ono je take fotogenicke,v reale je trosku ine 😀 Dugy nemas sa rozculovat 😉

mirka285
16. apr 2010

baby verim si tvarohove gule plnene cucoriedkami a na ne si dam oprazenu struhanku 🙂

adka1311
16. apr 2010

lumi ja viem, ze uz druhe....

je mi to luto, bojim sa o vsetkz babatka, ale na druhej strane ma to utvrdzuje v tom, ze co sa ma stat, to sa stane...inak by som sa nevyrovnala s tym, ze niektore aj veeelmi predcasne narodene deti /napr. v 23tom tyzdni/ preziju a vyrastu bez problemov a ine zdanlivo bez dovodu zomieraju....
taky je zivot - niektore veci jednoducho neovplyvnime....

verim ale, ze u nas to bude vsetko v poriadku 🙂

adka1311
16. apr 2010

mirka, posli nejake - mnam mnam....

luminkasp
16. apr 2010

hehe, mirka 😀

dugyna
16. apr 2010

stanka a nemas nejaku stranku alebo link ten DS nemocnice?
my sa chceme ist buduci tyzden pozriet do BS sa uz tesim 😉

zrzka tak my s muzom sme sa zhodli ze je to super muzik uz aj v celku ovlada plienky, rodina to berie tiez v pohode a mam uz si tiez nastudovala cosi o plienkach a babicka nam ustrikuje vlniaky 😉
casto ked poviem ze latkovta ..tak povedia to sa ti chce? boze tolko roboty navyse..atd....lenze vsetci si predstavia ze stvorce pracka vyvaranie a zehlenie..nevedia ze dnesne plienky su ine..
a ze su zdravsie ..v rakusku dokonca do 3 mesiacov gratis peru plkienky...stat prispieva..a nehovoriac o tom ze ked sa rozhodnes latkovat..tak stat ti preplati-teraz neviem ako sumu..ale cast z toho co si kupila vybavicku plienkovu...
ja cakm teraz na zasielku jednych kapsovch plienok co mam cez www.ebay.com su cinska vyroba..ale super cena 5 kapsovych plienok vyslo necelych 14 eur /ak si dobre pamatam/ a jedna kocka ich pouziva aje snimi neuveritelne spokojna
a zrzi nakup teraz cez tyzden plienok budu akcie 😉

ahoj ronit...ja uz ze ci ste v poriadku, som rada ze si sa konecne ozvala 😉
ako si spominala zavisi od gynekologa..s tym zelezom
denise to ja mam 112 Hb a predpisala mi zelezo 1xdenne..dnes osm ho zacal uzivat..

maxi fusak urcite ano 😉

stani co ti mam povedat ze mi je pomaly do placu z nervov z tej nasej prihoratej skoly a systemu...
dala som si ziadsot hned 18.3 ze prosim o predcasny termin opravy statnice ze koncom aprila.../nakolko najblizsiu statnicu mam az 3.juna/ teraz by som sa super stihla naucit a este som to mala cerstve v hlave..uviedla som aj dovod ze nakolko som tehotna a teda toho 14 juna uz budem 38tt
myslim ze mi udelili termin vynimocny? neozvali sa..len ta pani za okienkom mi povedala ze bohuzial..nebudu koli jednej studentke zvolavat komisiu...fasa nie
hlavne ze na inych fakultach to je mozne len u nas nie..mam ta uz serkaju...
este ze uz kocim
a presne toho sa stani bojim ze nestihnem ist na tu statnicu ze sa mala vypyta..lebo moja mam nas oboch porodila pre terminom...

denise my sme prvy co pisu na medicine diplomovku povinne doteraz to bolo len dobrovolne....som sa tesila cele studium ze nebudem musiet pisat ..a bohuzial ma to neminulo..ale uz sa sepka ze buduci rok uz zase nebudu musiet pisat povinnne

denise napisem ti ze kolko coho mam 😉

dugyna
16. apr 2010

adka ronit neviem ci som to citala alebo nam hovorili v ramci stazi..ze epidural moze byt rizokovy ak bol predtym cisarsky ale nie kontraindikovany...

nina fuha nastastie ste ok, a co je na tom ..ja tie soferujem...

zrzka ja som neni narocna na nadstandart ale vadi mi ze manzel by videl malinku len cez sklo..a chytit ju mohol az kled pojdeme domov z porodnice...

zuzik1983
16. apr 2010

ahojte,
vie mi niekto poradit?moze malo plodovej vody nejako ovplyvnit babatko?

tinka349
16. apr 2010

juuuuuuuuuuuuuuuj zenusky 😖 ja sa uz asi tak skoro nepostavim na vahu...normalne som odolala asi tyzden, a dnes som na nu pozerala a pozerala az som sa odvazila . . . a . . . . 😠 uz mam 9 kg navyse 😠 co mi pride dost, a kde to este do konca....lebo mi treba jest po nociach slivkove gule 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre