Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

agika1982
26. apr 2010

pardon...na celu dovolenku

alllexa
26. apr 2010

Monline - ano, stale si zamestnanec, to je pravda... Len to uz zavisi aj od zamestnavatela, aby Ti to dovolil vycerpat takto "dopredu".

stanka33
26. apr 2010

Ahojte....

Alex fakt ma snarok na celu dovolenku ak odpracujes tych 60 dni....mne teiz tak vyratali ako tebe ked som isla z malym a kazdy mi hovoril ze mam narok na cely rok , tak som si stala za svojim a vyhadala som si to aj ked som mala na to pravo, a ak sa nehces vratit do prace a nevyberis si ju potom ti ju po skonceni materskej musia preplatit....

maxi super, ze si zvladla parkovanie, dali ste mi chut mozno sa aj ja ento tyzden pojdem previest....

moni skus pozriet v H and M ja mam s tade biele gate tristrvrtove a ked si k tomu das nieco hore nejaku tehu bluzku tak to bude super....ja som ich kupila ale v nitre v mlynoch a fakt som lepsie ani urobit nemohla, len ich musim casto prat.....

stanka33
26. apr 2010

juj a klystyr nerieste....az na mieste...ja na to radsej ani nemyslim 😖

stanka33
26. apr 2010

baby ja som strasna, tak ja si nekupim sladke akoze aby som tolko toho nejedla, lebo doma sladke dlhsie nez den navydrzi a potom chodim a vyjedam malemu keksiky, brumikov a tycinky som normalna???

janulienocka
26. apr 2010

babule chcem sa opytat, uz si pomaly chystate tasku do porodnice, ci je este skoro?

kristip
26. apr 2010

U nas teraz nakupuje manzel a zakazala som mu kupovat sladkosti, lebo ma to potom strasne laka. No lenze vcera som to uz nemohla vydrzat a tak som si urobila karamel, cisty pripaleny cukor... 😎

monline
26. apr 2010

stanka dík..také trojštvrťové gate biele by sa mi páčili, to by som mohla celé leto ešte nosiť..vlastne kým neporodím a ktovie aké brucho mi ostane, možno i dlhšie 🙂
normálna- určite hej..a ešte maškrtná a tehotná 🙂
však deti potrebujú..Jurko aj Lilianka, nie? 🙂
na klystír ani ja som nemyslela..len vidím v zoznamoch nejaké názvy, tak som bola zvedavá, či to fakt si mám kúpiť sama

monline
26. apr 2010

janulienocka- no ja zatiaľ tašku nemám nachystanú, pokúpené asi tak z väčšej časti..ale - možno už je čas, však lenocka z júnoviek má už týždňové mimino..o dva mesiace skôr sa prihlásil z ničoho nič..

stanka33
26. apr 2010

moni nekupuj to ti tam urobia a ti to bude jedno ci ti daju klasicky alebo yal aspon mne bolo....
tiez som rozmyslala ze sa mozno budu dat nosit aj potom ak sa do mojich nevojdem...ale fakt su dobre na leto a vcera som videla jednu tehulu v riflovej kratkej sukni normalne ma namotala asi si nejaku poriadim

dnes som poslala muza nech ide nakupit prvu varku do lekarne pomaly zacnem chystat este nie balit zozonam nejaky mam tak uz len nakupovat

pepppe
26. apr 2010

ahojky,julovky🙂 chcem sa spytat,vy uz mate kupenny kocik?ja cakam na maj,,ze ho objedname z netu 😉

pepppe
26. apr 2010

monline,,,,,co sa mali skor pytal na svet??a nevies ako sa maju?

monline
26. apr 2010

peppe- vyzerá to tak, že začala trocha krvácať, odišla jej neskôr voda a narodil sa malý..a sú v poriadku..toľko som aspoň postrela..nepoznám tú kočku, všimla som si ju v téme o gestačnom diabete a všimla som si, že mala termín o mesiac skôr ako ja, mala tuším 5.6...no- a má to za sebou 🙂

pepppe
26. apr 2010

monline noo hlavne ze su v poriadnu,ja tiez neviem ktora to bola,ale tak ked sa poponahlal trosku,hlavne nech su ok.....hadam napise ,ako sa maju a tak 😉

monline
26. apr 2010

stanka..tak si to nekúpim..to je asi jedno, či mi dajú teplú mydlovú vodu alebo yal, nie?

maxara
26. apr 2010

monline - nekupuj veru, navyse niektore porodky ti ten yal ani nebudu chciet dat, to by si si musela zistit.. a osobne si myslim, ci mi daju vodu, gel alebo cipok, aj tak sa doserem az za usi.. a co je horsie, zrejme mi to bude jedno v tych kontrakciach 😀

kristip
26. apr 2010

kto sa chysta rodit na antolskej?

nebbia
26. apr 2010

Ja som prave vcera a dnes popreberala najmensie vecicky po starsej dcere.Zajtra si idem skomletizovat zoznam veci,ktore bude treba a pomalicky sa dam do nakupovania.My mame vsetko co potrebujeme prvom dietatku,uz len plienky,kozmetiku a ine drobnosti.

nebbia
26. apr 2010

Maxara,presne tak ako hovoris 😀

luminkasp
26. apr 2010

Ahojte, tak sa konecne po sto rokoch ozyvam aj ja, ziva a zdrava 😎 , vobec som nestihala net. Minuly vikend sme mali oslavu tereskinych narodenin, vlastne sme zacali uz vo stvrtok darcekami od babky s dedkom na slovensku, tie boli cez kameru 😎 , teda aby b +d videli ako sa tesi, potom v piatok sme jej kupili darceky od nas v granade, v sobotu som varila obed pre 12 ludi, to sme mali rodinnu oslavu u nas doma, rano sme este boli kupit tortu, no a nedelu sme ukoncili oslavou s kamoskami. Po tom peknom vikende som mala pocit, ze ako toho zasa strasne vela dostala a ako samozrejme ma na chvilu prejde nakupna horucka 😀 V pondelok sme zacali malovat dom, nastastie len z vnutra, lebo z vonka nam ho vymaluju, inak by ma asi slahlo... Dnu nam chyba este jedna spalna dolu a izba drobcov. Proste cely tyzden sme malovali, upratovali a takmer umierali od unavy:D, teda ja:D No v sobotu sme boli zas na nakupoch, mna opat chytila nakupna horucka, zas som minula, ze som sa zaprisahala, ze ma musi prejst 😎 a koneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeecne babenky som ja kupila prvu vec na oblecenie nasmu drobcovi, take malinke slabulinkomodre bodynko s bielymi oblaciky, a ktomu take iste tapusky. No, isla som kupit nieco malemu a nakoniec toho ma menej ako tere (iba tyzden predtym som mala vycitky, ze ju rozmaznavam..), ale kto by odolal nadhernym satam a gatiam, hlavne, v nedelu sme mali san marca, tak som to mala na co zvalit 😎 V sobotu som do 1 v noci zasa varila, lebo uz som pisala v nedelu bol san marco, vyzera to tu vtedy ako cez vojnu, je aj procesia a dom plny navstev. Tere toho zas vcera cela rodina v stankoch pokupila neurekom a my sme samozrejme neboli vynimkou, no ale ako odolat pokuseniu a nerozmaznavat vlastne dieta? Este som zabudla, bola som aj na kontrole, vsetko v poriadku, len tlak mam stale nizky, aj ked si predtym vypijem velku kavu 😎 No a mam +7 kg od zaciatku tehu

Moj muz siel dnes po posledny material na dokoncenie nabytku pre deti, takze uz sa tesim ked bude hotovy, my zacneme hore prestavovat a malovat a zas nebudem mat cas aspon tyzden si nohy vylozit ani 5min.

Zajtra by sme mali mat uz okolo 30 stupnov, takze tehulky, juhuhu juhaha pre mna sa zacina horuce potiacie a dychciace obdobie s flaskou v ruke 😀 😎

mima89
26. apr 2010

luminka takze si mala pestry vikend... 🙂 my budeme tiez malovat niekedy v maji..cely dom....teraz dokoncujeme novu kupelku, uz mame obkladacky nalepene aj sprchovy aj zrkadlo aj umyvadlo namontovane, este vanu a hotovo! 😉 stihli sme to do jula 😉
no a ja +6kg .... takze sa nestazujem....ja priberem kilo a potom 3tyzdne nic...som zvedava na 8 a 9 mesiac.... baby inak uz sa nam to krati.....

luminkasp
26. apr 2010

mima, absolutne ti to malovanie nezavidim 😉

mima89
26. apr 2010

no veru....ani ja sa na to moc netesim ale chcem oranzovo bielu spalnu 🙂 dokopy to je 5izieb...ako to malovanie v poho, ale ten nabytok presuvat a upratovat ..... no hroza.... 😠

silvia.vesela
26. apr 2010

Ahojte kocky,
dnes som bola v poradni, dr. mi robil ultrazvuk a maly ma 1800g! 🙂 Takze mojalili pridavam sa aj ja....riadny macko to je! 🙂

dugyna
26. apr 2010

maxi monline nejde do sukromia..?

dugyna
26. apr 2010

kocky a ako je to s dovolenkou ak som na PN od minuleho roka a potom nastupim na matersku..mam narok si este pred nastupom na matersku vycerpat dovolenku..alebo ako? len pozor moj zamestavatelv auguste zanikne...

mima89
26. apr 2010

baby kolko meriate cez brusko? ja som len tak zo srandy omerala a ze 102cm 😲

kukucka26
26. apr 2010

ahojte dnes som bola na cukor testy a poradnu vsetko je oki 🙂 velmi sa tesim nasledujuca kontrola o mesaic medzitým si mam urobit INTERNE

dugyna
26. apr 2010

moinline pepe ...jej odisla ta zatka a v nemocke zistili kontrakcie..tak ju drzali potom do pondelka na infukach kortikoidnych aby malemu dozreli plucka a v PO porodila inak sa maju ok

meruska
26. apr 2010

ahojte...tak co sa tyka hemoglobinu u mna ...cely zivot sa motam okolo 115 a 125 cize vzdy dole na hranici a odkedy som tehu tak 106 az 108...
teda ja uzivam 2 krat denne actiferin, beriem B12 ...
a co vam poradit na zapchu? kedze ja ju nemam a uzivam zelezo uz hooodne dlho viem svoje....jedzte ho vzdy za jedlom a zapijajte ovocnymi stavami, nikdy nie vodou... u mna to veeelmi pomaha.... nikdy som sa nestazovala na problem s wc 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre