Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
27. máj 2010

😀 😀 😀

oacka
27. máj 2010

my máme chuť na sex,ale sa bojíme, nestojí to za to..... nebolo by to ono. veď o chvíľku už budeme vo forme!
moj mm, ke´d vidí nejakú kočku v telke, čo sa evidentne rada predvádza, tak na ňu zakričí: Ukáž cicky! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ja sa rehocem ako sprostá! ja mu aj sama poviem, že tá má pekné kozy... mne to nevadí, šak ani on ani ja nie sme žiadni modelovia,tak máme,čo si zaslúžime! 😀 😀

katy1979
27. máj 2010

katarina co je to sex? pockaj nalistujem si nejaku encyklopediu

silvia.vesela
27. máj 2010

my tiez radsej nesexujeme, lebo ja sa bojim.....a on uz tiez nema moc na to chut....minule mi povedal, ze by sa ani neuvolnil pri tom, ked je v brusku dalsi chlap! 😀
katarina, kolko je u vas stupnov??

katarina7777
27. máj 2010

dneska 26 stupnov a strasne sparno.... bleee

studena voda moc na nohy nezabrala, tak ich idem vylozit na stenu.... uvidime ci pomoze 😒

silvia.vesela
27. máj 2010

tak to sa ani necudujem, ze mas opuchy! mne teraz staci, ked je 22stupnov a uz napucham...a to pritom teplo a leto milujem....ale nie teraz, pocas tehu!

ywett
27. máj 2010

Ahojte tehulky,
zvlastne mne nohy neopuchaju, ale stale ich mam vylozene, lezim a moc nechodim, to bude asi tym 🙂.
Kocky vy si myslite, ze po porode sex pojde lahko? Podla mna to bude boliet....:(
Inak kolko ste zatila pribrali?

silvia.vesela
27. máj 2010

ywett, toho sexu sa tiez trosku obavam, ale snad sa rychlo rany zahoja...lebo ja uz by som rada v auguste sexovala naplno!
noo a co sa tyk pribratia, tak ja som mala pred tehot. 49kg a teraz mam 62....takze13kil som nabrala...zatial! 😠

janulienocka
27. máj 2010

ahojte bambulky, jaaaj vy ste zas popisali 😉
Neatraktivna a tucna si pripadam aj ja ☹ , a to mi teda dost vadi, asi som divna ale ja teda moc na tehotenske brusko pysna nie som a rasej by som bola ako pred tym 😒 a so zdravym krasnym babatkom 🙂
sex mame tak raz za tyzden, alebo dva, uz neviem, ale no je to take vselijake, ked som taka neohrabana 😀 a nemozem sa ani otocit, no niekedy fakt sranda 😝
idem pocitat co ste este popisali

pepppe
27. máj 2010

ahojte tak my sexujeme raz za tyzden,,,pokial ma nic neboli,sice dr hovoril ,ze by sa nemalo od 30TT,,,neviem preco,,,potom mi uz nic nespomynala,le tak ten moj by sa zblaznil tolko beez sexu 🙂

mojalili
27. máj 2010

No my sme si s MM uzivali do nejakeho 34.tt, potom ako lekar zisitl ze sa otvaram tak padla....a naozaj sa tesim i ja na to, ako porodim a budeme si pekne plnit manzelske povinnosti 😀 😀 😀
My ideme do postele so slovami MM" Mámo, skoč na mna", ja na to "Táto, to by si neprezil" 😀 😀 😀 a je konec.... 😉

Minuly tyzden zobral MM do firmy v Cechach moj fotak, kde je v priecinku OBLUBENE jedna fotka z dovolenky.......ON JU VSETKYCH UKAZOVAL, ZE TAKTO VYZERA MOJA ZENA......baby, ja by som mu uvalila v tom momente, pretoze vtedy a teraz je 1 000 000% rozdiel 😖 , no posudte sami, tuto fotku ukazoval.....na c sa asi ti chlapi museli pozerat, ze?

mirka285
27. máj 2010

no aj mne sa zda ze kuka po babach,a stale niekde lieta...asi som uz paranoidna ☹ a on teraz chudne. 😕 ..ked ja priberam..

janulienocka
27. máj 2010

Yvett, ja pri prvom sexe po porode asi pat - sest tyzdnov, ked som uz mala pocit ze som zahojena, som mala pocit ze som dosexovala 😒 bolelo to ako fras a som mojmu povedala ze nech ma necha lebo hroza, po tyzdni druhy pokus - uz o nieco lepsie, a asi treti raz uz super, ako pred porodom 😉 takze ono to mozno hned nebude dobre ale o chvilu urcite. preto chcem ist ku tomu istemu porodnikovi, lebo je vyborny lekar a da si zalezat aj na siti, ved mame este cely zivot pred sebou, takze je to dolezite 😉

katy1979
27. máj 2010

nemalo by sa od 30tt? to mi je novinka. no my naposledy pred tyzdnom tento tyzden je pase, tak uvidim ci ho ukecam na dalsi tyzden ja dufam ze ano 😀 treba sa pripravit ze 6 tyzdnov po porode ziadne tutu mutu nebude.
sexu po porode sa nebojim. mozno prvý krat to bude take vselijake a divne ale to sa utrase.
ked ja mam chut stale aj s tým pupkom, len vzdy si spomeniem ze aha ono by asi toto uz neslo tamto neslo. nemozem sa pekne obliect vo vsetkom si pripadam ako velryba. presne otocit nijako postavit sa z postele je problem. ale vsak to vydrzime vsak babule uz len mesiac potom sestonedelie a ak nam krpci daju vydychnut a nechaju nas obcas aj pospat tak aj sexik bude. som to ja ale optimista 😅

janulienocka
27. máj 2010

mojalili 😀

pepppe
27. máj 2010

mojalili heh pekna foto,,,vsak co si to na fotke ty,,,si 😉 bolo to davnejsie,ale si tam ty,,,, 😉 noo omne nepovedal,ze sa otvaram mne na sone povedali ze plodova voda este endozrela,,,neviem co to je ,ale nevadi

katy1979
27. máj 2010

mojalili v tvojom tyzdni by som uz veru nebrala ohlad na to ci sa otvaram no tak prinajhorsom posexujes a pobezis do porodnice. ty uz mozes

pepppe nemyslel placentu?

mirka285
27. máj 2010

mojalili to mas ako inspiraciu,budeme mat co robit kym na seba dame take sexi saticky..

pepppe
27. máj 2010

ee povedala,ze plodova voda,ze este rodit nejdeme,,,,tak neviem tie ich vyrazy,,,hruza

dior
27. máj 2010

@mojali aj ja som sa tam pozerala 😅 😎 to je pripad ten tvoj muz 😉 , mna by teraz urcite nikto nespoznal 😅 ,jaj a krpci maju cca 2,2kg 🙂

janulienocka
27. máj 2010

baby aj ja sa opytam k tomu priberaniu, akoze ja teraz posledne 3 tyzdne som nabrala 5 kil, aj vy teraz tak hodne teraz priberate? uz mam +15 😒 a nemam pocit ze sa prezieram

janulienocka
27. máj 2010

boze, pisem ako nenormalna, tiez teraz tak vela priberate?

pepppe
27. máj 2010

@janulienocka ja som za posledny mesiac pribrala 1kilo,,,som sa potesila,ze uz teraz sa tolko nepribera,,tak neviem,, 😒

petrap001
27. máj 2010

ahojte,no pozeram,ze mate sex temu 😀 😀 😀 no ja o tom tiez akurat tak snivat mozem 😀 😀 naposledy v marci ☹ ☹
taka som z toho nestastna,lebo ja by som aj mala chutky alemoj ani naaahodou..ze teraz mu je to divne,ked vie ze mam dieta v brusku a ze by si to vobec neuzil.sak chapem.no...teraz uz chapem trosku noo 😝 teraz by mi to bolo mozno uz aj divne..
tak si musime pockat...no co uz

mojalili
27. máj 2010

@katy1979 jaj nemozem, dnes je mm v Cechach, zajtra v NItre, na buduci tyzden neeeee aby som si zmyslela rodit, ked on ide do Kosic......asi takto je to u nas 😉

Kurna baby, musela som supnut do seba PAralen, co nerada kvoli malemu, ale ide na mna migrena a to by ma nedal dokopy uz nikdo,len na pohotovosti.....mavam vracania, bolesti,prehananie, vsetko mozne pri migrene, tak som nevahala a prijala tuto hroznu alternativu PAralen...idem do tmy si lahnut, kym zacne ucinkovat, lebo som inak v prdeli.... 😒

pepppe
27. máj 2010

ale tak uz len chvilku a bude zase ako predtym 😉 tomu mojmu to divne nieje,,,keby ja mozem ,tak on by to chel kazdy den,mne staci raz za tyzden,,vsak nemozeme to teraz velmi prehanat,,,,,no nie?? 😉

achojka
27. máj 2010

@janulienocka Aj ja teraz dost naberam, ale to preto, ze sa teraz voda na nas viaze. Po porode to pekne odide za par dni.

janulienocka
27. máj 2010

@pepppe sa mas, ze len kilo ...
@petrap001 no ten moj sa tiez nejde posledne mesiace nejako pretrhnut ze by mal az taku chut, akurat tento vikend som si kupila taku bielu vysivanu kosielku na spanie, tak to sa siel utrhnut 😀 a nehcel mi dat pokoj, tak uvidime dokedy ...

pepppe
27. máj 2010

@janulienocka noo ja uz mam ale 20kil navyse,tak by aj stacilo,,,,jan uz nechcem priberat,staci uz len kilo a koniec

oacka
27. máj 2010

ja som mala včera na poradni toľko ako pred tromi týždňami. ja moc nepriberám....šak ja mám aj tak dosť,tak asi telo vie, čo robí, berie si zo zásob. ale ja dakedy aj zabudnem,že na obed treba jesť... zato na zmrzlinu nezabudnem! 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre