Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

robika
1. jún 2010

@mirka285 gratulujem, ze mas kocik doma 🙂

coccinelle77
1. jún 2010

Ahojte kocky, co vravite na toto majovo-junove pocasie? Je nam asi lepsie s nasimi bruskami ked nie je tak horuco, ale aj tak...

luminkasp
1. jún 2010

@sunnygirl, ake mas pekne brusko 😉

alllexa
1. jún 2010

Ahojte, bola som na poradni a cervikalne skore mam az 7! Pritom minule som mala 0, tak ma to dost prekvapilo.
Vy mate aku hodnotu CS?

luminkasp
1. jún 2010

alexa, tak to si na tom ako mojalili naposledy

robika
1. jún 2010

@alllexa mne teraz povedal ze nula, predtym 2... ja neviem, ze ci je mozne aby sa to takto menilo... ale rozdiel mas dost velky

alllexa
1. jún 2010

@luminkasp - aj som mala taky tusak, len som si nevedala spomenut, kolko presne mala vtedy mojalili...
Este mi povedali, ze mam makky krcok... Ale zatial ziadne opatrenia. O tyzden mam dalsiu kontrolu.

@robika - hm, zaujimave... Je zase pravda, ze sa pise, ze je to "len" pripravenost krcka maternice a nie samotne otvaranie sa, ale aj tak sa pre istotu pytam...

ericica
1. jún 2010

@mirka285 sa velmi tesim ze si spokojna a uz sa tesim na foto.....)ja som mala tiez chut na jahody ale manzel bol lenivy sa zastavit a kupit mi ich 😠 😠 😠

robika
1. jún 2010

@alllexa ja ked som sa na to lekara pytala, tak mi povedal, ze to smerodajne nie je a ze sa nemusim tymto udajom vobec zaoberat...

luminkasp
1. jún 2010

alexa, sak uz to mas za par, tak je to asi normalne

mojalili sa nehlasi, co je?

ericica
1. jún 2010

@robika ja ked som pri prvej dcera vybalila postielku ja som ju len pretrela suchou handrou aby mebola od prachu ,a inac som ju neumyvala....

alllexa
1. jún 2010

No a co ak uz mojalili rodi? Ved sa aj chystala, nie?

ericica
1. jún 2010

@alllexa nestras,,,,zeby 🙂 🙂 🙂
mozno este nespravila co mala dnes na plane a za chvilu sa ozve 😉 no ale je to cudne za sa este neozvala 😝

robika
1. jún 2010

@ericica dakujem, ja to tiez teda iba pretriem, dovtedy sa mi to aj tak este milion krat vsetko zaprasi... teda dufam 🙂

luminkasp
1. jún 2010

no, na fb je prihlasena, ale neodpoveda 😉

ericica
1. jún 2010

@robika nemas zac....ja mam sice postielku este u segry ale hadam je v co najskorsom case doteperim domov.....
normalne sa uz tesim na vikend ma byt krase pocasie ze vraj 🙂

tatianka.g
1. jún 2010

holky kolko u vas stoja jahody?

robika
1. jún 2010

tak ak bude krajsie pocasie, tak sa zblaznim od stastia, lebo chcem este prat, a zatial to vyzera este na take 4 pracky...

mojalili
1. jún 2010

Ahojte kočky, tak sme doma.
Som otvorena na 1 prst, krčok 1 cm. Mala som tlak 140/90, co je zvyseny, takze zajtra idem k internemu lekarovi, pretoze diagnoza mojich opuchov je nejaka tehotenska gestoza. Len nemozem nic pod tym pojmom najst na nete, lebo gestoza je sroky pojem pre choroby v tehotenstve....ale moja sa spaja s krvnym tlakom a opuchmi.ä

LEkar mi povedal, ze mozem ist aj zajtra rodit, ked chcem, vraj sa to da vyvolat....ale......este by pockal tyzden, bude o dost lepsie. Mam aj tvrdnutie brucha - kontrakcie, co videl na CTG zazname, co mi robil, mala som dve za 10 minut, ale neboli bolestive a boli slabsie....ale mam sa sledovat, ak budu do rana silniet, tak idem zajtra na to, ak nie, este tyzden musim vydrzat.
Co je najhorsie, ze moj lekar ide na lekarske konzilium od stvrtka vecera do soboty vecera do KArolovych Varov, tak sa bojim. Takze porodit do stvrtku alebo od nedele....

Viete co je najhorsie??? Ked vas doktor postavi pred 2 veci a mate si vybrat...on len doporuci....tak som doma.

Cosi mi hovoril aj, ze v tehotenstve niektore matky - ich tela bojuju proti babatku, zacnu sa branit, co sa stava i u mna, ale nie je to take surne, aby to hned zajtra ukoncil...takze tak..este tyzden a ideme na to...

Sama neviem, co si mam o tom mysliet, a som nasrata a neviem preco... 😒

ericica
1. jún 2010

@robika tak pockaj na piatok vtedy sa zacina dobre pocasie a ma byt krasne cely vikend......ale ze vraj od buduceho tyzdna zase dake prehanky 😠

ericica
1. jún 2010

wau
@mojalili som citala tvoj prispevok ako nejkau zaujimavu detektivku 🙂 ale vsak aj ten tyzden rychle prejde ja by som na tvojom mieste pockala,,,ale takto zas ked vies ze kedy mas do nemocky naklusat je to take nervy drasajuce nie???

lulu1983
1. jún 2010

ufff, mojalili, verim, ze z toho nie si mudrejsia.. hm.. 😒

inak pozdravujem toho cloveka, co vymyslel 4 dnovu odstavku teplej vody v tomto pocasi... 😖

ericica
1. jún 2010

@lulu1983 to ti tedy vaaaazne nezavidim 😠

mojalili
1. jún 2010

BABY, PRAVE MI VOLAL LEKAR, STALE NAD TYM ROZMYSLAL, ZE NECHCE TO PODCENIT A RANO SA MAM HLASIT O 6.30 V NEMOCNICI, TAKZE ZAJTRA IDEM RODIT..... 😀

AZ MI ZLE ZOSTALO... 😉

Ide o vysoky krvny tlak, nezda sa mu to aj moje oppuchy... 😒

merikac
1. jún 2010

@mojalili ,,,,pri gestoze lekary zvyknu, pri opuchoch a zvysenom tlaku porod vyvolat skor, aby babo bolo v poriadku,,,tak sup zajtra k na interne a na nedelu maj zbalenu tasku,,,,budem drzat palce nech je to v pohode

merikac
1. jún 2010

@mojalili presne som sa cudovala, ze si ta tam nenechal,,,,,,,,,,,,,,,ozaj drzim palce

ericica
1. jún 2010

MOJALILI TO VAAAAAAAAAAAZNE......GRATULUJEM A BUDEM NA TEBA STAE MYSLIET 😵 😵 😵 😵 A DRZAT SILNO PALCEKY...... 😵

mojalili
1. jún 2010

Ja som bola iba v jeho sukromnej ambulancii teraz vecer, takze zajtra ide do nemocnice do roboty moj lekar a stretame sa tam, ideme na to🙂

silvia.vesela
1. jún 2010

mojalili, tak na teba budem zajtra velmi mysliet a mozes sa tesit, ze maleho Danielka budes mat uz pri sebe!!!! 🙂 🙂
WOW, normalne som aj ja z toho "v soku"! 😀

alllexa
1. jún 2010

@mojalili - fuha... Ale podla mna lepsie teraz ako cakat tyzden, ked mas take opuchy a vysoky tlak. Ved babo je uz plne vyvinute, to je hlavne... Ja by som do toho sla hned. Este Ta to chyti cez vikend, ked bude prec a budes nahrata...
Neboj, dobre to dopadne, bude to mat vsetko pod kontrolou, drzim palce!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre