Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
4. jún 2010

miri, asi vam neostal ani kusocek, vsak 😀

mirka285
4. jún 2010

uz v pondelok bolo po nej 🙂 ja som teraz srotovac vsetkeho sladkeho,za cely zivot som nezjedla tolko sladkeho co za tieto posledne dva mesiace 😝

lenkaaninka
4. jún 2010

no ale zajtra nič nebudem robiť a v nedelu idem na mdd s detmi...
ale je mi blbo od žalúdka normálne na grc...či to je aj z toho počasia u nás je dusno dosť...

no bublaninu by som si dala aj ja veru...ozaj hodte sem baby na neho nejaký recept...zajtra možno urobím mame v záhrade jahodky...

katty17
4. jún 2010

presne ako ja. kazdy den musim mat cosi sladkeeee. ale ze uplne kazdy 🙂 vcera som spraskala jahody s pribinacikom 😀 . chichichi.

stanka33
4. jún 2010

katy ten dalsi od 13 teho som tu muz ide teraz na 5 dni do irska segre na svatbu a ja idem k nasim radsej, potom som tu tak sa mozme dohodnut...a s pecenim chcem vyskusat taky margotkovy kolac kamoska ma super recept len ho musim od nej vypytat...tak ti potom donesiem u nas sa to aj tak nezje ked sme samy....

straska ja som pratala skrine a vyhadzovala stare veci tento tyzden, prala pre malu vcera sme skladali jurkovi vasciu postielku..uz mame vsetko nachystane...este par obecka pre malu poprat ale to su take teplejsie veci tak to neponahla...

katty17
4. jún 2010

miri, supni sem receptik. tiez mame doma jahody tak by som napiekla 🙂

strasska
4. jún 2010

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=1672
sice nie bublanina, ale uplne jednoduchy 😉

stanka33
4. jún 2010

no ja som mala dnes cokoladu kofilu, keksik milu, rano mnam jogurt karamelovy a jeden beb keksik co som uchmatla malemu....a to som este asi neskoncila.. 🙂

strasska
4. jún 2010

ja este nic nemam pre drobca poprate. Kde Vam to prosim Vas schne, sak mne nestiha schnut nase, tak si neviem predstavit, ze k tomu pridam dalsie veci 😠

stanka33
4. jún 2010

straska ked cez vikend mi nieco posklo ani mne nestiha nase toto som mal stastie, ale mne na terasu pecie cele poobede slnko mne to uschne za dve hodky a este malicke veci skor

strasska
4. jún 2010

tak to mas super, ja ked to vyvesim vonku, tak to asi 5x skladam a zase vesiam, len aby mi to nezmoklo 😠

mirka285
4. jún 2010

Katty daj do goola tvarohovo ovocny kolac a hned ti vyskoci tusim ten z Mimibazaru co som piekla ja..je uplne jednoduchy a naozaj dobry,az som bola prekvapena,taky jemny bol,vyskusaj 🙂

katty17
4. jún 2010

tento vikend ma byt slnecny, tak mozete prat a susit ako o dusu 🙂 ja som este nepoprala vecicky pre malu... zacnem tak o tyzden dva 🙂

katty17
4. jún 2010

a mam ho: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5317
miri, idem do neho. jednoznacne 🙂
straska aj ten tvoj tvarohovy uz mam vytlaceny. 😉
musim cosi vymysliet na rozluckovu v praci na buduci tyzden.

miki060707
4. jún 2010

mnaaaaam jahody, to by som si dala, aj niejakú sladkú dobrotu...mi sme mali špenát...
rozmýšlam,že kúpim túto deku....
http://www.minibazar.sk/Deka-do-kocika-id137727

ja som maniak do macka pooh, 🙂

alllexa
4. jún 2010

Esteze vas tu necita mm, lebo by si pomyslel, ze len ja nic nerobim🙂
Inak, spravila som si tvarohove palacinky, zjedla som dve a uz som totalne plna...

mirka285
4. jún 2010

ano Katty to je on,a fakt je rychly a chutny 😉

katty17
4. jún 2010

alexa, tak dve palacinky by boli moje predjedlo. nechapem az sama zo seba ako mi sladke smakuje 😀
miri, ten recept je vazne dost lahky a rychly. jahody padnu za obet. mnami 🙂

silvia.vesela
4. jún 2010

ahojte kočky
pred chvilou som bola s manzelom na obede a mne prislo tak strasne zle.....mihalo sa mi pred ocami, pocit na odpadnutie....prisla som domov a tlak, ze 135/85......a navyse mam aj jemne opuchnute nohy.....nemoze to byt gestoza, ci ako sa to vola??

bellablonde
4. jún 2010

caute kocky,
ja som dnes zas jak oplestena, noc bola horor...petulo chudacik grcal o zivot, ja som spala v polosede, co mi mala tak tlaci na pluca, ze sa ani nadychnut neviem, esteze mame odvcera navarene, inak by sme boli cely den iba o maslovom chlebe

no a uz je krpec hore, a to som si myslela, ze si aspon dnes dobre poobede pospi 😅

MONLINE, MERIKAC drzim palce babatkam
ADELAINE riadni poslickovia, takto ta vystrasit
inak ma tak napadlo, ze kolko juloviek je v tabulke, mozno mame uz aj dalsie babatka na svete okrem zajacika a mojalili.... 😵 a nepochvalia sa 😉

leniva som ako vos, neupratujem, neumyvam, len som hodila veci do pracky
no idem za malym, lebo uz narieka o zivot... pa
snad sa mi podari prist vecer a trochu si s vami pokecat konecne

kafoditka
4. jún 2010

@silvia.vesela gestoza to urcite nebude. To by si musela mat tmavy moc a v nom bielkoviny a tlak minimalne 150/90 a viac...
ja s tym svoje skusenosti, takze trochu viem, co mi doki o tom povedal 😉 Asi ti len nesadol obed alebo si ho rychlo zjedla 🙂

kafoditka
4. jún 2010

@mirka285
@katty17 no vy vypekate jedna radost 😕 ja som vcera akurat tak upratala a mam zas na tyzden pokoj 😀 Jaaaaj, z vas by mala moja svokra radost, ste jej nesplnene sny 😉 😀 😀

vierkaha
4. jún 2010

Baby vy ste všetky také akčné, no dovi, ja nerobím posledné dni nič. Len spracem spálňu a naplním umývačku riadu. Žalúzie mám privreté, aby nebol vidieť prach, aj chodbu by som mala umyť ale tu zase popŕcha a aj tak musím ísť so psom von takže umyjem až cez víkend až bude pekne 😅 Strááášne som lenivá, no ale robte niečo keď pokaždej aktivite sa môže ísť sprchovať čo sa zo mňa pot doslova leje 😖

Ja som tiež ešte pre malého neprala nič - čakám na lepšie počko, lebo vnútri by mi to neposchlo ani za týždeň . Ozaj periete aj kočíky ? Lebo ja som nad tým akurát rozmýšľala, že či ho mám hneď ako mi príde zvliecť a oprať - aspoň vaničku 😕

silvia.vesela
4. jún 2010

kafoditka, ja som mala aj pred tehu take stavy, ze sa mi z nicoho nic zacalo mihat pred ocami, ale to som sa ani nebala, ani nic neriesila...ale teraz ked som tehu, tak ma to vylakalo.. 😒
ale si ma upokojila, ze to nevyzera na gestozu. 🙂
v pondelok idem do poradne, poslednykrat na ultrazvuk a kultivaciu, tak som zvedava, ze kolko maly vazi a v akej je polohe.... 🙂

mirka285
4. jún 2010

Kafko ten kolac by si zvlada aj ty,za 15 minut bol hotovy a potom uz len sup do rury...a ja ked som chodila do roboty som bola rada ked som upratla raz za dva tyzdne...to len teraz tolko upratujem,lebo som doma a nudim sa a mam asi ten syndrom zahniezdovania,nemysli si za normalnych okolnosti sa nijako extra netrham 🙂 Kafko alebo sa pripravujem na tu zenu v domacnosti 😀

sunnygirl
4. jún 2010

@alllexa si mi narobila chute, idem si urobiť aj ja 😀

trošku som si zdriemla, ale nič moc. Malinké kopká a kopká ako keby bolo za to platené 🙂

sunnygirl
4. jún 2010

inak vy už máte riadne týždne, takže keď to vy budet mať za sebou, môžem začať stresovať 😀

sunnygirl
4. jún 2010

idem palacinkovať.

kafoditka
4. jún 2010

@mirka285 😀 😀 😀 no bodaj by ti to raz vyslo 😀 😀 😀

Ja napecem, nemam s tym problem, lenze ja cakam, ze sa ten kolac zje este v ten den a nie ze 2 dni sa ho nikto ani nedotkne a na treti ho ide svokra akoze koštnut 😠 😠 Toto sa mi stalo niekolko krat, tak potom aka motivacia?? 😝 😝
Naposledy som robila strudlu jablkovu a po tej sa fakt zaprasilo, az som sa cudovala.. A tak isto je to s varenim... Som navarila a mm sa toho ani nechytil - dobre, prezila som, nemusel mat zrovna chut.. Ale ked to spravil 2x, tam som mu nadala, ze je osraty a nech mu pekne vyvara len maminka, ked od manzelky neochutna ale nech sa neopovazi niekomu povedat, ze doma mu zena nenavari.. 😀 😀
Aj tak sa o sporak biju svokra s mm, tak naco sa budem do toho este aj ja montovat?? 😉

mirka285
4. jún 2010

presne tak Kafko,nech varia oni teda...ja varim rada,ale mam doma dvoch hladosov tak mi nic ine ani nezostava...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre