Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
4. mar 2010

Sisa ty si tiez z ba???Prajem krasny zazitok ....

monline
4. mar 2010

Hej, k nemu, neviem ktorý tam bude, ideme na 18,30 v pondelok

sisaa
4. mar 2010

zrzulka dakujem, ja byvam pri Malackach, asi 50 km od Blavy. Ale v tej som kazdy den v praci 🙂

sisaa
4. mar 2010

jeho syn tam tusim chodi len cez vikendy, ale nejsom 100%-ne ista

monline
4. mar 2010

sisaa - Ževraj sú obaja šikovní a dobrí..tak je to asi jedno, či otec, či syn..potom mi daj vedieť ako to prebiehalo...ževraj uterák si mám vziať..ale aký? malý? či veľký?

sunnygirl
4. mar 2010

monline
keď si na modromkoníku zaregistrovaná, tak si automaticky aj na modrejstreche 😉 (aj na mojasvadba). A s tými vláskami je to ozaj asi len povera, ale milučká 🙂

stanka33
ja zemiakové placky MILUJEM, (aj miešané s cuketou), len potom ma preháňa, lebo je to mastné a ja samozrejme v tomto nemám mieru, zjem kým mi nie je zle....... 😀, pre mňa sú ako pre niekoho sušené slivky, nezapeká ma.
Ani ty ešte nievieš čo to bude? Ani mne ešte nezistili a to si budem musieť počkať do 30. marca 😒, v utorok sa nechcelo ukázať, hanblivček maličký 😀, tak držím palce na 3D

sisaa
4. mar 2010

ok, dam vediet. Podla mna staci maly, asi len co si utries gel z bruska. Aspon si myslim, ze kvoli tomu.

stanka33
4. mar 2010

zrzi aj ja som to citala, ja som jedla v pondelok plesnivy syr uz som nevydrzala, co uz.....

a ked sa otepli si ho aj vonku ugrilujem kaslem na to...

a inak vcera som tiez zhresila dala som si s muzom deci vinka..no ale mala som dovod ... narodky 😀 ale uz si nedam....

lenkaaninka
4. mar 2010

baby kuknite tému tehotenstvo a tam téma prečo zo mna po sexe vytečie qeno či tak nejak ale som sa zasmiala 😀

monline
4. mar 2010

sunny- rozumiem, myslela som skôr, či tam aj aktívne prispievate, prípadne máte albumy

zrzulka
4. mar 2010

Sisa tak to je fakt daleko... my sme tiez zvazovali hlohovec.... nakoniec sme sli do Brna...

Sunny tak to bude dievcatko. nasa mala tiez robila drahoty ale chalanisko s tym problem nema. Pipik bol proste neprehliadnutelny. Ja si to Dvd pustam dost casto doma.... Ukazal hned co ma medzi nozkami a potom este niekolko krat pocas celeho vysetrenia....

stanka33
4. mar 2010

aj ja som minule jedla placky a bolo mi z nich zle...aj s cukinou v lete robime aj so syrom mnam...

no inak mna sptrasne zapeka ja uz neviem co mam robit mne nic nepomaha ani pohar sliviek ani surova mrkva...no hroza....ani slivky s jogurtom..pred tyzdnom som mala strasnu krizu uz som si aj cipky kupila a potom som nejako isla...

noneviem ani ja co to bude....vsetci tipuju dievcatko aj chcu a ja zaryto chcem chlapca...nech ma Jurko s kym vyvadzat....

zrzulka
4. mar 2010

Stani aj ja som hrozne chcela dievcatko aby mala miška kamosku a spriaznenu dusu a budeme mat chlapca.... no nenavyberas si.- Aj ked som zo zaciatku bola hrozne sklamana tak uz sa aj celkom tesim na zmenu....

zrzulka
4. mar 2010

Ale inak ked kazdemu kto sa pyta ci uz vieme co cakame poviem ze chlapceka tak hned usmev od ucha k uchu ze supeeeeeeeeeeer 🙂))) Aj v rodine to bude udalost ...

mima89
4. mar 2010

baby ale ste mi narobili chute s tymi bryndzovymi haluskami, zajtra idem na to 😉

no ani mne sa nechcelo babatko ukazat tak musim cakat do 15.marca... ☹ ale snad sa uz ukaze a ja mozem veselo kupovat vecicky 🙂

lenkaaninka
4. mar 2010

začalo mi tvrdnuť brucho dnes ako treti krat už od rána viem že to je ok ale lezie mi to na nervy 😅
dneska som celkovo nejako agresor 😒

stanka mne pomáha káva sem tam každy den idem alebo obden ale nedá sa to porovnať s tým ked som kávu nepila tiež mi nič nepomáhalo

zrzulka
4. mar 2010

Stani a veeeeeeeeeeeeela pit... ja som pri malej tiez mala tieto problemy, tiez nic nezaberalo, najhorsie to bolo po porode..... teraz nastastie nie.... Ani akoby som tehu nebola....

sunnygirl
4. mar 2010

aj vám blbne MK?

monline:
aha, nepochopila som otázke, nie ja neprispevam na modrustrechu 🙂

zrzulka:
uvidíme, či môj manžel má pravdu, on tvrdí, že to bude dievčatko, povahovo ako ja a že bude blonďavý modrooký beťárik 🙂 asi vie čo splodil 😀, mne len vŕta hlavou to meno, čo mi tak automaticky prišlo, LENKA 😉

stanka33
4. mar 2010

no ano kava mi nepomaha..

no neva ked bude dievcatko aspon mozem kupovat vecicky 😀

sunnygirl
4. mar 2010

...........a, že tmavé gény sú silnejšie, ale maxi tu o tom napísala, že nemusí byť pravidlom 😅

katty17
4. mar 2010

baby, taku velku chut ste mi tu narobili co sa tyka papania, ze som si hned utekala kupit cinu. neskutocne mi chuti ostrokysla polievka. neviem si pomoct. neviem sa jej dojest 🙂
maxi, v pondelok idem na kontrolu ku gyndosovi a ak povie ze sa uz mozem hybat, tak urcite pojdem na tie brusne tance 🙂. ja som totiz od zaciatku tehu na rizikovom, ale vraj sa to krasne ustalilo a uz by malo byt vsetko ok. uz mi velmi chyba pohyb. preto uzvazujem ze na ktore cvicenie sa dat.
velmi ma zaujalo aj to cvicenie vo vode pre tehulky. nechodite niektora?

sunnygirl
4. mar 2010

stani, že vraj aj ľaňové semiačka, ale to neviem či v tehu sa môže a koľko, ale keď už ideš na čípky, tak to už nie bohvie čo 😨

katty17
4. mar 2010

ozaj, v utorok idem na prednasku ohladne tych ekoplienok 🙂 som zvedavucka . mozno si tam aj cosi hned kupim. nejake chutne ruzove ekoplienocky 🙂

stanka33
4. mar 2010

katty ja som chodila na to cvicenie pri pvom fakt super teraz nestiham na 16 tu chodit inak by SOm tam bola furt

zrzulka
4. mar 2010

Katy ja som pri malej chodila do vody ale teraz je to v Snope dost skoro pre nas tak ja len na súši cvicim 😀 A ta ostrokysla polievka aj mne chuti.... vseobecne ja pikantneeeeeeee mozem...

zrzulka
4. mar 2010

katy kde to bude? cakas dievcatko???

sunnygirl
4. mar 2010

PROSÍM VÁS, manželík chce kačaciu pečeň a ja som to v živote nevarila, dajte prosím recept, ďakujem 😅 😉

katty17
4. mar 2010

to cvicenie vo vode ma velmi laka. tak uz sa neviem dockat na pondelok na vyjadrenie od lekara 🙂 SNOP mam kusok od prace, cize ak mi uz povoli ukoncit PN, tak sup sup na brusne tance a na cvicenie vo vodicke 🙂.
zrzulka, ta prednaska na ekoplienky je v utorok od 10.00 hod do 11.00 hod. , materske centrum babatkovo, krupinska 1, BA. si z BA?

katty17
4. mar 2010

zrzulka a ano, bude to dievcatko. Sandrička 😉 . v pondelok nam to potvrdilo 4D, tak hadam sa mozeme na to spolahnut 🙂

zrzulka
4. mar 2010

katy byvam v Pk ale v ba som velmi casto. mam tam kamaratov, rodinu, pracu, lekarov pre malu aj seba takze asi tak 🙂))) Skoda ze je to v utorok doobeda to mame s malou zrovna hudobku ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre