Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
27. apr 2010

dugy- erika judinyova

cigaretka5
27. apr 2010

bratislavbcanky preco ste sa rozhodli pre kramare a nie antolsku?

dugyna
27. apr 2010

baby nasa mala Miska je dneska cely den aktivna 😉 a kade tade beha v tom brusku..asi ma dnes vrtulku v zadku..sak vybavovala s maminkou a tatinkom 😉 este aj mm kukal ze aky hrbol mam na brusku..mi tlacial nozickou asi...
a nas havo sa chodi stale smajchlovat k brusku 😉 asi tam malinku pocuje zblnkat 😉 este aj ked si hladkam alebo mm moje brusko a hovori ze Miska co robkas tak hned dofci k brusku auz sa snim chce mojkat 😀 taky je podareny

katy1979
27. apr 2010

Kafo zlatko ale ty ides rodit prva zo vsetkych tych bab co tam boli. Nafuklo ta z pity? Vyhoda tehu je ze to nie je vidno 🙂

dugyna
27. apr 2010

kafko ale zase nemas take velke to brusko..podla mna tak akurat a uz viem preco mas vacsie ako ja sak ty si o 2tt predo nmnou..
a kde bola ta judiniova..sory ale neviem ci vybvit face...

cigaretka5
27. apr 2010

jaj a drahi sa ma minule pytal ze ci nepoznam niekoho co chce ist na lets dance tak ak by mal niekto zaujem na skoro kazdu nedelu nejake listocky mam

kafoditka
27. apr 2010

no katy mas pravdu, mozem si dat aj dve cokolady a nikto mi nic nepovie 🙂 uz si nasla nejaku zaujimavu ponuku v katalogu?? 😉

kafoditka
27. apr 2010

dugy - ona uvadza Smotanku, urcite vies

dugyna
27. apr 2010

jaj uz viem ..sak ta je hrozna..

katy1979
27. apr 2010

Este som ten katalog nelistla. Hned prva otazka doma ze co som to doniesla. Reku aeolus ze ci sa nemozem pokochat. Necham si ho na zajtra. Teraz mi len zaspal sebi. Este ma caka sprcha komplet s holenim. Takze si to necham na kludnejsiu dobu

mirka285
27. apr 2010

inak ja by som normalne isla niekam na dovcu...Spanielsko hlasi 30 stupnov,isla by som polezkat k moru tak na tyzden aspon....

kafoditka
27. apr 2010

ja to budem tiez pozerat zajtra, teraz ma uz berie na spanok

mirka285
27. apr 2010

Kafko aj ty sa chystas na dovcu alebo len listovat katalog kem tento rok nepojdeme...inak brusko mas v poho,co by si chcela vsak si v osmom mesiaci 😉

kafoditka
27. apr 2010

jaaaj miri, ani nehovor, akurat sme dnes s babami vraveli, ze v septembri by sa aj dalo, ale ja by som to neriskovala.. a mozno? 😉

sisaa
27. apr 2010

ahoj kafi, boli ste dnes na brusnych?

kafoditka
27. apr 2010

miri, ja som chcela ist buduci rok, ked bude mat maly 1rocik, letecky do Dubrovnika ale peto mi hovori, ze moz,e aj nejake grecko (moje vytuzene) kedze dieta do 2 rokoch ma vsetko vratane letenky zdarma... tak uvidime..

kafoditka
27. apr 2010

Sisa caf, a ty si sa kde zabudla?? 😉

mirka285
27. apr 2010

dalo,ale ja by som si na takej dovci neoddychla..ja musim mat kusok domov pri takom malom babu..ale nevadi mi to ,nasi maju dom aj bazen,tam budem jak na dovolenke v luxusnom apartmane...a na buduci rok niekam uz pojdeme

sisaa
27. apr 2010

bola som dnes u zubara. Radsej by som bola s vami na brusnych 😒

mirka285
27. apr 2010

Kafko a bola si v Grecku?ja ano,a ak by som si mala vybrat voli to Chorvatsko radsej...Chorvatsko je moja srdcovka,a Greci su lenivi,stale maju siestu a na vsetko cas..ale more aj prostredie je aj tam pekne

kafoditka
27. apr 2010

sissa - boli sme s maxou a katty na veceru v greckej restike, dobre bolo 😉

miri, tak ty to mas vybavene, ze bazen 😉

tinka349
27. apr 2010

babusky - mozete sa ozriet do albumiku, popridavala som konecne aj ja nejake vecicky pre malu 😀 uz ma chyta mania fotenia...

sisaa
27. apr 2010

tak to mozem lutovat, a uz ste sa dohodli, kedy si pojdete nahradit tu jednu hodinu?

mirka285
27. apr 2010

a moja segra ide tento rok do Turecka,jej maly bude mat pol roka,jej sa zase pozdava Turecko,mna zase vobec neocarilo,takze asi sto ludi sto chuti...

kafoditka
27. apr 2010

miri praveze som v grecku nebola, ale urcite sa tam pjdem raz pozriet, bratranec bol 4 roky po sebe na roznych ostrovoch a fotky mal teda uzasne 😵
Mne sa chorvatsko tiez paci, je super. Naposledy sme boli v Sibeniku, super bolo, a najblizsie by sme chceli vyskusat ten Dubrovnik

mirka285
27. apr 2010

Kafko skor bazenik,my ho so segrou kazdy rok postavime pre decka a mame cele leto pokoj,neni velky takze voda sa v nom rychlo zohreje,tam si aj navarime,aj grilujeme,a mame tam nase izby takze sme vlastne doma...a mam to odomna 5 minut pesi,takze som velmi rada

kafoditka
27. apr 2010

sissa - este nie, ale dame ti urcite vediet 😉

mirka - turecko urcite nieeee! ciernych tvari mam aj tu dost... Inak ja som bola teda prekvapena z Bulharska. Boli sme na Slnecnom pobrezi, more krasne ciste, jedlo super, hotel este viac... sme boli velmi spokojni

mirka285
27. apr 2010

my ako decka sme chodili stale do Chorvatska,lebo sme povodom chorvati..moji rodicia,hlavne otec este vedia po chorvatsky 😉 minuli rok sme boli pri Zadare ,hotel uplne vhodny pre deti aj take male,tak sme povedali ze tam urcite este pojdeme..a Dubrovnik je tiez super....ja som bola uz kade tade ale u mna vedie Egypt a Chorvatsko co sa tyka mora...ja som taka ze vsetko moze byt super,ale neni more podla mojich predstav a ja uz frflem 😒

cigaretka5
27. apr 2010

no baby podla mna je turecko uzasnem nic take ako egypt ci tunis, pohodovi ludia uzasni servis a dokonale sluzby, my sme boli minuly rok kuknite si ze hotel utopia world, pri hoteli aj aqua park pre deti, no idealis dovolenka aj pre rodinky s detmi a famozne jedlo a famozny servis tam bol . Ziadne cierne tvare ako pise kafko .
Inak ked sme zacinali s drahym chodit boli sme v bulharsku a poviem vam nikde inde na svete nemali take uzasne salaty ako tam.
Podla mna je blbost s polrocnym mimcom ist k moru podla mna su to iba nervy pre vsetkych zucastnenych, ja si pockam ked bude mat krpec rok a snad sa podari opar thajsko , mnam ananas tam maju a pohodicka dovolenka a ak si vybavite letenky vide to skoro ako lepsie turecko

mirka285
27. apr 2010

ja som nesla do Bulharska nikdy kvoli tomu ze more tam neni tyrkysove,,,ale rodicia boli aj s mojim Tomasom a tiez si chvalili

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre